Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
  W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: 1 2 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Riese - Inna Rzeczywistość  (Przeczytany 34010 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Tijavar
Gość
« : Listopad 17, 2010, 12:11:17 »


Jestem pod ogromnym wrażeniem tego bloga, może kogoś też zainteresują te materiały:

edit: nowy adres bloga:
http://moje-riese.blogspot.com/

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2011, 12:26:07 wysłane przez Tijavar » Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1698


4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Grudzień 16, 2010, 16:17:20 »


A o czym to, tak hasłowo?

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Zapisane

Tijavar
Gość
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 06, 2011, 12:55:18 »


Darek zbiera i publikuje bardzo ciekawe informacje.. i to pod każdy względem. Mnie np. zaintrygował wątek o spotkaniach z szarakami w starych sztolniach i podziemnych tunelach. A zwłaszcza pewne specyficzne odczucie towarzyszące ludziom, którzy się na nich natykali i to zarówno tym współczesnym, jak i tym zmuszanym do ciężkich prac pod ziemią w okresie II wojny światowej.. Zainteresowanych zapraszam do lektury, uaktualniłam linka z blogiem.

Ponieważ intryguje mnie cała otoczka III Rzeszy, a zdołałam w ostatnim czasie przekopać się przez mnóstwo książek i artykułów, poniżej opublikuję jeden z ciekawszych materiałów, którego część udało mi się w ostatnim czasie przetłumaczyć. Nie jestem ekspertem, a przynajmniej not yet  Mrugnięcie, polecam czytać wszystko między wierszami, a może jakieś trybiki zaskoczą gdzie trzeba  Uśmiech Jeśli ktoś chciałby zgłosić korektę - super, mile widziana. Owocnej lektury  Uśmiech

Część pierwsza:

Thule Gesellschaft oraz the Vril Society

© 2009 Wes Penre
http://servicetoone.wordpress.com
Artykuł można kopiować jedynie do celów informacyjnych

Istnieją dwa tajne stowarzyszenia, które odegrały kluczową, zakulisową, rolę na scenie politycznej Niemiec. Ich nazwy będą znane tym, którzy już wiedzą, jak Hitler stworzył swoje imperium. W niniejszym artykule przybliżymy charakterystykę Thule Gesellschaft(Stowarzyszenie Thule) oraz Vril Society (Stowarzyszenie Vril), tajnych, niemieckich stowarzyszeń, które powołały do życia III Rzeszę i postawiły na jej czele Hitlera. Okres II Wojny Światowej umożliwił III Rzeszy realizację wielu celów (m.in. Powołanie UN oraz migracja Żydów do Izraela), sama misja pozwoliła jednak Internacjonalistom zajść o wiele dalej. Umożliwiła im bowiem urzeczywistnienie idei IV Rzeszy, która jest obecnie realizowana, a którą ma stać się Jeden Światowy Rząd.

Stowarzyszenie Thule

Najpierw ogólna charakterystyka Stowarzyszenia Thule:

Stowarzyszenie Thule (z niemieckiego: Thule-Gesellschaft), oryg. Studiengruppe für Germanisches Altertum (Grupa Badawcza Starożytności Niemieckiej), było niemiecką, okultystyczno - etniczną grupą [grupą dla ludzi] założoną w Monachium. Nazwa wywodzi się z mitycznej, położonej na dalekiej północy krainy znanej z Greckich legend. Samo Stowarzyszenie znane jest głównie jako organizacja, które powołała Deutsche Arbeiterpartei (Niemiecką Partię Pracy), przemianowaną w późniejszym czasie przez Adolfa Hitlera na Partię Nazistowską. Głównym celem
Thule-Gesellschaft było ustalenie pochodzenia rasy Aryjskiej.

“Thule” ((z grec.): Θούλη) było krainą zlokalizowaną przez Greko-Rzymskich geografów na dalekiej północy. Określenie “Ultima Thule” ([z łac.]: najbardziej oddalone Thule) zostało również użyte przez rzymskiego poetę Virgil’a w poemacie Aeneid. Miał to być odległy, północny segment Thule, który obecnie jest nam znany jako Skandynawia, określana przez mistyków Nazi stolicą starożytnego Hyperborea. Ich poglądy zainspirowane były wcześniejszymi koncepcjami Ignatius’a L. Donnelly na temat zaginionego lądu, który istniał kiedyś na Atlantyku i był domem rasy Aryjskiej. Donelly zakładał, że ląd ten to Atlantyda Platona, była to teoria, którą wcześniej interesowała się Helena Blavatska, okultystka z drugiej połowy 19 wieku. Thule-Gesellschaft nawiązała bliskie kontakty z Theosophists (Teozofistami), następcami Blavatsky.
 


Proszę zauważyć, że współczesne Thule Gesellschaft zostało powołane przez Rudolf’a von Sebottendorf w 1918 roku, lecz Zakon sam w sobie, tak jak Wolna Masoneria, Wolni Mularze, i wiele innych stowarzyszeń, ma swoje korzenie w starożytności i znany jest historii pod wieloma różnymi nazwami, jednak pozostaje wierny swojej misji i Agendzie.


Jak mi wiadomo, Stowarzyszenie Thule posiada  olbrzymią bazę na Antarktydzie, gdzie znajdują się tajne statki UFO skonstruowane przez człowieka, i skąd odbywają loty w przestrzeń kosmiczną. Istnieją plany, żeby w niedalekiej przyszłości uczynić Antarktydę suwerennym stanem, niezależnym od Jednego Światowego Rządu. Stowarzyszenia Vril, pod kontrolą Vril Power, oraz Thule Gesellschaft są ściśle powiązane.
Vril Society jest obecnie Wewnętrznym Kręgiem Thule współpracującym z Rządem U.S. od końca II WŚ, podczas którego Niemieccy Thule oraz członkowie Vril zostali, potajemnie, przeniesieni do Stanów Zjednoczonych w ramach projektu “Operation Paperclip” (Operacja Spinacz).

Oba Stowarzyszenia Thule i Vril używają pomiędzy sobą pseudonimów, którymi są imiona skandynawskich bogów i bogiń. Posiadają również własny język nordycki, który liczy sobie 11,000 lat, a którym posługuje się tylko Wewnętrzny Krąg. Jest on przekazywany z pokolenia na pokolenie każdemu spadkobiercy Wewnętrznego Kręgu. Kolejny opis świetnie podsumowuje obecny pogląd Thule na ludzkość i jej przyszłość. Fragment został przetłumaczony z języka niemieckiego i pochodzi on od Członka Thule:


To coś, co powinniśmy zrozumieć! Wszyscy jesteśmy częścią tego [Boskiego] planu.
Istnieje wiele kawałków tej wielkiej Boskiej układanki.
Niestety, ludzkość uczy się tylko poprzez katastrofy i wojny, właśnie wtedy rozwiniemy nową, kolektywną świadomość!
Kronika Akashy rozwija się wraz z rozwojem  istot ludzkich, i tak źle, jak to brzmi:
Napoleon i Hitler byli współczynnikami tej kolektywnej świadomości ludzkości
– tak, jak małe dziecko uczy się z pomocą małego bólu – tak i ludzkość będzie uczyć się jak to dziecko.
Jednakże będzie jej towarzyszyła wielka boska pomoc, znana już literaturze ezoterycznej, a do której odnosi się „Wielkie Białe Bractwo”.
Porzućmy obawy, gdyż za Gwiezdnymi Wrotami nie przyczaiły się śmierć czy poczwary.
Gwiezdne Wrota ukazują nam troskliwego i kochającego stwórcę. Wielkie Białe Bractwo stoi na straży jego pomysłów.
Bogowie przywołali Braterstwo Agarthy – Rząd Thule, oraz pozostałe magiczne systemy, które współpracują przy tworzeniu nowego eonu. Nadzieja jest naszym prawem.


Mnie osobiście nie przekonały słowa, że “za Gwiezdnymi Wrotami nie przyczaiły się śmierć czy poczwary”. Moje poszukiwania przekonały mnie, że tam może kryć się „wszystko”, a otwierając Wrota otworzymy Puszkę Pandory i wpuścimy do naszego świata wszelkiego rodzaju mieszkańców „drugiej strony”… Agartha oznacza Nację zamieszkującą wnętrze Pustej Ziemi co, według mnie, jest bardzo prawdopodobne.

Stowarzyszenie Vril

Oto krótkie spojrzenie na Stowarzyszenie Vril, informacje możemy znaleźć w Wkipedii:

Cytuj
Społeczeństwo Vril zostało powołane w 1921 roku jako “The All German Society for Metaphysics” w celu poszukiwania korzeni rasy Aryjskiej, nawiązania kontaktu z “ukrytymi władcami” Ultima Thule, oraz praktykowania medytacji mających wzmocnić [w sobie] indywidualne mistrzostwo boskiej siły Vril.

Założycielkami stowarzyszenia są medium pod przewodnictwem medium z Thule Gesellschaft - Marii Orsitsch (Orsic), pochodzącej z Zagrzebia. Maria twierdziła, że udało jej się nawiązać łączność z Aryjskimi obcymi żyjącymi na Ralpha Kauri, w systemie Aldebaran. Według niej, obcy odwiedzili Ziemię i osiedlili się na Sumerze, a słowo Vril to starożytne sumeryjskie Vri-Il “jak bóg” [W rzeczy samej, Vri-Il nie ma nic wspólnego z Sumeryjskim, ponieważ język ten nie posiada żadnego fonemu „v”, w tym języku nie można również łączyć dwóch spółgłosek na początku słowa. W akadyjskim słowo „bóstwo” to rzeczywiście Ilum, ale sumeryjski odpowiednik to Dingir].

Drugie medium jest znane jako Sigrun, imię etymologicznie powiązane z Sigrune, Valikirią, jedną z 9 córek Wotan’a ze Skandynawskich legend.

Inne źródła podają, że Stowarzyszenie Vril zostało założone przez grupę myloną z Różokrzyżowcami, utworzoną w Berlinie na końcu 19 wieku.
Za ojca stowarzyszenia podejrzewa się również Karl Haushofer’a. Kolejne nazwy utożsamiane ze Stowarzyszeniem Vril to: Luminous Lodge, lub Lodge of Light (Loża Światła), oraz  Brothers of the Light (Bracia Światła).

Podobno, Stowarzyszenie nie tylko nauczało praktyk koncentracji mających na celu przebudzić siły Vril, lecz pracowało również nad Raumflug (Spaceflight - Lotami Kosmicznymi),które umożliwiłyby im dotarcie na Aldebaran. Aby to osiągnąć, Towarzystwo Vril dołączyło do Thule Gesellschaft i DHvSS (Die Herren vom Stein Schwarzem (tłum. Mistrzowie Czarnego Kamienia)) by uzyskać dofinansowanie programu kosmicznego z udziałem maszyn międzywymiarowych, skonstruowanych na podstawie informacji przekazanych mentalnie od obcych z Aldebaran [inaczej Anunnaki, którzy panowali w starym Sumerze. Słowo Sumer (lub Sumeria) pochodzi od języka Sumi-Aldebaran, który jest systemem gwiezdnym, z którego pochodzą Anunnaki,  jest on oddalony o 68 lat świetlnych od Ziemi. Nibiru jest jedynie "stacją", z której korzystają podczas swoich Intergalaktycznych podróży].

Członkami Stowarzyszenia Vril byli prawdopodobnie: Adolf Hitler, Alfred Rosenberg, Heinrich Himmler, Hermann Göring, jak również osobisty fizyk Hitlera Dr. Theodor Morell. Byli oni pierwszymi członkami Stowarzyszenia Thule, które prawdopodobnie dołączyło do Vril w 1919 roku. NSDAP (Narodowo-Socjalistyczna Niemiecka Partia Robotnicza) została stworzona przez Thule w 1920 roku, rok później do Stowarzyszenia dołączył
Dr Krohn, który przyczynił się do stworzenia nazistowskiej flagi. W 1933 roku, z Hitlerem u władzy, Thule i Vril otrzymały oficjalne wsparcie państwa na kontynuowanie swoich badań nad latającym dyskiem, który miał zostać zastosowany w lotach kosmicznych, jak również służyć do celów militarnych.

Jednakże nie ma żadnych dowodów na istnienie prototypów tych latających maszyn. Ukryci Mistrzowie (członkowie społeczeństwa Vril i ich przeciwnicy, Jewish World Conspiracy (Światowy Spisek Żydowski)), ucieczka Hitlera wraz z Nazistami na Biegun Południowy, latające spodki, tajne, hitlerowskie wynalazki, psychiczne moce, channelingi oraz obcy z Aldebaran, to powszechnie znane elementy różnych teorii spiskowych.  
Jak dotąd nie ma żadnego naukowego wyjaśnienia, które poparłoby zwolenników tych teorii (z wyjątkiem niektórych rozdziałów Goodrick-Clark "Black Sun"), ich motywacje pozostają więc niejasne. Trzeba też zrozumieć, że tajne stowarzyszenia nie mogą być pociągnięte do dpowiedzialności za Holocaust i III Rzeszę.

Tak, jak powiedziałem, jest to "oficjalna wersja" przedstawiona w Wikipedii, jednak zawiera ona tylko ziarnko prawdy.
Ten, kto przygotował ten opis chciał jednocześnie podważyć prawdziwość całej historii.  Duży błąd!

A historia mówi, że Vril Society oparło swoją ideologię na powieści fantastycznej autorstwa Edward Bulwer-Lytton’a zatytułowanej ”Nadchodząca Rasa”. Książka opisuje rasę ludzi bardziej rozwiniętych pod względem psychologicznym od nas. Osiągnęli oni moce, które sprawiają, że stali się podobni bogom. W chwili obecnej przebywają w ukryciu.
Żyją w jaskiniach w środku Ziemi.

Większość z nas zada sobie pytanie, jak to możliwe, że grupa ezoteryków formuje poważne, tajne stowarzyszenie, na podstawie powieści fantastycznej? Oto dlaczego:  

Jeśli zaczniemy szukać informacji o Edward Bulwer-Lytton’ie, dowiemy się, że należał do The Hermetic Order of the Golden Dawn (Hermetycznego Zakonu Złotego Brzasku), który sam w sobie był (i jest) jednym z najtajniejszych ezoterycznych stowarzyszeń. Zakon wywodzi się z Angielskiego Zakonu Różokrzyża.
Jako wysoko postawiony członek Złotego Brzasku, Bulwer-Lytton posiadał olbrzymią wiedzę ezoteryczną. W tamtym czasie podjął się czegoś,
co nie było niczym dziwnym, zważywszy, że dzieje się to równie często w czasach obecnych, a mianowicie — napisał fantastyczno-naukową książkę! W ten sposób wyniósł wiedzę ezoteryczną poza zakon, co zapoczątkowało podobne działania w innych, tajnych zgrupowaniach na całym świecie.

Ludzie czytają je dzisiaj jak czyjąś fantazję, nie pojmując zupełnie powagi lektury, jej symbolizmu i prawd zawartych między wierszami. Pisanie okazało się niezwykle pomysłowym sposobem na udostępnienie „zakazanej wiedzy” szerokiej publiczności, choć jedynie nieliczni potrafią zrozumieć, o czym tak naprawdę traktuje lektura.

Po dziś dzień te informacje płyną do nas poprzez książki, hollywoodzkie filmy, pop/rocko’wą muzykę, sztukę piękną, sztukę współczesną, i wiele, wiele innych źródeł…

cdn.

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2011, 00:22:25 wysłane przez Tijavar » Zapisane
Tijavar
Gość
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 25, 2011, 20:20:06 »


cd. powyższego, ale in english, jak znajdę czas to postaram się przetłumaczyć - a może znajdzie się jeszcze jakiś pasjonat? Mrugnięcie

In December 1919 a small circle of persons from Thule, Vril and the DHvSS [Die Herren vom Schwarzen Stein (German: Lords of the Black Stone)] met in a specially rented forester’s lodge near Berchtesgaden (Germany). They were accompanied by the medium Maria Orsic and another medium only known as Sigrun. Maria had mediumistically received transmission in a secret Templar script – a language unknown to her – with the technical data for the construction of a flying machine. According to Vril documents these telepathic messages came from the solar system Aldebaran which is sixty-four light-years away in the constellation Taurus.

Here is a short summary of messages the Vril medium had received over the years and which formed the basis for all further actions by the Vril-Gesellschaft, compiled by author Jan van Helsing, and this is very important information to be able to understand the rest - this is not science fiction, but truly what is going on in the Inner Core of Thule and Vril. I need to emphasize to the reader that even if you don’t believe a word of this, it’s irrelevant. They believe it and have built at least two very complicated secret societies around it — and these societies are quite powerful and influential:

The solar system Aldebaran has a sun around which revolve two inhabited planets that form the empire SUMERAN. The population of the Aldebaran system is divided into the master race of “light God people” (Aryans) and several other human races that had developed by negative mutation from the “God people” because of climatic changes upon the planets.

The colored mutant races apparently are on a lower stage of spiritual development. The more the races intermixed, the lower the spiritual development of these people sank, which led to the situation that when the sun Aldebaran began expanding they could no longer maintain the space travel technology of their forefathers and could not leave the planets by their own means. The lower races, totally dependent upon the master race, had to be evacuated and were brought to other inhabitable planets. Despite their difference all the races respected one another and did not interfere with each other, neither the so-called God people nor the lower races. Each respected that the others just made their own developments [in contrast to what happens on Earth].

Around 500 million years ago the “light God people” started to colonize other earth-like planets, after the expansion of the sun Aldebaran and the resulting heat had made the original planets uninhabitable. It is said that in our system they first colonized the planet Mallona (also called Maldek, Marduk or – by the Russians – Phaeton) which existed in the area of today’s asteroid belt, then between Mars and Jupiter. Mars was next. [The proof for a highly developed race on Mars are the well-known face on Mars and the pyramid city which has been photographed by the Mars probe Viking in 1976. It is assumed that the master race of Sumeran-Aldebaran then also came to Earth for a first visit, witnessed by the petrified impressions of a shoe found to be about 500 million years old, and squashed under the heel a trilobite, a little crayfish that lived then upon Earth and became extinct about 400 million years ago].

The Vril people thought that later, when Earth became slowly habitable, the race of the Aldebarans landed in Mesopotamia and formed the master caste of the SUMERIANS which were described as fair, white God people. The Vril telepaths also found that the Sumerian language was not only identical with that of the German and that the language frequently of German and Sumerian-Aldebaranian were almost identical. [The Aldebarans are the ones whom we call the Anunnaki].

The construction plans and the technical details that the Vril mediums received were so accurate that they led to the most fantastic idea men ever begot: the construction of a “Jenseitsflugmachine”, a “flying machine for the other side” and the “Vril-Odin”!

Just to try to understand how complicated the terms “good” and “evil” are and how subjective they are, Dr. W.O. Schumann of the Technical University in Munich, both a Thule and a Vril member, held a speech in the early 20th Century, a section of which is reproduced here:

In everything we recognize two principles that determine the events: light and darkness, good and evil, creation and destruction – as in electricity we know plus and minus. It is always: either – or.

These two principles – the creative and the destructive – also determine our technical means…

Everything destructive is of Satanic origin, everything creative is divine. Every technology based upon explosion or combustion has thus to be called Satanic. The coming new age will be an age of new, positive, divine technology!

~from the German SS secret archivesIn the summer of 1922 the first saucer-shaped flying machine was built whose drive was based on implosion (the “other-side flying machine”). It had a disk eight meters across with a second disk with a diameter of six and a half meters above and a third disk of seven meters diameter below. These three disks had a hole at the center of one meter eighty across in which the drive, which was two meters forty high, was mounted. At the bottom, the central body was cone-shaped, and there a pendulum reaching the cellar was hung that served for stabilization. In the activated state the top and bottom disk revolved in opposing directions to build up an electromagnetic rotating field.

The performance of this first flying disk is not known. But experiments were carried out with it for two years before it was dismantled and probably stored in the Augsburg works of Messerschmidt. In the books of several German industrial companies entries under the codename "JFM" (for Jenseitsflugmaschine) can be found that show payments towards financing this work. Certainly the VRIL DRIVE (formally called "Schumann SM-Levitator") emerged from this machine


Before the end of 1937, the RFZ 2 was ready, with a Vril drive and a “magnetic field impulse steering unit. It worked – and it would meet a remarkable destiny in 1941, during the Battle of Britain, when it was used as transatlantic reconnaissance craft, because for these flights the German standard fighters ME 109 had an insufficient range. Due to the craft's small size and experimental impulse controls the RFZ-2 could only make turns of 90, 45, and 22.5 degrees making it unsuitable as a fighter aircraft.

In 1941, however, the RFZ-2 met the surface raider Atlantis in the The RFZ-2 served as a long-range spotter for the raider  which would later bring mining equipment and supplies to Neu Schwabenland prior to its sinking in December 1941.

This is the last known use of the RFZ-2 which due to its cramped interior which tended to heat up badly became known as the "Fliegende Heisswasserflasche" (Flying Hot Water Bottle)!

These machines were based an an IMPLOSION instead of an EXPLOSION system, a technology directly developed from Maria Orsic’s and her co-mediums’ channeled information. VRIL power is simply the energy of the Universe, and Nazi Germany learned how to tame it and use it for interplanetary travels.

There is a lot more to know about the development of Flying Saucers here on Earth, and I strongly recommend you read Jan van Helsing’s book, Secret Societies and Their Power in the 20th Century to learn more. It goes into details on this and various other very important subjects. For our purpose it is not necessary to go into too much details about this, other than you need to know that these things were and are going on around us in secret, and many UFOs that people see (but not all of them) are man-made. There can’t be much of a discussion whether the Vril space-crafts are real or not, because the evidence is overwhelming and indisputable.Still, there are a few more things worth mentioning. At the beginning of 1943 it was planned in Nazi Germany to build in the Zeppelin hangars, a cigar-shaped mother ship. The ANDROMEDA DEVICE of a length of 139 meters should transport several saucer-shaped craft in its body for flights of long duration (interstellar flights). By Christmas 1943 an important Vril-Gesellschaft meeting took place in the seaside resort of Kolberg.The two mediums Maria Orsic and Sigrun attended. The main item on the agenda was the ALDEBARAN PROJECT. The mediums had received precise information about the habitable planets around the sun Aldebaran and one began to plan a trip there. At a January 22, 1944 meeting between Hitler, Himmler, Kunkel (of the Vril Society) and Dr. Schumann this project was discussed. It was planned to send the VRIL-8 (Odin) large-capacity craft through a dimension channel independent of the speed of light to Alderbaran.

