logo
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Warsztat MERKABA (Kwiat Życia) z Tomem de Winter 10-12.02.12 w Warszawie  (Przeczytany 4276 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AgnieszkaJ

 • Nowy użytkownik
 • *
 • Wiadomości: 6
  • Zobacz profil


MERKABA (Kwiat Życia) warsztat wg Drunvalo Melchizedeka

prowadzi Tom de Winter

10 - 12 lutego 2012  w Warszawie


Merkaba
to żyjące pole energetyczne człowieka. Aktywacja tego pola otwiera niezwykłe możliwości, od ochrony po uzdrawianie siebie i innych. Medytacja Merkaba to 17 oddechów, połączonych z odpowiednimi mudrami i komendami dotyczącymi prędkości i kierunków rotacji pola, wszystkie te dane pochodzą ze starożytnej tradycji Atlantów, a pośrednio Egipcjan. 
 
Warsztat Merkaba po raz siedemnasty w Polsce poprowadzi Tom de Winter z Holandii. Tom  posiada uprawnienia trenerskie uzyskane bezpośrednio u Drunvalo Melchizedeka i od ponad 15 lat prowadzi warsztaty Merkaba na całym świecie

Warsztat obejmuje m.in.
:
- naukę medytacji aktywującej pole Merkaba
- świętą geometrię ciała świetlistego
- siłę intencji
- starożytne praktyki oddechowe
- uzdrawianie wewnętrznego dziecka

Podstawowym warunkiem doświadczania pozytywnego wpływu pola Merkaba na wszystkie aspekty naszego życia jest wypełnienie jego czystą, bezwarunkową miłością. Dzięki intencji na danej energii pola, można usuwać napięcia, żyć w harmonii, uzdrawiać oraz nawiązać trwałą więź z Wyższym Ja.

Ostatecznym celem użycia narzędzia, jakim jest Merkaba, jest samorealizacja – wypełnienie życiowej misji człowieka na Ziemi. Ponieważ Merkaba jest polem programowalnym, podobnie jak kryształy, które mogą przechowywać i przesyłać zakodowaną informację, można w niej umieścić dowolną intencję. Pole Merkaby można dowolnie programować dla realizacji własnych potrzeb lub dla dobra całego świata.

Prawidłowo działające pole Merkaby ma średnicę ok. 18 metrów. Słowo Merkaba złożone jest z trzech egipskich słów: Mer oznacza specyficzny rodzaj światła, które jest widzialne jako dwa pola światła wirujące w przeciwnych kierunkach. Ka odnosi się do pojedynczego ducha (duszy), natomiast Ba oznacza sposób interpretacji rzeczywistości przez ducha (ciało fizyczne).

Więcej informacji o Merkabie: www.merkaba.pl


Tom de Winter (www.linko.org): terapeuta i nauczyciel praktyk duchowych z Holandii. Skutecznie wprowadza w praktykę zasadę, że ludzkie zmysły oraz odczucia związane z ciałem są kluczowym elementem procesu uzdrawiania. Studiował nauki społeczne, aby uzyskać wiedzę akademicką na temat zachowań ludzi oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury i tantry. Już od  ponad 15 lat prowadzi warsztat Merkaba (Kwiat Życia) na całym świecie. Jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka. W związku z tym posiada wszelkie niezbędne uprawnienia, aby wprowadzać starożytną wiedzę o świętej geometrii oraz o ponownej aktywacji Merkaby.

Do Polski przyjeżdża regularnie od 2004 roku. Od 2009 prowadzi także warsztaty dla polskich grup w Egipcie, podczas których uczestnicy medytują m.in. w Wielkiej Piramidzie Cheopsa (piramida na wyłączność przez dwie godziny bez obecności innych turystów) oraz przed Sfinksem.


Opłata: 790 zł. Studenci i emeryci zniżka 100 zł. Osoby powtarzające opłata 590 zł.

Zapisy: Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, agnieszka@agnieszkajurko.pl


Pełna informacja:
http://agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-warsztaty/448-merkaba-w-polsce.html

Offline Michał-Anioł

 • między niebem a piekłem
 • Moderator Globalny
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 1338
 • Płeć: Mężczyzna
 • Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym
  • Zobacz profil
  • Imaginarium
,,,
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2011, 15:33:14 »
AgnieszkaJ jeśli masz zamiar umieszczać tu jedynie swoje reklamy bez angażowania sie w jakikolwiek inny sposób na tym forum radze zweryfikować tą koncepcje w przeciwnym razie zostaniesz zbanowana
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2011, 15:37:45 wysłana przez Michał-Anioł »
Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie zrozumieć świat!
www.imaginarium.org.pl

Offline Leszek

 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 1809
  • Status GG
  • Zobacz profil
  • swietageometria.info
  • Email
Odp: Warsztat MERKABA (Kwiat Życia) z Tomem de Winter 10-12.02.12 w Warszawie
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 08, 2011, 12:17:52 »
Michał, ja bym zwrócił uwagę na pewien problem natury moralnej...

Pani Agnieszka Jurko nieustannie podpiera się w swoich ogłoszeniach tym, że Tom de Winter cytuję: "posiada uprawnienia trenerskie uzyskane bezpośrednio u Drunvalo Melchizedeka" oraz (w jego notce biograficznej): "Jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka. W związku z tym posiada wszelkie niezbędne uprawnienia, aby wprowadzać starożytną wiedzę o świętej geometrii oraz o ponownej aktywacji Merkaby."[/b]

Otóż cała prawda jest taka, że Drunvalo Melchizedek wycofał uprawnienia do nauczania w imieniu Flower of Life panu Tomowi de Winter, bowiem, ten ostatni odszedł on od oryginalnego nauczania w sposób, tak znaczący, że Flower of Life unieważniło mu u certyfikat. Dotyczy to zresztą kilku innych, niegdysiejszych uczniów Drunvalo Melchizedeka.

Aby mieć pewność, że dany nauczyciel Merkaby naucza w sposób akceptowany przez Drunvalo Melchizedeka, stworzono na stronie "Flower of Life" aktualizowaną na bieżąco listę certyfikowanych nauczycieli, na której od dawna nie ma pana Toma de Winter. Znajduje się ona (wraz z uzasadnieniem jej stworzenia) pod adresem:
http://www.floweroflife.org/faclist.htm

Pani Agnieszka Jurko dobrze o tym wie, co sprawia, że pisanie przez nią, że Tom de Winter, cytuję: "jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka. W związku z tym posiada wszelkie niezbędne uprawnienia, aby wprowadzać starożytną wiedzę o świętej geometrii oraz o ponownej aktywacji Merkaby" jest swoistym przekłamaniem i ma walor marketingowy o bardzo wątpliwej wartości moralnej...

Ja oceniam takie praktyki jako naganne. Organizator "szkoleń" wprowadza bowiem w błąd wszystkich tych, którzy jadąc na warsztaty myślą, że poznają oryginalne nauczanie Drunvalo Melchizedeka.

I to jest dla mnie powód do ewentualnego zbanowania autorki na forum. Myślę, że powinna zając tutaj jakieś stanowisko. Jeśli jednak zamiast tego posunie się do usunięcia swego ogłoszenia, to - moim zdaniem - pokaże tylko stopień swego rozwoju duchowego do którego - dzięki takim ogłoszeniom jak powyższe - namawia innych ludzi...

Swoją drogą, nie wiem czy Tom de Winter zdaje sobie sprawę jaka jest treść zamieszczanych przez panią Jurko ogłoszeń w języku polskim.

Życie powinno opierać się na prawdzie, zwłaszcza życie tych, którzy mają śmiałość nauczać innych...

Poniżej zamieszczam screen z tego wątku.

http://swietageometria.info/s/di-YEMU.png
Warsztat MERKABA (Kwiat Życia) z Tomem de Winter 10-12.02.12 w Warszawie« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2011, 14:41:46 wysłana przez Leszek »

Offline AgnieszkaJ

 • Nowy użytkownik
 • *
 • Wiadomości: 6
  • Zobacz profil
Odp: Warsztat MERKABA (Kwiat Życia) z Tomem de Winter 10-12.02.12 w Warszawie
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 11, 2011, 15:06:38 »
Witam,

polecam stronę Drunvalo : http://www.drunvalo.net/upcoming/sor/index.php  i bezpośredni z nim kontakt  w  sprawie uprawnionych trenerow  oraz aktualnej sytuacji z organizacją Flower of Life, z którą Drunvalo miał proces sądowy o prawa autorskie. Cześć trenerów wycofała sie kilka lat temu z  tej organizacji  m.in  z powodu kontroli urzędu podatkowego i wykrycia nieprawidlowosci w zarządaniu oraz wlasnie z powodu odejścia Drunvalo z tej organizacji.  Tom skończył także drugi kurs nauczycielski u Drunvalo w tym roku i jest  certyfikowanym trenerem innego warsztatu :  "Awakening the Illuminated Heart" .

Pozdrawiam
Agnieszka