Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Centrum Serca warsztat na bazie Jogi Kundalini Lublin  (Przeczytany 713 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ugp
Nowy użytkownik
*

« : Kwiecień 16, 2014, 22:23:41 »

CENTRUM ENERGETYCZNE SERCA - CENTRUM BEZWARUNKOWEJ MIŁOŚĆ

CZYM JEST CENTRUM SERCA
Centrum Serca - ANAHATA reprezentuje punkt równowagi pomiędzy strumieniem górnych energii Niebios i przepływem dolnych energii Ziemi i jest odpowiedzialna za poczucie sensu istnienia i wyższe formy świadomości wyrażające się bezwarunkową miłością.

DLACZEGO BALANS JEST WAŻNY
Wszelkie niezbalansowanie Centrum Serca może objawiać się jako BRAK umiejętności dawania i brania, opór przed miłością, zaborczość, zmienność nastrojów, opory przed zmianą, czarnowidztwo, pesymizm, depresja.
Dysharmonia W SFERZE FIZYCZNEJ może się manifestować jako zaburzenia pracy serca, choroby krążeniowe, płuc i oskrzeli, schorzenia skóry, astma, alergia, bóle pleców, rąk i ramion.

Jeśli rozpoznajesz jakieś SYMPTOMY NIEZRÓWNOWAŻANIA centrum serca u siebie to serdecznie zapraszam na warsztaty.
http://cs.unlimitedgroup.pl/szkolenia-rowojowe/czakra-serca-centrum-bezwarunkowej-mioci.html

Na warsztatach będziemy wykorzystywać TECHNIKI:
jogiczne
medytacyjne
mantry
wizualizacje

PO WARSZTACIE ROZWINIESZ
zdolność współodczuwania,
współczucia,
zestrojenia,
empatię,
wzmocnisz odbiór piękna natury,
harmonii w muzyce, sztuce.

DLA KOGO WARSZTAT
zarówno dla osób początkujących jak i
zaawansowanych

KTO PROWADZI?
Paweł Gutral -wieloletni praktyk pracy z ciałem (joga, Qigong) i medytacji (Zen, Vipassana, japońska ścieżka Byakko Shinko Kai). Certyfikowany nauczycie l Kundalini Jogi wg systemu Yogi Bhajana, założyciel Akademii Redukcji Stresu, założyciel Fundacji "Lepiej Żyć Lepiej". „Joga ze swoim całym bogactwem technik pracy z ciałem, umysłem i duszą stała się dla mnie Stylem Życia, który pomaga mi radzić sobie z wyzwaniami losu, zachowywać uważność i otwartość na drugiego człowieka, ale również cieszyć się z życia jak cholera." Więcej na www.gutral.pl

KIEDY?
10 - 11 MAJA 2014, zajęcia sobota, niedziela od 10.00 do 17.00 (1h przerwa na obiad), wygodny strój

ZA ILE?
Warsztat dwudniowy to koszt 250 zł. Jeśli wpłacisz zaliczkę w wysokości 100 zł do 1 maja, otrzymasz 50 zł zniżki.

INFO i ZAPISY:
tel./sms. 533 993 337,
e-mail: biuro@unlimitedgroup.pl
Miejsce: Lotnicza 3, Lublin

Z A P R A S Z A M Y ! ! !

Rozwój duchowy, rozwój osobisty, miłość, bezwarunkowa miłość, joga kundalini, medytacja, warsztat duchowy, Lublin

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Strony: 1   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: