Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: « 1 2 3 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przygotowania do wojny: Chiny, Korea Płn.  (Przeczytany 11242 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Moderator Globalny
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Marzec 21, 2012, 12:31:52 »

Dzięki Radosław za linka
W jednym z komentarzy czytam :
jo, Ślązok z Katowic, tyż kochom wszystkich goroluff. A najbardzi wos kochom jak siedzicie u siebie, w Gorolyji. Jak już przijżdżocie do nos na Górny Ślonzek to uż trocha myni, ale tyż wos kochom.
Generalnie ludzi trzeba kochać. Nawet goroluff. Bo być gorolem to tak naprawdę jest tylko stanem umysłu. To taki lekki defekt umysłowy, który uniemożliwia normalne, trzeźwe i logiczne myślenie. Taki człowiek wszędzie widzi sPiSek, wszędzie widzi wrogów. Wszyscy go według niego biją i napadają…
Ech, to tak samo jak bycie Ślązokiem Mrugnięcie Tylko czy "w drugą stronę" to widać CO?
 Duży uśmiech
A w szerszym kontekście ... to tak, jak bycie "JA" - to tylko taki defekt umysłu Mrugnięcie

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...
Ania
Gość
« Odpowiedz #10 : Marzec 21, 2012, 13:15:57 »

Wielu ludzi podróżując po świecie doświadczyło przedziwnego uczucia - ten świat wygląda diametralnie inaczej niż w TV. To wrażenie dotyczy nawet największych punktów zapalnych.i rejonów odwiecznych konfliktów.
Poniżej mały przykład ilustrujący tą subtelną różnicę:
http://swiatowidz.pl/?p=5245

Świetna uwaga Radoslaw! Bravo! Też o tym sobie właśnie myślałam. "Spłaszczanie świata" jakie serwuje nam prasa i telewizja mainstreamowa uwłacza jego przestrzenności i możliwościom, degraduje go i nas, ludzi, do kilku określeń i wyrażeń. Z całej palety barw i możliwości przedstawiane nam są groza, kryzys i wojna, aż dziw, że jeszcze nie chodzimy ubrani w moro i nie chowamy się po krzakach w oczekiwaniu na "cios" z jasnego nieba...

Człowieku, wyrzuć telewizor i wyjdź z domu do ludzi i tam działaj, tam ich poznaj, tam wspieraj i pomagaj. Działania bezpośrednie potrafią czynić cuda. Pozdrawiam!

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

east
Moderator Globalny
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Marzec 21, 2012, 14:08:33 »

No to chodźmy Duzy usmiech Wiosna już tu zawitała ,więc klimat się zrobił odpowiedni Duzy usmiech

dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...
Dan el
Użytkownik
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Marzec 21, 2012, 14:32:19 »

W zasadzie i całkiem szczerze to chyba najlepszy pomysł przygotowania się do wojny:)

Igmana (ptak)
Aktywny użytkownik

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Marzec 21, 2012, 14:34:44 »

By cokolwiek zadziało się na planie fizycznym, musi zadziać się wpierw na planie mentalnym, duchowym.
Czyli, aktywując wiarę  w dany scenariusz, wyzwalamy potężną energię strachu (jeśli jest to fatalny scenariusz) 
przed jego wypełnieniem się. W konsekwencji zasilamy to, czego obawiamy się, w tym wypadku egregora wojny.
Energia płynie do twórców danej idei. A nasza wiara czyni z nas marionetki, dawców i narzędzia.
Nie jesteśmy wówczas panami siebie, panem jest pomysłodawca.

Ludziom od zawsze implantowano scenariusze wojenne i wojny toczyły się jako oczywista oczywistość.
Jak głęboko siedzi to w naszych umysłach zaświadcza o tym rzeczywistość.
Czy ostrzeganie przed kolejną, III wojną światową nie służy jej samej?
A czyż Hitler, jako narzędzie obcych sił nie został zasilony przez swoich popleczników i przeciwników?
Ostrzeżenia przecież były i co?
Wypełniło się to, co zakwitło w umysłach. Uważajmy zatem co zakwita nam w głowach…

…wiosnę mamy.  kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek

kochające buziaki

squam
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #14 : Marzec 23, 2012, 00:06:09 »

A w szerszym kontekście ... to tak, jak bycie "JA" - to tylko taki defekt umysłu Mrugnięcie

Luzna dywagacja, pozna godzina juz, wydaje mi sie ze:
hmm... bycie doswiadczajacym to juz oznaka JA,

Czyste JA jest niezbywalne, jestesmy ,,kompresjami'', ,,czastkami'' hologramu - jednosci.

« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2012, 00:19:10 wysłane przez squam » Zapisane
Vortex7
Zaawansowany użytkownik

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #15 : Marzec 23, 2012, 00:51:10 »

Luzna dywagacja, pozna godzina juz, wydaje mi sie ze:
hmm... bycie doswiadczajacym to juz oznaka JA
Tak, "bycie doswiadczajacym to juz oznaka JA", absolutna racja.

Kłopot w tym, że doświadczenia dzieją się samoistnie.
Neurobiolodzy uganiają się za JA podobnie jak fizycy za masą atomową.
Niby jest, niby doświadczalnie, niby... same teorie, a myśliciel myśli wciąż zagadkowy niczym czarna energia.  Duży uśmiech

Czyste JA jest niezbywalne, jestesmy ,,kompresjami'', ,,czastkami'' hologramu - jednosci.
Proponujesz wiarę?

P.S. Przedmiot rozmowy wykracza poza tytuł wątku, zaraz Michał-Anioł mnie pogoni...  Buzia na kłódkę

Michał-Anioł
między niebem a piekłem
Moderator Globalny
Ekspert

Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym

Michał Anioł
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : Marzec 23, 2012, 08:37:54 »

Vortex7
squam
Piszcie na ten temat tam: http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,941.0.html
albo tu http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,1090.0.html gdzie możecie rozwijać swoją idee nie istnienia tylko bycia kupą mięcha
Nie zaśmiecajcie wątku Jana macie już 2
P.s czyżbym był tak  przewidywalny? Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2012, 10:19:00 wysłane przez Leszek » Zapisane

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie zrozumieć świat!

www.imaginarium.org.pl
east
Moderator Globalny
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Marzec 29, 2012, 10:06:47 »

Zamiast wojska Chiny mogą też użyć różnorodnych środków politycznych i ekonomicznych, czy też zdecydować się na cyberwojnę do, której są dobrze przygotowani.
Każdy z graczy jest do czegoś takiego dobrze przygotowany. Pytanie brzmi - na ile dobrze i kto jest bardziej na dzień dzisiejszy. Jak dużo wiedzą o sobie Gracze ?  Raporty takie wypuszcza się również jako sondy, by zobaczyć co odpowie przeciwnik. Oryginalny raport ,a anie jego interpretacja medialna,  może zawierać słowa-klucze czytelne dla zainteresowanych stron, a zupełnie niewidoczne dla niewtajemniczonego.
Z drugiej strony może to być raport fałszywej flagi. Przeznaczony dla mas.

Amerykanie obawiają się jednak, że dalszy szybki wzrost potęgi Państwa Środka może zdestabilizować region w, którym nie brakuje potencjalnych punktów zapalnych.
Trzymał Turek Tatarzyna a Tatarzyna za łeb trzyma ...  Wzajemne powiązania są już tak daleko posunięte, że wydają się być węzłem gordyjskim. Prosty atak militarny to broń obosieczna. Tyle jest zmiennych ,że nie sposób oszacować szans wygranej.

Czy będziemy świadkami chichotu historii i tym razem to Rosja odwróci się od Chin by dogadać się z Waszyngtonem przeciw nim?
To byłby spazm a nie chichot Mrugnięcie A w efekcie również rodzaj destabilizacji ,eskalacja zagrożeń.

Być może po każdej ze stron siedzi teraz sztab ludzi i uczestniczą w symulacji wirtualnej, tajnej  wojny. Kto wygra ? A jeśli nie ma wygranych. Może wtedy przyjdzie zrozumienie, że taniej będzie się po prostu dogadać i podzielić całym tortem. I kto wie, kto wie czy to właśnie nie obserwujemy - globalne NWO.
A zbrojenia to równie dobrze może być straszak dla świata - pokazowe potrząsanie szabelkami - odwrócenie uwagi od spraw na prawdę istotnych w kierunku strachu. False flag ?

Strony: « 1 2 3 »   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: