logo
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - AgnieszkaJ

1
Witam,

polecam stronę Drunvalo : http://www.drunvalo.net/upcoming/sor/index.php  i bezpośredni z nim kontakt  w  sprawie uprawnionych trenerow  oraz aktualnej sytuacji z organizacją Flower of Life, z którą Drunvalo miał proces sądowy o prawa autorskie. Cześć trenerów wycofała sie kilka lat temu z  tej organizacji  m.in  z powodu kontroli urzędu podatkowego i wykrycia nieprawidlowosci w zarządaniu oraz wlasnie z powodu odejścia Drunvalo z tej organizacji.  Tom skończył także drugi kurs nauczycielski u Drunvalo w tym roku i jest  certyfikowanym trenerem innego warsztatu :  "Awakening the Illuminated Heart" .

Pozdrawiam
Agnieszka

2


MERKABA (Kwiat Życia) warsztat wg Drunvalo Melchizedeka

prowadzi Tom de Winter

10 - 12 lutego 2012  w Warszawie


Merkaba
to żyjące pole energetyczne człowieka. Aktywacja tego pola otwiera niezwykłe możliwości, od ochrony po uzdrawianie siebie i innych. Medytacja Merkaba to 17 oddechów, połączonych z odpowiednimi mudrami i komendami dotyczącymi prędkości i kierunków rotacji pola, wszystkie te dane pochodzą ze starożytnej tradycji Atlantów, a pośrednio Egipcjan. 
 
Warsztat Merkaba po raz siedemnasty w Polsce poprowadzi Tom de Winter z Holandii. Tom  posiada uprawnienia trenerskie uzyskane bezpośrednio u Drunvalo Melchizedeka i od ponad 15 lat prowadzi warsztaty Merkaba na całym świecie

Warsztat obejmuje m.in.
:
- naukę medytacji aktywującej pole Merkaba
- świętą geometrię ciała świetlistego
- siłę intencji
- starożytne praktyki oddechowe
- uzdrawianie wewnętrznego dziecka

Podstawowym warunkiem doświadczania pozytywnego wpływu pola Merkaba na wszystkie aspekty naszego życia jest wypełnienie jego czystą, bezwarunkową miłością. Dzięki intencji na danej energii pola, można usuwać napięcia, żyć w harmonii, uzdrawiać oraz nawiązać trwałą więź z Wyższym Ja.

Ostatecznym celem użycia narzędzia, jakim jest Merkaba, jest samorealizacja – wypełnienie życiowej misji człowieka na Ziemi. Ponieważ Merkaba jest polem programowalnym, podobnie jak kryształy, które mogą przechowywać i przesyłać zakodowaną informację, można w niej umieścić dowolną intencję. Pole Merkaby można dowolnie programować dla realizacji własnych potrzeb lub dla dobra całego świata.

Prawidłowo działające pole Merkaby ma średnicę ok. 18 metrów. Słowo Merkaba złożone jest z trzech egipskich słów: Mer oznacza specyficzny rodzaj światła, które jest widzialne jako dwa pola światła wirujące w przeciwnych kierunkach. Ka odnosi się do pojedynczego ducha (duszy), natomiast Ba oznacza sposób interpretacji rzeczywistości przez ducha (ciało fizyczne).

Więcej informacji o Merkabie: www.merkaba.pl


Tom de Winter (www.linko.org): terapeuta i nauczyciel praktyk duchowych z Holandii. Skutecznie wprowadza w praktykę zasadę, że ludzkie zmysły oraz odczucia związane z ciałem są kluczowym elementem procesu uzdrawiania. Studiował nauki społeczne, aby uzyskać wiedzę akademicką na temat zachowań ludzi oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury i tantry. Już od  ponad 15 lat prowadzi warsztat Merkaba (Kwiat Życia) na całym świecie. Jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka. W związku z tym posiada wszelkie niezbędne uprawnienia, aby wprowadzać starożytną wiedzę o świętej geometrii oraz o ponownej aktywacji Merkaby.

Do Polski przyjeżdża regularnie od 2004 roku. Od 2009 prowadzi także warsztaty dla polskich grup w Egipcie, podczas których uczestnicy medytują m.in. w Wielkiej Piramidzie Cheopsa (piramida na wyłączność przez dwie godziny bez obecności innych turystów) oraz przed Sfinksem.


Opłata: 790 zł. Studenci i emeryci zniżka 100 zł. Osoby powtarzające opłata 590 zł.

Zapisy: Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, agnieszka@agnieszkajurko.pl


Pełna informacja:
http://agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-warsztaty/448-merkaba-w-polsce.html

3

TWOJA MISJA ŻYCIOWA

medytacje w Piramidzie CHEOPSA i przy SFINKSIE
zwiedzanie Kairu, Luksoru, Abu Simbel, rejs po Nilu

prowadzi Tom de Winter i Shirlie Roden

17- 27 listopada 2011 w EgipcieZapraszam na siódmy medytacyjny wyjazd do mistycznego Egiptu organizowany dla polskich uczestników. Wyjazd obejmuje warsztat, zwiedzanie oraz medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa (2 godz.), przy Sfinksie (1 godz.) i w świątyni Karnak. Dzięki zezwoleniu z Ministerstwa d/s Starożytności specjalnie dla naszej grupy w Cheopsie zostaną otwarte dwie dodatkowe komnaty, które nie są udostępniane innym turystom mających dostęp tylko do komnaty króla. Tom de Winter z Shirlie Roden poprowadzi medytacje w trzech komnatach: Królowej, Króla i w Dolnej. Będziemy także medytować "między łapami" Sfinksa. Normalnie turyści oglądają Sfinksa tylko z odległego tarasu widokowego.

Warsztat Twoja Misja Życiowa został specjalnie przygotowany dla polskiej grupy i dostosowany do wysokich energii w Egipcie. Zbliżamy się do ważnego roku 2012, w którym nastąpi przejście w piąty wymiar. Według Toma zostaniemy obdarowani nowymi zmysłami np. telepatią, umiejętnością posiadania wizji czy przewidywania przyszłości. Osoby podnoszące swoją energię i żyjące z poziomu serca w sposób płynny dostosują się do zmieniających się wibracji Ziemi.

Wielu z nas zadaje sobie pytania: Czy jestem na właściwej ścieżce? Czy robię w życiu, to do czego jestem powołana/-ny? Skąd mamy wiedzieć czy wypełniamy wyższy (kosmiczny) plan naszego życia? Uczestnicy moich warsztatów często także pytają: Jaka jest moja misja życiowa? Co jest dla mnie zapisane w Księgach Akaszy? Moją jedyną odpowiedzią jest ŻYJ TU I TERAZ, bądź obecny i odczuwaj to co jest.

Podczas zajęć zrozumiemy co robić w życiu, aby podążać ścieżką Kosmicznego Planu. Jesteśmy duszami, które wybrały życie w ciele fizycznym. Wybraliśmy tę rzeczywistości, aby wypełnić naszą misję życiową (kosmiczną). Przez dwa dni będziemy doświadczać ciszy ciała i umysłu. Ciało pomoże nam odróżnić czym jest osobowość a czym jest Plan Kosmiczny. Ciało powie nam czy jesteśmy świadomi Kosmicznego Planu i czy podążamy za przewodnictwem Wszechświata. Podczas warsztatów będziemy trenować odczucia fizyczne, aby zrozumieć różnicę pomiędzy dobrym samopoczuciem i tak zwanym złym samopoczuciem. Zrozumiemy zachowania związane z ego i z Prawdziwym Ja. Zrozumiemy także co jest osobowością a co jest Kosmicznym Przepływem.   

Tom de Winter

Co ciekawego przeżyliśmy na poprzednich wyjazdach w Egipcie:
relacje: http://agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-artykuly.html
zdjęcia: http://agnieszkajurko.pl/index.php/galeria-link.html
film: Medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz w świątyni Karnak
cz.1 http://www.youtube.com/watch?v=f2LcmNl1JOU&feature=related
cz.2 http://www.youtube.com/watch?v=FuZBS-Xz2Wc&feature=related

Program
17 listopada: przelot Warszawa Kair
18 listopada: warsztat
19 listopada: warsztat, sesja relaksacyjna z Shirlie Roden
20 listopada: medytacje w Piramidzie Cheopsa i przy Sfinksie, zwiedzanie Kairu
21 listopada: Luksor (świątynia Hatszepsut, Dolina Królów, uzdrowiciel Adel el Atara), początek rejsu po Nilu
22 listopada: zwiedzanie i medytacje (prowadzi Shirlie Roden) w świątyni Karnak
23 listopada: świątynie w Edfu i Kom Ombo
24 listopada: świątynie w Abu Simbel i na na File
25 listopada: Asuan, wioska nubijska, Wielka Tama
26 listopada:  Asuan, koniec rejsu
27 listopada: Dzielnica Koptyjska (Stary Kair), przelot Kair Warszawa

Warsztat i medytacje są tłumaczone z angielskiego na polski.


Informacje i zapisy:
Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl ,  tel: 501 625 528.

Pełna informacja:
http://agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-warsztaty/420-odkryj-zyciowa-misja.html

4

Warsztat MERKABA
 
warsztat prowadzi Tom de Winter

9 – 11 września w WarszawieMerkaba to żyjące pole energetyczne człowieka. Aktywacja tego pola otwiera niezwykłe możliwości, od ochrony po uzdrawianie siebie i innych. Medytacja Merkaba to 17 oddechów, połączonych z odpowiednimi mudrami i komendami dotyczącymi prędkości i kierunków rotacji pola, wszystkie te dane pochodzą ze starożytnej tradycji Atlantów, a pośrednio Egipcjan. 

Warsztat obejmuje m.in.:
- naukę medytacji aktywującej pole Merkaba
- świętą geometrię ciała świetlistego
- siłę intencji
- starożytne praktyki oddechowe
- uzdrawianie wewnętrznego dziecka

Podstawowym warunkiem doświadczania pozytywnego wpływu pola Merkaba na wszystkie aspekty naszego życia jest wypełnienie jego czystą, bezwarunkową miłością. Dzięki intencji na danej energii pola, można usuwać napięcia, żyć w harmonii, uzdrawiać oraz nawiązać trwałą więź z Wyższym Ja. Ostatecznym celem użycia narzędzia, jakim jest Merkaba, jest samorealizacja – wypełnienie życiowej misji człowieka tu, na Ziemi. Jako że Merkaba jest polem programowalnym, analogicznie do kryształów, które mogą przechowywać i przesyłać zakodowaną informację, można w niej umieścić dowolną intencję, która będzie do odwołania realizowana. Pole Merkaby można dowolnie programować dla realizacji własnych potrzeb lub dla dobra całego świata.

Prawidłowo działające pole Merkaby ma średnicę ok. 18 metrów. Słowo Merkaba złożone jest z trzech egipskich słów: Mer oznacza specyficzny rodzaj światła, które było widzialne jako dwa pola światła wirujące w przeciwnych kierunkach. Ka odnosi się do pojedynczego ducha (duszy), natomiast Ba oznacza sposób interpretacji rzeczywistości przez ducha (ciało fizyczne).

Więcej informacji o Merkabie: www.merkaba.pl


Tom de Winter (www.linko.org): terapeuta i nauczyciel praktyk duchowych z Holandii. Skutecznie wprowadza w praktykę zasadę, że ludzkie zmysły oraz odczucia związane z ciałem są kluczowym elementem procesu uzdrawiania. Studiował nauki społeczne, aby uzyskać wiedzę akademicką na temat zachowań ludzi oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury i tantry. Już od  ponad 15 lat prowadzi warsztat Merkaba (Kwiat Życia) na całym świecie. Jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka. W związku z tym posiada wszelkie niezbędne uprawnienia, aby wprowadzać starożytną wiedzę o świętej geometrii oraz o ponownej aktywacji Merkaby. Do Polski przyjeżdża regularnie od 2004 roku. Od 2009 prowadzi także warsztaty dla polskich grup w Egipcie, podczas których uczestnicy medytują m.in. w Wielkiej Piramidzie Cheopsa (piramida na wyłączność przez dwie godziny bez obecności innych turystów) oraz przed Sfinksem.


Opłata: 790 zł. Studenci i emeryci zniżka 100 zł. Osoby powtarzające opłata 590 zł.

Informacje i zapisy: Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, agnieszka@agnieszkajurko.pl


Pełna informacja:
http://agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-warsztaty/397-merkaba-w-polsce.html

5
MERKABA  w Egipcie

medytacje w Wielkiej Piramidzie CHEOPSA

przed SFINKSEM i w świątyni Karnak

warsztat prowadzi Tom de Winter

 20 - 27 maja 2011 w EgipcieZapraszam na szóstą medytacyjną wyprawę organizowaną dla polskich uczestników w magicznym Egipcie. Tym razem po raz kolejny odbędzie się warsztat MERKABA wg Drunvalo Melchizedeka, który prowadzi Tom de Winter z Holandii (www.linko.org). Tom od ponad 15 lat prowadzi zajęcia na całym świecie a w Polsce od 2004 roku, jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo.  

Wyjazd obejmuje warsztat, zwiedzanie oraz już tradycyjnie medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa i świątyni Karnak. Dzięki specjalnemu zezwoleniu od Ministerstwa d/s Starożytności specjalnie dla naszej grupy w piramidzie Cheopsa zostaną otwarte dwie dodatkowe komnaty, które nie są udostępniane innym turystom mających dostęp tylko do komnaty króla. Tom de Winter z Shirlie Roden (nasz specjalny gość z Wielkiej Brytanii)  poprowadzi medytacje w 3 Komnatach. Podczas ostatnich czterech wyjazdów mieliśmy także możliwość zejścia na dół do Sfinksa i medytacji "między jego łapami", w maju postaramy się także o takie zezwolenie.

Warsztaty i medytacje są tłumaczone z języka angielskiego na polski.


Merkaba to żyjące pole energetyczne człowieka. Aktywacja tego pola otwiera niewiarygodne możliwości, od ochrony po uzdrawianie siebie i innych. Medytacja Merkaba to 17 oddechów, połączonych z odpowiednimi mudrami i komendami dotyczącymi prędkości i kierunków rotacji pola, wszystkie te dane pochodzą ze starożytnej tradycji Atlantów, a pośrednio Egipcjan.  Podstawowym warunkiem doświadczania pozytywnego wpływu pola Merkaba na wszystkie aspekty naszego życia jest wypełnienie jego czystą, bezwarunkową miłością.

Warsztat obejmuje m. in.:

* naukę medytacji aktywującej pole Merkaba
* świętą geometrię ciała świetlistego
* siłę intencji
* starożytne praktyki oddechowe
* uzdrawianie wewnętrznego dziecka

Więcej informacji o Merkabie i świętej geometrii
: www.merkaba.pl


PROGRAM

20 maja:   przylot z Warszawy do Hurghady
21 maja:   warsztat
22 maja:   warsztat
23 maja:   Kair, medytacje w  Wielkiej Piramidzie Cheopsa i u Sfinksa
24 maja:   dzień wolny
25 maja:   Luksor (Dolina Królów, Świątynia Hatszepsut, uzdrowiciel Adel El Atara)
26 maja:   świątynia Karnak, plantacja bananów, orientalny bazar, jazda wielbłądem
27 maja:   wylot z Hurghady do Warszawy


A jak było w Egipcie w 2009 i 2010 roku...

Najnowszy wywiad z Shirlie Roden o podróżach medytacyjnych z polskimi grupami do Egiptu (polskie napisy):
cz. 1 http://www.youtube.com/watch?v=rf1NudQBS5Q
cz. 2 http://www.youtube.com/watch?v=3q43TVlKkdA

relacje:  http://agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-artykuly.html
zdjęcia: http://agnieszkajurko.pl/galeria-link.html
filmy: http://merkaba.com.pl/index.php/wideo.html


OPŁATY

1) Samolot (charter):  1390 zł (cena zawiera ubezpieczenie)

2) Warsztat:  1390 zł
- możliwość zabrania osób towarzyszących nie uczestniczących w warsztacie. Osoba towarzysząca płaci 490 zł tzw. opłaty organizacyjnej. Osoby towarzyszące nie biorą udziału w warsztacie, ale mogą z nami jeździć na wycieczki i uczestniczyć w dodatkowych zajęciach Shirlie Roden oraz w medytacjach podczas zwiedzania.
- warsztat jest tłumaczony z angielskiego na polski

3) Pakiet 700 usd (ok 2100 zł) zawiera: 6 noclegów w Hurghadzie i 1 nocleg w Luksorze (hotele 4*, miejsce w pokoju dwuosobowym z łazienką), wycieczki: jeden dzień w Kairze i dwa dni w Luksorze: Jedynka za dopłatą. Cena nie obejmuje opłaty za prywatne zwiedzanie piramidy Cheopsa i Sfinksa (zazwyczaj ok. 500 zł od osoby).

Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel: 501 625 528

Uwaga: ograniczona liczba miejsc!


Pełna informacja:
http://agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-warsztaty/369-merkaba-egipt.html
    
    
*************************

Po raz kolejny mamy w programie wizytę  w Oils, Herbs and Spices Center for Mind, Body and Soul (centrum olejków, ziół i przypraw dla Umysłu, Ciała i Duszy) należący do lokalnego uzdrowiciela  Adela el Attar  w Luksorze (www.adel-el-atara.com), do którego przyjeżdżają ludzie z całego Egiptu po pomoc. Adel regularnie prowadzi także warsztaty oraz indywidualne sesje w Francji. Trafiliśmy do niego "przez przypadek" w listopadzie 2009 r. od tamtego czasu zawsze go odwiedzamy.  Adel prezentuje, zwłaszcza grupom medytującym, olejki do czyszczenia i harmonizacji czakr oraz  uzdrawiające zioła.  Jest niezwykłą osobą,  o której barwnie opisała jedna z uczestniczek:

    <..Było już dobrze po 21:00, gdy przekroczyliśmy progi sklepu. Mimo późnej pory jego właściciel, Egipcjanin Adel, będący równocześnie kimś w rodzaju bioenergoterapeuty czy szamana, przywitał nas bardzo serdecznie. Poczęstował nas herbatą, jednym ze specjałów sklepu, i przedstawił nam swoje szczególne towary: wonności, olejki, zioła, przyprawy itd. Na jednej z koleżanek zademonstrował też energetyczne działanie jednego ze specyfików. Kiedy niemal wszyscy przywarliśmy do kantoru, by robić zakupy, Adel wskazał na kilka osób, w tym na mnie, że dobrze by było aby mógł nam zrobić zabieg, ponieważ w każdym z nas jest coś z przeszłości, co wymaga oczyszczenia. Zgodziliśmy się. Ciekawe, że przy tym powtórzył kilka razy po cichu, jakby do siebie, że jesteśmy specjalną grupą. Ponieważ następnego dnia wyjeżdżaliśmy z Luksoru o 8-ej rano, było jasne, że zabiegi trzeba będzie zrobić jeszcze tego dnia. Już późną nocą w sklepie została nas wiadoma garstka. Nie bez zaskoczenia stwierdziłam, że nasze grono, to niemal te same osoby, które wraz ze mną były w świątyni bogini Hathor i później w sanktuarium Amenhotepa III. Czułam, że zabiegi terapeutyczne naszego przemiłego gospodarza, to kolejny prezent od losu.  Adel nie żądał od nas pieniędzy, twierdząc, że oni (?) nie przyjmują zapłaty. Jeśli chcemy, możemy dać co łaska, a on przeznaczy to na cele charytatywne. Tak też się stało. Gdy nasz gospodarz robił zabieg dla mnie, otrzymałam „z góry” wgląd w przyczyny, dla których wspomniana wcześniej tajemnicza relacja ma miejsce w moim życiu i jaki będzie jej dalszy przebieg. Adel dał mi też od siebie rady, które mogą okazać się pomocne przy jej transformowaniu..>.

Pełna relacja: http://agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-artykuly/245-relacja-maj2010-egipt-beata.html

    


 

6


Warsztat MERKABA według Drunvalo Melchizedeka

prowadzi Tom de Winter

8 – 10 kwietnia w Warszawie


Merkaba to żyjące pole energetyczne człowieka. Aktywacja tego pola otwiera niewiarygodne możliwości, od ochrony po uzdrawianie siebie i innych. Medytacja Merkaba to 17 oddechów, połączonych z odpowiednimi mudrami i komendami dotyczącymi prędkości i kierunków rotacji pola, wszystkie te dane pochodzą ze starożytnej tradycji Atlantów, a pośrednio Egipcjan. 

Warsztat obejmuje m.in.:

- naukę medytacji aktywującej pole Merkaba
- świętą geometrię ciała świetlistego
- siłę intencji
- starożytne praktyki oddechowe
- uzdrawianie wewnętrznego dziecka

Podstawowym warunkiem doświadczania pozytywnego wpływu pola Merkaba na wszystkie aspekty naszego życia jest wypełnienie jego czystą, bezwarunkową miłością. Dzięki intencji na danej energii pola, można usuwać napięcia, żyć w harmonii, uzdrawiać oraz nawiązać trwałą więź z Wyższym Ja. Ostatecznym celem użycia narzędzia, jakim jest Merkaba, jest samorealizacja – wypełnienie życiowej misji człowieka tu, na Ziemi. Jako że Merkaba jest polem programowalnym, analogicznie do kryształów, które mogą przechowywać i przesyłać zakodowaną informację, można w niej umieścić dowolną intencję, która będzie do odwołania realizowana. Pole Merkaby można dowolnie programować dla realizacji własnych potrzeb lub dla dobra całego świata.

Więcej informacji o Merkabie i o świętej geometrii: www.merkaba.pl


Prowadzący  Tom de Winter
(www.linko.org): terapeuta i nauczyciel praktyk duchowych z Holandii. Pracował na różnych stanowiskach związanych bezpośrednio z pracą dla ludzi. Zanim rozpoczął pracę terapeuty (masaż krzyżowo-czaszkowy) był m.in kierownikiem działu kadr w liniach lotniczych KLM. Skutecznie wprowadza w praktykę zasadę, że ludzkie zmysły oraz odczucia związane z ciałem są kluczowym elementem procesu uzdrawiania. Studiował nauki społeczne, aby uzyskać wiedzę akademicką na temat zachowań ludzi oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury i tantry. Już od  ponad 15 lat prowadzi warsztat Merkaba (Kwiat Życia) na całym świecie. Jest jednym z trenerów, którego bezpośrednio wyszkolił Drunvalo Melchizedek i w związku z tym posiada wszelkie niezbędne uprawnienia, aby wprowadzać starożytną wiedzę o świętej geometrii oraz o ponownej aktywacji Merkaby.

Do Polski przyjeżdża regularnie od 2005 roku. Od 2009 prowadzi  dwa razy w roku warsztaty dla polskich grup w Egipcie, podczas których uczestnicy medytują w Wielkiej Piramidzie Cheopsa (piramida na wyłączność przez dwie godziny bez obecności innych turystów) oraz przed Sfinksem. Obecnie bierze udział w pionierskich doświadczeniach z wykorzystaniem aktywności alfa ludzkiego mózgu (Alpha Enhancement). Mieszka w Oosterbeek (Holandia) oraz w Maierhöfen (Bawaria - Niemcy), gdzie stworzył nowy ośrodek szkoleniowy.

Miejsce: Warszawa, ul. Bobrowiecka 9 (Sala Lustrzana) w Centrum Konferencyjno-Kongresowym,
Koszt warsztatów: 740 zł. Osoby powtarzające warsztaty zniżka 22%. 

Informacje i zapisy: Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, agnieszka@agnieszkajurko.pl


ZAPROSZENIE
W sobotę (9  kwietnia) od 18.00 do 19.00 zapraszamy na bezpłatny wykład specjalnego Gościa SHIRLIE RODEN  z Wielkiej Brytanii na temat „Uzdrawiającej Siły Własnego Głosu”. Wykład w tej samej sali co Merkaba., ul. Bobrowiecka 9 w sali Lustrzanej.


Pełna informacja:

http://agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-warsztaty/318-merkaba-w-polsce.html
www.merkaba.pl