Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: 1 2 3 4 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co wam to daje  (Przeczytany 13443 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kruk
Nowy użytkownik
*

« : Wrzesień 13, 2012, 15:11:12 »

To mój pierwszy post na tym forum więc witam wszystkich serdecznie!

Proszę nie odebrać mojej wypowiedzi jako ataku, wyśmiania tematu jakiemu jest poświęcone to forum.

Chciałbym się dowiedzieć czy coś wam daje cała ta wiedza o świętej geometrii. Czy wykorzystujecie ją do czegoś czy to tylko sucha teoria? Może ktoś z waszych bliskich jest chory na raka. Czy potraficie mu pomóc? Może ktoś z was zmaga się od kilku lat z jakimś schorzeniem. Czy potrafisz je wyleczyć?
Może ktoś z waszych bliskich zginie za tydzień w jakimś wypadku. Czy potraficie to przewidzieć i go o tym ostrzec? Może ktoś z was idzie do pracy, której nie lubi i co miesiąc dostaje wypłatę w wysokości 1200 zł. Czy potraficie wykreować w swoim życiu tyle pieniędzy byś mógł sobie odpuścić taką pracę?

Sam swego czasu strasznie zafascynowałem się ezoteryką, klimatami new age. Naczytałem się książek i naoglądałem filmów z różnymi guru, o syndromie 2012, przejściu do większej gęstości, przekraczaniu poziomów świadomości itp. Jednak ta wiedza chyba mi nic nie dała.

Trafiłem też na filmy Dana Wintera. Z ciekawością i przyjemnością je oglądałem ale wiele informacji w nich zawartych nie zrozumiałem.

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Michał-Anioł
między niebem a piekłem
Moderator Globalny
Ekspert

Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym

Michał Anioł
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 13, 2012, 18:59:32 »

To może odbije pytanie, a co tobie daje wiedza jaką posiadasz?
Poszerzanie horyzontów to stały rozwój i leprze zrozumienie otaczającego nas świata to daje nam wiedza nie tylko "ta"  Mrugnięcie
To co piszesz wynika ze złego zrozumienia tej wiedzy to nie magia to rzeczywistość

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2012, 19:01:09 wysłane przez Michał-Anioł » Zapisane

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie zrozumieć świat!

www.imaginarium.org.pl
Kruk
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #2 : Wrzesień 13, 2012, 19:28:24 »

To może odbije pytanie, a co tobie daje wiedza jaką posiadasz?

Mniejsze przywiązanie do pewnych "przyziemnych" spraw, mniej emocji takich jak złość, smutek, zazdrość, żal. Rozpoznanie pewnych schematów własnego postępowania (popełnianie w kółko tych samych błędów). Więcej spokoju.

To co piszesz wynika ze złego zrozumienia tej wiedzy to nie magia to rzeczywistość

Wydaje mi się że w części materiałów pojawiających się na tym forum mówi się, że jesteśmy istotami duchowymi, cząstką większej całości (Boga). Mówi się o naszych parapsychologicznych umiejętnościach stąd moje dociekanie czy ktoś z Was wszedł w to jakoś głębiej czy narazie tylko chłonie "suchą" teorię.

Lucyfer
Administrator
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 13, 2012, 20:03:18 »

Cytat: Kruk
czy ktoś z Was wszedł w to jakoś głębiej czy narazie tylko chłonie "suchą" teorię.

Cytat: Michał-Amioł
to nie magia to rzeczywistość

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=eCJxhxDMIb0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=eCJxhxDMIb0</a>

Dan el
Użytkownik
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 14, 2012, 10:39:33 »

Moim zdaniem ta wiedza daje tyle ile sam jesteś w stanie jej stąd wyciągnąć i użyć do własnych przemyśleń, pomysłów, projektów. Podkreślam SAM bo 'forum' już od jakiegoś roku przestało współpracować między poszczególnymi członkami, brak już wymiany wniosków i wspólnych idei, chyba, że wszystko dzieje się drogą nie oficjalną. Myśle, że pojawienie się jednej osoby, a zniknięcie drugiej miało wpływ na całokształt tego co mamy teraz (Ci co są od dawna powinni wiedzieć kogo mam na myśli).. skutek - mamy tu za dużo ufo, gmo, szczepionek, polityki, duchów, aniołów, wróżek 2012 itp. - ogólnie z tego forum zrobiło się zwykłe forum new age, zamiast być tym co dwa lata temu, miejscem wymiany informacji o technologii świętej geometrii.

Michał-Anioł
między niebem a piekłem
Moderator Globalny
Ekspert

Michał Anioł
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 14, 2012, 16:23:06 »

to nie tak po prostu jest tu już prawie cała wiedza odnośnie ŚG i to co było do powiedxzenia zostało powiedziane

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie zrozumieć świat!

www.imaginarium.org.pl
Michał-Anioł
między niebem a piekłem
Moderator Globalny
Ekspert

Michał Anioł
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 14, 2012, 16:28:41 »

Odnośnie tematu wątku
Wiedza ta daje ci prawdziwy wgląd w strukturę    rzeczywistości  co potwierdzają wszystkie najnowsze odkrycia  naukowe
A co  zrobi z tą wiedzą każdy  z nas to już jego indywidualna sprawa, nikt tu nie głosi prawd objawionych (,no może oprócz vortexa Mrugnięcie ),co odróżnia to forum od innych.

www.imaginarium.org.pl
chanell
Aktywny użytkownik

dorota5920

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 14, 2012, 19:26:40 »

Moim zdaniem ta wiedza daje tyle ile sam jesteś w stanie jej stąd wyciągnąć i użyć do własnych przemyśleń, pomysłów, projektów. Podkreślam SAM bo 'forum' już od jakiegoś roku przestało współpracować między poszczególnymi członkami, brak już wymiany wniosków i wspólnych idei, chyba, że wszystko dzieje się drogą nie oficjalną. Myśle, że pojawienie się jednej osoby, a zniknięcie drugiej miało wpływ na całokształt tego co mamy teraz (Ci co są od dawna powinni wiedzieć kogo mam na myśli).. skutek - mamy tu za dużo ufo, gmo, szczepionek, polityki, duchów, aniołów, wróżek 2012 itp. - ogólnie z tego forum zrobiło się zwykłe forum new age, zamiast być tym co dwa lata temu, miejscem wymiany informacji o technologii świętej geometrii.

Wszystkie te tematy są ze sobą powiązane a także ze święta geometrią.Takie jest moje zdanie  Mrugnięcie

edit; zainteresowanie Ufo,duchami ,aniołami ,doprowadziło mnie właśnie tu na to forum.Teraz interesuje mnie ŚG   Oczko

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2012, 19:32:00 wysłane przez chanell » Zapisane
Dan el
Użytkownik
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 15, 2012, 19:59:18 »

Wchodzę na forum dzień w dzień od 3lat. Postem wyżej chciałem podkreślić, że od jakiegoś roku wyczułem, że forum się zmieniło, 'jak dla mnie' na mniej korzystne. Posty i tematy dotyczące stricte SG lądują tu obecnie raz na miesiąc może dwa, a poza nimi jest po prostu masa dezinformacyjna z której nie da się wyciągać konkretnych wniosków. Aniele jak widać wiele jeszcze nie zostało tutaj napisane skoro powstają takie tamaty fundamentalne 'Święta Geometria podstawą do budowy materi Potwierdzenie' Oczywiście jest tu masa przydatnej wiedzy, ale moim zdaniem dorzucanie do niej wiedzy bezuzytecznej np.WWII jest nie potrzebne.
(rozumiem, że były związki, ale skoro nie ma tam niczego konkretnego, to po co nam to)
Takie jest moje odczucie jako wnikliwego obserwatora. Wcześniej forum miało to coś, swój osobisty urok, a teraz rejestrują się tu ludzie i pytają po co nam to. dlaczego ? no właśnie, odpowiedz została 'zaśmiecona'.
Nie muszę być konkretny JANie, bo mam coś na myśli czego nie chce byś miał Ty.

Strony: 1 2 3 4 »   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: