logo

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 3167 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GieeReLmonter

• Nowy użytkownik
  • *
    • Email
Witam
« dnia: Październik 14, 2010, 16:00:16 »
Witam
Jestem bardzo rad że moge uczestniczyć w tej wspaniałej podrózy za którą pragne podziekowaź Leszkowi. Wszystko zaczeło sie gdy natrafiłem na jego tłumaczone filmy na youtube.pl i od tamtej pory nic nie jest takie samo  :P:
Pozdro i wysyłam duzo pozytynej energii  :super: bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzbzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz  :D:

Offline Leszek

• Administrator
  • Ekspert
    • Status GG
    • swietageometria.info
    • Email
Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 14, 2010, 16:49:40 »
Witaj!
Dzięki! Dodam tylko, że tłumaczenie filmów na YouTube to nie tylko moja zasługa, ale jeszcze kilku osób. Tak czy inaczej dzięki!
Wierzę, że po wizycie na YouTube zmieniło się na lepsze?  ;) A przynajmniej, że jest ciekawej  ;D
Dzięki za dużo pozytywnej energii! Przesyłam z wzajemnością!  :D

Offline jolkaz

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 15, 2010, 09:52:47 »
Witaj
Dzięki że do nas dołączyłeś  Ja też podążam za Leszkiem od poprzedniego forum chyba to była Prawda2 i bardzo jestem z tego zadowolona
 Jest zdecydowanie ciekawiej moim skromnym zdaniem i co ważne Leszek przyciąga ciekawych myślących niebanalnie ludzi więc czuj się jak u siebie w domu -tak jak ja się tu czuję(w tym pozytywnym sensie oczywiście) :slonko:
Pozdrawiam i liczę na budującą wymianę
Jola

Offline barted

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 15, 2010, 15:57:16 »
Joł! Wszystkiego dobrego! :)

Offline Leszek

• Administrator
  • Ekspert
    • Status GG
    • swietageometria.info
    • Email
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 15, 2010, 18:05:02 »

Jest zdecydowanie ciekawiej moim skromnym zdaniem i co ważne Leszek przyciąga ciekawych myślących niebanalnie ludzi więc czuj się jak u siebie w domu -tak jak ja się tu czuję
Jolkaz, miło jest słyszeć, że się tutaj dobrze czujesz :-*  Natomiast jeśli chodzi o mnie, to myślę, że nie tyle ja przyciągam ciekawe osoby, co poruszone przeze mnie i przez innych tematy. To one przyciągają ciekawych, nieszablonowo myślących ludzi. Więc najpewniej mamy tu do czynienia ze wzajemnym przyciąganiem się ciekawych ludzi do siebie.  :D
Poza tym są tez inne fora, gdzie jest wiele ciekawych osób, ale czym one różnią się od tego poza głównym tematem, to już nie mnie oceniać.
Pozdrowionka!   :buziaki:

Offline jolkaz

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 17, 2010, 16:07:18 »
Witaj Leszku
Skromność to piękna cecha ale ja myślę,że jesteś pozytywnie nastawiony do innych i przyciągasz takie osoby a poza tym jesteś tolerancyjny a to ważna cecha.Widziałam wielokrotnie jak ludzie byli banowani na innych forach tylko dlatego ,że mieli inne zdanie  niż admin.
Tak trzymaj  :slonko:
buziaczki :-) :-) :-)