Święta Geometria

Nassim Haramein & Marko Rodin & Milo Wolff => Nassim Haramein - Przekroczyć Horyzont Zdarzeń => Wątek zaczęty przez: Lucyfer w Czerwiec 13, 2013, 18:55:50

Tytuł: Nassim Haramein w Saarbrücken
Wiadomość wysłana przez: Lucyfer w Czerwiec 13, 2013, 18:55:50
http://www.youtube.com/watch?v=KTk0OWfnsCY

http://www.youtube.com/watch?v=16fdjF0f4fo
Tytuł: Odp: Nassim Haramein w Saarbrücken
Wiadomość wysłana przez: east w Czerwiec 13, 2013, 21:18:40
Dzięki LU za te fragmenty.. wyciągnąłeś samo sedno.

Nassim sam się chyba w czasie cofnął bo Dzisusa przypomina ;)

Chociaż we fragmencie dotyczącym technologii uzdatniania wody przypomina się "konflikt" z Danem Winterem. Tzn w kwestii urządzeń, to Dan "już to ma" i sprzedaje ;)

Nassim zaś prosto wyjaśnia dlaczego dobra, czyli zestrukturyzowana woda, jest taka ważna. Ale pójdźmy za tym tropem dalej.
Otóż woda to nie tylko te cząsteczki ( o odpowiedniej strukturze) ,które spożywamy pijąc wodę z rury. My wdychamy wodę z powietrzem (wilgotność powietrza), a także skóra "pije" wodę z otoczenia . Poprzez oddech nieustannie zachodzi wymiana pary wodnej z otoczeniem i to właśnie w otoczeniu dokonuje się strukturyzacja wody.

Technologię strukturyzacji wody "posiada" Natura ( tutaj Viktor Schauberger się kłania ) . Rzeki potrafią się samooczyszczać i nie tylko poprzez odpowiedni przepływ strumienia wody (wiry) , ale także poprzez relację tej wody z korytem rzeki , z roślinami , opadami atmosferycznymi, nasłonecznieniem, temperaturą.

Nassim też to pokazał likwidując ściany "pudełka" w filmie. Nasz świat to ogromny procesor i jeśli gdzieś "jesteśmy" w w tym świecie ( ten fragment czasopamięci z wirowaniem Układu Słonecznego genialny) to właśnie bardziej TAM , poza swoją formą, niż TU, w mózgu czy też ogólnie - po wewnętrznej stronie skóry :D
Tytuł: Odp: Nassim Haramein w Saarbrücken
Wiadomość wysłana przez: Lucyfer w Czerwiec 13, 2013, 21:58:48
Cytat: east
Dzięki LU za te fragmenty.. wyciągnąłeś samo sedno.
Witaj east, tylko te fragmenty znalazłem w necie  :)

Cytat: east
Chociaż we fragmencie dotyczącym technologii uzdatniania wody przypomina się "konflikt" z Danem Winterem. Tzn w kwestii urządzeń, to Dan "już to ma" i sprzedaje  ;)

Polacy też coś mają  ;)

http://www.youtube.com/watch?v=iX6HQ8IIciU
http://www.wykop.pl/ramka/971705/rewolucyjne-efekty-badan-boleslawieckiej-nanowody/
Tytuł: Odp: Nassim Haramein w Saarbrücken
Wiadomość wysłana przez: Leszek w Czerwiec 13, 2013, 22:43:32
Pisał do mnie człowiek związany z "nanolaboratory" i szukał kontaktu z Danem, aby spróbować WYJAŚNIĆ właściwości "nanowody". Stawiał kilka hipotez dotyczących tego, co się dzieje z wodą pod wpływem oddziaływania niskotemperaturowej plazmy. Sprawa gdzieś tam w tle się toczy... ale jak to
bywa w przypadku działalności rynkowej - sprawy stają się w pewnym momencie tajemnicą badawczo-handlową ...

Przy okazji, trochę dłuższy materiał filmowy..
http://www.youtube.com/watch?v=UmcuwvF07-k