Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 2337 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
GieeReLmonter
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« : Październik 14, 2010, 16:00:16 »

Witam
Jestem bardzo rad że moge uczestniczyć w tej wspaniałej podrózy za którą pragne podziekowaź Leszkowi. Wszystko zaczeło sie gdy natrafiłem na jego tłumaczone filmy na youtube.pl i od tamtej pory nic nie jest takie samo  Język2
Pozdro i wysyłam duzo pozytynej energii  super bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzbzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz  Chichot

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Październik 14, 2010, 16:49:40 »

Witaj!
Dzięki! Dodam tylko, że tłumaczenie filmów na YouTube to nie tylko moja zasługa, ale jeszcze kilku osób. Tak czy inaczej dzięki!
Wierzę, że po wizycie na YouTube zmieniło się na lepsze?  Mrugnięcie A przynajmniej, że jest ciekawej  Duży uśmiech
Dzięki za dużo pozytywnej energii! Przesyłam z wzajemnością!  Duzy usmiech

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

jolkaz
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #2 : Październik 15, 2010, 09:52:47 »

Witaj
Dzięki że do nas dołączyłeś  Ja też podążam za Leszkiem od poprzedniego forum chyba to była Prawda2 i bardzo jestem z tego zadowolona
 Jest zdecydowanie ciekawiej moim skromnym zdaniem i co ważne Leszek przyciąga ciekawych myślących niebanalnie ludzi więc czuj się jak u siebie w domu -tak jak ja się tu czuję(w tym pozytywnym sensie oczywiście) słonko
Pozdrawiam i liczę na budującą wymianę
Jola

barted
Użytkownik
**

« Odpowiedz #3 : Październik 15, 2010, 15:57:16 »

Joł! Wszystkiego dobrego! Uśmiech

Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #4 : Październik 15, 2010, 18:05:02 »

Jest zdecydowanie ciekawiej moim skromnym zdaniem i co ważne Leszek przyciąga ciekawych myślących niebanalnie ludzi więc czuj się jak u siebie w domu -tak jak ja się tu czuję
Jolkaz, miło jest słyszeć, że się tutaj dobrze czujesz Buziak  Natomiast jeśli chodzi o mnie, to myślę, że nie tyle ja przyciągam ciekawe osoby, co poruszone przeze mnie i przez innych tematy. To one przyciągają ciekawych, nieszablonowo myślących ludzi. Więc najpewniej mamy tu do czynienia ze wzajemnym przyciąganiem się ciekawych ludzi do siebie.  Duzy usmiech
Poza tym są tez inne fora, gdzie jest wiele ciekawych osób, ale czym one różnią się od tego poza głównym tematem, to już nie mnie oceniać.
Pozdrowionka!   kochające buziaki

jolkaz
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #5 : Październik 17, 2010, 16:07:18 »

Witaj Leszku
Skromność to piękna cecha ale ja myślę,że jesteś pozytywnie nastawiony do innych i przyciągasz takie osoby a poza tym jesteś tolerancyjny a to ważna cecha.Widziałam wielokrotnie jak ludzie byli banowani na innych forach tylko dlatego ,że mieli inne zdanie  niż admin.
Tak trzymaj  słonko
buziaczki usmiech usmiech usmiech

Strony: 1   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: