Choose fontsize:
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: « 1 2 3 4 5 »   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: 安i皻a geometria dla najm這dszych raz jeszcze  (Przeczytany 26968 razy)
0 u篡tkownik闚 i 2 Go軼i przegl康a ten w徠ek.
Lady F
Zaawansowany u篡tkownik
Wiadomo軼i: 272

Merlin

« Odpowiedz #27 : Wrzesie 20, 2013, 10:39:42 »

Lucyfer
Na 奸御ku spotyka si jeszcze zwyczaj obdarowania dzieci s這dyczami po wyj軼iu ze 鈍i徠yni jako nagrod Pana Jezusa za ca這wanie krzy瘸.

Ciekawe, czy gdyby zamienic Y na X, to calowanie ofiary nie zyskaloby na atrakcyjnosci.  Szok

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

« Ostatnia zmiana: Wrzesie 20, 2013, 20:57:09 wys豉ne przez Leszek » Zapisane
SasQ
Collegium Invisible
Zaawansowany u篡tkownik
*
P貫: M篹czyzna
Wiadomo軼i: 270

Quanta rhei... :-)

5127368

Saskachewan sasq
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #28 : Wrzesie 20, 2013, 10:59:55 »

Nawr鏂ony Duzy usmiech

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Naukowy k帷ik kwantowy Saska:  http://nauka.mistu.info/  usmiech
Ostatnio dodane artyku造: Spl徠anie kwantowe rozpl徠ane
Leszek
Administrator
Ekspert
Wiadomo軼i: 1642

4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #29 : Wrzesie 20, 2013, 20:58:49 »

Proponowa豚ym szanowa uczucia innych ludzi, niezale積ie od wyznania i tego jak si inni zachowuj...
Dlatego usun掖em obrazek...

SasQ
Collegium Invisible
Zaawansowany u篡tkownik
*

5127368

Saskachewan sasq
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #30 : Wrzesie 20, 2013, 21:14:40 »

A to kto by ura穎ny? Bo jako nie zauwa篡貫m. Mo瞠 i kto faktycznie m鏬豚y by ura穎ny, ale wtedy po czym to rozpozna? Jak to przewidzie? Przecie jak kto chce by ura穎ny, to b璠zie, i jaki pow鏚 sobie zawsze znajdzie, cho熲y i najbardziej absurdalny (widzia貫m to ju nie raz). Nie wiem, czy cenzurowanie to dobry spos鏏, bo raz, 瞠 i tak nie zabezpiecza ty趾a w 100%, a dwa, 瞠 ogranicza wolno嗆 tych drugich, kt鏎ych takie obrazki nie ra膨.

A mo瞠 by jaki kompromis? Np. na niekt鏎ych forach widzia貫m da si wstawia takie tagi "Spoiler", kt鏎e ukrywaj dan tre嗆 dop鏦i kto nie kliknie przycisku, 鈍iadomie godz帷 si zobaczy to, co jest tam ukryte. Wtedy ju trudniej si wyt逝maczy, 瞠 kto nie chcia tego zobaczy krzywy bo widzia ostrze瞠nie i wlaz na w豉sn odpowiedzialno嗆.

Lady F
Zaawansowany u篡tkownik

Merlin

« Odpowiedz #31 : Wrzesie 21, 2013, 10:27:17 »

« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2014, 15:37:56 wys豉ne przez Leszek » Zapisane
Monika
Aktywny u篡tkownik
Wiadomo軼i: 77

« Odpowiedz #32 : Wrzesie 24, 2013, 15:47:13 »

To ja napisa豉m do Leszka, bo pomy郵a豉m, 瞠 pomyli豉m forum. My郵, 瞠 nie ma nawet czego komentowa.
Symbol cierpienia w imi mi這軼i, godno軼i ka盥ego cz這wieka i zmartwychwstania jest poniewierany w wielu miejscach.
Musicie dopisywa si do tego nieludzkiego nurtu?
A mo瞠 trzeba ukrzy穎wa kucyka, aby to do was dotar這, 瞠 to by這 niesmaczne?
Nie chc dyskutowa. Napisa豉m, bo mia豉m tak potrzeb.  kwiatek
Dzi瘯uj Leszek za zdrow reakcj.

« Ostatnia zmiana: Wrzesie 24, 2013, 15:50:31 wys豉ne przez Monika » Zapisane
SasQ
Collegium Invisible
Zaawansowany u篡tkownik
*

5127368

Saskachewan sasq
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #33 : Wrzesie 24, 2013, 16:09:14 »

Symbol cierpienia w imi mi這軼i, godno軼i ka盥ego cz這wieka i zmartwychwstania jest poniewierany w wielu miejscach. Musicie dopisywa si do tego nieludzkiego nurtu?

O jakim poniewieraniu m闚isz? Bo nie za bardzo rozumiem.

Kwestia gustu. Widzisz, r騜nica mi璠zy nami polega na tym, 瞠 na mnie ukrzy穎wanie kucyka nie zrobi這by wra瞠nia, mimo 瞠 lubi kucyki. Kiedy by貫m Katolikiem, i takie rzeczy jak obrazek zamieszczony przez Lady F te nie robi造 na mnie wra瞠nia. Cho熲y dlatego, 瞠 obrazek Jezusa nie jest tym samym, co Jezus we w豉snej osobie (symbol nie jest tym, co symbolizuje). Do tego nawet jako Katolik liczy貫m si z tym, 瞠 kto mo瞠 mie odmienne zdanie na temat mojej religii, mo瞠 nawet jej nie lubi, albo nawi您ywa do niej w jakich celach artystycznych (a taki by jak s康ze zamys artysty, kt鏎y stworzy tamten obrazek), i mnie nic do tego, bo nie tylko Katolicy dostali od swego Boga woln wol. Dzi ju od bardzo dawna nie jestem Katolikiem, i jednym z powod闚 ku temu by fakt, 瞠 Katolicy maj jak捷 dziwn sk這nno嗆 do umartwiania si na wszelkie mo磧iwe sposoby, i we wszystkim dopatruj si diab豉 lub atak闚 na swoj wiar. Przy okazji nadmieni, 瞠 atak na wiar katolick nie jest tym samym, co atak na samego Katolika, albo na jego Boga. O ile oczywi軼ie mo積a tu m闚i o jakimkolwiek ataku, bo nie s康z, 瞠by taki w豉郾ie by zamys Lady F, gdy zacytowa豉 ten obrazek nie zrobiony nawet przez ni.

Dzi瘯uj Leszek za zdrow reakcj.

A ja nie uwa瘸m tej reakcji za "zdrow", gdy ogranicza np. wolno嗆 Lady F do wyra瘸nia swoich pogl康闚, oraz moj wolno嗆 do czytania o nich. Znacznie lepiej bym si czu, gdyby obrazek po prostu zosta ukryty, w taki spos鏏, by osoby o "s豉bych nerwach" czy jak to m闚i Ameryka鎍e "easily offended" nie musia造 sobie nim psu dobrego humoru, a osoby, kt鏎ym to nie przeszkadza, mog造 sobie tam wej嗆 na swoj w豉sn odpowiedzialno嗆. Bo nie chc 篡 w 鈍iecie, w kt鏎ym nie mog zrobi nic, by si przypadkiem komu nie narazi, i gdzie bym si nie ruszy, mog obrazi czyje uczucia religijne. Jest przecie tyle r騜nych religii, kt鏎ych wyznawc闚 mo積a przypadkiem obrazi...

Tak nawiasem to ciekaw jestem co by by這, gdyby zamiast osadza ten obrazek w swoim po軼ie, Lady F zamie軼i豉 do niego link? Czy wtedy te 闚 link obra瘸豚y uczucia religijne i zosta豚y ocenzurowany? Czy napisa豉by tak瞠 do w豉軼iciela strony, na kt鏎ej ten obrazek si znajduje? A je郵i 闚 w豉軼iciel nie chcia豚y go zdj望? "Ka盥y pies mo瞠 obsika Ci buty." Taki ju jest Internet, pog鏚 si z tym. Bo spotkasz w nim jeszcze nie takie rzeczy (wiem, bo sam nieraz na jakie natrafiam). I w wi瘯szo軼i przypadk闚 nic na to nie b璠ziesz mog豉 poradzi (poza oczywi軼ie nie ogl康aniem ich).

« Ostatnia zmiana: Wrzesie 24, 2013, 16:17:03 wys豉ne przez SasQ » Zapisane

Lady F
Zaawansowany u篡tkownik

Merlin

« Odpowiedz #34 : Wrzesie 26, 2013, 10:38:09 »

Monika

Zdjecie przedstawia konia w sloikach, nie wiem, czy byl krzyzowany, czy cwiartowany. Cale zwierze zostalo posegregowane do sloikow i jest ozdoba muzeum sztuki w Aarhus drugiego co do wielkosci miasta Danii, na Jutlandii. Kto chce widzi w tym sztuke, inni zamykaja oczy, sztuka dada.

Jesli chodzi o moj post, to bez tego zdjecia, ktore wykasowano, traci sens. Fotografia pochodzila ze zbiorow znanego artysty, ktory wlasnie pasjonuje sie pieknem pod roznymi postaciami m.in. lansuje slynne modelki.

Na tym polega transformacja, o ktorej tyle sie czyta i doznaje, ze uwzglednia rozne aspekty, rozne spojrzenia, cos na wzor kotka Schr鐰ingera.
Gdyz nie ma jednej jedynej prawdy, jednego prawa, jednej sprawiedliwosci - jeden moze byc WYROK!

SasQ
- niezmiernie trafnie odebrales moje przeslanie, wiec nie mam nic do dodania na swa "obrone". Jak milo czyta sie madre slowa. Dziekuje!

EDIT:

Cierpienie w religiach jest balka nosna posluszenstwa.
Ten obrazek nie wywolalby az takich emocji, bo jest dobrze znany z "comicsow" katolickich (i nie tylko koscielnych).

http://www.gerichtsmuseum-wolkenstein.de

Mnie zas nie o cierpienie chodzilo, lecz symbol calowania ofiary.

« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2014, 15:38:47 wys豉ne przez Leszek » Zapisane
Lucyfer
Administrator
Ekspert
Wiadomo軼i: 575

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #35 : Luty 02, 2014, 14:27:34 »

Ko鎥urencja  Oczko

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=8OeDauLeQ3A" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=8OeDauLeQ3A</a>

Strony: « 1 2 3 4 5 »   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do: