logo
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - kosiarka1971

1
Powitania i kawiarenka "Pod Gwiazdami" / Odp: Dzien dobry
« dnia: Marzec 02, 2019, 13:14:19 »
Witam serdecznie i dziękuje za podrzucone materiały.Z prof. Veithem zetknolem się jakiś czas temu.Obejrzałem wszystko co znalazłem w języku polskim.Adwentysta podaje bardzo dużo faktów i prawdy .............ale nie do końca.Zdaje sobie sprawę ze absolutnej prawdy nie znajdę nigdzie.Trochę tu trochę tam .........aby do przodu he he.Mam problemy ze znalezieniem literatury online w języku polskim lub jakieś tłumaczenia, opracowania .Głównie chodzi mi o ezotryke i wszystko co jest z tym związane .Moze tobie gdzies wpaadlo w oko ,jakies linki...? .Serdecznie dziękuje za zainteresowanie i pomoc.Pozdrawiam i dobrego weekendu życzę.

2
Powitania i kawiarenka "Pod Gwiazdami" / Odp: Dzien dobry
« dnia: Luty 26, 2019, 09:35:02 »
Milo mi cie powitać.  Z tym kosiarzem umysłu to całkiem dobre.he he. A co do twojego pytania to jak najbardziej ,sporo materiału .Teraz na wokandę wrzuciłem rys religijny NWO..........czyli  od faryzeuszy  do dnia obecnego .Rodziny Borgia,Farense,Orsini  itd. Studiuje Biblie i apokryfy,        czytam Ptolemeusza ,Blawatska  .czyli wszystko gdzie można znaleźć okruchy prawdy. Myślę ze dobrze trafiłem tutaj na forum .Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dzionka.

3
Powitania i kawiarenka "Pod Gwiazdami" / Dzien dobry
« dnia: Luty 25, 2019, 11:57:44 »
Witam serdecznie  wszystkich.  Nazywam się Jacek Kosakowski  ,pochodzę z Warszawy .Obecnie na stale mieszkam w Brukseli.Mam 48 lat , jestem Chrześcijaninem ( nie mylić z katolikiem ) , alkoholik ( były)............z zamiłowania poszukiwacz............wiedzy nigdy za dużo.Dziękuje za przyjecie na forum .Bedzie mi niezmiernie milo,w takim towarzystwie kontynuować  zaczęte przed kilkoma laty moje eksploracje.Pozdrowienia dla wszystkich.