Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: nowsza świadomość  (Przeczytany 1439 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
migoku
Użytkownik
**

strusz

Michał Truszkowski
Zobacz profil WWW Email
« : Kwiecień 29, 2013, 15:12:15 »

Podział medalu na dwie strony, przesiewanie założeń.

Zabrałem określenia z innego tematu.
Myślę ze to żadna reguła. Jest zależność a podział określa nastawienia dedykujące sprzężenie woli.

Przyczyną świadomości (porzucającej) jest działanie - podąża za strumieniem rzeki życia. Połyka życie i przestaje się o nie martwić...
Ale nie ma wyboru, opada. Brak reakcji, bezpieczeństwo, bezruch, uwolnienie, góra, świadek.
Daje zdolność rozpuszczania dualności a nawet indywidualności uwikłanej w tendencję.
Przyczyną działania jest świadomość (lgnąca) - jest sterem, kierunkiem spływu. Płynąca pod prąd ożywia się, staje do boju...
Ale może wylać za koryto, to wbrew życiu. Reakcja suwerenna, ryzyko, zaspokajanie, ewolucja, dual, zaistnienie.

Przegrupujcie to co jest w nawiasach - nie ma błędu?

W porzucającej zanika operator a rozszerza się poziom JEDNO "który" zawiera: PIERWSZEGO oraz wszystko i nic.
Oryginalnie Bóg był osobowy a dzięki akcie kreacji powstała między innymi wolna wola. Rozdanie to zapewniło zaplecze warsztatu boskości na którym skorzystała samoświadomości nasza ^ ^.
Na bazie rozpuszczenia jaźni, jest pewne zapomnienie, o drodze i życiu hmm.

Lgnąca trzyma nas w procesie pracy na tego Boga.

Kiedyś myślałem że Bóg nie ma tam nic do robienia zatem ma wielką zamułę i podtrzymuje świadomość dzięki tej powstającej z przyczyny działania.

Co do woli, wiele jej rodzajów jak świadomości pisze odmienne scenariusze. Na pewnym poziomie istnieje wola której nie można się oprzeć, wola istnienia.
jesteśmy w jej ciele, nie możemy nie istnieć ;p

zauważcie że w rzece jest jest spływ. Odkryto właśnie że cała materia we wszechświecie podąża w jednym kierunku.

taksja - zaspokajanie potrzeb, unikanie zagrożeń
a - atak, neutralność - tu rodzi się trzeci biegun =]

Samoświadomość to rozszczepienie tych zależności a zrozumienie jej doskonałości wymaga wiedzy o biegunowości biegunów.

Posiadamy doskonałą świadomość taką jaką mamy - indywidualną i każdy tą samą, jedyną a jednak swoją. Co wpływa na samą siebie.
Patrzysz przez poziom transcendentalny? To połączenie przeciwieństw:
"ta świadomość jest wspólna dla każdego. Obserwator patrzy przez moje oczy na ciebie i przez twoje oczy na mnie".

Z tym co napisałem nic raczej nie można zrobić =)

Jakie działanie jest przyczyną wznoszenia świadomości?

Dla czego świadomość ma pierwszeństwo i jest nad życiem?

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Strony: 1   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: