Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Reklama dla "szybkiej" firmy  (Przeczytany 2567 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
karolina-mr
Gość
« : Maj 30, 2015, 11:47:22 »

Hej wszystkim, zakładam firmę, której mottem będzie "dotrzeć szybko i sprawnie do klienta" Mrugnięcie właśnie jestem na etapie tworzenia reklamy. I tu pojawia się moje pytanie: jak za pomocą reklamy przekazać motto klientom? Czy wystarczy odpowiednie hasło, czy wspomóc się rodzajem reklamy i postawić np. na mobilną? Co decyduje o tym, że sądzicie że dana firma jest szybka i sprawna (chodzi o reklamę, oczywiście)?

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2015, 09:06:28 wysłane przez karolina-mr » Zapisane
Lady F
Zaawansowany użytkownik

Merlin

« Odpowiedz #1 : Maj 30, 2015, 12:55:47 »

Hej wszystkim, zakładam firmę, której mottem będzie "dotrzeć szybko i sprawnie do klienta" Mrugnięcie właśnie jestem na etapie tworzenia reklamy.

Napisz cos wiecej o profilu firmy. Od tego zalezec bedzie forma reklamy. Jak na razie "dotarcie szybko i sprawnie do klienta" kojarzyc sie moze z pewna forma dzialalnosci agencji towarzyskiej  cmok.
Jesli zas chcesz "zareklamowac" oklejanie pojazdow tresciami reklamowymi, to jest to napewno chwytliwa forma, co jeszcze nie oznacza, ze potencjalny klient zdobedzie przez to zaufanie. Te forme polecilabym firmom duzym, juz dobrze zakorzenionym w terenie.
Jak duza jest firma reklamowana?  Bo jesli jednoosobowa, to wystarcza ulotki reklamowe i osobisty kontakt z potencjalnym klientem.
Zycze powodzenia!

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Lady F
Zaawansowany użytkownik

Merlin

« Odpowiedz #2 : Czerwiec 11, 2015, 21:39:15 »

W tym wypadku trzeba postawic na sprawnych, silnych i wytrwalych facetow. Oczywiscie nie wykluczam, ze i kobitki moga w tej firmie pracowac, ale teoria teoria, a praktyka pokazuje co innego.
Sprzet trzeba miec do przeprowadzek, aby nie wszystko bylo targane na plecach.
Przeprowadzki sa robione glownie na bazie zaufania i kto gdzie akurat pracuje, bo wystarczy miec duze auto i zaufanych gostkow, ktorzy za okreslona sume wykonaja kazda robote.
W tej branzy ciekawszy jest sposob wynagradzania, a nie sam fakt docierania do klienta. Mrugnięcie

jarasek
Gość
« Odpowiedz #3 : Styczeń 18, 2016, 16:42:46 »

Wydaje mi się że teraz wszytko można fajnie reklamować w internecie. Spróbuj jakieś marketingi np content marketing wydaje mi się dla tego typu rzeczy jest bardzo dobry. Ja spróbowałem tego kanału dystrybucji na mój produkt z opaską http://sklep.fizjoterapeuty.pl/sprzet-ortopedyczny/186-opaska-elastyczna-na-kolano.html i sprzedaż mi wzrosła o kilkanaście procent. Wydaje mi się że warto próbować szczególnie w dziedzinie fizjoterapeutycznej.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2016, 13:54:17 wysłane przez jarasek » Zapisane
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: