Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: 1 2 3 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co się stanie z wykładami Nassima?  (Przeczytany 8528 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« : Listopad 08, 2010, 16:33:18 »

Chciałbym poinformować osoby zainteresowane, że fundacja Nassima zwróciła się do You Tube z prośbą o usunięcie jednej części wykładu "Przekroczyć Horyzont Zdarzeń". Oto ta informacja, którą potrzymałem drogą e-mailową.

<--- kliknij, aby powiększyć

W związku z potencjalną możliwością usunięcia nie tylko wykładu Nassima, ale w ogóle zamknięcia całego konta zwróciłem się poprzez osobę, która jest w bliskich kontaktach z Nassimem do fundacji theresonanceproject z pytaniem o możliwość "uchronienia" wykładów Nassima na moim kanale You Tube: http://www.youtube.com/Leszko2012
Rozmowa w tej sprawie z dyrektorem ds. promocji Fundacji ma się odbyć pod koniec bieżącego tygodnia.
Jest bardzo możliwe, że cały wykład Nassima zniknie z mojego kanału. Dlatego postanowiłem napisać o tej sprawie z uprzedzeniem, aby osoby, które chcą ten wykład zobaczyć mogły to jeszcze zrobić...

Już dzisiaj wiem, że nie będzie możliwe utrzymanie wykładu w dotychczasowej formie na moim kanale
Dlatego będę starał się wynegocjować jak najkorzystniejsze warunki. Będę starał się wynegocjować to:
a) pozostawienie wykładu w całości, ale będzie on dostępny tylko dla widzów z Polski
b) pozostawienie jak największej ilości wykładu w ramach "promocji" Nassima, w zamian za udostępnienie fundacji theresonanceproject polskich napisów  do wykładu. (napisali bowiem, że są zainteresowani wydaniem wykładu Nassima z innych językach)
c) samodzielne wydanie wykładu Nassima oficjalnie w języku polskim i zaproszenie go do Polski w przyszłym roku w zamian za pozostawienie jak największej ilości wykładu Nassima na You Tube.

Są jeszcze inne propozycje będące jakąś mieszanką powyższych.

Jeśli macie jakieś inne pomysły to napiszcie!

Pozdrawiam!

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2016, 02:01:56 wysłane przez Leszek » Zapisane

konserwa
Użytkownik
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Listopad 08, 2010, 17:46:42 »

no niestety.... Szok
ściągnąć i trzymać na cd najlepiej
i puszczać sobie w prywatnym gronie ku przypomnieniu

przykre - ale trzeba iść dalej Leszku!
może to nas zmusi do zmontowania czegoś made in poland Co2?

swoją drogą napiszę do resonansproject maila "z gratulacjami"
i na taką akcję namawiam wszystkich wykrzyknik

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2010, 17:48:26 wysłane przez konserwa » Zapisane
farfalla5
Nowy użytkownik
*

Namastè

« Odpowiedz #2 : Listopad 08, 2010, 18:01:38 »

Leszku, bardzo dziekuje za wiadomosc, wlasnie sciagam cala konferencje.

Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Listopad 08, 2010, 19:54:50 »

no niestety.... Szok
ściągnąć i trzymać na cd najlepiej
Myślę, że Ci co lubią Nassima i tak to gdzieś powrzucają... Mi po rozmowach nie będzie już wypadało...
może to nas zmusi do zmontowania czegoś made in poland Co2?
W poście sugerowałem zaproszenie Nassima do Polski, ale jak się nie uda to zrobimy coś innego, być może polskimi siłami Mrugnięcie
swoją drogą napiszę do resonansproject maila "z gratulacjami"
i na taką akcję namawiam wszystkich wykrzyknik
Dlatego może wstrzymaj się z akcjami do mojej rozmowy z The Resonance Project. Mrugnięcie
Poinformuję "co i jak".

Leszku, bardzo dziekuje za wiadomosc, wlasnie sciagam cala konferencje.
Proszę bardzo. Na forum zawsze były wersje w AVI...
http://forum.swietageometria.info/index.php/board,10.0.html

« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2010, 20:00:55 wysłane przez Leszek » Zapisane

bajka107
Użytkownik
**

« Odpowiedz #4 : Listopad 08, 2010, 20:36:11 »

Dziękuję za informacje. Niektóre jego wykłady już zniknęły z sieci.
Czy zostaną napisy do jego wykładów, czy też będziesz musiał to usunąć?

Sukces upaja. Kasa dla niego jest ważna skoro klika lat spał w przyczepie.

"Co dostałeś za darmo dawaj za darmo." taki cytat

Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #5 : Listopad 08, 2010, 20:58:27 »

Dziękuję za informacje. Niektóre jego wykłady już zniknęły z sieci.
Czy zostaną napisy do jego wykładów, czy też będziesz musiał to usunąć?

Sukces upaja. Kasa dla niego jest ważna skoro klika lat spał w przyczepie.

"Co dostałeś za darmo dawaj za darmo." taki cytat
Myślę, że wszystko będzie jasne po rozmowie z kimś z fundacji Nassima. Nie sądzę jednak, abym miał usunąć napisy PL. Babka z fundacji Nassima sugeruje w e-mailu, że są oni zainteresowani wydaniem wykładu "Przekroczyć Horyzont Zdarzeń" w wersji z polskimi napisami, a to ewentualnie oznaczałoby dodatkową pracę nad nimi...  smiech2

Swoją drogą w kwestii "polityki wydawniczej" Nassim różni się od Dana. Dan pozwolił mi udostępniać jego filmy, mimo, że także je sprzedaje... Co ostatecznie zrobi Nassim? Nie wiem. Zobaczymy po rozmowie... A może jakaś urokliwa dziewczyna/kobieta pomoże mi w tych negocjacjach z fundacją? Chodzi oczywiście o zwiększenie siły wpływu na Nassima aniolek  Oczko

« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2010, 00:06:44 wysłane przez Leszek » Zapisane

barted
Użytkownik
**

« Odpowiedz #6 : Listopad 09, 2010, 01:10:27 »

Polecam szukać na chomikuj.pl

spojlerek
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Listopad 09, 2010, 09:38:04 »

Czasami takie sytuacje zdarzają się w tym celu, by nawiązała się relacja między osobami które nie miał by okazji spotkać się bez bodźca.
Może chodzi o nawiązanie bliższej współpracy z Nassimem, a może o to, że po usunięciu jego wykładów będziecie szukać alternatywy i znajdziecie coś co czekało już na was? Uśmiech

Jak by nie było, sądzę, że warto wziąć pod uwagę taką możliwość i powstrzymać się z negatywnymi ocenami Nassima. Może on lub lego współpracownicy są tylko narzędziami w rękach kogoś wyżej kto sobie to tak zaplanował i z czasem wyniknie z tego coś bardzo wartościowego dla nas Uśmiech

Pozdrawiam
I dzięki Leszku za cynk Mrugnięcie

thozo
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Listopad 09, 2010, 12:29:32 »

Też bym się powstrzymał z ocenami. To jego praca i ma pełne prawo do praw autorskich. Wszelkie głosy oburzenia są ładnie mówiąc "bez sensu". Ostatnio Nassim na swojej stronce pisał, że pojawiły się problemy finansowe i cały projekt wisi na włosku, więc szuka rozwiązań.

Pozdrawiam

Strony: 1 2 3 »   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: