logo
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Scarlett

1
Kurcze, nie myślałam że koszta są aż tak wysokie jak pisał Radosław  :o
Jeśli przyjazd Nassima wiązałby się z usunięciem materiałów z youtube, to chyba faktycznie nie warto. A szkoda.. Chociaż z drugiej strony, zawsze można by skasować te wykłady a po wizycie Nassima ponownie je wrzucić do sieci, z innego konta youtube 8)

2
Witam
(Jakiś czas temu Leszek w wysłanych do użytkowników wiadomościach napisał, żebyśmy wypowiedzieli się na temat potencjalnej wizyty Nassima w Polsce. )

   Nie miałam żadnego wkładu w przyjazd Dana Wintera do Polski, wiec zapewne będę postrzegana jak kolejna, wiecznie narzekająca na wszystko polka.. Ale mimo to napiszę co o tym myślę.
   Wydaje mi się, że jeśli przyjazd i organizacja pobytu Nassima miałby wyglądać tak jak w przypadku Dana, szkoda jest marnować na to czasu, nerwów i pieniędzy zarówno jego jak i naszych (a raczej waszych..)
Myślę, że najistotniejszym elementem jaki należałoby zmienić jest temat, który Nassim będzie poruszał. Po co zapraszać go tutaj tylko po to by po raz kolejny powtórzył swoje myśli i odkrycia, którymi już parę lat temu podzielił się ze światem? Tak było w przypadku Wintera. W zasadzie niczego nowego się z wykładów w Polsce nie można było dowiedzieć. Jeśli już Nassim miałby przyjechać to z zupełnie nowymi informacjami (które z pewnością posiada), a nie tylko po to by powtórzyć osobiście to o czym wiemy od dawna.
   Dużo więcej czasu powinno się także poświęcić na zadawanie pytań. Bo te paręnaście minut i parę krótkich pytań wydaje się nie być satysfakcjonującymi.
Trzecią istotną rzeczą jest sprzęt jaki wykorzystano do nagrania wykładów. To w końcu ważne wydarzenie (przynajmniej z naszej perspektywy), dlatego też uważam że nagrywanie go w tak wątpliwej jakości jest nie do zaakceptowania.

Tak więc podsumowując narzekania, uważam że nie warto tracić naszego oraz jego czasu jeśli wizyta miałaby wyglądać tak jak w przypadku odwiedzin Wintera.
Jeśli wszystko byłoby jednak lepiej przemyślane i zorganizowane, to jestem jak najbardziej za tym by przyjechał. Bardzo szanuję Nassima i jego odkrycia oraz poglądy, dlatego też chciałabym żeby jego wizyta odbyła się na takim poziomie na jaki zasługuje

ps. Wykłady powinny odbywać się w centralnej części Polski, tak by każdy miał równe szanse by się na nie dostać. Bo przyjazd powiedzmy z Gdańska do Krakowa to w zasadzie cały dzień w pociągu. Zdaję sobie sprawę, że organizacja tego w Krakowie jest zapewne łatwiejsza, ale warto zadać sobie pytanie czy jeśli ze wszystkim "idziemy na łatwiznę" to czy jest sens zapraszania tego człowieka do Polski.

Pozdrawiam serdecznie.  :-)