Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: « 1 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: [filmPL]: Jak działa Remote Viewing: dr Simeon Hein  (Przeczytany 8044 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Vortex7
Zaawansowany użytkownik

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #9 : Sierpień 29, 2011, 23:02:39 »

Echnaton napisał:

[...]Ciekawe czy komuś uda się rozpoznać obrazek. Próbujcie, nie zdradzam finału.[...]

I ja dołączyłem do grupy rozpoznającej cel w 7-mej części filmu  Mrugnięcie

Miałem wrażenie domu na pustkowiu, w zasadzie rudery bez dachu, kształt leżącego prostokąta. W dolnym prawym rogu umieściłem też drogę biegnącą obok i jakieś drzewo.
Moje zapiski:
Ogólne: krajobraz naturalny, droga, dom, stary dom, rudera
Kolory: brąz, zieleń
Czas: jesień/późne lato, wieczór, wilgotno
Wrażenia: pusto, bez ludzi, martwa natura
15m wyżej: niebo, może góry, ale za pusto na góry.

myśli

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

east
Moderator Globalny
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Sierpień 30, 2011, 15:16:52 »

przypomniałem sobie swoje wrażenia czytając ten temat od początku i również w nim były góry. Dziwne.
A jeśli to nie były góry , tylko jakieś ... UFO Mrugnięcie ?

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...
Vortex7
Zaawansowany użytkownik

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #11 : Sierpień 30, 2011, 22:23:03 »

przypomniałem sobie swoje wrażenia czytając ten temat od początku i również w nim były góry. Dziwne. [...]
Co jest dziwne? Wyłącz skalowanie, a góry w mentalnym tle staną się oczywiste.
[...]... UFO Mrugnięcie ?
Pokornie wierzę w bardziej trywialne (co nie zakłada łatwości) rozwiązania, bez uciekania się do UFO.

sirubia
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : Maj 28, 2013, 18:27:34 »

Witam wszystkich;) Jestem tu nowa i szybciutko się przedstawię. Jestem artystką i od lat interesuję się parapsychologią i rozwojem duchowym. Zawsze szczególnie interesowałam mnie właśnie zdalny wgląd. Widzę tu znajomy temat więc się włączę.
Od dwóch lat biorę udział w projekcie Scanelita, który ma na celu popularyzacje metody Skanu, który jest technika zdalnego wglądu.  Zapraszam do wątku na ten temat;)

http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,1539.msg8922.html#msg8922

"Skan® to zbieranie i analiza informacji, bez kontaktu z obiektem, z wykorzystaniem zastrzeżonej prawnie metody Remote Mental Scanning®

Skan® to technologia, która pozwala na wzmocnienie naturalnego, intuicyjnego postrzegania sytuacji lub obiektów w taki sposób, aby uzyskać logiczną, zrozumiałą, praktyczną do zastosowania informację, która stanowi odpowiedź na postawione pytanie lub jest opisem obiektu."

Chętnie też odpowiem na pytania odnośnie projektu.
Zapraszam wszystkich, których interesuje rozwój, poznanie naszego wszechświata czy też bardziej świadomego wglądu;)

Sirubia

„Wolność każdego człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka”

www.scan-art.pl
Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #13 : Kwiecień 19, 2014, 09:36:11 »

Leszek napisał:

OPERACJA GWIEZDNE WROTA

Projekt Grillflame został oficjalnie zamknięty w 1983 roku, w rzeczywistości jednak prace kontynuowano w tajemnicy -fundusze na badania nadal pochodziły z budżetu Pentagonu, nie były jedynie księgowane pod hasłem Grillflame. Zmienił się również kryptonim. Początkowo na Centerlane, potem na Sunstreak, ostatecznie na Stargate (Gwiezdne Wrota), a pieczę nad badaniami przejął kontrwywiad wojskowy.

Zdalne widzenie, projekt STARGATE w Fox News [2001]
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dGGIk3JQluQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dGGIk3JQluQ</a>

Strony: « 1 2   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: