Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: « 1 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Bezpieczeństwo forum  (Przeczytany 10724 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dan el
Użytkownik
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #18 : Grudzień 17, 2012, 09:53:13 »

'Utrzyma się ten wiatr, który zaczyna wiać w dzień. Ten, który zaczyna wiać w nocy, ustanie' - Sun Tsu

Mimo tego i mimo Twoich ironii jestem zaskoczony tą postawą. Dobrą postawą. Nie przewidziałem jej przez własne ograniczenia.  
 Jeżeli możesz, to rzeczywiście stwórz oddzielny temat i wytłumacz co i jak z tym włamaniem. Jestem ogromnie ciekaw po co ktoś miałby łamać hash 32 znakowego hasła. To ważne dla bezpieczeństwa, całkowicie.
Cześć.

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #19 : Grudzień 17, 2012, 10:40:48 »

Czytam sobie te ciekawa dosc dyskusje, bo jest to rodzaj burzy, ktora musi oczyscic ciezka atmosfere panujaca tu na forum. Wiec niech administracja przymruzy oko na byc moze niestosowny temat watku do tych rozwazan.
JAN zwrocil uwage na wlamanie do konta? Czy ktos moglby mi to wytlumaczyc, o co chodzi? Chodzi o skrzynke pocztowa? Czy czytanie postow, ktore JAN pisze?  Co2?
Na zdrowy rozsadek to po co ktos mialby "wlamywac sie" przeciez tu jest cala masa informacji skumulowanych tematycznie, nawet bardzo mocnych wyrazem, czyli kontra oficjalnym przekazom, jest o religii, ufokach, polityce, nauce, do czego sie jeszcze wlamywac?
Gdyby uzytkownicy posiadali jakies poukrywane skarbnice wiedzy to ja wlamalabym sie do SasQa, Leszka czy Lucyfera, ale po co, to co chce wiedziec sami mi wyjasniaja cierpliwie i uprzejmie.
Z innej strony, tej ludzkiej, o ktorej tyle slow tutaj padlo, to na przywitanie mnie JAN uderzyl z grubej rury, siegajac w moje kontakty prywatne i ukazujac wszem i wobec, ze Kate to tez Fair Lady, choc mogl spytac mnie na priv, ale widac nie lubi pisac prywatnie...

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Igmana (ptak)
Aktywny użytkownik

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #20 : Grudzień 17, 2012, 13:30:31 »

Wszystko i tak w efekcie sprowadza się do coraz lepszego poznania siebie, szczególnie poprzez
relacje z innymi. Kłania się tu instrukcja obsługi człowieka. Chyba ktoś, kiedyś napisał nawet o tym książkę. 

Wiedza, jak się włamać do siebie samego jest bezcenna. Poznając własny mikrokosmos,
znajdziesz każde rozwiązanie.

A świat się kręci, wiatry historii wieją, ludzie płaczą lub się śmieją…  Oczko

To pa  Duży uśmiech

Michał-Anioł
między niebem a piekłem
Moderator Globalny
Ekspert

Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym

Michał Anioł
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : Grudzień 17, 2012, 14:50:22 »

Ciekawe  jak by wypowiedział się w tym temacie socjolog

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie zrozumieć świat!

www.imaginarium.org.pl
chrumtataj
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #22 : Grudzień 18, 2012, 00:00:00 »

Na zdrowy rozsadek to po co ktos mialby "wlamywac sie" przeciez tu jest cala masa informacji skumulowanych tematycznie, nawet bardzo mocnych wyrazem, czyli kontra oficjalnym przekazom, jest o religii, ufokach, polityce, nauce, do czego sie jeszcze wlamywac?
No, właśnie, to nie tajne akta pentagonu.

Z innej strony, tej ludzkiej, o ktorej tyle slow tutaj padlo, to na przywitanie mnie JAN uderzyl z grubej rury, siegajac w moje kontakty prywatne i ukazujac wszem i wobec, ze Kate to tez Fair Lady, choc mogl spytac mnie na priv, ale widac nie lubi pisac prywatnie...
Mogłabyś rozjaśnić nam wszystkim na czym to polegało? Czy JAN bez Twojej wiedzy przeglądał Twoje prywatne wiadomości?

Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #23 : Grudzień 18, 2012, 13:07:03 »

Zobacz, jakie masz opcje w panelu zarządzania kontem...

JAN - takie "opcje" i mozliwosci, ktore dostajemy w "zarzadzaniu" czymkolwiek nazywaja specjalisci programowaniem 3000. Dostajesz 10 klockow do reki i jak malpa cieszysz sie, ze ukladasz cos co potem miga na ekranie.
Niestety za sznury pociagaja inni. W kazdym "klocku" ukryte sa polaczenia (pisze o teorii grafow), w celach szpiegowskich, marketing, a nawet prywatnych.
Informatyk wie, jak taki klocek rozwalic i zajrzec do srodka, albo pozmieniac.

Pamietaj - nie ufaj nikomu i git! Masz z tym problem? Oczko

Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #24 : Grudzień 18, 2012, 23:08:23 »

Ciekawe  jak by wypowiedział się w tym temacie socjolog
Jak dla mnie socjolog mógłby trącić nieco myszką w swych analizach, bo wszystko zostało już dobrze w socjologii opisane:
np. "Mieć czy Być" Fromma czy "Drogi kontrkultury" Kłoskowskiej.
Dużo ciekawsze byłoby zdanie etnologa lub antropologa kultury (przecież nie antropologa fizycznego... Mrugnięcie ) gdyż mamy tu do czynienia z ewidentnie różnymi kulturami!  co jest?   polotki

Pozdro!

Pamietaj - nie ufaj nikomu i git! Masz z tym problem? Oczko
Przecież JAN robi swoje. Nie widać?    hahahaha

Janie, najwyraźniej hexagon i pentagon to dość różne światy  Chichot

Ja naprawdę wolę pentagony  smiech2
A filozofię Dana Wintera wyraża w różnej formie nawet popkultura...  Duzy usmiech   taaak
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=pb-I8Uxzmgk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=pb-I8Uxzmgk</a>

"Rozpędzeni prosto w stronę słońca
Zatraceni w sobie tak bez końca
Zaliczmy dziś te wszystkie stany
Bez grawitacji pędząc w nieznane
Mrugnij a pofruną szyby z okien
Rozpalamy znowu tu nasz ogień
Każda chwila jest wiecznością
Kiedy miłością podbijamy kosmos

Zobacz miłością podbijamy kosmos... (...)

Toż to jakby Echnaton do Nefretete  Chichot

- - -
Dla tych, którzy nie znają Dana - 6 minutek od miejsca, w którym się otworzy (od 0:58sek) Mrugnięcie
http://youtu.be/kM65vbSHfiw?t=58s

« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 12:54:52 wysłane przez Leszek » Zapisane

Strony: « 1 2 3   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: