logo
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Pytania do Dana Wintera  (Przeczytany 13951 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leszek

 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 1786
  • Status GG
  • Zobacz profil
  • swietageometria.info
  • Email
Pytania do Dana Wintera
« dnia: Wrzesień 10, 2010, 12:17:39 »
Witajcie!  :slonko:

Jeśli ktoś ma jakieś pytania do Dana Wintera, to może zadać je za pośrednictwem naszego forum, w tym wątku.

Można też zadawać pytania drogą e-mailową pisząc do mnie na e-mail: lec1@op.pl Proszę wówczas zaznaczyć czy można umieścić odpowiedź na forum i czy można podać autora pytania.

Byłoby idealnie, gdyby pytania zostały zadane do dnia 10 września, do godziny 17:00, gdyż dziś wieczorem organizujemy w Tyńcu ad hoc "Pytania i odpowiedzi na wszelkie tematy"...

Po tym terminie także można będzie także zadawać pytania w tym wątku, gdyż Dan zdeklarował się odpowiedzieć na serię przesłanych mu pytań.

Pozdrawiam!

Leszek


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2010, 12:38:19 wysłana przez Leszek »

Offline Radosław

 • Zaawansowany użytkownik
 • ****
 • Wiadomości: 228
  • Zobacz profil
  • Email
Odp: Pytania do Dana Wintera
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 10, 2010, 12:47:03 »
1. Wiemy że język polski ma duży związek z sanskrytem, na podstawie badań genetycznych wiemy także że Słowianie noszą w sobie najwięcej genów aryjskich
Jak w tym świetle Dan widzi naszą przeszłość - mam na myśli sumeryjskie (może też arabskie) pochodzenie słowa Slavic i powiązanie z rodziną anielską AKU?

2. Dość często mówisz o nadchodzącym maximum słonecznym i specyficznym zachowaniu naszego DNA podczas tego wydarzenia.
Jak mamy rozumieć Twe słowa o kolektywnym wydziobaniu sobie drogi wyjścia z Matrixa i poleceniu poprzez Słońce do gwiazd - mówiąc wprost czy uważasz że są szanse na przetransformowanie naszych ciał w ciała świetliste?

Myślę że wystarczy ;D

pozdrawiam

Offline OmAmO

 • Użytkownik
 • **
 • Wiadomości: 49
  • Zobacz profil
  • suprememastertv.com
Odp: Pytania do Dana Wintera
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 10, 2010, 13:02:35 »
1.W wielu materiałach przedstawia się i wprowadza się w idę bio-architektury zgodnie z teorią świętej geometrii,
dla czego więc nie przedstawić kompleksowego opisu wzorcowej eko-wioski jako zachętę czy propozycję dla ludzkości i następnych pokoleń?
Był by to piękny gest Dana Wintera dla następnych pokoleń.

2.Jakie ma zdanie na temat ruchu eko-osadnictwa i czy wspiera takie inicjatywy? 
jeśli tak to na jaką pomoc można liczyć?

3.jakich rad mógłby udzielić ludziom tworzący eko-wioski w Polsce ?

4.Co sprawiło że nie spożywa mięsa?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2010, 13:05:59 wysłana przez OmAmO »
Be Vegan, Go Green 2 Save The Planet!

Offline SasQ

 • Collegium Invisible
 • Zaawansowany użytkownik
 • *
 • Wiadomości: 297
 • Płeć: Mężczyzna
 • Quanta rhei... :-)
  • Jabber/AQQ
  • Zobacz profil
  • Naukowy kącik kwantowy
  • Email
Odp: Pytania do Dana Wintera
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 10, 2010, 13:25:11 »
Hejka.

Niestety z przyczyn finansowo-meteorologicznych nie mogłem być na zlocie :-/ Oto moje pytania do Dana Wintera:

1. Pytania związane z DNA.

a) Mówisz, że spirala DNA jest zbudowana w oparciu o złotą proporcję. Czy mógłbyś podać źródła, z których brałeś dane o wymiarach geometrycznych helisy? [W różnych źródłach widziałem różne dane].

b) Jak dokładnie spirala zachowuje złotą proporcję?

c) Czy zdajesz sobie sprawę z faktu, że istnieją trzy różne konformacje helisy DNA i każda z nich ma nieco inny kształt i proporcje? O której konformacji helisy DNA mówimy? "A", "B", czy "Z"? Co z konformacjami, które nie trzymają się złotej proporcji?

d) Jeśli [zgodnie z tym co mówisz] spirale DNA mogą wytwarzać elektromagnetyczne wiry w swoim rdzeniu, to jak uzyskać ten efekt, by otrzymać jakieś mierzalne rezultaty? Czy wiesz coś na temat jakichś laboratoryjnych eksperymentów z tym zjawiskiem?

e) Co z formami życia, które nie posiadają nici DNA, a jedynie mRNA lub tRNA?

2. Pytania o prawa autorskie.

a) Czy możesz wyjaśnić sprawę kontrowersji związanych z naruszeniami praw autorskich fundacji Meru i Stana Tenena, oraz powiązanego z tym bannowania Twojego nazwiska i witryny przez wyszukiwarkę Google? Czy sprawa się już zakończyła? Z jakim skutkiem?

b) Zauważyłem w jednym z Twoich wykładów, że wykorzystałeś animacje fal ze strony WWW Gabriela la Freniere, lecz nie usłyszałem, byś wspominał tam nazwisko tego oryginalnego autora ani żadnych odniesień do jego oryginalnych prac. Dlaczego?

c) Pytam o to, ponieważ aktualnie piszę książkę o fizyce Wszechświata i budowie materii, również w kontekście świętej geometrii. Chciałbym w niej powołać się na kilka Twoich prac i odkryć, oraz wykorzystać kilka ilustracji jeśli nie masz nic przeciwko, oczywiście za Twoją ewentualną zgodą i z poszanowaniem praw autorskich [szczegóły możemy omówić poprzez prywatny e-mail]. Najpierw jednak chciałbym się upewnić, że rozmawiam z prawowitym właścicielem praw autorskich ;-)

d) Drugi powód powyższych pytań to to, że współpracuję z grupą naukowców, których praca dobrze uzupełnia Twoją i fajnie by było połączyć nasze wysiłki w odkrywaniu tajemnic Wszechświata. Jeśli powyższe kontrowersje się wyjaśnią pozytywnie, z chęcią powitamy Cię w naszej grupie :-) Czy jesteś zainteresowany?

3. Pytania o rozwój osobisty

a) Od czasu, gdy uświadomiłem sobie, że moim przeznaczeniem jest odkrywanie tajemnic Wszechświata, staram się trzymać tej drogi bez względu na przeciwności. Jednak nie zawsze jest to łatwe. Niektórych eksperymentów nie da się przeprowadzić bez odpowiedniego sprzętu, a sprzętu nie ma bez odpowiednich funduszy.
Jakich rad mógłbyś udzielić komuś takiemu, jak ja, by osiągnąć sukces jako naukowiec i badacz Wszechświata, taki jak Twój, oraz pozyskiwać środki na badania?

b) Jak to zrobiłeś, że zyskałeś sobie tylu zapalonych entuzjastów? Co człowiek musi zrobić, by przebić się ze swoimi ideami do ludzi i sprawić, by dowiedzieli się o jego ideach?

c) Jak sobie radzić z "betonem naukowym" - ludźmi, którzy nie dopuszczają do siebie nowych, przełomowych idei?

Dla ułatwienia i dla pewności, że Dan otrzyma pytania bez zniekształceń, poniżej to samo po angielsku:

---

1. Questions about the DNA.

a) You say that the DNA double helix is built upon the golden ratios. Can you tell your sources where have you got the data from about the geometric dimensions of the helix? [Because I saw different dimensions in different sources].

b) How accurately does the DNA helix hold the golden ratios?

c) Are you aware of the fact that there are three different conformations of the DNA helix and each one has a slightly different shape and proportions? Which one of them we're talking about? "A", "B", or "Z"? What about the conformations which doesn't hold the golden proportions?

d) If [as you say] DNA spirals can produce an electromagnetic vortex in its core, then how to achieve this effect to get some measurable results? Do you know about some laboratory experiments with that?

e) What about other life forms which doesn't have any DNA strands, only mRNA or tRNA?

2. Questions about copyrights.

a) Can you explain us the case of the controversies about the copyright infringments of the Meru foundation and Stan Tenen, and the related case of blocking your name and website by the Google search engine? Is this case closed? What's the result?

b) I saw in one of your video lectures that you showed wave animations from Gabriel la Freniere's website, but I didn't heard any mention of that original author's name and any references to his original work. Why?

c) I'm asking about that because I'm currently writing a book about physics of the Universe and the structure of matter, also in the Sacred Geometry context. I would like to refer to some of your works and discoveries, and use some of your illustrations if you don't mind, of course after your agreement and with respect of the copyrights [we can discuss the details on my private e-mail sasq1@go2.pl]. But first I would like to assure that I'm speaking with the right person and the proper copyright owner ;-)

d) The second reason is that I cooperate with a group of scientists whose work is a good complementary of yours, so it would be great to join our efforts in discovering the mysteries of the Universe. If the above controversies will be explained positively, we'll be glad to invite you to our group :-) Are you interested?

3. Questions about personal development

a) From the time I realized to myself that my destination is discovering the mysteries of the Universe, I'm trying to hold on to that road no matter the obstacles. But it's not always easy. Some experiments are impossible to make without a proper equipment, and one can't get the proper equipment without proper funds.
What advices would you tell for the people like me to establish a success as a scientist, like yours, and the researcher of the Universe, and how to acquire funds for the research?

b) How did you get that many enthusiasts of your discoveries? What one needs to do to break through to the people and let them know about one's ideas?

c) How to deal with "scientific rock" - people, who don't let the new breakthrough ideas to their minds?

---

P.S.: Szkoda, że tak znienacka ;-J  Gdybym miał więcej czasu na przygotowanie pytań, pewnie byłyby ciekawsze ;-)

P.S.2: Nie mam nic przeciwko umieszczeniu odpowiedzi na forum. Jeśli jednak tutaj zostanie umieszczona odpowiedź przetłumaczona na język polski, chciałbym dostać w miarę możliwości także oryginał po angielsku [już niekoniecznie musi iść na forum, jeśli by to komuś przeszkadzało ;-)].
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2010, 15:01:03 wysłana przez SasQ »
Naukowy kącik kwantowy Saska:  http://nauka.mistu.info/  :-)
Ostatnio dodane artykuły: Splątanie kwantowe rozplątane

Offline Radosław

 • Zaawansowany użytkownik
 • ****
 • Wiadomości: 228
  • Zobacz profil
  • Email
Odp: Pytania do Dana Wintera
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 10, 2010, 13:34:34 »
SasQ odnośnie sprawy Meru i Stan'a Tenen'a - podaję link z obszernym tłumaczeniem Dana:
http://www.goldenmean.info/dnaring/danside.pdf

pozdrawiam

Offline Redmuluc

 • Użytkownik
 • **
 • Wiadomości: 43
  • Status GG
  • Zobacz profil
  • David Icke official
  • Email
Odp: Pytania do Dana Wintera
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 10, 2010, 13:47:29 »
1. Czy znany jest Danowi mechanizm "włączania" gadzich genów podczas satanistycznych rytuałów inicjacyjnych rodów illuminati dzięki którym ulegają aktywacji ich geny przez które mogą opętywać (zamieszkiwać) ludzi. Objawai się to widokiem gadzich oczu u hybryd jak Nancy Pelosi, Michael Chertoff, Buschowie, i wielu innych. Z moich obserwacji wynika że "geny te są też aktywowane" niekoniecznie za pomocą rytuałów.

2. Czy sztuka używania zaklęć w postaci słów "znaków" hebrajskich lub innych zapisanych w w kształcie Tetrahedronu może zaprogramować - poprzez serce nasze dna, i czy jest to w stanie zrobić osoba trzecia.

3. Jakie znaczenie mają pierwiastki ORMUS w odżywianiu lub inne naturalne suplementy np Etherium Gold,
oraz proszę o szczegółowe wyjaśnienie niebezpieczeństw o ile takowe istnieją przy zażywaniu Białego Proszku Złota, Srebra, Platyny, Miedzi.

4. Czym wg niego będzie 2012 - jego wskazówki, i jego teoria na ten temat.

5. Nasze DNA jest anteną krystaliczną która umożliwia na komunikację ze światem astralnym, duchowym i materialnym na wielu poziomach (wg Lena Horowitza) czy zgadza się z tą teorią (anteny).

6. Czy jest w stanie zmierzyć lub powiedzieć ile konkretnie energii przekazuje jeden "modlący się" człowiek lub skupiający swoją uwagę na jakiś "bogu" czy "demonie" ?

7. Wg szmana Credo Mutwy część tych demonicznych istot zwanych Chitauri została zamknięta w "przestrzeni między Niebami" lub w inaczej "pomiędzy wymiarami" gdzie wg teorii Giuliany Conforto włoskiej fizyk - nie dociera żadna forma energii za wyjątkiem bardzo niskich wibracji. Tymi niskimi wibracjami jest nasz strach z których te istoty korzystają jako źródło energii.
Pytanie: Czy znana mu jest ta teoria i czy te istoty są w stanie też korzystać z energii np "miłości".

8. Za nasz mechanizm programowania DNA odpowiada "kaskada fal harmonicznych" w jednym sercu.
Pytanie trochę "głupie" ale nie byłbym sobą gdybym go nie zadał. Draco -Chitauri mają dwa serca (wg niektórych źródeł) czy ten mechanizm nie powinien u nich działać znacznie lepiej ?  ;) Dlaczego ten mechanizm upadł. czy ma informację na ten temat.
http://www.giulianaconforto.it

9. Mieliśmy informacje że do eksperymentów podróży w czasie w czarnych projektach MONTAUK używa się dzieci ze "Specyficznym" DNA  które otwiera portal. Podczas otwierania tego portalu z personelem dzieją się "dziwne rzeczy" odczuwają oni w pewnym momencie indukowane "podniecenie o charakterze seksualnym" przez krótki czas. Czy znane mu są te informacje i czy wie o jakich predyspozycjach tego specyficznego DNA możemy mówić. (Informacje te pokrywają się z tym co mówił Bill Rayan na Harmonii Kosmosu 2009 że statek z Roswell był tylko wzmacniaczem a latał i przemieszała się w czasie tylko i wyłącznie dzięki DNA istot które go pilotowały, dlatego nie było żadnych silników i części ruchomych na statku) Potwierdza to pańska teorie ze DNA służy do podróży w czasie. Uwaga dodatkowa aby dokonać skoku  MONTAUK musieli dostosować się dodanej wibracji dnia zupełnie jak w Tzolkin (kalendarz majów).
Pytanie: Czy wie coś więcej na temat tych eksperymentów i ich charakteru.

10. Jaki ma wpływ wg niego pole magnetyczne Ziemii na naszą Świadomość ?

11. Jakie jest pochodzenie wg niego cyfry 666 w świetle Świętej Geometrii ?

12. Czy badał związki pomiędzy DNA a tzw, Geometrią Nagiej Osobliwości ?

Przy okazji Dziękujemy za możliwość współpracy przy tłumaczeniu i rozpowszechnianiu jego fantastycznych prac.
Łukasz i Krzysztof z davidicke.pl  

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2010, 13:51:20 wysłana przez Redmuluc »

Offline SasQ

 • Collegium Invisible
 • Zaawansowany użytkownik
 • *
 • Wiadomości: 297
 • Płeć: Mężczyzna
 • Quanta rhei... :-)
  • Jabber/AQQ
  • Zobacz profil
  • Naukowy kącik kwantowy
  • Email
Odp: Pytania do Dana Wintera
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 10, 2010, 14:23:52 »
Cytat: Radosław
SasQ odnośnie sprawy Meru i Stan'a Tenen'a - podaję link z obszernym tłumaczeniem Dana:
http://www.goldenmean.info/dnaring/danside.pdf
Dzięki za link, poczytałem sobie. Conieco mi wyjaśnił. Choć nadal pozostaje pytanie, czy ta sprawa jest już zakończona i z jakim skutkiem. Witryna http://www.danwinter.com/ nadal wygląda dość dziwnie ;-)
Naukowy kącik kwantowy Saska:  http://nauka.mistu.info/  :-)
Ostatnio dodane artykuły: Splątanie kwantowe rozplątane

Offline percepcja

 • Użytkownik
 • **
 • Wiadomości: 33
  • Zobacz profil
  • percepcja44
  • Email
Odp: Pytania do Dana Wintera
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 10, 2010, 16:31:27 »
Korzystając z uprzejmości chciałbym zadać jedno pytanie Dan'owi Winter'owi.

Jakie praktyki wewnętrzne i z jakimi efektami (bez użycia technologii) sam stosuje na sobie aby uzyskiwać "implozję ładunku" wewnątrz DNA (jakie praktyki polecałby innym w związku z tym)?

Z góry dziękuję :)

Offline Leszek

 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 1786
  • Status GG
  • Zobacz profil
  • swietageometria.info
  • Email
Odp: Pytania do Dana Wintera
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 10, 2010, 18:23:44 »
O kurcze, aleście zaszaleli...  ;D
Postaram się jakoś poskładać to wszystko i zadać pytania. Dzięki za pytania w języku angielskim!
Jutro i pojutrze od 10 do 18 mamy seminaria, więc jakakolwiek odpowiedź pojawi się w poniedziałek lub wtorek. Nie wiem ile pytań uda mi się zadać, bo jest ich sporo. Obiecuję, że postaram się jak najwięcej.

Pozdrowienia  z Tyńca!  :D


MEM HEI SHIN

 • Gość
Odp: Pytania do Dana Wintera
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 12, 2010, 02:33:37 »
O kurcze, aleście zaszaleli...  ;D


No fakt.... .zaszaleliśmy  :o  Niemniej pozwolę sobie sformułować  pytania....

1. Czy  może podać Pan swoją defnicję kim lub czym jest człowiek  i jaki jest według Pana  szerszy aspekt stworzenia tej biologicznej struktury -  przewoźnika duszy,  emisariusza... ?

2.Jaka cywlizacja tworzy piktogramy w zbożu i  co właściwie chce nam przekazać  w tych złożonych strukturach geometrycznych, skoro ich zabardzo nie rozumiemy.?

3.Czy sądzi Pan, że istnieją grupy ludzi, którzy znają na tyle dobrze ''Język Światła'' , że mogą programować rzeczywistość dla własnych celów i korzyści ?

4. Jaka jest Pana szersza definicja ''Nieruchomego Królestwa'', o którym wpominają wielkie ''duchowe'' tradycje ?

5. Czy  wie Pan o odkryciu  electrino, jako  240 cząstkach, z których zbudowany jest proton  co stanowi  absolutną rewolucję w nauce jak i   technologiach i  czy mogę się w tej sprawie z Panem osobiście  skontaktować celem podjęcia pewnych wspólnych działań ?


pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2010, 05:56:12 wysłana przez MEM HEI SHIN »