Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: « 1 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gdzie jesteście?  (Przeczytany 8606 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Moderator Globalny
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #18 : Październik 13, 2011, 11:28:34 »

Ptaku 

No i czy sam sobie nie jesteś przypadkiem obcy? 
Bardzo dobre pytanie. Sądzę, że Vortex7 na to miałby najlepszą odpowiedź. Obcy mianowicie ("ja") nie istnieje Uśmiech . To wirus.
Jeśli gdzieś doszukiwać się działania obcych, to w nas samych. Nawet nie mam na myśli tego "ja", tylko nasz własny stosunek do problemu obcych. Tych obcych nam mentalnie "kosmitów" ,nazwijmy ich - ludzkopodobnymi ( humanoidalnymi). Bo czyż nie jest tak, że otrzymujesz to, co zasilasz energią - najpierw pozwalając określonym myślom wpłynąć w swoją przestrzeń. Potem uznając je za swoje.
 W jakiś sposób się to później manifestuje w Twoim życiu. Czasami energia obcego wahadła jest tak silna, że wciąga wszystkich w swój zasięg.

Kim jest ten obcy, który generuje myśli ? hmmm.. mam na to pewien pomysł, ale to w innym wątku.

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...
Vortex7
Zaawansowany użytkownik

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #19 : Październik 13, 2011, 13:48:47 »

No i czy sam sobie nie jesteś przypadkiem obcy? 
Bardzo dobre pytanie. Sądzę, że Vortex7 na to miałby najlepszą odpowiedź. Obcy mianowicie ("ja") nie istnieje Uśmiech . To wirus.[...]
To do czego usiłuję zachęcić, to poszukanie odpowiedzi "u siebie".
Cudze odpowiedzi będą tylko powtarzaniem odpowiedzi.
Zrozumienie może być większe, mniejsze, może go nie być, nieistotne. To tylko myślenie.

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Mora
Użytkownik
**

`Idąc do przodu wyznaczoną drogą.`

« Odpowiedz #20 : Styczeń 16, 2013, 21:43:31 »

Żyję i mam się dobrze. Wróciłem, aby znów trochę powalczyć. Mrugnięcie

"Za wielu architektów - mało budowniczych,
Za mało fanów - otaczają nas sami krytycy,
Za wielu profesorów - studenci poszli w las,
Za wiele sporów - za mało dobrych utworów.
Drogi pamiętniku, daj mi jeszcze chwilę."
swnogeo
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #21 : Maj 26, 2014, 18:39:47 »

Jestem w norwegii pracuję i jest mi się dobrze do polski wracam za darmoche tanimi liniami przez polskie linie lotnicze. Bardzo fajny kraj i świetni ludzie. Wogle nie zdawałem sobie sprawy zema swoją siedzibę w Oslo. Naprawdę Norwegowie byli zachwyceni polskimi przysmakami aż miło było popatrzeć oby tak dalej polacy:) Wie ktoś może jaki koszt jest spiruliny w proszku w Norwegi tej firmy http://sklep.fizjoterapeuty.pl/suplementy-naturalne/109-spirulina-w-proszku.html ? w Polsce to koszt około 100 zł jestem ciekaw ceny w Norwegii.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2015, 10:17:14 wysłane przez swnogeo » Zapisane
Lady F
Zaawansowany użytkownik

Merlin

« Odpowiedz #22 : Maj 26, 2014, 20:56:26 »

Ja tyle podrozuje, ze nieraz sama nie wiem, gdzie jestem. Ale wiem, ze krew moja ma barwy bialo-czerwone, a to chyba o to chodzi.  Mrugnięcie

piterpoko
Gość
« Odpowiedz #23 : Lipiec 14, 2014, 12:00:16 »

Przyjechałem do Gdyni z Norwegii i aktualnie wynajmuję mieszkanie w polsce, nie wiem jak długo, mam nadzieję że na stałe zostanę. Natomiast aktualnie jestem w sklepie  http://sklep.spirulina.pl/produkty/olej-z-czarnuszki-egipskiej  kupuję olej z czarnuszki egipskiej i szukam pracy. Dziwie się, że w tam o pracę było mega łatwo, natomiast w polsce jest z tym tak duży problem.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2016, 12:48:01 wysłane przez piterpoko » Zapisane
Monika
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #24 : Lipiec 15, 2014, 10:18:50 »

Przyjechałem do Gdyni z Norwegii i aktualnie wynajmuję mieszkanie przez http://biuro-partner.com/?page_id=135 na kilkanaście tygodni. Szukam pracy:)
Pochodzisz z innej planety?
Jeśli nie to pewnie pomyliłeś forum...

Strony: « 1 2 3   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: