Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co choroby mówią o Tobie ?  (Przeczytany 10240 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
bou
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« : Lipiec 25, 2014, 22:01:14 »

„Każda choroba jest krzykiem duszy, jest wołaniem naszego prawdziwego „ja” o to, aby zacząć wreszcie żyć w zgodzie z tym, kim jesteśmy naprawdę!”

(....................)
Prawdopodobne przyczyny niektórych chorób i dolegliwości wg Louise Hay.

Anemia – postawa „tak, ale”, brak radości, lęk przed życiem, poczucie bycia „nie dość dobrym”

Artretyzm – poczucie bycia niekochanym, krytycyzm, uraza

Astma –nadmierna i przytłaczająca miłość, uczucie przyduszenia, niemożność wytchnienia

Biegunka – strach przed zmianami, odrzucanie samego się, strach przed odrzuceniem

Ból gardła – niemożność wypowiedzenia swojego „ja”, zdławiona złość, Odmowa zmiany.

Ból kolana – uparte ego i duma,  niezdolność do ugięcia się, mała elastyczność, brak tolerancji.

Ból kręgosłupa – brak wiary w życie, brak oparcia, przytłoczenie odpowiedzialnością za innych.

Ból nóg – lęk przed przyszłością, niechęć ruszenia na przód.

Choroby kobiece – odrzucanie swojej kobiecości, pielęgnowanie urazy do partnera.

Choroby nerek – krytykowanie innych, ciągłe niezadowolenie.

Choroby żołądka – przerażenie, obawa przed nowym

Dolegliwości oczu – niechęć oglądania tego co się widzi dookoła, strach przed przyszłością.

Depresja – Skupianie się wyłącznie na sobie, zablokowanie kanałów komunikacyjnych.

Gorączka – oznaka wewnętrznego gniewu

Kaszel – poczucie zagrożenia, poczucie dławienia przez życie

Migrena – niechęć do bycia kierowanym, opieranie się rytmowi życia

Nadciśnienie – długotrwały nierozwiązany problem emocjonalny

Nerwobóle – karanie się za winę, udręka z powodu trudności w porozumiewaniu się.

Niestrawność – odczuwany na poziomie wnętrzności lęk, przerażenie, niepokój.

Rak – głęboka rana, długo utrzymująca się uraza ,  skrywana tajemnica lub żal zżerający od środka,  noszenie w sobie nienawiści.

Serce – długotrwałe kłopoty emocjonalne, brak radości.

Zaparcia – zbytnie przywiązanie do swoich poglądów, trudności z przyjmowaniem innych punktów widzenia.

zawal serca – wyciskanie z serca całej radości na rzecz kariery, stanowiska i pieniędzy.

http://sekrety-zdrowia.org/choroby-mowia/

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

jarasek
Gość
« Odpowiedz #1 : Styczeń 14, 2016, 13:16:11 »

bardzo ciekawe przyznam, skąd takie wnioski? jest to udowodnione jakoś medycznie? Ja biorę na moje problemy ze stawami, po ostatnim urazie jaki się nabawiłem na boisku piłkarskim kwas hialuronowy na stawy i się zastanawiam czy ma to jakiś negatywny wpływ na mój organizm, bo z tego co mi wiadomo to nie.

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2016, 14:51:07 wysłane przez jarasek » Zapisane
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: