logo

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: [filmPL]: Jak działa Remote Viewing: dr Simeon Hein  (Przeczytany 10270 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline east

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • Email
Odp: [filmPL]: Jak działa Remote Viewing: dr Simeon Hein
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 30, 2011, 16:16:52 »
przypomniałem sobie swoje wrażenia czytając ten temat od początku i również w nim były góry. Dziwne.
A jeśli to nie były góry , tylko jakieś ... UFO ;) ?
dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...

Offline Vortex7

• Zaawansowany użytkownik
    • Bezdomny blog
    • Email
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 30, 2011, 23:23:03 »
przypomniałem sobie swoje wrażenia czytając ten temat od początku i również w nim były góry. Dziwne. [...]
Co jest dziwne? Wyłącz skalowanie, a góry w mentalnym tle staną się oczywiste.
[...]... UFO ;) ?
Pokornie wierzę w bardziej trywialne (co nie zakłada łatwości) rozwiązania, bez uciekania się do UFO.

Offline sirubia

• Nowy użytkownik
  • *
    • Scan ART
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 28, 2013, 19:27:34 »
Witam wszystkich;) Jestem tu nowa i szybciutko się przedstawię. Jestem artystką i od lat interesuję się parapsychologią i rozwojem duchowym. Zawsze szczególnie interesowałam mnie właśnie zdalny wgląd. Widzę tu znajomy temat więc się włączę.
Od dwóch lat biorę udział w projekcie Scanelita, który ma na celu popularyzacje metody Skanu, który jest technika zdalnego wglądu.  Zapraszam do wątku na ten temat;)

http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,1539.msg8922.html#msg8922

"Skan® to zbieranie i analiza informacji, bez kontaktu z obiektem, z wykorzystaniem zastrzeżonej prawnie metody Remote Mental Scanning®

Skan® to technologia, która pozwala na wzmocnienie naturalnego, intuicyjnego postrzegania sytuacji lub obiektów w taki sposób, aby uzyskać logiczną, zrozumiałą, praktyczną do zastosowania informację, która stanowi odpowiedź na postawione pytanie lub jest opisem obiektu."

Chętnie też odpowiem na pytania odnośnie projektu.
Zapraszam wszystkich, których interesuje rozwój, poznanie naszego wszechświata czy też bardziej świadomego wglądu;)

Sirubia
„Wolność każdego człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka”

www.scan-art.pl

Offline Leszek

• Administrator
  • Ekspert
    • Status GG
    • swietageometria.info
    • Email
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 19, 2014, 10:36:11 »
Leszek napisał:

OPERACJA GWIEZDNE WROTA

Projekt Grillflame został oficjalnie zamknięty w 1983 roku, w rzeczywistości jednak prace kontynuowano w tajemnicy -fundusze na badania nadal pochodziły z budżetu Pentagonu, nie były jedynie księgowane pod hasłem Grillflame. Zmienił się również kryptonim. Początkowo na Centerlane, potem na Sunstreak, ostatecznie na Stargate (Gwiezdne Wrota), a pieczę nad badaniami przejął kontrwywiad wojskowy.

Zdalne widzenie, projekt STARGATE w Fox News [2001]
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dGGIk3JQluQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dGGIk3JQluQ</a>