Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: « 1 2 3 4 5 6 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czym jest zjawisko chemtrails ?  (Przeczytany 30199 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Astre
Użytkownik
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #36 : Sierpień 07, 2015, 20:47:02 »

Odezwa Pam Nicklety w sprawie geoinżynierii

@Chanell .

To Chemtrails robią tak zwani ''obcy''.
''Obcy'' zasiadają w Pentagonie, NASA, NATO, w Watykanie w rządach państw. Te tematy są  już przecież  dawno znane, a hakerzy,  czy Wiki Leaks ogłosili dokumenty potwierdzające ten fakt.
Po zażyciu nieco większej dawki  Ormusu ( doświadczenie trochę niebezpieczne!), niemniej mogłem przenieść swoją świadomość i to co zdążyłem posprawdzać, to sprawdziłem, że  tak zwanych ''obcych'' jest tutaj miliony.....
 Wielu z nich wciela się tutaj i są to naukowcy, ministrowie, wojskowi, a nawet tak zwani ''przeciętni''  ludzie typu lekarze, banksterzy itp.. Oni wszyscy mają pewne umowy z różnymi frakcjami kosmicznymi, którzy wykorzystują Planetę do swoich interesów, bo Planeta Ziemia nie jest moją, Twoją, lub czyjąkolwiek  własnością. A, interesy są naprawdę różne, co za tym idzie różne frakcje kosmiczne się w różny sposób  ''zwalczają''.

Należało by jednak uściślić pojęcie obcy ?  Nie ma ''obcych'', bo (Not Separation) i wszystko i wszyscy są ze sobą połączeni jak i wszystko we Wszechświecie dzieje się równocześnie. Więc, ''obcy'' to patrząc z innego poziomu świadomości, to nasi - bracia i siostry.
W tej części kosmosu ich mieszkańcy zdecydowali się na pewną dość trudną i wymagającą  drogę ewolucji, którą nazwać by można  konflikt-kreacja. Nie jest to łatwa droga i łatwa nauka.
Miałem możność wymienić się podczas trwającej kilkanaście minut rozszerzonej świadomości dzięki ORMUS  z przedstawicielami różnych cywilizacji i powiedzieli mi oni, aby zachowywać postawę neutralną i nie ingerować w poczynania innych istot i bytów, lecz robić swoje. A, robić swoje nie oznacza działania typu akcja-rekacja-rozwiązanie, lecz jest to tylko nauka o rozwiązaniach.Czyli,  jest to nauka w wyborze różnych scenariuszy i nauka zarezonowania z różnymi poziomami świadomości. A, więc nie chodzi tutaj o jakąkolwiek walkę z czymkolwiek, lub z kimkolwiek, lecz chodzi o zmianę postrzegania rzeczywistości, o doskonale  przedstawia to Kasia Świstelnicka i Piotr Kaliński na Harmonii Kosmosu.

http://niezaleznatelewizja.pl/2015/07/otwarte-forum-tematyczne-20-07-2015/

Rozszerzając wypowiedź Kasi i Piotra z Harmonii Kosmosu warto  zdać sobie sprawę z tego, że
nasze doświadczenia (jakie by one nie były)  są zawsze wynikiem gry, jaką toczymy sami z sobą oraz z otaczającym światem, choć tego nie zauważamy.
 Nie dotyczą one czynników zewnętrznych, lecz są konsekwencją własnych programów zbudowanych z liniowego modelu rzeczywistości i czasu.
Lecz nic nie istnieje cokolwiek chcielibyśmy zdefiniować, że istnieje, a tak zwana nauka, wiedza, to  punkty widzenia, opinie, narracje, przerozmaite interpretacje  dają nam tylko Iluzję, że coś wiemy !
 Są tylko myślą, którą nakładamy na to, o czym myślimy.
A, to w konsekwencji  oznacza, że jesteśmy więźniami własnych myśli, które umysł wytwarza , czyli nieustannie pisze scenariusze i analizuje.

Powodem istnienia w takiej ILUZJI, w takiej fikcji  jest  bezkrytyczne przyjęcie iniowego modelu rzeczywistości, czyli coś co przebiega w sposób ciągły i załamuje nasz własny świat i naszą własną rzeczywistość do rezultatu liniowego postrzegania rzeczywistości. Tymczasem nic nie jest liniowe i nie nastepuje w taki sposób, w jaki postanowiliśmy to widzieć i o tym myśleć, a co gorsza zatwierdzać w umyśle, że jest to prawda !
Relatywnie mówiąc, to bardzo marny sposób istnienia w tak  niesamowitym i genialnym Wszechświecie i tak samo fukcjonuje zwierzę  np pies, który to co widzi i to co słyszy myśli, że to prawda i tak reaguje.
Dlatego cała nauka, cała wiedza i ''mądrość''  tego świata  (jaka by ona nie była !) z jednej strony pomaga nam przetrwać w  prywatnych światach duchowych, a z drugiej strony to tylko interpretacja umysłu nie bardziej prawdziwa niż cokolwiek innego na ten sam temat.

A, jak się ma to do Chemtrails, czy do jakiejkolwiek patologii. Ma się tak samo.
Dlaczego ?
Dlatego, że  Wszechświat dokładnie odwzorowuje jako to, co zawiera nasz własny obraz jako zbiorowej świadomości mieszkańców tej planety - doświadczamy rezultatu własnych uczuć, programów, przekonań na temat samych siebie i otaczającego świata.....!

Szukamy winnych na zewnątrz ( no bo mamy chemtrails, mamy wojny, mamy ''obcych'' na tej Planecie,  mamy wyzysk, mamy niesprawiedliwość i  wchodzimy w rolę ofiary lub kata, no bo przecież inni nas krzywdzą ? Nikt nas nie krzywdzi, a we Wszechświecie panuje idealny ład i porządek.

Problem polega tylko na tym, że robimy tysiące rzeczy, ale  nie szukamy żadnych narzędzi pomagających przekroczyć dualizm, subiektywne postrzeganie,  odpuścić chęć definiowania rzeczywistości, która żadną rzeczywistością nie jest i skierować swoją życiową energię i swój potencjał na zupełnie inne  wyniki końcowe dla nas samych jak i dla całej Planety, której jesteśmy nieodłączną częścią.....
A, jak wyglądają te zmiany, to też wspomina Kasia Świstelnicka na tym wystąpieniu na Harmonii Kosmosu mówiąc :  ''pracując z matrycą kwantową tak zwane poważne choroby typu nowotwór cofają się w kilka dni.''  I to jest faktem !
Ale, na koniec chciałem  podkreślić (dzielac się tutaj pewną wiedzą), że cofnąć i  zmienić - można WSZYSTKO..., a nie tylko w kilka dni usunąć nowotwór, czy jakieś inne choroby ...?...!

Ale, każdy ma wybór w przyjęciu, lub odrzuceniu powyższych nauk i ja nikomu niczego nie sugeruję, a jedynie
wspominam o tym, jaki kierunek działań można podjąć.

Niech Was błogosławi najwyższa miłość i prawda tego kosmosu.

Tymczasem pozdrawiam

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2015, 21:00:49 wysłane przez Astre » Zapisane
Radosław
Zaawansowany użytkownik

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #37 : Luty 01, 2016, 15:30:22 »

Poniższe wystąpienie naukowca badającego zjawisko chemtrails można nazwać przełomowym. W dodatku wyjaśnia dlaczego powyższy post Astre wcale nie musi być tylko pozbawioną podstaw dywagacją super

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=URyrWw9OJGA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=URyrWw9OJGA</a>

pozdrawiam

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Astre
Użytkownik
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #38 : Luty 05, 2016, 23:11:42 »

Też tak to odbieram, że ... to co powiedział Harald K.Vella, to pewien przełom....
Nawet gdyby  w tym było  50% prawdy, to zmusza do wielu pytań  i refleksji.
Trudno zrozumieć jak to jest, że konstruktorzy życia zbudowali na tej Planecie niezwykłe  bogactwo, a po drugiej stronie stoją ci, którzy usiłują to zniszczyć. Nie wiem jak to wszystko zrozumieć ? Zaczyna brakować już  słów...  troche smutny

Ps. Zalinkowałem tą konferencję Haralda Vella  Danowi Winterowi na facebooku, bo pomyślałem, że może tego nie widział jak i pomyślałem, że może go to zainteresować. Ale, widzę, że usunął to ze swojego facebooka.

No cóż...

« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2016, 23:18:44 wysłane przez Astre » Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #39 : Luty 06, 2016, 23:25:44 »

Ps. Zalinkowałem tą konferencję Haralda Vella  Danowi Winterowi na facebooku, bo pomyślałem, że może tego nie widział jak i pomyślałem, że może go to zainteresować. Ale, widzę, że usunął to ze swojego facebooka.
No cóż...
Witaj Astre.
Zauważyłem, że Dan interesuje się ostatnio przede wszystkim technologiami. I jak go znam, to nie chce prowokować dyskusji na tematy, na które nie chce rozmawiać. Może się mylę, ale tak to widzę.

Astre
Użytkownik
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #40 : Luty 07, 2016, 03:47:57 »

Wywalił, to wywalił. Ja nie mam do niego  oto  żadnej pretensji. Nie myślałem też o żadnej dyskusji na ten temat zwłaszcza na facebooku. Wrzuciłem to, a potem pomyślałem, hmmm.... a,  może Dan opatrzy, to  jakimś ciekawym komentarzem.

Tu liczy się przekaz.
 A, z przekazem jest jak ze wszystkim i o tym mówi właśnie też Harald K.Vella, że jeśli ma się otwarte serce, to ta przestrzeń świadomości szczególnego rodzaju działając w sposób niewerbalny  dostrzega całość obrazu w swej złożoności i wieloznaczności i  jego  prawdziwą  wartość i prawdziwy sens. Wartość i sens, która nie jest związana z jakąkolwiek  oceną i analizą. 
 Jest tylko  radość   tworzenia w poczuciu jedności  Wszystkich ze  Wszystkimi ......

Radosław
Zaawansowany użytkownik

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #41 : Luty 07, 2016, 16:34:03 »

Wywalił, to wywalił.

Może dlatego że ten materiał pojawił się już na tamtej stronie 17 grudnia. Nie znalazłem jednak żadnego komentarza Wintera.

Trudno zrozumieć jak to jest, że konstruktorzy życia zbudowali na tej Planecie niezwykłe  bogactwo, a po drugiej stronie stoją ci, którzy usiłują to zniszczyć. Nie wiem jak to wszystko zrozumieć ? Zaczyna brakować już  słów... 

Niejaka Jessica Schab wypowiedziała kiedyś bardzo inspirujące zdanie, myślę że pasuje do tematu:

"...Jeszcze jedna rzecz, którą chcę się podzielić - sprawa illuminati, czy każdej innej siły, która odpowiada za to co się tu dzieje - ludzkość jest jak kawałek węgla, a illuminati, czy jak nazwiemy te siły są niczym temperatura i ciśnienie. Co się dzieje z węglem pod wpływem gorąca i ciśnienia? Przemienia się w diament. Więc wykonują oni dla nas służbę i pomagają nam kroczyć ku odzyskaniu naszej mocy...."

Nie mogę też sobie odmówić wklejenia tutaj fragmentu z "Aktywnej strony nieskończoności" C.Castanedy:

"– Ten drapieżca – powiedział don Juan – który jest, rzecz jasna, istotą nieorganiczną, nie jest dla nas tak całkowicie niewidzialny jak inne istoty nieorganiczne. Myślę, że jako dzieci go widzimy; jest to dla nas jednak tak przerażający widok, że nawet nic chcemy o tym myśleć. Dzieci, rzecz jasna, czasem się upierają i chcą zwrócić na niego baczniejszą uwagę, lecz wszyscy dokoła zniechęcają je do tego.
Jedyną alternatywą dla ludzkości – ciągnął – jest dyscyplina. Dyscyplina to jedyny środek zaradczy. Ale gdy mówię o dyscyplinie, nie chodzi mi o jakieś ascetyczne praktyki. Nie chodzi mi o to, żeby wstawać o piątej trzydzieści każdego ranka i polewać się zimną wodą aż do zsinienia. Poprzez dyscyplinę czarownicy rozumieją umiejętność niewzruszonego stawiania czoła przeciwnościom losu, których nie braliśmy pod uwagę w naszych oczekiwaniach. Dla nich dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem i to nie dlatego, że są oni silni i twardzi, lecz dlatego, że przepełnia ich nabożna cześć.
– W jaki sposób dyscyplina czarowników może być środkiem zaradczym? – zapytałem.
– Czarownicy powiadają, że dyscyplina sprawia, iż lśniąca otoczka świadomości staje się dla latawca niesmaczna – odparł don Juan, bacznie wpatrując się w moją twarz, jakby szukał w niej jakichś oznak niedowierzania. – Efekt jest taki, że drapieżcy są zdezorientowani. Lśniąca otoczka świadomości, która jest niejadalna, nie mieści się, jak sądzę, w ich systemie poznawczym. Zdezorientowani, nie mają innego wyjścia, jak tylko odstąpić od swych nikczemnych zamiarów.
Jeżeli drapieżcy nie będą przez jakiś czas zjadać naszej lśniącej otoczki świadomości – ciągnął – ta będzie dalej rosnąć. Upraszczając tę kwestię maksymalnie, mogę powiedzieć tak, że czarownicy, dzięki zachowywaniu dyscypliny, odpychają drapieżców wystarczająco długo, by ich lśniąca otoczka świadomości rozrosła się powyżej poziomu palców stóp. Kiedy już przekroczy ten poziom, urasta z powrotem do pierwotnych rozmiarów. Czarownicy starożytnego Meksyku mawiali, że lśniąca otoczka świadomości jest jak drzewo. Jeżeli go nie przycinać, rozrasta się do naturalnych rozmiarów i osiąga naturalną gęstość. Gdy świadomość osiąga poziomy ponad poziomem palców stóp, jej fenomenalne wyczyny stają się oczywistością. "

pozdrawiam

Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #42 : Kwiecień 04, 2016, 13:54:43 »

"Geoinżynieria, czyli programy modyfikacji pogody obecne są na całym świecie od dziesięcioleci. Oficjalnie, choć nie usłyszymy o tym w mediach głównego nurtu mają one na celu walkę z globalnym ociepleniem poprzez rozpylanie chemicznych, toksycznych aerozoli na niebie. ONZ w 2013 roku przyznał, że programy te obejmują całą północną półkulę ziemi, naciskając na rządy by je kontynuowały."

Geoinżynieria: Cicha wojna
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=8dXlbjk1OZY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=8dXlbjk1OZY</a>

Astre
Użytkownik
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #43 : Kwiecień 04, 2016, 22:28:36 »

"Geoinżynieria, czyli programy modyfikacji pogody obecne są na całym świecie od dziesięcioleci.

Ten temat był badany i jest wciąż badany przez wielu ludzi na świecie. Sam sprawdzałem wiele rzeczy
i wnioski z tego, które mógłbym tu przytoczyć  przerastają mnie i resztę ludzi, którzy by to usłyszeli.
Niemniej pokrywają się one znacznie  z badaniami Violli i Marii.

Jest to w sesji:    30.1.  Porozumienie z UFO - Violla i Maria.

http://porozmawiajmy.tv/porozumienie-z-ufo-violla-maria-i-iwona/

Proponuję wysłuchać jak ktoś jest tym bardziej zainteresowany, bo to w ogóle zmienia obraz rzeczy w odniesieniu do tego co serwuje nam ''Akademia''  You Tube, gdzie większość to raczej  są tylko zdawkowe informacje.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2016, 22:33:47 wysłane przez Astre » Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #44 : Kwiecień 05, 2016, 15:06:16 »

Jest to w sesji:    30.1.  Porozumienie z UFO - Violla i Maria.
http://porozmawiajmy.tv/porozumienie-z-ufo-violla-maria-i-iwona/
A gdzie są te sesje, bo nie widzę, a nie znam strony.

Strony: « 1 2 3 4 5 6 »   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: