logo
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Dan el

Strony: 1 2 ... 4
1
 Wszystko logicznie wytłumaczone i jak na dotychczasową wiedzę zgadzam się w pełni z tym co napisałeś Janie..
Jednakże obecna technologia i dawna wiedza mają ze sobą coraz więcej wspólnego... jeżeli chodzi o wyjaśnienia fizyczne - http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,1599.msg9143/topicseen.html#msg9143 tutaj vortex już podał ciekawe źródło. Jak widać przedmioty umieszczone i 'zaklęte' w środku fal lewitują, a jednak same z siebie nie wytwarzają enegii.. nie łamią one wcale przy tym praw dynamiki newtona.
Jeżeli chodzi o wyjaśnienia historyczne... to nie muszę tutaj linkować, większość wie, że 'rezonans' z falą jest kluczem do lewitacji, telepatii, mediacji, oobe itp. Wschodnia doktryna uczy jak dotrzeć do najgłębszych wibracji i jak z nimi rezonować.. nawet do tych najsubtelniejszych.. a do nich zalicza się grawitacja.
Pozdrawiam.

2
W TEORII / Świat Matematyki
« dnia: Grudzień 04, 2013, 11:41:13 »
Może już było, a może jeszcze nie. Może nie tutaj, a może tu jest okej. Może wejdziesz, a może nie. Tak czy inaczej serdecznie zapraszam Cie. :super:
http://world.mathigon.org/

3
Hydepark / Odp: Ciekawe filmy, programy i inne wydarzenia w mediach
« dnia: Marzec 11, 2013, 09:43:49 »
Tak więc jednak nie możesz po męsku znieść tej porażki... także nie możesz uznać swojej wartości. To chyba bardzo boli.

Do przewidzenia.

Moja nienawiść do Ciebie JEST uzasadniona. Nie jest ani chora ani ślepa. Jest sprawiedliwa. Mógłbym Cię nawet kochać, gdybyś się zmienił, poszedł na jakiś kompromis... ale nadal robisz z siebie męczennika, nadal twierdzisz, że zostałeś nie sprawiedliwie osądzony i próbujesz znaleźć uznanie innych...

Pomyśl, czy to nie stan Twojego umysłu do tego doprowadził? do tej niesprawiedliwości? Może gdybyś zmienił ten stan, wreszcie ludzie chcieliby być po Twojej stronie. Nie próbuj już chwytów po niżej pasa, po prostu przeproś, weź odpowiedzialność i bądź mężczyzną.
Innych rozwiązań nie widzę, chyba, że nadal chcesz niszczyć porządek i zakłócać równowagę forum.

4
Sam Beliah miał go dosyć to jak inni mieli to znosić?! :nieeeee:

Zanim JAN tutaj przyszedł to forum też jakoś funkcjonowało z życiem bez problemu.
Moim zdaniem nasz przyjaciel wprowadził swoimi postami pewien rodzaj dyskusji która odbiegała od głównego tematu forum. Nie raz czy dwa, ale notorycznie kierował nurt w złe strony. Teraz kiedy go zabrakło, zrobiła się pewnego rodzaju dziura po wybuchu i minie czas zanim wszystko wróci do normy (choć to zależy od tego jak wielki był wybuch).
Powiesz mi wolność słowa. Owszem, ale kiedy ktoś wypowiada się nie na temat i przez to zmienia jego oblicze to już wtedy wolność słowa nie ma prawa bytu. To tak jakby na debacie w sejmie każdy mówił o innej rzeczy. Może ma takie prawo, ale co z tego skoro dla istoty rzeczy jest ważny dany temat. coś w stylu:
- precz z komuną!
- precz z socjalizmem!
- precz z preczem!
Pierwsze dwa zdania to jest temat, ostatnia wypowiedź to rzekoma wolność słowa, jednak jak bardzo nie na miejscu.

Uważam, że Ekspresja JANa na tematy czysto apokaliptyczne były nie na miejscu tego forum. Odbiegały od ŚG w znaczny sposób, w dodatku te sprawy techniczne czysto wyssane z palca, bezpodstawne.

Nie dziwi mnie, że to Ty Igmano bronisz go, bo przecież to Twój przyjaciel. Dziwi mnie jednak, że wróciłaś ze niezrozumieniem do jego osoby, a pominęłaś w tym wszystkim FairLady, która bądź co bądź ożywiła to forum poprzez bujne rozmowy z Sasq i innymi. To raczej jej tu brakuje i jej rozmów na temat, raczej to powinno być dla Ciebie nie zrozumiane,  nie sprawiedliwe.

Pozdrawiam.

5
Hydepark / Odp: Gra w poorządkowanie liczb :-)
« dnia: Styczeń 28, 2013, 11:51:13 »
26 - 20 - 23 więc wyciągając średnią, to się zgadza z moim wiekiem;)

6
Sprawy administracyjne - pytania i odpowiedzi / Odp: Znikające posty ?
« dnia: Styczeń 27, 2013, 10:50:03 »
 Beliar już cieszy się z nowego Administratora. Kazał przekazać szczere pozdrowienia!
GL & HF
 :figielek:

7
Sprawy administracyjne - pytania i odpowiedzi / Odp: Znikające posty ?
« dnia: Styczeń 18, 2013, 23:16:25 »
 Demony gotują się w piekle, Belial zaciska swe pięści...

8
Sprawy administracyjne - pytania i odpowiedzi / Odp: Znikające posty ?
« dnia: Styczeń 18, 2013, 15:05:08 »
omg.. znowu to samo.

9
Sprawy administracyjne - pytania i odpowiedzi / Odp: Bezpieczeństwo forum
« dnia: Grudzień 17, 2012, 08:53:13 »
 'Utrzyma się ten wiatr, który zaczyna wiać w dzień. Ten, który zaczyna wiać w nocy, ustanie' - Sun Tsu

Mimo tego i mimo Twoich ironii jestem zaskoczony tą postawą. Dobrą postawą. Nie przewidziałem jej przez własne ograniczenia.  
 Jeżeli możesz, to rzeczywiście stwórz oddzielny temat i wytłumacz co i jak z tym włamaniem. Jestem ogromnie ciekaw po co ktoś miałby łamać hash 32 znakowego hasła. To ważne dla bezpieczeństwa, całkowicie.
Cześć.

10
Sprawy administracyjne - pytania i odpowiedzi / Odp: Bezpieczeństwo forum
« dnia: Grudzień 16, 2012, 00:56:02 »
@Acid
 W imieniu 'kumatorium' chce Ci podziękować za jakże celną i przepełnioną wypowiedź. Ze emocje jaką sam czuje i jestem pewien, że wielu którzy tylko są tu tylko adresem IP, również ją odczuwają. Nie wiń się za to co musi zostać powiedziane.
 Twoje teoria to nie tylko zwykłe słowa, to praktyka która wychodzi z poza ram, to udręka naszego wieku której ludzie nie potrafią za nic w świecie pojąć. Bo niczego na świecie nie chcą poświęcić, niczego na świecie nie pragną bardziej niż siebie..
 Paradoksalnie jedynym sposobem aby to zauważyć może być tylko skrajność.. skrajność gdzie tak naprawdę odłączenie siebie i postawienie przed autoanalizą może przynieść prawdę. Jak widać bolesną i niezrozumiałą, odrzucaną i zamydlaną. Ludzie 'nowej ery' chcą aby wszystko zostało połączone, ale przez to zatracają możliwość identyfikacji tym czym są, kim jest każdy z osobna.. a tylko przez to, przez ból i mękę, przez stratę WSZYSTKIEGO jest się w stanie wyjść poza SFERĘ EGO.
 Tak bardzo mnie to boli, że mimo tego co napisałeś i tak nie jesteśmy w stanie nic zrobić z umysłem innych do których się zwracasz.. Niestety natura rzeczy chce aby każdy to przeżył sam, aby tylko w ten sposób połączył się z innymi.
 Wiem, że nie zrozumiecie, wiem to.. ale nie musicie bo to jest proces ewolucyjny, jestem o tym przekonany. Prędzej czy później stracicie wszystko i uwolnicie się.

Sam nie jestem wolny, cały czas czuję to na plecach, ale im więcej czytam takich wypowiedzi tym czuję się lżej, czuję jak cały ten pieprzony ciężar opada.
Dziś śniłem i powiedział mi głos: 'Ludzi trzeba traktować analogowo, niezależnie od ciężkich dni'...
wiec -
Ty który czytasz, nie osądź mnie, pamiętaj, nie osądzaj, nie wkładaj do szuflady, nie oceń.
Tylko Bóg może mnie sądzić, tylko Natura Rzeczy może to zrobić. Choćby miałby być to mój ostatni post tutaj.

Strony: 1 2 ... 4