logo

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Polscy przewodnicy  (Przeczytany 12217 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ..

• Ekspert
    • Email
Polscy przewodnicy
« dnia: Sierpień 24, 2010, 10:02:12 »
Kapłan 718 napisał:

mam pytanie do znawców tematu, czy w POLSCE jest ktoś taki jak Dan Winter, Nassim Haramein, Michael Tsarion czy David Icke???
żyje w tym kraju już 25 lat i nie zauważyłem kogoś takiego :)

718'

Offline ..

• Ekspert
    • Email
Odp: Polscy przewodnicy
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2010, 10:02:37 »

Xellos napisał:

Muszę przyznać, że to dziwne, że nic od nas nie pochodzi ;) Wszystko musimy aby tłumaczyć z zagranicy z napisami...

hehe minister Kopacz to chyba pierwsza osoba od nas na youtube przetłumaczona w drugą stronę ;) Aczkolwiek tematyka trochę inna, ale sam fakt...

Z drugiej strony nasze dwie uczelnie w rankingu najlepszych uczelni na świecie są dopiero w czwartej setce...może w tym należy szukać dziury ;)

Offline ..

• Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 24, 2010, 10:03:05 »
Kapłan 718 napisał:

pytam gdyż...  jestem takim kimś :) (...)  aktualnie zaczynam pracować nad książką "Święty Graal, Święte Światło", jest to unikalne spojrzenie, bardzo nowatorskie, więc wypatrujcie tego tytułu w roku 2012, wtedy zostanie to wydane... od książki zacznę a potem chcę innym to opowiadać i wyjaśniać / tłumaczyć - aktualnie siedzę w temacie 10 lat, połowa to wiedza książkowa ale druga połowa to medytacje i szeroko zrozumiane praktyki duchowe - inne światy i wymiary - mówiąc krótko...

i powoli się ujawniam  ;D

do administracji - to informacja a nie reklama...

pozdrawiam słonecznie,
Heliodor Biernacki

EDIT:

Leszek Matela - Studio Astropsychologii (http://pl.wikipedia.org/wiki/Wydawnictwo_Studio_Astropsychologii)

Leszek Kołakowski (http://pl.wikipedia.org/wiki/Leszek_Ko%C5%82akowski)

Jerzy Prokopiuk - GNOSIS (http://pl.wikipedia.org/wiki/Jerzy_Prokopiuk)

LESZKI to fajne chłopaki :)

to jak dla mnie Polscy Przewodnicy

pozdrawiam,
718'

Offline ..

• Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 24, 2010, 10:04:07 »

east napisał:

Ja dzisiaj poznałem osobę, o którą może Ci chodzić Kapłanie. Nazywa się Barbara Wojtkowska i poprowadziła nam dzisiejszy wstęp do świętej geometrii w ramach wykładów z  WESTIVAL u , który odbywa się właśnie w Szczecinie.
Jestem bardzo wdzięczny jej oraz Leszkowi za spotkanie i jestem niesamowicie naładowany energią ..... do jutrzejszego spotkania w Willi Lentza w naszym mieście.

Offline ..

• Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 24, 2010, 10:04:48 »
Jerzy Karma napisał:

Witajcie,
Uważam, że wielu z Was jest polskimi przewodnikami. East, Kapłan, Leszek, Konserwa, oraz wielu innych ludzi chcących świat widzieć lepszym i starając się jakoś w tym uczestniczyć. Nawet więcej, gdyż wychodzicie z tym do innych ludzi na forach - czyniąc to jeszcze czasem wg starego człowieka, bo przecież najtrudniej jest sprawić, by własna przemiana w Nowego Człowieka stała się pełna.
To co Was pcha do przodu, do działania, widzenie właściwego kierunku - jest przybliżeniem Królestwa.
Jezus powiedziawszy to do uczniów posłał ich jako nauczycieli świata. Nawet gdy sami jeszcze nie osiągnęli doskonałości. Bowiem zmierzali ku niej wiedząc już jak.

Serdecznie pozdrawiam Mistrzów i każdą osobę zainteresowaną doskonałością

Offline ..

• Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 24, 2010, 10:05:06 »

east napisał:

Oj zaraz tam Mistrzowie  :)
Ale też miłe, dziękuję . W "Pielgrzymie " Paolo Cohelo oraz w szamanizmie Carlosa Castaned-y  pojawia się taki sam ciekawy motyw Nauczyciela, który jednocześnie jest uczniem "w drodze". Przekazując wiedzę sam ją utrwala, doskonali i jednocześnie uczy się czegoś nowego. To samo wynika z nauk Jezusa ,o czym napisałeś powyżej. Czy nie wynika to również z nauki  Buddy ?

Offline ..

• Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 24, 2010, 10:05:27 »
Jerzy Karma napisał:

Oczywiście.
Budda sam siebie postrzegał jako ucznia.
Taka jest natura OTWARTEGO CZYSTEGO UMYSŁU
UMYSŁU PRZESTRZENI

Offline ..

• Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 24, 2010, 10:05:49 »
Kapłan 718 napisał:

jestem przeciwko systemowi mistrz-uczeń to zwykła piramida, czyli ten na czubku czerpie energie od tych na samym dole, to jest złe i nie powinno być kontynuowane!

a co do przesłania Nassima 4.0 - to chodzi o to, ABYŚMY WSZYSCY BUDOWALI ARKĘ PRZYMIERZA RAZEM, BEZ MISTRZÓW ALE SAMI DOCHODZĄC DO DOSKONAŁOŚCI...

Offline ..

• Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 24, 2010, 10:06:15 »
Jerzy Karma napisał:

Jestem przeciwko centrum - Powiedział punkt na obwodzie koła ;-)

Offline ..

• Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 25, 2010, 19:32:59 »

Xellos napisał:

jestem przeciwko systemowi mistrz-uczeń to zwykła piramida, czyli ten na czubku czerpie energie od tych na samym dole, to jest złe i nie powinno być kontynuowane!

Ale całe nasze życie to jedna wielka piramida ;) Ale oczywiście domyślam się, że chodzi Ci o buddyzm. Bo tak ogólnie w życiu to w każdej sekundzie jego od urodzenia działasz w piramidzie, chcąc nie chcąc ;)