logo

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Kongres Fioletowy Płomień - Fala  (Przeczytany 6768 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Redmuluc

• Użytkownik
  • **
    • Status GG
    • David Icke official
    • Email
Kongres Fioletowy Płomień - Fala
« dnia: Wrzesień 24, 2010, 14:24:13 »

http://davidicke.pl/images/fotki/baner%20kfp.jpg

http://www.fioletowyplomien.com/aktualnosci/19-kongres-fioletowy-plomien-fala

http://davidicke.pl/images/fotki/plakat%20kfp.jpg

Razem Zmienimy Świat!

Szczecin 16 października 2010 godzina 11:00 - 19:00

Aula Wyższej Szkoły Integracji Europejskiej
Szczecin, ul. Mickiewicza 47

mapka dojazdu

Zapraszamy na wspólne doświadczenie!

Część I – Stań Pewnie na Nogach!

11:00 – 14:00

Powitanie oraz medytacja otwarcia

1. Inżynieria Neutralizacji Systemu Zbiorowej Iluzji - Seweryn Ebertowski

Praktyczna wiedza ukazująca źródła powszechnie stosowanych manipulacji, wraz ze skutecznymi metodami ich neutralizacji.

2. Niech Wszechświat Sprzyja Twoim Przedsięwzięciom! - Michał Papierski

Masz prawo do życia w dostatku. Poznaj mechanizmy i sposoby, które pozwolą Ci z tego prawa korzystać.

3. Współczesna nauka - czego możemy być pewni? - Natalia Chlebus

Wpływ wiedzy i przekonań na naszą percepcję rzeczywistości. Zdumiewająca i poszerzająca horyzonty wiedza o zjawiskach, z których na co dzień korzystamy, choć rzadko jesteśmy tego świadomi.

------------------------------------------------------------------------------------------------------
14:00 – 15:00 PRZERWA OBIADOWA (zapraszamy na posiłek wegetariański)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Część II – Rozwiń Skrzydła i Leć!

15:00 – 19:00

4. Fioletowy Płomień - Wezwanie Serca - Michał Papierski

Serce – klucz do zmiany, klucz do potęgi, klucz do mistrzostwa. Skorzystajmy z miłości i mocy serca aby bez lęku wkroczyć w nową rzeczywistość.

5. Poza Kurtynę Nieświadomości - Sebastian Minor

Kontakt z tymi, którzy odeszli - podstawowa umiejętność szamańska, którą Sebastian opanował do  mistrzostwa. Ci, którzy odeszli wiedzą i widzą więcej niż Ci, którzy pozostali. Skorzystajmy ze wsparcia, jakie w drodze do transformacji świata mogą nam udzielić nasi czcigodni przodkowie.

6. Z Serca do Serca - Aktywacja Ciała Krystalicznego - Katarzyna Bartumiła Barczyńska

Unikalna wiedza o kryształowej energii zawartej w naszej aurze oraz praktyczne i głęboko transformujące doświadczenie pracy z tą energią.

Jaki TY masz wpływ na zmiany w Tobie i na świecie?
Weź ster tych zmian w Swoje ręce!

Zakończenie - Medytacja Fioletowego Płomienia

19:00 – 20:00

Czas na dyskusję

Tego dnia będziemy współpracować z Wibracją Mistrzowską 44 – Manifestacja Ducha w Materii
Kongres jest działalnością niekomercyjną. Wpisowe w wysokości:
44 PLN - służy pokryciu kosztów organizacji imprezy.

Rezerwacja: rezerwacja (at) fioletowyplomien.com

Ilość miejsc ograniczona. Ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata na konto:

73 1090 1492 0000 0001 1376 6861 P.W." ALFA " Sp. z o.o. ul. Budziszyńska 22a/7, 70-023 Szczecin

Podczas kongresu będzie można praktycznie doświadczyć działania aktywatora Merkaba Fioletowego Płomienia. Umożliwiamy również zaopatrzenie się w duży wybór naturalnych kryształów wspomagających rozwój duchowy. Oprawę dźwiękową do naszego spotkania zapewniają mistrzowie gry na misach i gongach!

Prosimy o powiadomienie o kongresie znajomych!

Serdecznie Zapraszam !  :super:

http://www.fioletowyplomien.com/images/stories/Fala_Fioletowego_Plomienia/Fala_Fioletowego_Plomienia.jpg
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2010, 18:34:15 wysłana przez Leszek »

MEM HEI SHIN

• Gość
Odp: Kongres Fioletowy Płomień - Fala
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 25, 2010, 23:20:06 »

No...bardzo ciekawy kongres.....
Że te wszystkie ważne i istotne rzeczy przeważnie dzieją się tak  daleko odemnie....  :(
Ehhh ..chyba zmienię lokalizacje, albo zacznę sam organizować kongresy. :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2010, 11:19:59 wysłana przez Leszek »

Offline Leszek

• Administrator
  • Ekspert
    • Status GG
    • swietageometria.info
    • Email
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 26, 2010, 11:17:44 »

No...bardzo ciekawy kongres.....
Że te wszystkie ważne i istotne rzeczy przeważnie dzieją się tak  daleko odemnie....  :(
Ehhh ..chyba zmienię lokalizacje, albo zacznę sam organizować kongresy. :)

Akurat mieszkam w Szczecinie, blisko miejsca w którym ma się to odbyć, więc jak chcesz, to nocleg masz.

Swoją drogą, jeśli chcesz, to wrzuć info o kongresie na cheopsa, to zobaczysz, co Kiara z tym zrobi...
Ona zawsze krytykowała fioletowy płomień, jako technikę roztaczania w świecie 3D iluzji właśnie...
Jak CIę przekona, to pewnie nie zechcesz przyjechać, chyba, że jako demaskator "iluzji fioletowego płomienia"  ,:)
Dlatego temat: " Inżynieria Neutralizacji Systemu Zbiorowej Iluzji" brzmi w tym kontekście dość ironicznie....
Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2010, 11:21:45 wysłana przez Leszek »

MEM HEI SHIN

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 27, 2010, 00:00:51 »

Swoją drogą, jeśli chcesz, to wrzuć info o kongresie na cheopsa, to zobaczysz, co Kiara z tym zrobi...
Ona zawsze krytykowała fioletowy płomień, jako technikę roztaczania w świecie 3D iluzji właśnie...
Jak CIę przekona, to pewnie nie zechcesz przyjechać, chyba, że jako demaskator "iluzji fioletowego płomienia"  ,:)
Dlatego temat: " Inżynieria Neutralizacji Systemu Zbiorowej Iluzji" brzmi w tym kontekście dość ironicznie....
Pozdrawiam!

Leszku.... Kiara nie stanowi dla mnie ''autorytetu'', aby mogła mnie w czymś przekonać.Wysłuchuję co prawda z uwagą, to co usiłuje Ona czytelnikom przekazać, niemniej nie stanowi to dla mnie żadnego paradygmatu.
Poglądy, opinie, ideały bronią się  zawsze same jeżeli są słuszne....
Generalnie dla mnie ważniejsze są pozytywne energie niż koncepty.
A pozytywne energie według mnie to między innymi takie, które pozwolą nam zrozumieć, że Wszyscy jesteśmy niezwykłymi istotami, że nasze ciało składa się z gwiazd, a w naszym sercu płonie ogień światła.......

Dzięki za propozycję noclegu, ale nocleg nie stanowi dla mnie problemu, bo hoteli w Szczecinie zapewne sporo,  tylko odległość, która tam i z powrotem wynosi prawie 2000 km. Jakoś ostatnio ciężko znoszę tak odległe podróże....stąd moje pewne ubolewanie, że tak daleko jest ten Kongres.

Pozdrawiam i życzę Wszystkim otwarcia się na miłość i światło...i wkroczenia na ścieżkę swojej Własnej mocy -  swojej prawdy, swojego świadectwa.....

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2010, 00:08:14 wysłana przez MEM HEI SHIN »

Offline Leszek

• Administrator
  • Ekspert
    • Status GG
    • swietageometria.info
    • Email
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 27, 2010, 08:12:19 »
Ok, rozumiem, zgadzam się i podzielam optykę.
Dzięki za życzenia! Wzajemnie!  :D

P.S
Z noclegiem chodziło mi tylko o to, że mieszkam bardzo blisko miejsca tego kongresu.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2010, 19:56:20 wysłana przez Leszek »

Offline Redmuluc

• Użytkownik
  • **
    • Status GG
    • David Icke official
    • Email
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 27, 2010, 15:36:59 »
Akurat mieszkam w Szczecinie, blisko miejsca w którym ma się to odbyć,

No to liczę na Ciebie...będziesz miał okazję poznać moich przyjaciół  ;D
Ja będę obowiązkowo.

Offline konserwa

• Użytkownik
  • **
    • Email
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 28, 2010, 07:40:54 »
nie pasuje mi termin, ale postaram się przybyć ;)

Offline Leszek

• Administrator
  • Ekspert
    • Status GG
    • swietageometria.info
    • Email
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 16, 2010, 08:59:03 »
Akurat mieszkam w Szczecinie, blisko miejsca w którym ma się to odbyć,

No to liczę na Ciebie...będziesz miał okazję poznać moich przyjaciół  ;D
Ja będę obowiązkowo.

Redmuluc, no problem. Trzy osoby mogę przenocować!

nie pasuje mi termin, ale postaram się przybyć ;)

Fajnie, że będziesz  w Szczecinie ;D
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2010, 09:41:21 wysłana przez Leszek »

Offline east

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 17, 2010, 13:28:40 »
Dzięki za wczorajsze spotkanie na Kongresie.

Dla mnie była to okazja do spotkania się z Wami, chociaż nie ukrywam, że z ciekawością otworzyłem się na  doświadczenie samego Kongresu. Szczególnie podobał mi się wykład Seweryna Ebertowskiego, oraz doświadczenie z energetyzowaniem kryształami w obecności tybetańskich gongów. Koncert gongów zrobił na mnie spore wrażenie.
Specjalnie dla Leszka (nieobecnego -usprawiedliwionego ;) w drugiej części), który był ciekaw wykładu Sebastiana Minora " Poza kurtynę nieświadomości" w aspekcje kontaktu z tymi, którzy odeszli - podstawową umiejętnością szamańską, zamieszczam krótką relację,

Sebastian to młody człowiek , który sam podkreślał swoją niereformowalność w kwestii nauczania szkolnego, więc należy mu wybaczyć to, że w wielu swoich sformułowaniach kompletnie pomijał stronę dowodową, albo chociażby źródłową dla podawanych przez siebie twierdzeń. Jego wykład to jazda poprzez wieki z tak śmiałymi interpretacjami wydarzeń, że właściwie każde zdanie mogłoby być pożywką dla niejednej teorii spiskowej. Mnie szczególnie utkwił w pamięci jeden  "kwiatek" w którym Sebastian powiedział ni mniej ni więcej, tylko, że przemiana Jezusa po spotkaniu z Janem Chrzcicielem nad rzeką Jordan wynikała z "prostego" faktu, że Jan po prostu  utopił Jezusa w rzece, a potem przywrócił go do życia. Przemiana Jezusa to wg Sebastiana wynik śmierci klinicznej przeżytej przez Jezusa i jego powrót do życia ze świata zmarłych z  nową wiedzą. Bylo to , wg Sebastiana , istotą chrztu. Stąd późniejsza wiedza, umiejętności i  stwierdzenia Jezusa "Jam jest zanim byl Abraham" itd.
Ogólnie to Sebastian wszystko co mówił filtrował przez jedną myśl - śmierć to spotkanie z samym sobą. W tym kontekście trudno się czyta myśl, że "energia fioletowego płomienia ma wypalić wszystko, co mamy , co uważamy że tym jesteśmy". Co do przeprowadzania zmarłych Sebastian zaproponował szybką medytację na ten temat.
Po pierwsze kazał się rozluźnić , zamknąć oczy i wyobrazić sobie wszystkich naszych zmarłych. Wysyłać do nich miłość bezwarunkową, a potem przywołać Jam Jest i wniknąć w światło, potem zabrać ze sobą zmarłych do kryształowego miasta ( miejsca pełni wiedzy),, tam każdemu ze zmarłych podarować biały szal oraz miłość bezwarunkową i zostawić ich tam powracając do swojego ciała.
Mam nadzieję Leszek, że ta relacja CIę usatysfakcjonuje.

Ponadto na Kongresie był jakiś Nowozelandczyk , który z nami medytował, ale nie zapisałem jego imienia i nazwiska. Może ktoś pamięta ? Facet ten ma otworzyć w Szczecinie "Szkolę Światła" , które to otwarcie ma zostać poprzedzone rzez trzydniową imprezę celebrowania światła. Szczegółów nie znam, odsyłał do swojej współpracowniczki - Ani.

dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...

Offline konserwa

• Użytkownik
  • **
    • Email
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 19, 2010, 11:45:29 »
Warto było spędzić 10 godzin w samochodzie ( w obie strony) aby tam być....

MIło było spotkać starych znajomych, niektórych pierwszy raz w realu (Hey East ;))

Gdyby nie konieczność opuszczenia sali przed 21, sądzę że większość uczestników siedziałaby do później nocy, szkoda okrojenia wykładu Sebastiana, wiem że mógł powiedzieć więcej, szerzej sprawy omówić - ale jakoś to nadrobimy

hakun - Seweryn nadał niesamowitą energetykę spotkaniu, która do końca przez nas wszystkich została utrzymana
sama idea sprawdziła się dzięki szczerze sercowemu klimatowi stworzonemu przez organizatorów - to dobre pole było czuć  :slonko:

ogólny kierunek : łączenie wielu środowisk, wymiana doświadczeń przy wzajemnym szacunku i zachowaniu "klanowej" odrębności, to można było zobaczyć począwszy od prelegentów (od twardego zen poprzez magię kryształów do afirmacji fioletowego płomienia) do uczestników (od ludzi którzy debiutowali na tego rodzaju występach, przez wojowników antyNWO, znawców i pasjonatów gadziej sagi po zaangażowanych praktyków duchowych różnych szkół) - nikt się nie kłócił, w kuluarach byłem świadkiem i uczestnikiem kilku ciekawych rozmów :super:

czekam na ciąg dalszy !!