logo

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dzien dobry  (Przeczytany 941 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kosiarka1971

• Nowy użytkownik
  • *
    • Email
Dzien dobry
« dnia: Luty 25, 2019, 11:57:44 »
Witam serdecznie  wszystkich.  Nazywam się Jacek Kosakowski  ,pochodzę z Warszawy .Obecnie na stale mieszkam w Brukseli.Mam 48 lat , jestem Chrześcijaninem ( nie mylić z katolikiem ) , alkoholik ( były)............z zamiłowania poszukiwacz............wiedzy nigdy za dużo.Dziękuje za przyjecie na forum .Bedzie mi niezmiernie milo,w takim towarzystwie kontynuować  zaczęte przed kilkoma laty moje eksploracje.Pozdrowienia dla wszystkich.

Offline Leszek

• Administrator
  • Ekspert
    • Status GG
    • swietageometria.info
    • Email
Odp: Dzien dobry
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 25, 2019, 13:47:32 »
Witaj kosiarka1971!  :) Brzmi prawie jak kosiarz umysłów ;) Dzięki za pozdrowienia!
A w jakich obszarach dokonujesz dziś eksploracji? Mieszczą się w ramach tego forum? :-)

Offline kosiarka1971

• Nowy użytkownik
  • *
    • Email
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 26, 2019, 09:35:02 »
Milo mi cie powitać.  Z tym kosiarzem umysłu to całkiem dobre.he he. A co do twojego pytania to jak najbardziej ,sporo materiału .Teraz na wokandę wrzuciłem rys religijny NWO..........czyli  od faryzeuszy  do dnia obecnego .Rodziny Borgia,Farense,Orsini  itd. Studiuje Biblie i apokryfy,        czytam Ptolemeusza ,Blawatska  .czyli wszystko gdzie można znaleźć okruchy prawdy. Myślę ze dobrze trafiłem tutaj na forum .Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dzionka.

Offline Leszek

• Administrator
  • Ekspert
    • Status GG
    • swietageometria.info
    • Email
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 27, 2019, 13:26:59 »
Teraz na wokandę wrzuciłem rys religijny NWO..........czyli  od faryzeuszy  do dnia obecnego .Rodziny Borgia,Farense,Orsini  itd. Studiuje Biblie i apokryfy,        czytam Ptolemeusza ,Blawatska  .czyli wszystko gdzie można znaleźć okruchy prawdy. Myślę ze dobrze trafiłem tutaj na forum.

W takim razie nie wiem czy widziałeś te materiały:

Wykłady Waltera Veitha
http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,484.msg2514.html#msg2514

Prawdziwy rodowód  rodzin "Królewskich"  oraz  "ILUMINACKICH" jest głęboko ukryty (...):
http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,917.msg5762.html#msg5762

« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2019, 13:32:25 wysłana przez Leszek »

Offline Lady F

• Zaawansowany użytkownik
  • Merlin
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 27, 2019, 19:53:21 »
W tym temacie to Lucyfer /Admin/ jest specjalista. Wystarczy przeanalizowac jego posty, a bedziesz "Oswiecony".

Pozdrawiam!

Offline kosiarka1971

• Nowy użytkownik
  • *
    • Email
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 02, 2019, 13:14:19 »
Witam serdecznie i dziękuje za podrzucone materiały.Z prof. Veithem zetknolem się jakiś czas temu.Obejrzałem wszystko co znalazłem w języku polskim.Adwentysta podaje bardzo dużo faktów i prawdy .............ale nie do końca.Zdaje sobie sprawę ze absolutnej prawdy nie znajdę nigdzie.Trochę tu trochę tam .........aby do przodu he he.Mam problemy ze znalezieniem literatury online w języku polskim lub jakieś tłumaczenia, opracowania .Głównie chodzi mi o ezotryke i wszystko co jest z tym związane .Moze tobie gdzies wpaadlo w oko ,jakies linki...? .Serdecznie dziękuje za zainteresowanie i pomoc.Pozdrawiam i dobrego weekendu życzę.