Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: « 1 2 3 4 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co wam to daje  (Przeczytany 13139 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Monika
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #9 : Wrzesień 16, 2012, 12:03:56 »

Wchodzę na forum dzień w dzień od 3lat. Postem wyżej chciałem podkreślić, że od jakiegoś roku wyczułem, że forum się zmieniło, 'jak dla mnie' na mniej korzystne.
...
Takie jest moje odczucie jako wnikliwego obserwatora. Wcześniej forum miało to coś, swój osobisty urok, a teraz rejestrują się tu ludzie i pytają po co nam to. dlaczego ? no właśnie, odpowiedz została 'zaśmiecona'.
To forum ma 2 lata i widzę, że od początku miało te same informacje.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=NSpq89JApCA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=NSpq89JApCA</a>

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Dan el
Użytkownik
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 16, 2012, 21:31:07 »

3 rok idzie, więc można powiedzieć od 3 lat, skoro już jesteś taka konkretna.

'Wierzę w to, że przyjdzie czas
Wierzę w to, że zmieni się'

Moim zdaniem czas zmieniać.

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2012, 22:16:25 wysłane przez Dan el » Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 16, 2012, 23:29:41 »

Monika, ma rację. To forum od początku miało charakter wielotematyczny, więc pod tym względem nic się nie zmieniło. Nie zauważyłeś tego wnikliwy czytelniku? Mrugnięcie

Nie sądzę, aby to co piszesz: "rejestrują się tu ludzie i pytają po co nam to. dlaczego ? no właśnie, odpowiedz została 'zaśmiecona' dotyczyło wielości działów tematycznych na forum. Raczej tego, co daje ludziom "zajmowanie się świętą geometrią". Wskazuje na to pragmatyczny charakter pytań kruka, który zapytał o to wprost.

Piszesz, że od roku pojawia się "masa dezinformacyjna z której nie da się wyciągać konkretnych wniosków". Szczerze, to nie wiem do czego się to odnosi. Mamy tu jakby co dział dotyczący socjotechniki, w którym znajdziesz wiadomości o indoktrynacji, dezinformacji, itp.

Jednak, co najważniejsze, oblicze forum tworzą jego forumowicze, więc zamiast oczekiwać zmian, sam proponuj takie tematy, które Ciebie interesują. Inne tematy, którymi nie jesteś zainteresowany, możesz zawsze pomijać.

Tak więc, w konkluzji, kilka słów od Steve'a Jobsa Mrugnięcie
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=pgdtcyhkEF0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=pgdtcyhkEF0</a>

Pozdrawiam!

P.S
Żałuję, że nie mam wystarczającej ilości czasu, aby częściej tu bywać. Dlatego piszę z doskoku i przepraszam z góry za zwłokę w odpisywaniu. Często mam możliwość jedynie podglądania forum w trasie z Nokii E72... Mrugnięcie

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2012, 00:21:00 wysłane przez Leszek » Zapisane

Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #12 : Listopad 02, 2012, 22:10:38 »

Mnie zawsze cos dawalo. Gdy ukonczylam liceum i otrzymalam egzamin dojrzalosci, ucalowalam ten papier i powiedzialam sobie w myslach--- po to uczylam sie 15 lat, aby dzis uznac, ze jedyne co mi w zyciu pomoze, to znajomosc matematyki i j. angielskiego.
Lecz, po latach zaczela meldowac sie fizyka, chemia i inne siostry (App-olina) - i dlategi TU jestem, aby dalej z Wami odkrywac (walczyc nie moge napisac Duży uśmiech), ale caly czas trzeba NAWIGOWAC!

P.S. nauk o wektorach malo!

Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #13 : Listopad 03, 2012, 09:39:10 »

JANie odpowiadam.

Co do Kiary, to znam ja z PCh, wymianiamy sie informacjami. Nie obchodza mnie "plotki" w tej kwestii. Pisze o pewnym systemie bioarchitektonicznym, nawiazala do elementu wody, wiec skierowalam jej uwage na to forum TU, gdzie obszernie opisywana jest technologia Victora Schaubergera, ot cala tajemnica. A to, ze zauwazylam iz nalezy do uzytkownikow, to chyba nie grzech?
Demokracja jest systemem przestarzalym Oczko
Pozdrawiam.

Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #14 : Listopad 03, 2012, 11:29:16 »

Witaj Fair Lady!
Tak, to forum służy przede wszystkim zgłębianiu różnych obszarów rzeczywistości, w odróżnieniu od takich miejsc, które służą przede wszystkim zgłębianiu różnych przywar osobistych.
Dlatego @JANie mam prośbę, nie przenoś dyskusji na wątki personalne.
Oczywiście, akceptowana jest ironia, ale ironia ŻYCZLIWA. Gorzej jeśli ktoś posługuje się "mniej życzliwą" kpiną... albo atakuje kogoś za poglądy zamiast rzeczowej dyskusji. Oczywiście, tam, gdzie w grę wchodzą przekonania światopoglądowe trudno jest czasem rzeczowo dyskutować. W takim przypadku pozostaje wdrażanie postulatu tolerancji dla odmienności Mrugnięcie
P.S
Co do osoby, o której piszecie, to nie ma jej na tym forum. Była (przez chwilę) na starym forum, z którego przeniesiono kilka postów z założonego przez nią wątku.

Pozdrawiam! Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2012, 12:54:58 wysłane przez Leszek » Zapisane

Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #15 : Listopad 03, 2012, 14:25:42 »

No i sprawa wyjasnila sie. Czytajac watki Kiary tu na forum zauwazylam, ze byly z 2008 roku, ale nie wygladalo na to, ze konto jest "goscinnym". Wysnulam wniosek, ze jest zameldowana, lecz nieaktywna.
Matematyka jest nauka scisla, a Kiara woli filozoficznie dyskutowac, a to sa rozne metody prezentacji usmiech. Byc moze dlatego nie pozostala tu, a moze sa tego inne przyczyny?
Jako ludzie dorosli mamy mozliwosci komunikowania sie i konfrontowania z watpliwosciami, wiec kazdy moze Kiare spytac osobiscie.

Wracajac do tematu watku, to mysle, ze wiedza daje przede wszystkim satysfakcje z samego jej poznawania. Odkrywania wlasciwie. Ale na wyzszych poziomach pozostaje niewielu, ktorzy dotrwali w zdobywaniu nauki, stad taka chec odnalezienia "tak samo myslacych"Uśmiech
A praktycznie zawsze bedzie prowadzila do zarabianie wiekszych pieniedzy, dla tego kto na prawde zechce. usmiech

Igmana (ptak)
Aktywny użytkownik

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Listopad 03, 2012, 15:12:30 »

Cytat: Fair Lady
Matematyka jest nauka scisla, a Kiara woli filozoficznie dyskutowac, a to sa rozne metody prezentacji  . Byc moze dlatego nie pozostala tu, a moze sa tego inne przyczyny?

O ile dobrze pamiętam, Kiara została stąd wyrzucona (tzn. pozbawiona możliwości pisania) za negowanie nauk Wintera
i przypisywanie mu niecnych intencji. Aktualnie nauki Wintera wróciły u Kiary do łask, bo często się na nie powołuje, na Cheopsie.

No bo i jak długo można zaprzeczać oczywistościom bez narażania własnej wiarygodności?  Oczko

Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #17 : Listopad 03, 2012, 20:48:39 »

O ile dobrze pamiętam, Kiara została stąd wyrzucona (tzn. pozbawiona możliwości pisania) za negowanie nauk Wintera

Igmana (ptak)

To i mnie wywalcie, bo i ja nie akceptuje wszystkiego co "guru" pisze. Ale o tym mozna podyskutowac.

//Kiedys czytalam J. Haszka - "Przygody dzielnego Wojaka Szwejka" i tam byl moment, w ktorym Dzielny Wojak nawet nie wiedzial, ze zdradzil Najjasniejszego pana... a potem Kacet, hej!//

ach Ty... :)

Strony: « 1 2 3 4 »   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: