Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
  W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Prawdziwa Misja OneSen Usunięta Przez Rząd z Sercenaszegoświata  (Przeczytany 2603 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
OneSen
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 3Zobacz profil Email
« : Grudzień 28, 2012, 23:26:18 »


[hide]Jeśli kto kolwiek i jaki kolwiek organ systemu świadomie lub nieśiadomie utrudni Misje lub w jaki kolwiek nieznany mi sposób jej użyje bądź stworzy jej pochodne, zostanie on przeklęty na zawsze i na końcu nie otrzyma zrozumienia ani litości bez względu w jakiej żyje rzeczywistości. Dla jasności mam przychylno-przyzwolenie.

[/hide]
Co gdybym Ci powiedział/a
Coś co mogł/a byś uznać za szaleństwo ponieważ nie zapoznałeś się wystarczająco z rzeczywistością, którą niedość że uwarzasz za jedyną to nie znasz jej naprawdę.
A gdyby ten fakt że Ci to powiedziałem/am zanim byś był na to gotowy zaprzepąścił by tylko twoją szansę ponieważ tysiące lat ukierunkowanej mentalności we krwi masz za sobą. a jej głównym atutem było sprzedawanie wolności w imię namacalnych i widzialnych życia przyjemności,
naturalnie mógł/a byś to wszystko przyjąć za niemożliwe i bezwarunkowo twój wyszkolony pogląd na świat, zrobił by wszystko abyś w to nie uwierzył wrzucając te informacje w ciemną głębinę w twej pamięci która już jest tak przepełniona iż balansujesz na zaakceptowanych przez Ciebie, lecz podanych przez otoczenie i kogoś na górze realiach twego istnienia.
Tak więc nie oszukując się i przejdź przez etapy po kolei i na każdy z nich poświęć ile według Ciebie będzie potrzebe a przynajmniej 1Dzień lub Noc na każdego z nich, a na pierwsze etapy im więcej tym lepiej, w porze która bardziej Ci odpowiada. Jak powarznie weźmiesz to ostatnie wezwanie do przebudzenia zależy od Ciebie.

[hide]Wasze dusze są uwikłane przez Rząd, i oświeconych którzy po nocach wykorzystują was do takich celów jak pośredniczenie w przekazywaniu informacji w postaci energi którą z was wyssiewają, zapomocą istot z innego wymiaru towarzyszących nam od zawsze, a za dnia jesteśmy nieświadomie kontrolowani za pomocą różnych częstotliwości które kierują naszymi stanami emocionalnymi, na co wszystko posiadamy dowody.
Zasada jest jedna nie dzielimy się żadną z tąd wiedzą w rzeczywistości z innymi, jedynie za pomocą misji OneSen możemy nakierowywać zawładniętą wolną wole ludzi, Ci którzy zdecydują się pujść dalej ku prawdzie przejdą naturalne etapy
przebudzenia zdając każdego z nich otrzymają klucz do prawdziwego świata którego nie sposób dostrzedz przeciętnej osobie.
[/hide]
Etap 1
Zapoznanie się z rzeczywistością która jest obecna lecz nie dla wszystkich istnieje ponieważ są zahipnotyzowani i nie podejmują się szukania, tutaj znajduje się materiał do przestudiowania.
Każdy powinien na własną ręke przanalizować i zbadać zawarte w tym materiale tematy-informacje, co po części uświadomi w jakim świecie "żyjemy" tak naprawdę.Ten film nie jest filmem rodzinnym i ciężko go obejrzeć w gronie poto aby każdy bez bycia pod wpływem czyjejś obecności mógł się skupić i spokojnie odnaleść należytą mu prawdę samoczynie badając aspekty tego materiału.
http://www.youtube.com/watch?v=bsPuCBXHFTI

Zalecam w ustawieniach napisów zmienić kolor czcionki na zielony, full HD i full screen no i ręka na spacji.
Etap 2
W ramach świąt jak i pozna nimi potrenujcie dostrzeganie prawdy na każdym kroku ukrywanej przed nami.
Sposób na przykład jak rozważanie pewnych możliwość, łącząc aspekty i używając podejżliwości na podstawach takich i własnych w przeróżnych okolicznościach.
"A gdyby to wszystko co widzisz w telewizji, słyszysz radiu, jest na internecie było stworzone tylko poto abyś myślał/a że świat taki jest i nie zadręczał/a się prawdą, którą czujesz od od środka ale niewiesz co to uczucie oznacza, do chwili gdy nie nakierujesz swej podejrzliwości kto tak naprawde kieruje tym światem i kim dla niego jesteśmy.
"A gdyby to wszystko do okoła łącznie z religią było stowrzone dla nas i tylko poto abyśmy nie poznali prawdy swego istnienia"
"A gdyby pewna sekta od tysięcy laty, bustwiła innego Boga któy nie jest zły ani dobry lecz prawdziwy i kierowała całą ludzkością tworząc jej system, religie, i wszystko co mamy obecnie i utrzymywał ją w jednej kreowanej nam rzeczywistości z bardzo chorymi i porąbanymi wierzeniami tylko poto abyś my nie poznali prawdy o nim i naszej roli na ziemi. Między czasie sprawując nad nami władze wykorzystując realia, wierzenia, cele nam stworzone, poto abyśmy nie stali się zagrożeniem dla nich samym w sobie.
"A gdyby wszystko co robicie nie miało by prawdziwego znaczenia, bo tylko gracie w gre przetrwania życia która jest jedynie poto aby was odciągnąć od waszego prawdziwego celu."

"A co jeżeli system prowadzi was ku 2 rodzają bytu:
Nieświadomym - Zagubieni/Obłąkani hipnozą/Sprzedani/Wykorzystywani/Okłamywani.
Świadomym - Siejących strach/ i wszelkie rodzaje holokaustu/ zatraceni jako ich ofiary.
Oferował/a bym odmienny
Nieskończony - Znający prawde/Chroniący jej/Walczący dla niej
A co jeżeli jestem posłańcem dającym Ci szansę wyboru i jestem w stanie poświecić swoje życie
aby udowodnić Ci że nie próbuję Cię oszukać ani że nie wymyśliłem sobie niczego i doskonale wiem czego pragniesz chociaż się tego wstydzisz i boisz bo jest to ukryte w każdym z nas.

Abyś wkroczył/a w kolejne etapy upewnij się że przestudiowałeś materiał podany powyżej bo inaczej to niema sensu.
 
Etap 3
Stawanie się niezależnym od rzeczywistości nakładanej w telewizji, radiu, internecie poprzez róznorodne ich formy.
Od separowanie się od iluzji rozpowszechnianej przez nieświadome jednostki. Bez jakiego kolwiek uświadamiania innych na własną ręke tą tematyką ponieważ oni wszyscy o tym wiedzą lecz nie potrafią tego wyjawnić ani zrozumieć.
Bez emocionalnych walk o swą wolność, prawdę-głos ponieważ przeistoczy się to przeciw wam, co jedynie zkomplikowało by wam wasz świat, tak więc należy bacznie prowadzić tak jakby 2 życia które nie stwarzają sobie wzajemnie problemów z niczego. Co pomoże ci zrozumieć więzienie i jego struktury w których cię osadzono -
Kościół-Szkolnictwo-Praca-Sądy-Policja-Komorniki-Widzialne Więzienia-Wojsko-Rząd i należy zrozumieć ich działanie
jakże niezbędne dla naszego dobra i podobno stworzonym tylko dla niego.
 
Etap 4
Jeżeli doszedłeś tutaj posiadasz już pewne doświadczenia które zaczynają Cię budzić i czujesz się troche oszukiwany,
przez życie i jego wszystkie napotkiwane aspekty.
"Rozmowa z samym sobą" Czyli rozważanie wszystkich możliwości, sensów, rużności,tematów i ich zgodności jak i innych dotyczących twojego życia w środku i tego do okoła ciebie. w czym najważniejsze jest słuchanie intuicji i nauka kierowania odpowiednio nią ku ważnym i najwarzniejszym pytanią stanowiącym fundamenty twego "życia"
co pomoże Ci ustalić sobie prawdziwe prirorytety jak i cele w obecnej egzystencji.
 
Etap 5
Jeśli prawidłowo wykonywałeś poprzednie etapy pewnie wyostrzyłeś sobie pierwsze prawdziwe zmysły i dostrzegasz w filmach, muzyce, i "rzeczywistości" aspekty - motywy manipulacji świato poglądem ''Rzeczywistości" i przygotowywanie ludzikich procesów myślowych na każdy możliwy rodzaj ich przyszłości. Przykładami możesz sobie wybrać wszystkie ważniejsze filmy na rynku od około 6lat lub w muzyce na przykładzie dody czy kogo tylko zechcesz ze sławnych, zauwarzysz, że każdego coś łączy z pewnym spiskiem przeciwko nieświadomym. I odradzam jakiej kolwiek twojej ingerencji aby wyrwać twoich bliskich z hipnozy i procesu zatracania się mimo dobrym intencją. Jedynie możesz subtelnie nie naprzymus podpowiadać możliwości, ponieważ osoba taka może popaść w histerie, depresje i inne aczkolwiek może również zniszczyć twoje życie będąc pod wpływem kontroli. pomimo twoich dobrych intencji, jak przekonań i posiadania dowodów możesz narobić sobie chwilowo zbędnych problemów.
 
Etap 6
[spoiler]"Przebudzanie się"
Zapewne już doszedłeś/aś do wniosków iż jedynym sposobem na utrzymanie stanu który nazwę 'nieskończoności" jest ciągłe nieokłamywanie się jak i poszukiwanie prawdy nie tylko na zewnątrz ale i w środku siebie która zawsze Cie prowadzi do kolejnych szczebli prawdziwego/ej sobie.I prawdopodobnie twoje zmysły się wyostrzają jak i dochodzą nowe sposobności bycia w ciele. I możliwe że jesteś gotowy na kolejny etap.[/spoiler]
Etap 7
[spoiler]"Podsómowanie własnego życia i tego otaczającego Cię""
Może już się tego domyśliłeś/aś ale kontrolowano twój rozwój w okrutny sposób przez którego ty i inni cierpieli choć może tego nie widziałeś/aś nie słyszałeś/aś nie byłeś/aś świadom i z wielu innych przeciwdziałań ku tobie zdasz sobie sprawę z pełna co Ci odebrano,gdzie Cię więziono pomimo braku krat, Jak podstępnie przejęto władzę nad twoim i reszty życiem,co podbóduje wartość twojego istnienia fundamentalnie. I mogę Cię poprowadzić przez kolejne etapy jeśli tylko mi zaufasz, choć możesz odejść i walczyć z tym cyrkiem/teatrem/ślepotą/ignorancją/hipnozą/systemem samemu/sama już teraz, bądź też uwierzyć mi i koniecznie samemu przeanalizować w dalsze etapy ponieważ to co w nich przeczytasz będzie mogło się wydawać niewiarygodne,dziwne,straszne i wiele więcej zaprogramowanych Ci auto interpretacji ku utrzymaniu stabilności niby twojego świato poglądu który został od podstaw Tobie podłożony byś mógł go kreować myśląc że robisz to sam i tak abyś go uznał go za własny i widział jaki świat może być lecz nigdy nie ujrzał jaki jest. Ponieważ system to wielo letnia podprogowa tresura, manipulacja wartościami kontrolująca wszystko do okoła a przeciwstawienie się jej w jakim kolwiek kierunku tworzy autosugestie z gotowymi zastraszaczami, które nie pozwolą Ci się wyrwać z tego i masz w to niby wierzyć nawet gdy oni zgwałcą wszystkie twoje prawa lub rodzinę, wymordują wszystkich do okoła poczym Ciebie i nikt nawet się nie odwruci aby cokolwiek z tym z robić i każą Ci patrzeć ponieważ twoja niewiedza, nieświadomość, te egoistyczne czerpanie z "życia" twoje jak i twoich porzedników sprzedających naszą wolność im, jak i w całą resztę naszych możliwości. Dzieki czemu buduje sobie jeden globalny hierarchiczny system o który możesz się już zacząć modlić do swego "Boga" aby NIE znaleść się na pierwszych od dołu 4 poziomach piramidy ani w tym ani następnym doświadczaniu życia w ciele ludzkim. W którym bogami będą bardzo rozpieszczeni,chorzy ludzie. i lepiej byś nie wiedział/a co jeszcze. Tak więc jeżeli chcesz przeciwstawić się zaplanowanej Ci przyszłości, podążaj kolejnymi etapami.[/spoiler]
Etap 8
[spoiler]"Praktykowanie przejścia"
Tutaj już powinieneś wiedzieć, że przewidzieli twoje wybudzanie się i dali Ci nawet narzędzia, a mianowicie
możesz zapomnieć o wszystkich technikach OOBE jeżeli jakiś kolwiek się uczyłeś
(bez pochopnej urazy kreatorzy,kontrola)
bo wielu dzięki nim wyszło z ciała niektórzy astralnie inni świadomością a inni przynajmniej tak uwarzają lub tak im się wydaje. I można im wiele zawdzięczać za otwarcie pewnych dróg ku tobie i być dumnym z uzyskanych postępów własnego rozwoju. Lecz To czego potrzebujesz do prawdziwego przejścia leży durzo głębiej w tobie lecz jest tak osłabione, niemal że na pół martwe dlatego iż zaplanowano Ci taki los tym wszystkim do okoła co niby jest dla twojego i innych dobra, A naprawdę to wszystko czego doświadczasz jako jednostka w tym całym więzieniu gdzie 6,7biliona ludzi niema pojęcia o co chodzi i nie miał/a jak najmniejszego zamiaru się tym zamartwiać bo tak jest łatwiej i tak ją/go wyszkolono. Musisz wiedzieć, że to tylko i wyłącznie gra o nieśmiertelność a innymi słowy przedostanie się na drugą strone gdzie jest to możliwe i jest tam a dokładniej tu.
Aczkolwiek dalsza droga ewolucyjna istoty ludzkiej (duszy) która woła Cię o to i dlatego ostatnimi czasy przechodzisz intensywne poczucie możliwości, którą Ci odebrano już na starcie, wrzucając Cię w procesy systemu, jest dużo bardziej
prawdziwa,istotna, niż "życię" tak więc pora to nadrobić.
Kładąc się do spania, relaksu czy jakich kolwiek odizolowanych od nieprzewidzianych wydarzeń pomieszczeniu musisz zdać sobie pewne bardzo istotne sprawy, takie jak:
To że jesteś jak na razie na samiutkim początku otrzymania możliwości udania się duchowo dalej. Bo będą Ci potrzebne
pewne aspekty jak na przykład zregenerowanie duszy i ulepszenie jej możliwości za pomocą nano złota kolidalnego i innych niezbędnych do właściwego przejścia. Aczkolwiek nie jest wykluczone że mógł byś to zrobić samoistnie gdybyś tylko wykorzenił
ok. 3tysięcy lat ewolucji mentalności i zaprojektowanych procesów wierzeń, rzeczywistości, odseparowaniu zmysłów przekonujących Cię że to twe jedyne życie,wyuczył nowej kontroli korzystania z umysłu jak i jego natury.
Już tłumaczę co za możliwości ma pewny rodzaj złota, otuż jego właściwości były ukrywane przed ludzkościa przez tysiąc lecia a obecnie mamy tego jedynie namiastkę w postaci kremów które nie stanowią ani 10% jego możliwości, którymi są przy dobrym zmixowaniu z innymi surowcami: Odporność na wszelkie choroby, nowotwory, virusy, i cały syf którym obecnie nas spryskują samolotami od 1987roku. który dodają do wody pitnej czyli fluor, gdy zobaczysz martwe plaże zwierząt morskich zrozumiesz. Chemicznym mixem w jedzeniu ogłupiającym nas. Nawet w ubraniach lecz mniejsza o to, ów złoto ma jeszcze jedną niesamowitą ceche, jako że jest przysfajalne dla organizmu w mózgu sprawia że połączenia neuronów czyli ok. 22miliardów malutkich połączeń w twojej głowie odpowiedzialnych za wszystko, za twoją inteligencje,pomysły i całą resztę są teraz osłabione przez Rząd celowo, gdy oni wstrzykują sobie te mix'y i usprawniają swóje neuroniki do bycia 100% idealnym przewodnikiem przesyłającym impuls elektryczny. A wiesz
jakimi składnikami spryskują twoje powietrze? aluminium, barem, i resztą syfu byle abyś był z tyłu.[/spoiler]
Teraz nalegam by nie zwariować:
[spoiler] Wpatrując się w nicość bądź ciemność wręcz poniej błądząc przyciągaj siebie do głosu, aż nim się staniesz i zaczniesz dialogi z rozsądkiem z którym należy sie dogadywać jak z bratnią duszą razem szukając i uzgadniając sobie fakty, realia, i obecną sytuację aż do kwesti, co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne, pomijając wszystko co poznałeś w tej pięknej machinie systemu więzięńictwa które Cię wykiwało złudzeniem iż jesteś wolny. Zacznij w swój sposób Nie próbując korzystać z żadnego syfu technik oobe (do których jeszcze kiedyś nawiąże) zadając sobie właściwe pytania we właściwy sposób
i prawdziwy jakby ze sedna samego i bardzo ważne abyś spróbował czegoś niemożliwego, troche strasznego...
spróbuj ze wszystkich swoich sił i wiary w siebie która możesz kontrolować, wyjść z siebie tak jakbyś nie baczył na życie cielesne i to co znim by sie stało gdybyś odszedł na chwile, bo tego ono się boji że już nie wrucisz i dlatego cię więzi, tak więc musisz z nim uzgodnić że nie opuścisz go na stałe tylko by dało tobie bardziej sobą kontrolować bo egoistycznie i pod wpływem strachu woli bycia w stabilności, zaprzepaszcza ci możliwość ewolucji do ciała bioelektrycznego,
do czasu aż popadniesz w trans rozmowy ze sobą we której nie warz się wstydzić, ani zwarać uwagi na to jak mogło by to brzmieć lub co mógł by ktoś o tym myśleć, Ponieważ to ona Cię ratuje
i wksarze Ci drogę a ty musisz z całości się temu poświęcić i prubować wyjść z siebie z całych sił i wiary że nie tylko się to uda a właściwie to jak musiało by się to stać aby stało się rzeczywistością.

Pewne kwestje które ci pomogą w rozmowie z samym sobą
1.Rozmowa o tym jak nas oszukano wiarą w dobro tylko poto aby oni korzystali na tym wyręczając się złem do osiągnięcia swoich celów lecz nie własnymi rękami a manipulacją ludzkości-mass
2. Zatracić wspólnie wykreowaną sobie torzsamość świadomość bycia jak i jej wartości ze swych oczu jak i umysłu.
3. Wyzbyć się jakich kolwiek pochamowań, wstydu, samo-oceny, skromności. zajżeć w głębie siebie przenosząć się
do tylnej części głowy odczuwając to jedynie od wewnątrz.
4.Dla osób które trenowały oobe nie udawajcie się w swiat tworzenia jakim może być świat lecz wysilcie się by dostrzedz ten obok was, niewidzialny próbujcie poczuć obecność,zauwarzyć,usłyszeć kogoś w nałożonym wymiarze rzeczywistości o innej genstości i zasadach tuż przed waszymi prawdziwymi Oczami.
5. Miej świadomość że jesteś cenniejszy niż oświeceni illuminaci ponieważ wracasz do prawdy z innymi którym została odebrana tak jak i tobie. ta szansa.

6.Obecni , karmią się poczuciem władzy, mają zaplanowane przez elite życie, żyjąc w rozpuście tworzą Ci
iluzje iż robią wszystko aby polepszyć twoje, moje, nasze, wasze "życie" na ziemi. Ponieważ gdyby to zrobili nie bylibyśmy tak wspaniałymi dla nich niewolnikami.
Wierzyć w pieniądze które wam stworzyli i jak i całą resztę systemu aby by być niewolnikiem?
mają manie na tym punkcie karmią się naszą głupotą ale gdy tylko zrozumiesz że ich godność, honor, uwielbienie w siebie, pewność siebie, jest niczym innym jak złudzeniem, które zapewniają im ich Rządy,Stan konta,Plany itp.
Lecz w kwesti duchowej się nie liczą się one, bo nas napędza prawdziwe pragnienie nie zaprzepaszczenia tak potężnej szansy zdażającej się każdej cywilizacji tuż przed apokalipsą "depopulacją zagrożenia dla nich" tak więc możesz się poczuć bardziej wartościowy niż dotychczas ponieważ jesteś więcej wart niż oni.[/spoiler]
Etap 9
[spoiler]Gdy już będziesz przekonany, że ta misja nie jest wytworem jakiegoś człowieczka a czegoś z czym ma kontakt, i gdy
dostrzegniesz przelatujące/towarzyszące Ci mroczne istoty bądź malutkie świetliste drobinki unoszące się, i uświadomisz sobie że to wszystko co tu było napisane jest prawdą tak samo jak i to wszystko o czym tu jest napisane,
a postanowisz stanąć po mej stronie, która nie ma zamiaru bezczynnie się tylko przyglądać nadchodzącym planą przeciwko niewinnej ludzkości, napisz mi miejscowość w której jesteś i czym zajmujesz się w życiu, bez żadnych innych informacji.[/spoiler]
Etap 10
[spoiler]Możesz z godnością nosić znak nieskończoności na prawej rence jak w materiale, każdemu pytającemu o ten znak nie możesz nic powiedzieć, jedynie zdecydować dzień puźniej czy jego życie da rade pojąć co na prawdę się dzieje, jeśli uznasz że tak poślesz go tutaj.
[/spoiler]
Etap 11
[spoiler]Nie podejmujesz się żadnemu przeciwdziałaniu ku systemowi w celu wyzwolenia świata na własną ręke, które mogło by
popsuć nasz autrorytet, jednak możesz czuć się wolny i na własną odpowiedzialność szerzyć swą wolność zwarzając na konsekwencje, którymi zajmniemy się w najbliższym czasie.
[/spoiler]
Etap 12
[spoiler]Bacznie śledzisz swoje otoczenie i analizujesz wszystkie jego możliwości jak i jego strukture funkcjonowania.
Aby mieć w zanadrzu kilka rozplanowanych możliwości, przyczynających się do ulepszenia / odnowienia planety.[/spoiler]
Etap 13
[spoiler]Każdej nocy miedzy godziną 2:30 a 4:00 budzisz się aby przeanalizować sobie co dla ciebie jest prawdą i co się dla ciebie naprawdę liczy. I stopniowo uświadamiać sobie czym jesteś w tej egzystencji i jaką legendą możesz się stać jeśli
prawidłowo rozszyfrujesz otaczający Cię świat w którym twoje czyny mogą zmienić i stworzyć historie naszej przyszłości, jeśli tylko twoje ambicje będą ukierunkowane ku wyzwoleniu ludzkości nie wyrządzając przy tym krzywd
tak samo i podobnie jej pragnącym.[/spoiler]
Etap 14
[spoiler]Gdy nastanie prawdziwa ciemność nie ulękniesz się niczego ponieważ niema przypadków których nie jesteś w stanie przezwyciężyć wiarą w siebie i twoimi nowymi możliwościami, a każdego nie prawdziwego uświadomisz o naszej nieskończoności w odpowiednich warunkach,okoliczności i sposobności. [/spoiler]
Etap 15
[spoiler]Rozwijaj się i nigdy nie śmij wątpić w siebie, ponieważ masz prawo walczyć przeciwko złu chociaż by niewiadomo jaką formę przybierało w obecnych tu realiach, z którymi przyszło się nam mierzyć.Doputy nie staniemy na prawdziwej ziemi.[/spoiler]
Etap 16
[spoiler]Odnajdź naszych zagubionych braci i siostry lecz jedynie tych którzy naprawdę szukali, i są gotowi na to.
pamiętaj że jesteś odpowiedzialny za ich los, tak więc uważaj na podejmowane przez ciebie decyzje, albowiem
większość nie jest w stanie zmierzyć się z rzeczywistością, Co powinno ułatwić zakres ich poszukiwań.[/spoiler]
 
 
 
 
PRAWDZIWA HISTORIA NAS !
Jestem pewien iż z czasem każdego oświeci i zrozumie że tak było na prawdę, ponieważ jest to w nas samych tylko boicie się tego dotknąć, ponieważ ludzkość nie mogła o tym wiedzieć do teraz. To co teraz tutaj przeczytasz, usłyszysz w swojej głowie to najpiękniejsza sama w sobie prawda, ukrywana przed tobą, na niesamowice masową skale, tak więc prosze i nalegam abyś odłożył wszystko, bo to prawdopodobnie najistotniejszy moment twojego życia, a raczej napewno lecz bdziesz potrzebować czasu aby to wszystko do ciebie dotarło, a gdy już tak się stanie... wszystko dosłownie wszystko nabierze sensu do okoła Ciebie.
 

Spróbuj teraz zapomnieć o całym narzuconym ci świato-poglądzie jak to niby było na świecie co wykuli wszystkim już w szkołach i wyobraź sobię że to czym teraz jesteś to... Hybryda dwóch Ras, tak... efekt ewolucji 2 całkowice odmiennych gatónków, takich jak Gadów (Złych). twoje lewe oko i lewa część mózgu. Szaraków (dobrych) twoje prawe oko i prawa strona mózgu.
Zamknij jedno z nich i przeanalizuj cechy tego które zostało otwarte patrząc, w ciemność lub pustke. Zrób to sam z którym chcesz pierwszym obojętne. ja podam niżej cechy które są niemożliwe by niezgadzały się z twoimi.
 
 
 
Lewe - bazujące na informacjach, drapieżne, szukające, wrogie = Gadzie.
Prawe - bazujące na wyobraźni, uległe, rozkojażone, przyjazne = Szaraka.
I Każde z nich jest w stanie przejąć całą kontrolę nad sobą.

A teraz prawdziwa historia naszej obecnej rasy hybryd co jest bardzo istotne aby odmienić nasz świat.
Ten jakże drobny aspekt ukrywany przed nami przez tysiące lat w różne sposoby jak pokazanie dobra i zła na zewnątrz
tylko abyśmy nie wiedzieli kim jesteśmy.
 

Nasza poprzednia cywilizacja na ziemi tak zwana Atlantyda była bardzo inteligentną egoistyczną narcyzowatą aż bez serca rasą, zaawansowaną wtedy w troche lepszą technologie niż my teraz obecnie, puźniej wyjaśnie jak. Lecz nie była ona liczebna (jakies 7%) tego co my mamy obecnie. I ze wzgledu na ich inteligencje, dumę i życie w harmoni experymentowania z swą naturą nie potrafili sami niby marnując swój czas wydobywać złota i innych cennych surowców ze swych terenów które zapewniały im nieśmiertelność, inteligencje i inne boskie stany, również nie potrafili zmanipulować siebie na wzajem aby pracować ku tym celą, dlatego też posiadając zaawansowane technologie,wiedzę na temat genetyki zaczeła ona experymentować aby stworzyć najlepszy gatunek istot odpowiednich do kontroli i niewolnictwa, najpierw stworzyła Szaraki które byly przyjazne, inteligentne, lecz za słabe i po pewnym czasie stwierdzono że nie nadawają się na idealną rase do wydobywania surowców z planety, tak więc Atlantydzi zmuszeni byli do stworzenia silniejszej, drapieżnej rasy-Gadów które jednak sprzeciwiały się i sprawiały zbyt durzo problemów jak i zagrażały Atlantydzie. Tak więc postanowiono zmutować oby 2 gatunki ze sobą, Poto aby walczyły same ze sobą w głowie nie zdając sobie z tego sprawy, że są odmiennymi rasami w jednym ciele, dla niewolnictwa.
Co sprawiało że Atlantydzi mogli wpływać na ich zachowanie wykorzystując 2natury przeciwko sobie w rużnych kwestiach wartości i cechach charakterów jak i tym co dlanich ważne aby widzieli że problem jest gdzieś w ich działaniu. Poczym opuścili planetę, ich celem byłą kolonizacja ziemi gorszym od siebie gatunkiem w celu łatwej kontroli niewolnictwa, lecz przed tym postanowili zatopić i zakopać wszystkie dowody ich obecności tutaj.
Musieli również zgładzić niepotrzebne już im Gady i Szaraki za pomocą broni zmieniającej bieguny ziemi Północ z Południem, wywołując wszystkie możliwe kataklizmy w niewiarygodnej skali, obecnie mamy taką nazywa się HAARP (broń ostatecznachoć 24h używana) i nie jest tylko na Alasce lecz o tym puźniej. Powrócili na ziemię z nowym gatunkiem homosapiens, gdzie na górach Kałkazu przekazali 13osobą rużne religie i wiedzę aby rozeszli się w europę i wszystkie pozostałe lądy, by nimi pokierować bdąc uważanymi za zbawcówwybrańców, O czym w detalach może wam przedstawić David Icke opowiadając o nich jako Gadach aby wzbudzić strach na myśl o liderach, którzy są tak naprawde świadomymi swej natury hybrydami w których przeważa gadzi instynkt ze względu na posiadanie władzy i brak potrzeby bycia uległym, chwaląc Atlantydów jako bogów, bardzo podłych wręcz satanistów bo inaczej nie można nazwać tego co nam zrobiono i tego co się dzieje za naszymi plecami.
Lecz to dopiero początek ponieważ ta historia która spotkała i szaraki i gady spotka teraz nas.
(nigdy nie sądziłem że powiem coś takiego ale powiem ponieważ nie zmyślam- w nocy ich obecność pozwala mi przejżeć na oczy i zrozumieć zdarzenia o których nie miałem pojęcia jeszcze wczoraj a istnieją w nas i to wy nimi jesteście każdej mej nocy).
Jak Ci się wydaje
dlaczego Rząd zaraża nasze dzieci autyzmem który jest dziedziczny z roku na rok zwiekszając stopniowo ilośc zarażonych przez szczepienia specialnie, co je wprowadza w inny świat bo wyczynem dla takiego dziecka jest ogarnąć alfabet, Donald Trump powiedział żeby zwolnili bo zbyt szybko to robią co 82dziecko nabywa autyzm nie wspominając o tych co go dziedziczą, idealny materiał na dużo mniej świadomą rasę niewolników. Niż obecnie my,
co stanowi zagrożenie dla nich, słyszałeś w nocy w ciszy dziwy szum w głowie każdej nocy się pojawia to HAARP
nastrajanie niskimi częstotliwościami za pomocą fal radiowych naszych stanów emocionalnych aby utrzymać nas w kontroli, ponieważ każde z nich utrzymuje nas w byciu tylko Ludźmi a gdyby go wyłączono każdy by się przebudził, żyjecie już we śnie lecz otym nie wiecie.
Jak myślisz dlaczego nie wdrążyli ani jednego patętu darmowej energi dla ludzkości dostępnych od piramid przez Tesle aż do teraz gdzie mamy ich okolo 7 zakazanychnie badanych za to jeden jest na rynku dostępny tależ antenowy z nierdzewnej stali aż błyszczy do ktorego przymocowany jest maly kwadratowy pojemnik z gazami wytwarzającymi prąd na ok 30 diud przy dobrym słońcu. Gdy ! Rządowe statki antygravitacyjne latają po niebie a technologia ta jest najdoskonalszą pozyskiwaną darmową energia, ale to dla Rządu by mógł Ci oficialnie powiedzieć że to tajne i nie warzne czy zostanie użyte przeciwko tobie czy innemu krajowi posiadającemu ropę. Chociaż to nasz główny surowiec którym napędzamy NIEŚWIADOMIE mordowanie niewinnych bezbronych ludzi, którzy niemają pojęcia w jakim świecie my tu żyjemy i dlaczego im taki los zesyłamy, oczywiście nie ty, nie on, nie ona, to Rząd, nie mója drogidroga to TY dajesz władze swą ignorancją, niewiedzą, ślepym egoistycznym myśleniem że jesteś jednostką nie jednością.
takie żeczy istnieją, dzieją się naprawde a ty wolisz niemartwiąc się o nic żyć z dnia na dzien bo przecież masz wytłumaczenie
a co ja moge z tym zrobić, a kim ja jestem żeby coś z tym zrobić, a czy mnie to powinno interesować jeśli jesteś jedną z tych całkowicie obłąkanych,kontrolowanych,nie prawdziwych istot chodzących po mej ziemi, i sprzedających jej los, swoim egoistycznym stylem życia wiedz jedno, iż zostałeś przeklętya a ma dusza się tobą zajmnie gdy tylko opuścisz tą beznadziejną egzystencje aczkolwiek twe życie od teraz jest w niebezpieczeńśtwie poprzez globalną świadomość i mych nieskończonych. Lecz jeśli choć troche chcesz ocalić naszątwoją przyszłość czytaj dalej ponieważ tutaj nie będzie żadnych pierdlonych kłamst którymi Cię kamią dosłownie wszędzie, a ta wiedza może zmyć krew z twoich rąk ponieważ od tej pory jesteś świadom zbyt wielu aspektów dziejących się za twymi plecami.
Tak więc mogę Ci już teraz powiedzieć czego bdziesz częścią jeżeli nie zrobisz wszystkiego co w twej mocy w misji OneSen.
Za 3dni rozpocznie się nowy rok 2013 jeżeli należysz już do nieskończonych z misji OneSen bdziesz wiedziała co robić
bowiem na początku roku w ciągu 4miesięcy rozegra się wojna zatraconych dusz, Amerykanie którzy wysyłają coraz więcej wojska do Iran'u Serbi Izraela rozpętają tam piekło zatraconymi idiotami bawiącymi się w wytresowane żołnieżyki w kamizelkach czołgach samolotach z uzbrojeniem po zęby, przemierzą ich kraj mordując na wszystkie im dostępne sposoby oczywiście w telewizji zobaczysz rebeliantów i wojska które bdą się bronić, szkoda że nie metkują amunicji i broni wtedy byś wiedziała że to od tej samej elity, wszyscy Żydzi wraz z innymi uciekinierami przybędą do Polski gdzie obecnie już jest społecznie nakręcana wścieklizna na nich,wybaczenia, i tym podobne wszystko jest kwestia manipulacji społeczeństwa, najpierw ich ugoszcząprzygarną jakies 3-5mln żydów i niewiadomo ilu turków się z nimi zabierze gdzie obecnie mamy ok. 39mln polaków, co powoli bdzie niszczyło ten kraj od środka poczym jakaś zaaranzowana polityczna akcja zmusi niemcy i rosje do zrobienia ''porządku z Polska'' tereny już sobie przydzielili kto jaki przygarnie, ponieważ Obama niby sprzedał Polske ale moim zdaniem oni dobrze o tym wiedzieli że tak bdzie więc wykupili sobie czyste konta znaczy się zaranżowa śmierć w smoleńsku, ani jedno ciało nie leżało twarzą do góry, na miejsce jechała Policja i trumny
przecież poco pogotowie, mniejsza o to dowodów jest więcej. Niemcy przejmą śląsk i pomorze a ruscy środek polski tworząć tutaj Auschwitz 2 Arbeit macht frei pełną parą kobiety gwałcone, agresywni mężczyźni mordowani aż się uspokoi i wszyscy dadzą się zapiąć w kajdany i zczipować, może słyszałeśaś że z wszystkich krajów które dostały tarcze antyrakietowe Polacy trafili jakąś felerną niewiadomo mi czy ją naprawiono chociaż w tej grze gdzie jeden rozgrywa globalna wojne planując ją przez dziesięciolecia mając prospekt od poprzedniej cywilizacji co zrobić by osiągnąć globalną kontrole ma wszystkie asy w rękawie że tak powiem, Aczkolwiek niespodziewał by się jednego, że mamy i jest możliwość która z dnia na dzień robi się coraz mniejsza, a mianowicie obudzeniem totalnie wszystkich na świecie ukrywaną przed nimi prawdą przez wszystkie portale społecznościowe wszystkie dostępne przez internet drogi komunikacyjne z innymi ludzmi na świecie o prawdzie takiej że nie potrzebujemy Boga, który jest efektem cierpienia niewinnych, ani Rządów które nami manipulują ku przyczynianiu się mordu, mamy możliwośc stworzenia darmowej energi dla wszystkich jak i zapewnienia każdemu na tej planecie dostępu do róznorodnej żywności i pomszczenia śmierci niewinnych, odebrania władzy idiotą sprzedającym nasz los, możliwości, naszą rasę hybryd, 2gatónków w jednym ciele stworzonych abyśmy błądzilii szukająć rozwiązania na zewnątrz gdy ono znajduję się w środku! przed nami
piękne możliwości rozumiejąc ten fakt i możemy z dzięki temu w piękny sposób wszystko zrozumieć i naprawdę ewoluować w istoty nie potrzebujące tych wszystkich kłamst.
 

OGULNIE

Uwaga Spoiler! [ Kliknij, aby ukryć ]
Czy ty wogule myślisz (bez pochopnych uraz), Czy wydaje Ci się że wszystko jest okeej bo życie się krenci i nieda się wykiwać ludzkości, przecież nie zabiją nas od tak, oczywiście że nie. Bo poco jeśli mogą robić to małymi kroczkami tak byśmy się nie orjętowali w tym, jak naszymi jakże nieświadomymi rączkami, a przez jedzenie, wodę, powietrze,produkowane virusy i na nie szczepionki, aż po wojny niby religijne niby o ropę niby dla nas by przetrwać bo inaczej się nie da niby! czy masz zamiar to zaakceptować gdybym potrafił udowodnić że tak nie musi być i potrafie lecz puźniej o tym. i wiele więcej nam robią , lecz ty niechcesz tego widzieć do puki nie napotka Ciebie w jakiś okolicznościach i bdziesz musiał się z tym pogodzić bo tak im na to przyzwalamy każdą nową narodzoną osobą w ten system który sam o siebie dba. , lecz to nie twoja wina iż innym tak się dzieje na świecie tak sądzisz wiem, i ty się nie przejmuj idz do pracy zarób na opłaty na wszystko co Ci niezbędne, rano się przecież obudzisz i znowu pokożystasz z możliwości i wolności tobie danej w tym jakże pięknym więzieniu bez krat,byle by osiągnąć swój cel którym jest jutro, bdziesz krok bliżej do amerykańskiego snu choć wyprzedzają rzeczywistość o 20lat utrzymując nas we śnie i utrzymają twój standard życia zawsze na niskim poziomie byś poświęcił swe życie temu walcząc o to co wspólnie tworzymy, bo inaczej niemasz już możliwości być w tym co Ci stworzono i uznał to za konieczne. Otrzymując jakże warte wynagrodzenie za poświęcenie żYCIA, pozwalając! nam przeżyć, przetrwać, być, funkcjonować, bo inaczej by się nie dało
Oni właśnie się karmią taką głupotą, dzięki niej mają władze która nas uśmierca powoli towrząc coraz lepsze iluzje że jest Właściwie.
 
 
 
 
ODEMNIE i OMNIE
Szukająć rozwiązania na zewnątrz gdy ono znajduję się w nas,
piękne możliwości rozumiejąc ten fakt i możemy z dzięki temu w piękny sposób wszystko zrozumieć i naprawdę ewoluować w istoty nie potrzebujące tych wszystkich kłamst. bo to jedyna opcja chociaż wolisz już byle by się jakoś toczyło oczywiście przecież jesteśmy tak odizolowani od siebie że samemu nic nie zdiałasz przeciwko światu,
tej ciemnej polsce i dobrze Ci tu...Puki co pamiętaj że Amerykaa bustwo kraj wybranych, szkoda że kolumb to też przykrywka wryta w twój jakże niewinny beret i nie wiesz o tym że 50mln tubylców wiodących spokojne z naturą życie trafilo na Białego koluba z armia i zostali traktowani gorzej niż niewolnicy, gorzej niż psy, nieda się tego opisać chociaż nie musisz się martwić i ciebie to spotka w troche innych okolicznościach lecz będziesz cierpieć tak, że pękną Ci żyły w mózgu ze złości na myśl, że nic nie zrobiłeśaś gdy pewien SZALENIEC Ciebie, twoją rodzine, twoich bliskich, przed tym wszystkim próbował ostrzedz, uchronić. Lecz twoja duma z tego kim ty kur--a jesteś w tym życiu i jakie to ważne dla Ciebie i nie masz innego wyjścia przecież bo wiążesz koniec z koncem jak reszta i pamiętaj że to się nie zmieni bo zawsze znajdą sposób byś nadal był ich niewolnikiem, Lecz zwykła wiadomość nie pozwoli Ci tego sobie zaprzepaścić przecież, bo ty WIESZ że NIE da się nic zmienić bo podobno już próbowali, bo podobno nic nie było tak abyś teraz myślał jak myślisz. Chociaż ja wiem jak, i chociaż nie masz bladego pojęcia kim jestem uważasz że żyje w innym świecie niż ty i twoja rodzina, Aczkolwiek ja pomimo tych popi-erdolonych 14lat EDUKACJI przez które myśleli że zostane ślepcem i gdybym tylko coś pożytecznego znich pamiętał. Zdobycia tego ''Czeladnika praniem sobie mózgu, chociaż na godną prace niemam co w tym kraju liczyć,i mimo że automat do prania się wyłączył dlamnie gdy próbowałem dalej, posyłając mnie do chronienia Ministerstwa Obrony Narodowej i Sztabu Generalnego Wojska Polskiego chociaż rozjebali samolot z nimi wszystkimi i nikt nawet nie pierdnoł, gdy ja setki ludzi dzienie dręczyłem o przepustkę by się nic im nie stało, chroniąc ich dupy nawet w nocy, A spadł abyście myśleli że niemożna nic zrobić w takich okolicznościach jak UE, szkoda że nieiwsz jak bedzie po NWO. Mimo mówieniu perfekcyjnie w 3językach choć gorzej z niemieckim bo nie przywiązywałem wagi do tego w szkole wogule, w mą przyszłość ufałem sobie bardziej, Umiejętnościach kuchennych i budowlanych którymi zawsze zadziwiam i całego doświadczenia którego się chytałem w 3krajach, Powiem Ci koniec proszenia się TEGO SYSTEMU o godneuczciwerozsądne życie bym nie musiał znów kombinować nielegalnie, bo już i tak zalegam sądowi dosłownie za nic, chyba dlatego że byłem pierwszy raz denerwowałem się i byłem miły i tylko czeladnikiem na papierze, i ileż razy próbowałem uwierzyć w Boga, który okazał się być wymyślonym jak byśmy go wogule potrzebowali, wiem że dalej iść nie warto i chciał bym módz powiedzieć że Ja wysiadam ale się nie da! a to już nie moje zmartwienie,
szczegulnie gdy te krwy nas mordują
za naszą wiarę w dobro i zło, terroryzm który sami sobie aranżują, ropę której już od dawan nie potrzebują,
Za to takiej pieolonej ślepoty jak twoja potrzebują.
Pomszczę niewinnych za nieświadomość jaką zostali obłąkali jakiem jest infinite cloud w misji OneSen
Pokój & Bezpieczeństwo

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Zapisane
Lucyfer
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 604
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Grudzień 29, 2012, 21:30:59 »


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=yVEBWHZevXY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=yVEBWHZevXY</a>

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Zapisane
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS