Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: 1 2 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam !!!  (Przeczytany 4272 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
farfalla5
Nowy użytkownik
*

Namastè

« : Październik 05, 2010, 21:26:26 »

No i wreszcie sie zdecydowalam na przedstawienie,sie. Nazywam sie Danuta, wszuscy na mnie mowia Daniela bo od 30 lat mieszkam w malowniczeej Toscanie.
To juz prawie rok jak was odwiedzam prawie codziennie, a zaczelo sie to przypadkowo, pisze i biore aktywny udzial we wloskim forum www.altrogiornale.org, poruszamy tematy informacji alternatywnej i natrafilam wlasnie na konferencje Cootterella no i odwazylam sie ja przetlumaczyc na jezyk wloski.
Pelno nieprecyzyjnych slow uzylam a to dlatego ze ja, jeszcze w Polsce, nigy nie operowalam takimi slowami. Moj angielski jest na poziomie szkoly sredniej....tzn juz w ogole nic nie pamietam. Czesto wspominam w moim forum o waszych bardzo interesujacych tematach, wlasnie dzisiaj wkleilam wasze zdjecia z wprowadzenia do praktyki Golden Ratio...i chociaz z matematyki jestem komletna noga to jednak mnie to bardzo interesuje.
Pozdrawiam Wszyskich i jestem naprawde bardzo wdzieczna za wasza fascynujaca prace z ktorej czesto korzystam.
Jesli popelnilam bledy gramatyczne, podarujcie mi....w koncu wiecej czasu mieszkam za granica.
Ciao!!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2010, 21:52:53 wysłane przez Leszek » Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Październik 05, 2010, 21:55:59 »

WItaj farfalla5!

Cieszymy się, że pojawiłaś się w formie pisanej  Duzy usmiech

A propos  www.altrogiornale.org to może skrobniesz kilka słów o tym czym się tam zajmujecie?

Pozdrawiam!
Ciao!!!  Duży uśmiech

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2010, 22:08:32 wysłane przez Leszek » Zapisane

farfalla5
Nowy użytkownik
*

Namastè

« Odpowiedz #2 : Październik 05, 2010, 21:59:49 »

Bardzo dziekuje za mile przyjecie, oczywiscie przedstawie wam bardzo chetnie nasza dzilalnosc ktora opiera sie , jak zreszta i tutaj, na obiektywnym, scrupulatnym sledzeniu zjawisk zyciowych i nie tylko. Ja zajmuje sie z mlodym kolega wlochem, co mnie bardzo cieszy, tematami dotyczacymi nauki, wszechswiatu, duchowosci. On zna bardzo dobrze angielski i tlumaczy bardzo duzo artykolow, ja z kolei czesto tlumacze artykuly z jezyka polskiego na wloski.
To wlasnie on, Richard, zaproponowal mi conferencje Cotterella, Harameina i Wilcocka.
Na poczatku nie bardzo wiedzialam o co chodzi....ale czym wiecej czytalam, tym bardziej to do mnie docieralo.
Ok, narazie pozdrawiam
Ciao!!!!

« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2010, 22:07:55 wysłane przez Leszek » Zapisane
Radosław
Zaawansowany użytkownik

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Październik 05, 2010, 22:11:12 »

Hej!

Miło mieć wtyki blisko Watykanu Duży uśmiech

Witam na tym nie do końca geometrycznym forum Mrugnięcie

MEM HEI SHIN
Gość
« Odpowiedz #4 : Październik 06, 2010, 10:05:59 »

Ya również witam farfalla5....    kwiatek
Jesteś ciekawą ''duszą'' co niewątpliwie da się odczuć, a więc pewnie spotykają się tutaj bratnie dusze.....

Namaste...

« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2010, 10:10:20 wysłane przez MEM HEI SHIN » Zapisane
farfalla5
Nowy użytkownik
*

Namastè

« Odpowiedz #5 : Październik 06, 2010, 10:12:48 »

Hej, dziekuje, musze przyznac, ze Vatykan mnie wcale nie obchodzi, moze tylko z perspektywy jego polozenia, oczywiscie "geometrycznego" no i z punktu widzenia pieknosci jaka zostal ozdobiony.
To tutaj, we Wloszech, zaczelam sie interesowac tym skommplikowanym splotem zycia, architektury i duchowosci.
Ciao!!!

chanell
Aktywny użytkownik

dorota5920

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Październik 07, 2010, 00:13:14 »

Witaj cieplutko  farfalla5  kwiatek ja na tym forum też mało piszę ,ale za to dużo czytam  Duży uśmiech 
Ja zajmuje sie z mlodym kolega wlochem, co mnie bardzo cieszy,
  ale co cię cieszy że włoch i że  młody  Szok Duży uśmiech ........żartowałam
Pozdrawiam serdecznie chanell  kwiatek

Tijavar
Gość
« Odpowiedz #7 : Październik 07, 2010, 13:52:42 »

chanell  Duży uśmiech no przecież to sama radość: i że włoch, i że młody, ja widzę same plusy Duży uśmiech witam równie serdecznie!  słonko

farfalla5
Nowy użytkownik
*

Namastè

« Odpowiedz #8 : Październik 07, 2010, 18:45:32 »

Witaj cieplutko  farfalla5  kwiatek ja na tym forum też mało piszę ,ale za to dużo czytam  Duży uśmiech 
Ja zajmuje sie z mlodym kolega wlochem, co mnie bardzo cieszy,
  ale co cię cieszy że włoch i że  młody  Szok Duży uśmiech ........żartowałam
Pozdrawiam serdecznie chanell  kwiatek
Nie, chodzilo mi o to ze mlody, jest w wieku mojego syna i juz od lat jak sie interesuje tymi tematami...
Dziekuje za dowcip, wlasnie sie usmialam, a to bardzo zdrowe...   słonko

Strony: 1 2 »   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: