logo

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Spisek Archaniola Michala?  (Przeczytany 13511 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ..

• Ekspert
    • Email
Odp: Spisek Archaniola Michala?
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 01, 2010, 10:39:21 »
Whoever/Ayshien napisała:

Witaj Habibi Dah :)

fascynujacy jest tez twoj sen, oraz doswiadczenie twojej siostry.. calkiem mozliwe, ze zjawisko zbozowych kregow polaczone jest z dzialalnoscia nas samych, ale oddzialywujacych na swiat z innych poziomow istnienia.. moze z przyszlosci? znalazlam tez ostatnio w jednej z ksiazek Ernsta Meckelburga kilka ciekawych historii nt. metalowych kul o dziwnych wlasciwosciach, ktore poodnajdywano swego czasu w roznych miejscach swiata.. bardzo ciekawa sprawa..

Pobieżnie przejrzałam Melchizedeka i też Merkaba mi jakoś nie pasuje, ale mnie w ogóle odrzuca wszelka "technologia" więc chyba nie jestem obiektywna :)

A co do Jahwe i reszty, to niewiele o tym wiem niestety, ale bardzo proszę kontynuuj, bo to bardzo ciekawe.
Gadzie sprawy bardzo mnie ostatnio interesują ;)

Kiedys gdy czytalam Drunvalo to jakos zupelnie pominelam fakt iz uwaza Jahwe za glownego Boga (Logosa) naszego Wszechswiata.. Choc w sumie od samego poczatku nie wszystko mi u niego pasowalo.. Teraz zaczelam czytac go raz jeszcze, ale powiedzmy bardziej wnikliwie.. Moze wiec za jakis czas  cos dodam.. Bardzo tez jestem ciekawa przemyslen i odczuc innych osob..

Rowniez pozdrawiam :))))))))))

Offline ..

• Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 01, 2010, 10:40:32 »

Leszek napisał:

(...) lezalam ze zlozonymi na Sercu rekoma, oddychalam i koncentrowalam oddech na dloniach i sercu.. Wsluchiwalam sie tez w bicie Serca, ktore stawalo sie coraz bardziej wyraziste, az w pewnym momencie poczulam jak ten rytm/ta wibracja obejmuje poprzez rece cale moje cialo/cala istote i wtedy wlasnie zaczelam sie 'zwijac' do postaci kuli..
Taki mały drobiazg dla... lewej półkuli ;)
http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,151.msg943.html#msg943

Offline ..

• Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 01, 2010, 10:41:14 »
Whoever/Ayshien napisała:

Taki mały drobiazg dla... lewej półkuli ;)
http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,151.msg943.html#msg943

Wszystko to jest bardzo ciekawe i w duzym stopniu takie bliskie, znajome, czasami w trakcie czytania takich tekstow pojawiaja sie pewne uczucia, emocje, czasami takze obrazy, dzwieki, kolory, zapachy.. Nie mam jednak zaciecia naukowego i nie potrafilabym z wlasnych doswiadczen wyprowadzic az takich skomplikowanych i logicznych wnioskow.. Ciesze sie jednak, ze inni to potrafia i tak pieknie lacza to co naukowe z tym co duchowe.. Ja po prostu opisuje swoje doswiadczenia takimi jakimi je pamietam i co najwyzej kiedy pewne zdarzenia lacza sie ze soba w jakis niesamowity ciag, zaczynam sie glebiej zastanawiac - dlaczego tak sie dzieje i czuje, ze powinnam podazac w glab tej historii.. Niekiedy olsnienia pojawiaja sie nagle, innym razem potrzeba dalszych podpowiedzi.. Czasami informacje pojawiaja sie wprzod, a dopiero pozniej cos sie wydarza w rzeczywistosci i takie sytuacje sa najbardziej niesamowite.. Tak jak w przypadku historii z Szmaragdowym Straznikiem, Kamieniem Faraonow, Jezykiem Ptakow, itd.. Teraz np. czuje, ze w tym tekscie, do ktorego podales mi link Leszku jest dla mnie jakas konkretna informacja, moze wlasnie chodzi o ten Kapelusz Ozyrysa, albo jeszcze o cos innego.. w kazdym badz razie te informacje o Sercu, o Pra Atomie, itd - to jest tak bliskie :>

Offline ..

• Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 01, 2010, 10:41:35 »
1/64 napisał:

Pobieżnie przejrzałam Melchizedeka i też Merkaba mi jakoś nie pasuje, ale mnie w ogóle odrzuca wszelka "technologia" więc chyba nie jestem obiektywna

Choć z jednej strony  rozumiem i coś jest na rzeczy,
to z innej mam dystans do takiego dzielenia świata na "technologie" i "nietechnologie"
np w kontekscie podobnych podziałów na cywilizacje "atlantydy" (rzekomo tech.) vs. "lemurian" (rzekomo serca).
Obserwacje wskazuja że "sercowcy" miewają niemal techniczne uczucia, a technolodzy miewaja wielkie serca ;)

Swoją droga... skoro Cie "odrzuca" - to musiałaś nieźle narozrabiać przy użyciu "technologi" - ze sie tak wstrętujesz do niej... Co Ci przypomina?.. może warto zajrzeć

Offline ..

• Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 01, 2010, 11:38:57 »
Ela napisała:

Witajcie!
wlasnie czytam "Kody sil ciemnosci" wydane przez Nameya. Moze slabo przystaje do tematu swietej geometrii, ale warto poznac ukryte motywy,ktore niekoniecznie milosc bez warunkow holubia..
Panowie sil ciemnosci, tak sie przedstawiaja,  wyznaja w tym przekazie mechanizmy manipulacji, jakimi utrudniaja ludziom utrzymanie harmonii i wibracji milosci, i jasny gwint, jest w tym sporo dobrego rozeznania w ludzkiej naturze.
No coz - wrog rozpoznany malo jest szkodliwy, wiec polecam. Znowu mi blizej do siebie.
promyczki
a tu fragment:
http://www.nameya.net/texts/KODY-1-23.pdf