logo

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Spisek żarówkowy  (Przeczytany 2692 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Echnaton

• Aktywny użytkownik
Spisek żarówkowy
« dnia: Grudzień 18, 2011, 15:40:12 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=QPPW8KM7eEU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=QPPW8KM7eEU</a>

Dokument emitowany w telewizji TVN CNBC z cyklu "Zrozumieć świat".

Planned obsolescence czyli planowane postarzanie produktów to celowe projektowanie produktów w taki sposób, by po krótkim czasie użytkowania nadawały się do wymiany na nowszy model.
Wolność daje kolosalną energię, intensywność i żywotność. Tracicie ją zupełnie, uznając autorytety profesorów, czy duchowych przywódców. Uczuciowo jesteście sentymentalni, ogromnie przywiązani do jakiegoś boga, czy jakiejs osoby. Nie daje to energii ponieważ kryje w sobie lęk. - Jiddu Krishnamurti

Offline Michał-Anioł

• między niebem a piekłem
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym
    • Imaginarium
Odp: Spisek żarówkowy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 18, 2011, 17:02:15 »
Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie zrozumieć świat!
www.imaginarium.org.pl

Offline Echnaton

• Aktywny użytkownik
Odp: Spisek żarówkowy
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 18, 2011, 20:36:01 »
A to przepraszam... Akurat dzisiaj to oglądałem w TV . Właśnie tak mi sie wydawało, że gdzies to widziałem. Z drugiej strony, cholera, nie wiem czy tylko ja mam tak wielkie problemy ze znalezieniem czegoś na forum ? Jakos sie rozrosło i zapanował chaos ;)

Wyszukiwarka tego filmu np. mi nie znalazła....
Wolność daje kolosalną energię, intensywność i żywotność. Tracicie ją zupełnie, uznając autorytety profesorów, czy duchowych przywódców. Uczuciowo jesteście sentymentalni, ogromnie przywiązani do jakiegoś boga, czy jakiejs osoby. Nie daje to energii ponieważ kryje w sobie lęk. - Jiddu Krishnamurti