Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dan Winter - wykład we Wrocławiu z dnia 06 września 2010  (Przeczytany 3549 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« : Listopad 05, 2010, 01:02:04 »

Dan Winter - wykład we Wrocławiu z dnia 06 września 2010

Dan Winter in Poland - Wrocław 06.09.2010 - 1/16
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=C_wwxbZ9ukE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=C_wwxbZ9ukE</a>
Całość na YouTube
http://www.youtube.com/view_play_list?p=4A17134A3F375C4E

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2014, 22:34:22 wysłane przez Leszek » Zapisane

jolkaz
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #1 : Listopad 17, 2010, 12:25:08 »

Dzięki Leszku za uczący wykład Dana Wintera. kochające buziaki
Nasunęły mi się takie refleksje
-wykład zaczęło oglądać ok 500 osób a do końca dobrnęło ok16
-jest dla mnie budujące,że zaczyna się wykorzystywać wiedzę opartą na naturalnych zjawiskach dla dobra człowieka
-można pomóc sobie w lepszej jakości życia poprzez wykorzystanie tej wiedzy w życiu codziennym(jak to niektórzy już robią)poprzez podniesienie fraktalności otoczenia,lepszej jakości wody itd.
Zastanawiam się jednak jak to się dzieje i ile jeszcze innych czynników wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie jeśli większość ludzi żyje w tak niekorzystnym srodowisku(budynki na siatkach stalowychi i zamkniętych w sześcianie, woda z plastikowych rur , niezdrowa żywność, ubrania ze sztucznych materiałów i długo można byłoby jeszcze wymieniać)
Czy nadejdzie taki czas,że zaczniemy żyć w harmonijnym środowiski i przestaniemy chorować?
Myślę,że to wszystko o czym Dan mówi jest bardzo ważne ale nie wszystko da się zastosować w codziennym życiu -niemniej dużo tych elementów można można wykorzystać i za to jestem Danowi wdzięczna, bo wskazuje drogę do lepszej jakości życia i chwała mu za to. słonko
Ciekawa jestem w jakim stopniu Dan wykorzystuje swoją wiedzę w życiu codziennym
Buziaczki dla wszystkich usmiech

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2010, 12:33:23 wysłane przez Leszek » Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Listopad 17, 2010, 12:34:03 »

WItaj!
Dziękuję przede wszystkim w imieniu realizatora nagrania Uśmiech
Kolega, który to kompilował i wstawił na YouTube mówi, że w dalszych częściach wykładu rozjeżdża się głos względem wizji. Czy zauważyłaś to?
Ustosunkuję się do reszty w wolnej chwili, bo projekt Wintera obejmuje nie tylko sferę technologii, ale także szeroko pojętej kultury z "tarciami" między religiami włącznie...

Pozdrawiam!  usmiech

Tyle tych buziaków, że po prostu  w obłokach

kochające buziaki  Duzy usmiech

Strony: 1   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: