Święta Geometria

Nassim Haramein & Marko Rodin & Milo Wolff => Starożytne cywilizacje i zagadka "przybyszy z kosmosu" => Wątek zaczęty przez: chanell w Czerwiec 29, 2011, 20:54:30

Tytuł: Kręgi zbożowe - piktogramy
Wiadomość wysłana przez: chanell w Czerwiec 29, 2011, 20:54:30
We Włoszech powstały zaskakująco złożone kręgi w zbożu

 Wiadomo że powstają one nie tylko w zbożu ale również w rzepaku,trawie,lodzie,śniegu i chmurach.Czym są kręgi zbożowe ? Jakie jest ich przesłanie ( o ile są przesłaniem )  kto je tworzy i w jakim celu ?

(http://www.cropcircleconnector.com/inter2011/italy/Poirino2011.jpg)

Nowe kręgi zbożowe odkryto w Poirino w północnych Włoszech. Znalezisko zostało po raz pierwszy zaobserwowane 20 czerwca 2011.

Formacja przypomina duży kwiat o siedmiu płatkach i siedem gwiazda w środku. Promieniujące z pomiędzy każdej pary płatków linie pochodzą z ośmiu okręgów. Według cropcircleconnector.com, każda linia kół stanowi ciąg zer i jedynek, które kodują alfabetycznie listę zgodnie z systemem ASCII (American Standard Code Informacji Interchange).

Idąc z ruchem wskazówek zegara formacji, da się podobno odczytać zakodowane litery "Enki Ea" , co jest nazwą sumeryjskiego boga.Poirino jest miejscem wielu manifestacji fenomenu kręgów zbożowych, które zostały odkryte w ostatnich latach. Jak podają włoskie media jest to największy krąg zbożowy jaki kiedykolwiek znaleziono we Włoszech.

http://www.cropcircleconnector.com/inte ... 2011a.html