Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: 1 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Polscy przewodnicy  (Przeczytany 9163 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
..
Ekspert

Zobacz profil Email
« : Sierpień 24, 2010, 09:02:12 »

Kapłan 718 napisał:

mam pytanie do znawców tematu, czy w POLSCE jest ktoś taki jak Dan Winter, Nassim Haramein, Michael Tsarion czy David Icke?CO?
żyje w tym kraju już 25 lat i nie zauważyłem kogoś takiego Uśmiech

718'

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

..
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Sierpień 24, 2010, 09:02:37 »

Xellos napisał:

Muszę przyznać, że to dziwne, że nic od nas nie pochodzi Mrugnięcie Wszystko musimy aby tłumaczyć z zagranicy z napisami...

hehe minister Kopacz to chyba pierwsza osoba od nas na youtube przetłumaczona w drugą stronę Mrugnięcie Aczkolwiek tematyka trochę inna, ale sam fakt...

Z drugiej strony nasze dwie uczelnie w rankingu najlepszych uczelni na świecie są dopiero w czwartej setce...może w tym należy szukać dziury Mrugnięcie

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

..
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Sierpień 24, 2010, 09:03:05 »

Kapłan 718 napisał:

pytam gdyż...  jestem takim kimś Uśmiech (...)  aktualnie zaczynam pracować nad książką "Święty Graal, Święte Światło", jest to unikalne spojrzenie, bardzo nowatorskie, więc wypatrujcie tego tytułu w roku 2012, wtedy zostanie to wydane... od książki zacznę a potem chcę innym to opowiadać i wyjaśniać / tłumaczyć - aktualnie siedzę w temacie 10 lat, połowa to wiedza książkowa ale druga połowa to medytacje i szeroko zrozumiane praktyki duchowe - inne światy i wymiary - mówiąc krótko...

i powoli się ujawniam  Duży uśmiech

do administracji - to informacja a nie reklama...

pozdrawiam słonecznie,
Heliodor Biernacki

EDIT:

Leszek Matela - Studio Astropsychologii (http://pl.wikipedia.org/wiki/Wydawnictwo_Studio_Astropsychologii)

Leszek Kołakowski (http://pl.wikipedia.org/wiki/Leszek_Ko%C5%82akowski)

Jerzy Prokopiuk - GNOSIS (http://pl.wikipedia.org/wiki/Jerzy_Prokopiuk)

LESZKI to fajne chłopaki Uśmiech

to jak dla mnie Polscy Przewodnicy

pozdrawiam,
718'

..
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Sierpień 24, 2010, 09:04:07 »

east napisał:

Ja dzisiaj poznałem osobę, o którą może Ci chodzić Kapłanie. Nazywa się Barbara Wojtkowska i poprowadziła nam dzisiejszy wstęp do świętej geometrii w ramach wykładów z  WESTIVAL u , który odbywa się właśnie w Szczecinie.
Jestem bardzo wdzięczny jej oraz Leszkowi za spotkanie i jestem niesamowicie naładowany energią ..... do jutrzejszego spotkania w Willi Lentza w naszym mieście.

..
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Sierpień 24, 2010, 09:04:48 »

Jerzy Karma napisał:

Witajcie,
Uważam, że wielu z Was jest polskimi przewodnikami. East, Kapłan, Leszek, Konserwa, oraz wielu innych ludzi chcących świat widzieć lepszym i starając się jakoś w tym uczestniczyć. Nawet więcej, gdyż wychodzicie z tym do innych ludzi na forach - czyniąc to jeszcze czasem wg starego człowieka, bo przecież najtrudniej jest sprawić, by własna przemiana w Nowego Człowieka stała się pełna.
To co Was pcha do przodu, do działania, widzenie właściwego kierunku - jest przybliżeniem Królestwa.
Jezus powiedziawszy to do uczniów posłał ich jako nauczycieli świata. Nawet gdy sami jeszcze nie osiągnęli doskonałości. Bowiem zmierzali ku niej wiedząc już jak.

Serdecznie pozdrawiam Mistrzów i każdą osobę zainteresowaną doskonałością

..
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Sierpień 24, 2010, 09:05:06 »

east napisał:

Oj zaraz tam Mistrzowie  Uśmiech
Ale też miłe, dziękuję . W "Pielgrzymie " Paolo Cohelo oraz w szamanizmie Carlosa Castaned-y  pojawia się taki sam ciekawy motyw Nauczyciela, który jednocześnie jest uczniem "w drodze". Przekazując wiedzę sam ją utrwala, doskonali i jednocześnie uczy się czegoś nowego. To samo wynika z nauk Jezusa ,o czym napisałeś powyżej. Czy nie wynika to również z nauki  Buddy ?

..
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Sierpień 24, 2010, 09:05:27 »

Jerzy Karma napisał:

Oczywiście.
Budda sam siebie postrzegał jako ucznia.
Taka jest natura OTWARTEGO CZYSTEGO UMYSŁU
UMYSŁU PRZESTRZENI

..
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Sierpień 24, 2010, 09:05:49 »

Kapłan 718 napisał:

jestem przeciwko systemowi mistrz-uczeń to zwykła piramida, czyli ten na czubku czerpie energie od tych na samym dole, to jest złe i nie powinno być kontynuowane!

a co do przesłania Nassima 4.0 - to chodzi o to, ABYŚMY WSZYSCY BUDOWALI ARKĘ PRZYMIERZA RAZEM, BEZ MISTRZÓW ALE SAMI DOCHODZĄC DO DOSKONAŁOŚCI...

..
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Sierpień 24, 2010, 09:06:15 »

Jerzy Karma napisał:

Jestem przeciwko centrum - Powiedział punkt na obwodzie koła ;-)

Strony: 1 2 3   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: