Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: « 1 2 3 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 2.0 Od Makro do Mikro, Jednolite Pole [FILM]  (Przeczytany 11133 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
.
Ekspert

« Odpowiedz #9 : Sierpień 20, 2010, 12:42:25 »

konserwa napisał:

Kawał dobrej roboty!
świetny wykład i już nie mogę doczekać się następnej części!
Dzięki Wam za tłumaczenie, wierzę że już "na dniach" to będzie tak proste, że pojmą to sześciolatki;

Chyba nie zdajecie sobie sprawy z wagi Waszej roboty....nie dajcie się matrixowi Mrugnięcie dożyjemy czasów, w których Light Encoded Reality Matrix będzie dla nas zabawką jak zwykła gra komputrowa; Światła tylko trzeba więcej Mrugnięcie
właśnie włączyliście "kolejną żarówkę"!

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

.
Ekspert

« Odpowiedz #10 : Sierpień 20, 2010, 12:43:30 »

Anahor napisał:

Dzięki Wielkie!
Po prostu dech zapiera jak to zaczyna nabierac obrotów.

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

.
Ekspert

« Odpowiedz #11 : Sierpień 20, 2010, 12:47:25 »

chanell napisała:

Leszek Uśmiech Oglądnęłam już wszystkie i czekam na dalsze .Bardzo dziękuję wszystkim,którzy pracowali przy tłumaczeniu tego wspaniałego wykładu.Panowie z chęcią podrzuciłabym wam coś do jedzenia ,żebyście się nie zajmowali tak przyziemnymi sprawami Mrugnięcie a zabrali się za dalsze tłumaczenia.Niestety drogą elektroniczną nie da się tego zrobić,więc przesyłam jedynie pozytywną energie i moc usmiechów.Jeszcze raz dziękuję  Duzy usmiech
East i ja przeżyłam szok,bo przecież sama wydałam życie przez taki otwór  Szok

.
Ekspert

« Odpowiedz #12 : Sierpień 20, 2010, 12:48:22 »

roqqer napisał:

Niesamowite i fantastyczne zarazem jest to, ze ja, laik w tej dziedzinie, słucham tych wykładów z zapartym tchem. I na dodatek mam wrażenie, że rozumiem o czym Haramein mówi Mrugnięcie....
 Dzięki panowie za wspaniałą robotę. Uśmiech

.
Ekspert

« Odpowiedz #13 : Sierpień 20, 2010, 12:49:00 »

Leszek napisał:

Film w wersji AVI BĘDZIE JUTRO  w pierwszym poście.
Pozdrawiam!

P.S
Ktoś pytał, więc odpowiadam - całość tłumaczona jest ze słuchu.

Dziękuję wszystkim za miłe słowa i przepraszam, że mimo prawdziwej życzliwości i chęci nie mam czasu odpisywać. Uśmiech

.
Ekspert

« Odpowiedz #14 : Sierpień 20, 2010, 12:49:45 »

Kapłan 718 napisał:

Leszku, pytałeś na "cheopsie" ale odpowiem u Ciebie - napisy do 2.0 IDEALNIE pasują do wersji .MKV z minovy Uśmiech

mam wielką prośbę, pisaliście, że macie  już przetłumaczone napisy do 4.1 - chwilę temu oglądałem, jednak kilka słów mi umknęło, i tu wielka prośba czy możecie umieścić te napisy na RS lub wysłać mi na maila (swietygraal@gmail.com), wiem Leszku, że nie masz czasu, może kto inny da radę - zależy mi bardzo a BARDZO mi jest w tej chwili to potrzebne bo Nassim mnie naprowadził na pewien nowy trop... chcę kuć żelazo póki gorące

pozdrawiam i zapewniam, że jakoś się odwdzięczę...

Kapłan 718'

.
Ekspert

« Odpowiedz #15 : Sierpień 20, 2010, 12:50:55 »

Redmuluc napisał:

W końcu znalazłem wolne chwile aby w spokoju i bez pośpiechu obejrzeć jego wykłady.
Chciałem Wam podziękować za przedstawienie mi tego niesamowitego naukowca jakim jest niewątpliwie Nassim Haramein.
Fantastyczne wykłady przeprowadzane z uśmiechem na twarzy, z pasją, z poczuciem humoru. Oglądanie tego to ogromna przyjemność. Jeden z fizyków powiedział że jeżeli nie jesteś w stanie powiedzieć swojej najbardziej skomplikowanej teorii na poziomie szkoły średniej to niczego nie osiągniesz. Hassim poszedł dalej, bo potrafi to zrobić na każdym poziomie.
Stwierdzenie że my jesteśmy "horyzontem zdarzeń"...rozwaliło mnie kompletnie.  Duzy usmiech. Genialne w swojej prostocie i niezwykłe, objawienie całego piękna nauki. Im bardziej zaczynam rozumieć zasady Świętej Geometrii tym bardziej uświadamiam sobie głęboki sens w konstrukcji naszej rzeczywistości i mam tym większy żal że  nigdy ten temat nie będzie w szkołach. Mam nadzieję że w nowej rzeczywistości temat ten będzie obowiązkowy.
Serdecznie podziękowania dla Leszka, Lucyfera za ogromną inspirację.

.
Ekspert

« Odpowiedz #16 : Sierpień 20, 2010, 12:51:19 »

konserwa napisał:

mam tym większy żal że  nigdy ten temat nie będzie w szkołach. Mam nadzieję że w nowej rzeczywistości temat ten będzie obowiązkowy.
Serdecznie podziękowania dla Leszka, Lucyfera za ogromną inspirację.

@Redmuluc nie czaruj! a właśnie że będzie i to niezależnie w jakiej, bo w każdej rzeczywistości
sursum corda!

.
Ekspert

« Odpowiedz #17 : Sierpień 20, 2010, 12:51:42 »

Xellos napisał:

Nie ma co zwalać na szkoły. Każdy musi czuć się sam za siebie odpowiedzialny. Jeśli to nie szkoła to sam nauczaj swoje dzieci prawdy.

Nic tu nowego nie odkryje o fałszywym ego i jaźni. Aby więc przypomnę, to od nas zależy rzeczywistość. Nie zwalajmy wszystkiego na barki innych, nie szukajmy przywódców. Przyjmijmy wiedzę i sami nauczajmy. Tylko najpierw trzeba tą wiedzę dobrze zrozumieć Mrugnięcie A by zrozumieć dobrze przekazać, inni uczeni powinni brać przykład z Nassima. Bo często poruszają inne ciekawe wątki w mało ciekawy i niezrozumiały sposób.

Strony: « 1 2 3 »   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: