logo

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Czym jest zjawisko chemtrails ?  (Przeczytany 43553 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Astre

• Użytkownik
  • **
    • Email
Odp: Czym jest zjawisko chemtrails ?
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 07, 2016, 02:47:57 »

Wywalił, to wywalił. Ja nie mam do niego  oto  żadnej pretensji. Nie myślałem też o żadnej dyskusji na ten temat zwłaszcza na facebooku. Wrzuciłem to, a potem pomyślałem, hmmm.... a,  może Dan opatrzy, to  jakimś ciekawym komentarzem.

Tu liczy się przekaz.
 A, z przekazem jest jak ze wszystkim i o tym mówi właśnie też Harald K.Vella, że jeśli ma się otwarte serce, to ta przestrzeń świadomości szczególnego rodzaju działając w sposób niewerbalny  dostrzega całość obrazu w swej złożoności i wieloznaczności i  jego  prawdziwą  wartość i prawdziwy sens. Wartość i sens, która nie jest związana z jakąkolwiek  oceną i analizą. 
 Jest tylko  radość   tworzenia w poczuciu jedności  Wszystkich ze  Wszystkimi ......

Offline Radosław

• Zaawansowany użytkownik
    • Email
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 07, 2016, 15:34:03 »
Wywalił, to wywalił.

Może dlatego że ten materiał pojawił się już na tamtej stronie 17 grudnia. Nie znalazłem jednak żadnego komentarza Wintera.

Trudno zrozumieć jak to jest, że konstruktorzy życia zbudowali na tej Planecie niezwykłe  bogactwo, a po drugiej stronie stoją ci, którzy usiłują to zniszczyć. Nie wiem jak to wszystko zrozumieć ? Zaczyna brakować już  słów... 

Niejaka Jessica Schab wypowiedziała kiedyś bardzo inspirujące zdanie, myślę że pasuje do tematu:

"...Jeszcze jedna rzecz, którą chcę się podzielić - sprawa illuminati, czy każdej innej siły, która odpowiada za to co się tu dzieje - ludzkość jest jak kawałek węgla, a illuminati, czy jak nazwiemy te siły są niczym temperatura i ciśnienie. Co się dzieje z węglem pod wpływem gorąca i ciśnienia? Przemienia się w diament. Więc wykonują oni dla nas służbę i pomagają nam kroczyć ku odzyskaniu naszej mocy...."

Nie mogę też sobie odmówić wklejenia tutaj fragmentu z "Aktywnej strony nieskończoności" C.Castanedy:

"– Ten drapieżca – powiedział don Juan – który jest, rzecz jasna, istotą nieorganiczną, nie jest dla nas tak całkowicie niewidzialny jak inne istoty nieorganiczne. Myślę, że jako dzieci go widzimy; jest to dla nas jednak tak przerażający widok, że nawet nic chcemy o tym myśleć. Dzieci, rzecz jasna, czasem się upierają i chcą zwrócić na niego baczniejszą uwagę, lecz wszyscy dokoła zniechęcają je do tego.
Jedyną alternatywą dla ludzkości – ciągnął – jest dyscyplina. Dyscyplina to jedyny środek zaradczy. Ale gdy mówię o dyscyplinie, nie chodzi mi o jakieś ascetyczne praktyki. Nie chodzi mi o to, żeby wstawać o piątej trzydzieści każdego ranka i polewać się zimną wodą aż do zsinienia. Poprzez dyscyplinę czarownicy rozumieją umiejętność niewzruszonego stawiania czoła przeciwnościom losu, których nie braliśmy pod uwagę w naszych oczekiwaniach. Dla nich dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem i to nie dlatego, że są oni silni i twardzi, lecz dlatego, że przepełnia ich nabożna cześć.
– W jaki sposób dyscyplina czarowników może być środkiem zaradczym? – zapytałem.
– Czarownicy powiadają, że dyscyplina sprawia, iż lśniąca otoczka świadomości staje się dla latawca niesmaczna – odparł don Juan, bacznie wpatrując się w moją twarz, jakby szukał w niej jakichś oznak niedowierzania. – Efekt jest taki, że drapieżcy są zdezorientowani. Lśniąca otoczka świadomości, która jest niejadalna, nie mieści się, jak sądzę, w ich systemie poznawczym. Zdezorientowani, nie mają innego wyjścia, jak tylko odstąpić od swych nikczemnych zamiarów.
Jeżeli drapieżcy nie będą przez jakiś czas zjadać naszej lśniącej otoczki świadomości – ciągnął – ta będzie dalej rosnąć. Upraszczając tę kwestię maksymalnie, mogę powiedzieć tak, że czarownicy, dzięki zachowywaniu dyscypliny, odpychają drapieżców wystarczająco długo, by ich lśniąca otoczka świadomości rozrosła się powyżej poziomu palców stóp. Kiedy już przekroczy ten poziom, urasta z powrotem do pierwotnych rozmiarów. Czarownicy starożytnego Meksyku mawiali, że lśniąca otoczka świadomości jest jak drzewo. Jeżeli go nie przycinać, rozrasta się do naturalnych rozmiarów i osiąga naturalną gęstość. Gdy świadomość osiąga poziomy ponad poziomem palców stóp, jej fenomenalne wyczyny stają się oczywistością. "

pozdrawiam

Online Leszek

• Administrator
  • Ekspert
    • Status GG
    • swietageometria.info
    • Email
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 04, 2016, 13:54:43 »
"Geoinżynieria, czyli programy modyfikacji pogody obecne są na całym świecie od dziesięcioleci. Oficjalnie, choć nie usłyszymy o tym w mediach głównego nurtu mają one na celu walkę z globalnym ociepleniem poprzez rozpylanie chemicznych, toksycznych aerozoli na niebie. ONZ w 2013 roku przyznał, że programy te obejmują całą północną półkulę ziemi, naciskając na rządy by je kontynuowały."

Geoinżynieria: Cicha wojna
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=8dXlbjk1OZY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=8dXlbjk1OZY</a>

Offline Astre

• Użytkownik
  • **
    • Email
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 04, 2016, 22:28:36 »
"Geoinżynieria, czyli programy modyfikacji pogody obecne są na całym świecie od dziesięcioleci.

Ten temat był badany i jest wciąż badany przez wielu ludzi na świecie. Sam sprawdzałem wiele rzeczy
i wnioski z tego, które mógłbym tu przytoczyć  przerastają mnie i resztę ludzi, którzy by to usłyszeli.
Niemniej pokrywają się one znacznie  z badaniami Violli i Marii.

Jest to w sesji:    30.1.  Porozumienie z UFO - Violla i Maria.

http://porozmawiajmy.tv/porozumienie-z-ufo-violla-maria-i-iwona/

Proponuję wysłuchać jak ktoś jest tym bardziej zainteresowany, bo to w ogóle zmienia obraz rzeczy w odniesieniu do tego co serwuje nam ''Akademia''  You Tube, gdzie większość to raczej  są tylko zdawkowe informacje.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2016, 22:33:47 wysłana przez Astre »

Online Leszek

• Administrator
  • Ekspert
    • Status GG
    • swietageometria.info
    • Email
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 05, 2016, 15:06:16 »
Jest to w sesji:    30.1.  Porozumienie z UFO - Violla i Maria.
http://porozmawiajmy.tv/porozumienie-z-ufo-violla-maria-i-iwona/
A gdzie są te sesje, bo nie widzę, a nie znam strony.

Offline Astre

• Użytkownik
  • **
    • Email
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 05, 2016, 16:29:00 »
A gdzie są te sesje, bo nie widzę, a nie znam strony.

No,... podałem linka, w linku jest  umieszczona nazwa strony ( porozmawiajmy.tv)  i odnośnik do tych  sesji, tylko,  że o chemtrails jest  w sesji nr.  30.1 Porozumienie z UFO- Violla i Maria -  o czym napisałem.
Po kliknięciu na link otwiera się cała strona, a sesje są na dole strony.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2018, 00:21:48 wysłana przez Leszek »

Online Leszek

• Administrator
  • Ekspert
    • Status GG
    • swietageometria.info
    • Email
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 07, 2016, 14:24:06 »
Po kliknięciu na link otwiera się cała strona, a sesje są na dole strony.

Ok, dzięki. Po prostu nie wiedziałem, że te dwa wąskie paski to sesje.
http://swietageometria.info/ao/di-C71D.jpg
Czym jest zjawisko chemtrails ?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2016, 14:25:48 wysłana przez Leszek »

Online Leszek

• Administrator
  • Ekspert
    • Status GG
    • swietageometria.info
    • Email
Odp: Chemtrails dotarły do polskiego Sejmu.
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 17, 2018, 15:01:13 »
Chemtrails dotarły do polskiego Sejmu. Posłanka Barbara Chrobak chce poznać prawdę. 20 czerwca do ministrów zdrowia i środowiska wpłynęła interpelacja od posłanki Barbary Chrobak. Interpelacja ma numer 23562 i nosi tytuł „W sprawie rozpylania w atmosferze szkodliwych substancji”.

https://www.facebook.com/killuminati.stopnwo/videos/2215672495320805/

WIęcej: https://killuminati.pl/zeznania-ekspertow-pilotow-lekarzy-biologow-temat-geoinzynierii-chemtrails/

Online Leszek

• Administrator
  • Ekspert
    • Status GG
    • swietageometria.info
    • Email
Odp: Chemtrails - były szef CIA o Geoiżynierii
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 24, 2018, 10:10:06 »
Stare (sprzed dwóch lat)  ale jare...
Były szef CIA, za czasów prezydentury Baracka Obamy, o Geoiżynierii.
(Dla tych, którzy uważają, że chemtrails to czysty wymysł...)
https://www.facebook.com/AIAPL/videos/411912922312308/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2018, 00:21:20 wysłana przez Leszek »