Święta Geometria

Nassim Haramein & Marko Rodin & Milo Wolff => Nassim Haramein - Przekroczyć Horyzont Zdarzeń => Wątek zaczęty przez: Scarlett w Maj 03, 2011, 12:55:13

Tytuł: Przyjazd Nassima do Polski
Wiadomość wysłana przez: Scarlett w Maj 03, 2011, 12:55:13
Witam
(Jakiś czas temu Leszek w wysłanych do użytkowników wiadomościach napisał, żebyśmy wypowiedzieli się na temat potencjalnej wizyty Nassima w Polsce. )

   Nie miałam żadnego wkładu w przyjazd Dana Wintera do Polski, wiec zapewne będę postrzegana jak kolejna, wiecznie narzekająca na wszystko polka.. Ale mimo to napiszę co o tym myślę.
   Wydaje mi się, że jeśli przyjazd i organizacja pobytu Nassima miałby wyglądać tak jak w przypadku Dana, szkoda jest marnować na to czasu, nerwów i pieniędzy zarówno jego jak i naszych (a raczej waszych..)
Myślę, że najistotniejszym elementem jaki należałoby zmienić jest temat, który Nassim będzie poruszał. Po co zapraszać go tutaj tylko po to by po raz kolejny powtórzył swoje myśli i odkrycia, którymi już parę lat temu podzielił się ze światem? Tak było w przypadku Wintera. W zasadzie niczego nowego się z wykładów w Polsce nie można było dowiedzieć. Jeśli już Nassim miałby przyjechać to z zupełnie nowymi informacjami (które z pewnością posiada), a nie tylko po to by powtórzyć osobiście to o czym wiemy od dawna.
   Dużo więcej czasu powinno się także poświęcić na zadawanie pytań. Bo te paręnaście minut i parę krótkich pytań wydaje się nie być satysfakcjonującymi.
Trzecią istotną rzeczą jest sprzęt jaki wykorzystano do nagrania wykładów. To w końcu ważne wydarzenie (przynajmniej z naszej perspektywy), dlatego też uważam że nagrywanie go w tak wątpliwej jakości jest nie do zaakceptowania.

Tak więc podsumowując narzekania, uważam że nie warto tracić naszego oraz jego czasu jeśli wizyta miałaby wyglądać tak jak w przypadku odwiedzin Wintera.
Jeśli wszystko byłoby jednak lepiej przemyślane i zorganizowane, to jestem jak najbardziej za tym by przyjechał. Bardzo szanuję Nassima i jego odkrycia oraz poglądy, dlatego też chciałabym żeby jego wizyta odbyła się na takim poziomie na jaki zasługuje

ps. Wykłady powinny odbywać się w centralnej części Polski, tak by każdy miał równe szanse by się na nie dostać. Bo przyjazd powiedzmy z Gdańska do Krakowa to w zasadzie cały dzień w pociągu. Zdaję sobie sprawę, że organizacja tego w Krakowie jest zapewne łatwiejsza, ale warto zadać sobie pytanie czy jeśli ze wszystkim "idziemy na łatwiznę" to czy jest sens zapraszania tego człowieka do Polski.

Pozdrawiam serdecznie.  :-)
Tytuł: Odp: Przyjazd Nassima do Polski
Wiadomość wysłana przez: Leszek w Maj 03, 2011, 16:35:26
Skarlett, - O'hara? ;)

rozumiem twoje stanowisko. Nie będę jednak pisał o organizacji zeszłorocznego przyjazdu Dana do Polski.
Uwierz, że były takie "zakręty", że dobrze iż w ogóle przyjechał.
 
Jeśli chodzi o ewentualny przyjazd Nassima do Polski, to faktycznie jest taki pomysł.
To mi w udziale przypadło nawiązanie pierwszego kontaktu z fundacją Nassima, gdyż to na moim kanale pojawił się jego wykład w całości... i fundacja Nassima zgłosiła do tego swoje zastrzeżenia o czym poinformowałem tutaj:
http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,523.0.html

Nie będę zdradzał tutaj całej "kuchni" dotyczącej tego dlaczego te wykłady są nadal na moim kanale YouTube. Dobrze, że dalej są. Powiem tylko, że ma tu znaczenie moja znajomość z Danem i Valerie oraz to - tak sądzę - że Dan udostępnia swoje filmy on-line za darmo.

Jednak sytuacja przyjazdu Nassima do Polski ponownie wyciągnęła na światło dzienne kwestię jego wykładu zamieszczonego na moim kanale.
Powiem wprost. Ja optowałem za tym, że lepiej jest Nassima NIE zapraszać i zostawić wykład na YouTube, niż zaprosić go i usuwać wykład z YouTube, z pozostawieniem jedynie małych jego fragmentów tytułem promocji... przyjazdu do Polski.
Taka była moja optyka i.. najbardziej prawdopodobny scenariusz wydarzeń, bo fundacja Nassima była zainteresowania wydaniem tego wykładu w wersji z polskimi napisami - tymi naszymi, ale doszlifowanymi dla potrzeb oficjalnej edycji - być może jeszcze przed przyjazdem do Polski...

Zadzwonił do mnie Janusz Zagórski i powiedział, że "w środowisku" istnieje duża potrzeba zaproszenia Nassima do Polski.  Powiedziałem mu, jakie jest moje stanowisko, ale w obliczu "potrzeby" pogodziłem się z tym, że wykład może zniknąć z YouTube.

Nawiązałem więc kontakt z dyrektorką fundacji Nassima, aby zaprosić Nassima i wyjaśnić sprawę wykładu na YouTube. I choć było mi niezręcznie, to przedstawiłem pokrótce jak się sprawy mają,  dodając nieco "okoliczności łagodzących" - że nasza "paczka" zrobiła tłumaczenie wykładu Pro Publico Bono, ze jesteśmy pasjonatami, że dzięki tłumaczeniu wiele osób miało możliwość zapoznania się z wartościową twórczością Nassima, że stał się on w Polsce popularny i że - summa summarum - zaskutkowało to zaproszeniem Nassima do Polski.

Nie wiem jak sprawa ma się obecnie. Po ostatniej wymianie e-maili z dyrektorką fundacji zapadło z jej strony milczenie. Mogę się tylko domyślać jego przyczyn... Ja ze swej strony czułem, że nie powinienem się odzywać, bo nadal myślę, że lepsza jest sytuacja, w której wykład Nassima jest stale dostępny na YouTube, niż miałby zostać usunięty, a Nassim miałby wpaść do Polski na 2 dni...
Chyba, że tak jak piszesz Skarlett, formuła jego pobytu byłaby wyjątkowa i pozwalałaby na "szeroką wymianę myśli".

Zobaczymy jak będzie. Na dzień dzisiejszy sprawę ewentualnego przyjazdu Nassima do Polski wziął w swoje ręce Janusz Zagórski. Jeśli dojdzie on do skutku, to nie będzie miał miejsca podczas Harmonii Kosmosu w czerwcu, gdyż w tym czasie Nassim ma wykłady w Las Vegas. Janusz celuje z jego przyjazdem w okolice września, ale w tej sprawie to trzeba już pytać jego. Nie rozmawiałem z nim ostatnio i nie mam najnowszych informacji.

Jeśli masz Skarlett jakieś konkretne pomysły na organizację przebiegu spotkań z Nassimem, to napisz. Ostatni pomysł jaki się pojawił, to dwudniowy wykład z dużą ilością czasu na pytania ze strony publiczności właśnie. No, ale najpierw trzeba dowiedzieć się czy przyjazd Nassima jest aktualny. W e-mailu do mnie dyrektorka fundacji (Holly Ady) napisała, że bardzo chcieliby, aby Nassim przyjechał do Polski.
Zobaczymy jak się sprawy potoczą.

Pozdrawiam! :)

P.S
Napisałem to wszystko, aby było jasne co zaszło.
Tytuł: Odp: Przyjazd Nassima do Polski
Wiadomość wysłana przez: Tijavar w Maj 03, 2011, 18:19:37
Bo przyjazd Dana, co tu kryć, to był taki mały cyrk na kółkach - szczęście, że dało się to ogarnąć  ;D no i szczęście, że Dan i Valerie to tak wspaniali ludzie, bo ja to jestem spartanka, ale na ich miejscu to bym zaczęła się zastanawiać "gdzie my u licha jesteśmy???"  :D: ;)

I, szczerze, to nie wyobrażam sobie takiej akcji z Nassimem, ale on ma od takich spraw swoich ludzi  ;) Pozostaje nam trzymać kciuki za jak najkorzystniejsze dla nas rozwiązanie. Pozdrawiam!  :slonko:
Tytuł: Odp: Przyjazd Nassima do Polski
Wiadomość wysłana przez: Vortex7 w Maj 03, 2011, 19:06:16
Jeśli faktycznie przyjazd Nassima miałby oznaczać komercjalizację materiałów video i usunięcie ich z sieci, to ograniczony entuzjazm do takiej koncepcji doskonale rozumiem i podzielam, Leszku.
Cóż, Nassim jako autor ma prawo czerpać korzyści ze swojej pracy... :-\

Osobiście właśnie dzięki ich oglądnięciu, niemalże "na pniu" tuż po ich odkryciu, skłonił mnie do udziału na forum i systematycznego chłonięcia jego zawartości, za co chcę podziękować  :-)
Zaryzykuje twierdzenie, że większość z będących pod wrażeniem jego wykładów zwyczajnie nie dotarła by do nich w innym wydaniu.
Tytuł: Odp: Przyjazd Nassima do Polski
Wiadomość wysłana przez: east w Maj 03, 2011, 19:09:35
Świetnie, że przyjazd Nassima w końcu został poruszony na forum :)
Uważam, że jeśli nawet nie  w tym roku - z różnych przyczyn np organizacyjnych - to i tak przyjazd  Nassima się w końcu odbędzie. Ważne, że Leszku to Ty pierwszy wykonałeś ruch i bardzo dobrze, że przedstawiłeś w nim nas jako paczkę zapaleńców. Z pewnością znajomość z Danem i Valerie tu pomogła.
Tytuł: Odp: Przyjazd Nassima do Polski
Wiadomość wysłana przez: Michał-Anioł w Maj 03, 2011, 22:51:25
a ja nie mam zdania  gdyż zgadzam się z Leszkiem Ale chciałby dopytać Nasima osobiście do Wintera miałem jedno pytanie i odpowiedź byłą niepełna ,nie rozumie jego przekazu i bazuje na interpretacji Leszka ,a  wracając do tematu chciał bym Nasima w Polsce ale na pewno nie kosztem filmów z YT
Tytuł: Odp: Przyjazd Nassima do Polski
Wiadomość wysłana przez: Radosław w Maj 03, 2011, 23:23:59
chciałbym Nasima w Polsce ale na pewno nie kosztem filmów z YT

Dobrze powiedziane!
Sądząc po cenach za wstęp na seminarium Nassima zdecydowanie gra nie warta świeczki.

Wstęp na 3 dniowe seminarium w Kaliforni 375$, bez wyżywienia i noclegu.
http://theresonanceproject.org/delegate.html (http://theresonanceproject.org/delegate.html)

Bardzo przystępna cena jak na polskie warunki. ;D

pozdrawiam

p.s. na samym dole strony jest opisana po krótce "drobna" różnica w podejściu obu panów do fundamentalnych zasad ŚG.
Jest to dość dyplomatyczne określenie, bo wygląda na to że Nassim czegoś nie rozumie:
http://www.fractalfield.com/overtherainbow/ (http://www.fractalfield.com/overtherainbow/)
Tytuł: Odp: Przyjazd Nassima do Polski
Wiadomość wysłana przez: Leszek w Maj 04, 2011, 17:27:06
@ Tijavar, Michał, Radosław
Ja żałuję, że na Harmonii byłem z wielu różnych powodów zupełnie wypruty z energii, a dodatkowo trzeba było zajmować się Danem i Valerie. Z tych powodów właściwie byłem "nieobecny".

@East

Ja pierwszy wykonałem ruch w stronę babki z fundacji, bo wypadało to zrobić po wrzutce wykładu na YT. Istotniejsze jest  pewnie to, że wykład Nassima poruszył wyobraźnię wielu osób. To głównie zasługa Lucyfera, bo to on zapalił się swym Lux Aeterna ;) do tłumaczenia wykładu i narzucił ostre tempo :) To naprawdę była/jest niesamowita przygoda.

@Michał,

Wintera można zawsze dopytać mailowo. Problem w tym, że on jest tak aktywny w świecie, że nie ma czasu na tłumaczenie tego czy owego. Zazwyczaj odsyła do swej strony WWW. Jakie to było pytanie, dalej jest aktualne?
Rozumiem Cię Michał. Ja też jestem bazuję na własnych założeniach i interpretacjach....    ;D

@Radosław,
Dlatego Janusz szuka sponsorów, aby cena w Polsce nie była za wysoka.

Dan z Nassimem idą w sumie tym samym tropem. I tak naprawdę, to chodzi o to, że Nassim na konferencji dotyczącej fizyki świadomości w Budapeszcie 2006 nie zgadzał się z twierdzeniem Dana, że "fraktalna kompresja ładunku elektrycznego, zoptymalizowana przez złoty podział jest przyczyną grawitacja", a teraz, po odkryciu przez siebie "prawa skalowania dla zorganizowanej materii"  http://swietageometria.info/ksztalty-wszechswiata?start=6 (http://swietageometria.info/ksztalty-wszechswiata?start=6) mocniej czuje, że coś w tym jest i zaczyna głosić, że złota proporcja obecna "w organizacji materii" jest skutkiem grawitacji.
Gdy spytałem Dana czemu Nassim uważa, że złota proporcja obecna w organizacji materii jest skutkiem grawitacji, odpowiedział, "Nie ma wyjścia, bo ja twierdzę, że złota proporcja jest przyczyną grawitacji" i się uśmiechnął...   :D
Spytałem go "czemu Nassim nic nie mówi o tym, że ty od lat twierdzisz, że implozja oparta na złotej proporcji jest przyczyną grawitacji?". Dan powiedział: "Spytaj jego..." Powiedziałem, że spytam, ale tego nie zrobiłem. Być może będzie ku temu okazja, jeśli przyjedzie do Polski... ;)

Powiedziałem na odchodne, że nie rozumiem jak to jest, że dwie wybitne w mojej opinii osoby nie mogą się ze sobą w tej sprawie dogadać...

Pod linikiem, który wrzucił Radosław: http://www.fractalfield.com/overtherainbow/
jest materiał Dana w PDF, pt. "Is Fractality: The Electrical Mechanism of Gravity" - dla bardziej zainteresowanych.


Pozdrówka! :)
Tytuł: Odp: Przyjazd Nassima do Polski
Wiadomość wysłana przez: Scarlett w Maj 04, 2011, 18:56:26
Kurcze, nie myślałam że koszta są aż tak wysokie jak pisał Radosław  :o
Jeśli przyjazd Nassima wiązałby się z usunięciem materiałów z youtube, to chyba faktycznie nie warto. A szkoda.. Chociaż z drugiej strony, zawsze można by skasować te wykłady a po wizycie Nassima ponownie je wrzucić do sieci, z innego konta youtube 8)
Tytuł: Odp: Przyjazd Nassima do Polski
Wiadomość wysłana przez: MEM HEI SHIN w Maj 04, 2011, 21:30:08
Powiedziałem na odchodne, że nie rozumiem jak to jest, że dwie wybitne w mojej opinii osoby nie mogą się ze sobą w tej sprawie dogadać...W takim razie wygląda na to, że ani jeden, ani drugi nie jest w stanie podać poprawnego dowodu słuszności swojego światopoglądu, a obaj opierają się na wierze (przeciwstawionej wiedzy).
Wyłania się zatem pewna mglistość tych (koncepcji - hipotez) opartych raczej  na osobistych wnioskach i obserwacjach.
Brakuje tu moim zdaniem  głębokiej współpracy (o dziwo, że się tego jeszcze ludzie nie nauczyli), w której zasiada się wspólnie razem do okrągłego stołu i dokonuje się syntezy wiedzy i podaje się światu jakąś średnią, która jest najbliższa prawdy.
  A dlaczego są tacy i dlaczego tak robią, to już zupełnie odrębna kwestia.
Tytuł: Odp: Przyjazd Nassima do Polski
Wiadomość wysłana przez: konserwa w Maj 05, 2011, 21:30:10
w razie potrzeby tradycyjnie jestem do usług ;)
ale jak  mają stawiać tak idiotyczne warunki jak skasowanie filmów z Twojego konta Leszku
to poradzimy sobie jakoś bez Nassima;

zresztą to "tylko" jeden z tysięcy klocków...był Dan Winter i Polska się od tej wizyty nie zmieniła
tak samo będzie z Nassimem...

zamiast zbierać w pocie czoła 10 -20 tys. PLN na przyjazd NH
wolę się dołozyć do tych np 20 tys. PLN
aby Leszek, Radosław i kilka innych postaci popracowało miesiąc nad tłumaczeniami różnych ciekawych
artykułow z dziedziny ŚG i nie tylko, umieszczając efekty swojej pracy na www;
akurat na bezinteresowną pomoc Dana chyba liczyć możemy  :super:;

może warto pomyśleć nad finansowaniem wysiłków naszych polskich myślicieli?

Tytuł: Odp: Przyjazd Nassima do Polski
Wiadomość wysłana przez: ayamahambho w Wrzesień 28, 2011, 00:00:05
ja to bym z logistyką zrobił inaczej. jedni (jako organizacja, środowisko, portal, etc.) niech się zajmują tym czym się zajmują, czyli szeroko pojętą dostępnością tego towaru, co w przeciwnym razie nie tyle byłby by niedostępny, co - mało kto by wiedział o jego istnieniu. a ktoś inny, z zewnątrz i niepowiązany (więc nie mający większego wpływu na podziemie rynkowe) ale nie ingerujący w ten cały bałagan copyrightów i copyleftów - niech się zajmie sprowadzaniem gościa o ile jest takie zainteresowanie.

ale popieram też - że powinniśmy wspierać polskich spryciarzy, bo... sam wiem jak na polskim rynku sprawy się mają. a wbrew pozorom i u nas w kraju są naprawdę tęgie (i nienawiedzone) głowy, które wkład indywidualny i praktyczny w rozwój badań nad świadomością obiektywną i fizyką struktur - również sobą wnoszą. tylko z drugiej strony, zwykle nasze tęgie głowy nie mają żyłki showmanistycznej, bo jakoś Polska nie jest krajem ludzi "sprzedających się" (model psychologiczny mentalności).

na przykład mnie nassim niczym nie zaskakuje, ani też specjalnie nie uwodzi. owszem - uzupełnia rozmaite luki, które "ktoś" musiał w końcu obliczyć i pomierzyć w ten sposób (bo jajogłowi zwykle mają związane ręce środowiskiem albo cierpią na chroniczny brak czasu i traumatyczną niechęć do spierania się z własnym środowiskiem) i robi to we względnie atrakcyjny sposób. ale same koncepcje nie są niczym nowym. prawdziwa frajda zaczyna się dopiero tam, gdzie jakiś (nawet teoretyczny) mechanizm - zaczyna działać i ktoś umie go zaprząc do roboty.

ot - taki zlepek luźnych myśli w ramach praco-chochlicznej przerwy.
Tytuł: Odp: Przyjazd Nassima do Polski
Wiadomość wysłana przez: chanell w Październik 05, 2016, 23:55:36
O tym nie przeczytasz na Onecie, tego nie ogłosi TVN ani TVP! Nassim Haramein – światowej sławy fizyk nowego paradygmatu po raz pierwszy z wizytą w Polsce!

(https://tajnearchiwumwatykanskie.files.wordpress.com/2016/10/nassim-haramein.jpg?w=640&h=320)

Światowej sławy fizyk nowego paradygmatu po raz pierwszy z wizytą w Polsce! Oczywiście „polskie” uniwersytety udają, że ktoś taki jak Nassim Haramein w ogóle nie istnieje, tej wizyty genialnego fizyka także więc nie zauważą. Nie zauważą jej również polskojęzyczne media masowego ogłupiania Narodu Polskiego. Bierzmy więc sprawy w swoje ręce i udajmy się sami na to historyczne spotkanie w Krakowie.

Nic dziwnego, że mainstream zarówno odkrycia Nassima Harameina, jak i samą jego osobę najbezczelniej w świecie ignoruje.

(....)

W tym miesiącu Nassim Haramein po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Spotkanie oświeconych Polaków z genialnym fizykiem odbędzie się w piątek 21 października 2016 r. w Hotelu Galaxy w Krakowie, ul. Gęsia 22A, w godz. 19:00-23:00.

Przyjdź więc osobiście i poznaj dowody naukowe na to, że

wszystko we Wszechświecie,

od protonów po czarne dziury,

jest ze sobą nierozerwalnie połączone.


https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/10/05/nassim-haramein-swiatowej-slawy-fizyk-nowego-paradygmatu-po-raz-pierwszy-z-wizyta-w-polsce/

Bardzo się cieszę ,nareszcie doczekalismy się :) Postaram się tam być :)
Tytuł: Odp: Przyjazd Nassima do Polski
Wiadomość wysłana przez: Leszek w Październik 06, 2016, 11:30:32
(...) Nassim Haramein – (...) po raz pierwszy z wizytą w Polsce!

Sprawę znamy i fajnie, że przyjeżdża :) jednak od strony podejścia do współpracy polskiej organizatorki wydarzenia mam mieszane uczucia... Otóż organizatorka najpierw się kontaktuje, prowadzimy rozmowy, wymieniamy się poglądami, proponuje nam tłumaczenia wykładu w Krakowie oraz  filmu "The Connected Universe". Zgadzamy się na tłumaczenie filmu, a wykład zostawiamy profesjonalistom - bo Nassim chce symultanicznego tłumaczenia. Potem kierujemy Panią Organizator do Janusza Zagórskiego z NTV (promocja, obsługa medialna, kręcenie wydarzenia) i zapadają nawet wstępne ustalenia...  
Nagle wycofuje się i zrywa wszelki kontakt, zarzucając nam (ekipie i forumowiczom z tego forum) że tu na forum oczerniamy fundację Nassima (sic!) i że przetłumaczyliśmy na polski bez pozwolenia "Przekroczyć Horyzont Zdarzeń" (http://forum.swietageometria.info/index.php/board,10.0.htm) i robi to... mimo, że Nassim dziękuje nam za tłumaczenie - zrobione zupełnie za free i Pro Publico Bono, bo stwarza to dobry grunt pod jego przyjazd...

Taki mały zgrzyt...
Generalnie fajnie, że jest :)

Tytuł: Odp: Przyjazd Nassima do Polski
Wiadomość wysłana przez: chanell w Październik 06, 2016, 11:34:42
Fajnie ,fajnie ,tylko bilety po 54 dolce ,ale to jestem w stanie przełknąć ,tylko nie bardzo wiem jak je kupić.Strona jest po angielsku .
Tytuł: Odp: Przyjazd Nassima do Polski
Wiadomość wysłana przez: Leszek w Październik 06, 2016, 11:44:30
Fajnie ,fajnie ,tylko bilety po 54 dolce ,ale to jestem w stanie przełknąć ,tylko nie bardzo wiem jak je kupić.Strona jest po angielsku .
Organizatorzy wybrali taki sposób sprzedaży biletów. Musisz znaleźć kogoś do pomocy. Jakby co daj znać.
Tytuł: Odp: Przyjazd Nassima do Polski
Wiadomość wysłana przez: Lady F w Październik 06, 2016, 20:15:15
http://www.youtube.com/watch?v=KTk0OWfnsCY

Nassim jezdzi na zaproszenia chyba po calej Europie.

Przedstawiam jego wyklad w Saarbrücken.
Tytuł: Odp: Przyjazd Nassima do Polski
Wiadomość wysłana przez: Astre w Październik 07, 2016, 02:44:34

Przyjdź więc osobiście i poznaj dowody naukowe na to, że

wszystko we Wszechświecie,

od protonów po czarne dziury,

jest ze sobą nierozerwalnie połączone.


Tylko, że informacje o tym, że  wszystko we Wszechświecie jest nierozerwalnie ze sobą połączone, to żadna nowina. bo wiadomo o tym  od wielu lat....
Poza tym -  proton, podobnie jak elektron obiektywnie nie istnieje !  Fizycy kwantowi ogłosili na podstawie wieloletnich badań w akceleratorach cząstek, że obserwator przywołuje taki stan istnienia (proton/elektron) i oznaczyli to jako wynik manifestacji świadomości obserwatora. Dowodem na to, że cząstki typu (proton, elektron) to wynik pewnego złudzenia obserwatora jest przeprowadzony eksperyment naukowy nazwany  eksperymentem szczelinowym, w którym potwierdzono,   że to nikt inny tylko obserwator doprowadza do urealnienia  scenariusza cząstki i fali, a nie że cząstka i fala obiektywnie istnieje.  niet  Jest  na YT wiele  materiałów wyjaśniających  ten temat.

 Cenię Nassima, który burzy archaiczne światopoglądy, ale z drugiej strony jeżeli chce  mówić o protonach, to  ugrzązł  w kolejnych światopoglądach, tyle, że Lewel wyżej od tych poprzednich.
Tytuł: Odp: Przyjazd Nassima do Polski
Wiadomość wysłana przez: bajka107 w Październik 08, 2016, 17:51:04
Ktoś się wybiera?
Jeśli tak, to proszę o komentarze po wykładzie.  :-)

Tytuł: Odp: Przyjazd Nassima do Polski
Wiadomość wysłana przez: Leszek w Październik 11, 2016, 13:07:18
Ktoś się wybiera?
Jeśli tak, to proszę o komentarze po wykładzie.  :-)

Jestem ciekaw filmu "The Connected Universe".  
W zbiórce publicznej zebrali na jego produkcję ponad 300 tys.dolarów.
(http://swietageometria.info/ao/di-4D3P.gif) <-- kliknij, aby powiększyć
https://www.indiegogo.com/projects/the-connected-universe-film#/


Skoro ludzie się zrzucili, to może upublicznią ten film za darmo.
Tytuł: Odp: Przyjazd Nassima do Polski
Wiadomość wysłana przez: Vortex7 w Listopad 15, 2016, 00:59:01
Był ktoś? jakieś newsy?