Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: « 1 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Podstawy teorii falowej i budowy atomu  (Przeczytany 985 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
norbic
Użytkownik
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Kwiecień 16, 2017, 11:26:25 »

Swieta Geometria daje doskonala odpowiedz na wiele pytan, to to podoba mi sie, ksztalt, przyporzadkowanie i scisle zaleznosci, ktorymi rzadzi sie natura. Niektorzy szukaja wyjasnienia (na to samo) w matematyczno-fizycznym modelu, a inni dali swietna odpowiedz dzieki geometrycznym ksztaltom.
Trzeba jednak uwazac bo cos co wydaje sie oczywiste niezawsze takowym jest, byc moze takze w geometi. Zeby wszystko gralo jak nalezy, teoretycznie powinno by byc potwierdzone w kazdej dziedzinie fizyce matematyce geometri itd. Jednak niewiemy napewno czy tak faktycznie jest to mozliwe.

I znowu propozycja tworzenia czegos nowego, dla potencjalnych "chetnych". Po co wciaz tworzyc jakies "watki", nie mozna poprostu normalnie podyskutowac. Przeciez nic nie trwa wiecznie, korzystajmy z radochy wymiany informacji "tu i teraz".
Niekiedy ludzie chetni zaczerpnac informacji sa zmuszeni do przeczytania 50 postow w ktorych jeden lub dwa sa na interesujacy temat a reszta to dyskusja ktora w wielu przypadkach jest zupelnie nie na temat. A z doswiadczenia wiem ze upozadkowanie tematyczne bardzo pomaga w nauce. A dyskusje roznotematyczne zawsze mozna prowadzic w odpowiednim do tego dziale Uśmiech. Mam nadizeje ze rozumiesz moj punkt widzenia Uśmiech

Fajnie norbic, ze jestes, SasQ ma w koncu rownego sobie do dysput i wymiany, zycze Wam owocnej wspolpracy w kulturalnym stylu.
W moim mniemaniu niema ludzi "rownych" sobie to pojecie niepowinno byc uzywane do porownan miedzy ludzmi. Kazdy z nas jest szczegolnym przypadkiem, ewenementem, jedynym w swoim rodzaju, dlatego porownywanie niema sensu.

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Lady F
Zaawansowany użytkownik

Merlin

« Odpowiedz #10 : Kwiecień 17, 2017, 18:42:53 »

SasQ -

Informatyka nie jest wcale nauką podstawową. I mówię to jako inżynier informatyk z wykształcenia.

Pozwole wrocic do W. Russela i jego geometrycznego sposobu prezentacji.

Skoro nikt inny nie pyta, to ja zaryzykuje.

Czymze tak na prawde jest ta binarna przestrzen, bo w opisie (Twoim) bylo tylko, ze ma ogromna role. Uciesze sie z odpowiedzi (jaka by nie byla).

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2017, 20:15:00 wysłane przez Leszek » Zapisane
Strony: « 1 2   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: