Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Gdzie jesteście?  (Przeczytany 608 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
JAN
Gość
« : Październik 08, 2011, 00:11:28 »

east:
...trzeba szanować każdego potencjalnego "kosmitę". Jaką masz gwarancję, że sam nim nie jesteś ?

Ha, ha !  Wiedziałem, że gdzie jak gdzie - ale na tym forum ktoś prędzej czy później zada mi to pytanie  Duzy usmiech  Ja jakąś mam... i jest ona dość duża  Właściwie wszystko, co mnie otacza jest taką gwarancją Mrugnięcie Bardziej cały ten świat jest moim domem, niż Twoje ciało domem dla Ciebie, east...

east:
Może wszyscy na tej planecie jesteśmy obcy, bo jakoś nijak nie idzie nam się z Matką Gają zestroić od pewnego, dość długiego czasu.

No, właśnie: kto nie może się zestroić ?  Ludzie z tym nie mają problemów, a reszta wszelkiej maści "turystów", "podglądaczy" i innych kosmicznych zabijaków, szpiegów oraz agentów do zadań specjalnych - powinna się zastanowić czy nie lepiej gdzieś na Alfie C. czy innej Zecie R.  Duży uśmiech

Reszta tematu "Obcy - ostatnie starcie" jest bardziej skomplikowana i polecam najpierw zajrzeć do dobrej literatury faktu (np. "Kosmiczna  układanka" Domały), bo czuję kosmiczne przestrzenie do wypełnienia  Mrugnięcie
A w ogóle: czy nie warto przenieść tych postów / wątku do jakiegoś lepszego miejsca na forum ? Czy leci z nami Moderator ?  Chichot

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Strony: 1   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: