Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Teoria Płaskiej Ziemi  (Przeczytany 1067 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
norbic
Użytkownik
**

Zobacz profil Email
« : Kwiecień 13, 2017, 11:41:53 »

Chcialbym poruszyc tu temat, ktory ostatnimi czasy w masowych ilosciach zalewa internet (az dziwne ze do tej pory nikt tego tu nie poruszyl) a mianowicie:

Teoria Płaskiej Ziemi

Oczywiscie zamieszczam ten watek pomiedzy "Teoriami Spiskowymi" majac nadzieje ze nie zostane oskarzony o herezje Uśmiech

Jak kazda teoria ktora niemiala szczescia zostac ogolnie zaaprobowana przez swiat naukowy, jest ona torpedowana przez fizykow ze to wogole niedorzeczne. Jeszcze wiekszy klopot ze czesto znajduja sie wyznawcy tej teori, niezbyt kompetentni, podsuwajacy doswiadczenia naukowe ktore pozornie moglyby potwierdzic, ale jesli ktos przyjzy sie dokladniej wrecz jej zaprzeczaja.

No bo tak w zasadzie to co my naprawde wiemy?

Ja osobiscie moglbym uznac ze czlowiek nigdy w kosmos niepolecial, nie probowalem, ale nasa pewnie odrzucilaby moja kandydature, biorac pod uwage ze maja tysiace chetnych na jedno miejsce. Wiec jesli czlowiek w kosmos polecial to pozostaja mi chyba 2 wyjscia, uwierzyc lub nie uwierdzyc w cos czego nie widzialem. Aby uwierzyc, moglbym przegladnac fotki lub filmy z misji kosmicznych, ale czy to dowod ? ... bedac dobrym grafikiem komputerowym pewnie potrafilbym sam sfabrykowac takie. Zawsze moge tez nie uwierzyc, i stwierdzic np. ze caly budzet jaki zostal wydany napewno starczylby na sfabrykowanie o wiele lepszych dowodow niz te ktore sa ogolnie dostepne. Aby sie przypadkiem nie pomylic postanowilem, ze pozostawie otwarta furtke na oba te rozwiazania, podobnie jak z kotem schrödingera, bede staral sie myslec ze ten kot jest i martwy i zywy jednoczesnie, nie ulatwi mi to nauki bo do kazdego tematu bede musial podchodzic w dwojaki sposob, ale przynajmniej nie znajde sie w "ciemnym zaulku" jak to niekiedy zdaje sie wydawac w przypadku niektorych fizykow.

Zastanawiam sie czy moznaby wyselekcjonowac tylko te naukowe potwierdzenia tej teori, uzuwajac wszystkie falszywe ktore niekompetentni zwolennicy tej teori dorzucili i co by z tego zostalo ?

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Strony: 1   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: