Święta Geometria

POWITANIA, HYDEPARK, FILMY i MUZYKA, NEWSY, TŁUMACZENIA, OGŁOSZENIA => INICJATYWY, SPOTKANIA, OGŁOSZENIA, WYDARZENIA... => Wątek zaczęty przez: Leszek w Lipiec 22, 2014, 13:55:53

Tytuł: Portal Dobre Wiadomości
Wiadomość wysłana przez: Leszek w Lipiec 22, 2014, 13:55:53
(http://swietageometria.info/ao/di-5UEH.png)
http://dobrewiadomosci.net.pl/

Portal Dobre Wiadomości jest odpowiedzią na panoszący się wszędzie dramat, wszechobecną reklamę, politykę, celebryckie plotki oraz przygnębiające informacje dotyczące każdej sfery życia oraz przyszłości. Taka medialna papka nie wnosi nic twórczego do życia, a jedynie kradnie nasz czas i energię. Oszukuje, że życie nie ma do zaoferowania nic pozytywnego, i że jest nieustannym zmaganiem, opartym na konsumpcji, taniej popularności oraz walce o przetrwanie.

To nieprawda, że jedyne, co dzieje się na tej planecie to katastrofy, wojny, przestępstwa seksualne, skandale, roszady polityczne, oszustwa czy kryzysy ekonomiczne. Każdego dnia i o każdej godzinie wydarza się wiele wspaniałych rzeczy, a  ludzie dokonują pięknych, chwalebnych czynów, które wyrażają głębokie wartości, takie jak miłość, radość, współczucie, empatia, lojalność, uczciwość, życzliwość, troska czy gotowość dzielenia się. Dokonywane są nowe, niezwykłe odkrycia, które mogą wzbogacić życie na tej planecie na każdym polu.
(...)
Twórzmy ten portal wspólnie. Jeśli przeczytacie, usłyszycie lub sami będziecie świadkami czegoś, czym warto podzielić się z innymi, czekamy na Wasze maile. Piszcie do nas na adres - serwisdobrewiadomosci@gmail.com a my to opublikujemy. Pamiętajcie, aby zawsze zaznaczyć z jakiego źródła pochodzi dana wiadomość, wstawiając jej link.
Źródło: http://dobrewiadomosci.net.pl/o-nas