Under the operation PAPERCLIP German scientists who had worked in secret were brought to the U.S. privately, among them VIKTOR SCHAUBERGER and WERNHER vON BRAUN — both had been working on these projects and now introduced this secret technology to the United States Government.
In 1938 a German expedition to ANTARCTICA was made with the aircraft carrier Schwabenland (Swabia). 600,000 kms of an ice-free area with lakes and mountains were declared German territory, the NEUSCHWABENLAND (New Swabia). Whole fleets of submarines of the XXI series were later headed towards Neuschwabenland.Conceptual art of Neu Schwabenland high-tech U-Boot

Type XXVI was a high-seas U-boat propelled by the Walter Propulsion System. They would have had a crew of 3 officers and 30 men, with ten torpedo tubes, 4 at the bow and 6 in a so-called Schnee organ, and no deck guns. 100 contracts were initially awarded to the Blohm + Voss yard in Hamburg (U-4501 through U-4600) and sections were under construction for U-4501 through U-4504 when the war ended.
The other contracts had been cancelled.


Today about one hundred German submarines are still unaccounted for, some equipped with the Walter Snorkel, a device that allowed them to stay submerged for several weeks, and it can be assumed that they fled to Neuschwabenland with the dismantled flying disks or at least the construction plans. Again it must be assumed that since the test flights had been very successful some so-called flying saucers have flown directly there at the end of the war. Perhaps some may think these assumptions to be a bit on the daring side, but there are strong indications that it may well have happened that way.

There is a question why in 1947 ADMIRAL E. BYRD led an invasion of ANTARCTICA, why he had 4,000 soldiers, a man-of-war, a fully equipped aircraft carrier and a functioning supply system at his command if it was a mere expedition? He had been given eight months for the exercise, but they had to stop after eight weeks and high losses of planes undisclosed even today. What had happened?

Later Admiral Byrd spoke to the press:

It is the bitter reality that in the case of a new war one has to expect attacks by planes that could fly from Pole to Pole.

Jan van Helsing  tells us that Norbert-Jürgen Ratthofer writes about the whereabouts of the Haunebru developments in his book Zeitmaschinen (Time Machines):

The Haunebru I, II and III space gyros and the VRIL I space flying disk had disappeared after May 1945. It is very interesting to note in the context that after its nineteenth test flight the German Haunebru III is said to have taken off on April 21, 1945, from Neuschwabenland, a vast, officially German territory in the Eastern Antarctic, for an expedition to Mars, about which there is nothing further known. One year later, in 1946 the many sightings that suddenly occurred in Scandinavia of shining objects of unknown and definitely artificial origin caused a great stir among the Allies in East and West. Again one year later, in 1947, and well into the Fifties, a rising number of shining unknown flying objects, doubtlessly steered by intelligent beings,  mostly round, disk- or bell-shaped, sometimes cigar-shaped, so-called UFOs appeared over North America...

reszta: http://black.greyfalcon.us/

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Zapisane
Tijavar
Gość
« Odpowiedz #4 : Maj 01, 2011, 14:31:15 »


Bladego pojęcia nie mam, gdzie to wrzucić (ani czy ktoś już to zrobił wcześniej), a że tematy się łączą:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=9VnxcAove9w" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=9VnxcAove9w</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=V6w02r5a3Fo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=V6w02r5a3Fo</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=EKhfVUoyPnM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=EKhfVUoyPnM</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=M3SC-kERaAM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=M3SC-kERaAM</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=89HZonjSyTw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=89HZonjSyTw</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=83F0nGg-Amo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=83F0nGg-Amo</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=qFFX7cMBKtI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=qFFX7cMBKtI</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=OpMx_Z80POU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=OpMx_Z80POU</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=W-9ds2D3rM4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=W-9ds2D3rM4</a>

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Zapisane
Tijavar
Gość
« Odpowiedz #5 : Czerwiec 17, 2011, 23:50:11 »


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=1z0vycyVufs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=1z0vycyVufs</a>

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 615
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Czerwiec 19, 2011, 01:15:19 »


Hej
O Nowej Szwabii w języku polskim poczytamy tutaj
http://www.greendevils.pl/rozne/hyperborea/nowa_szwabia/1_nowa_szwabia.html

Wszystko się zazębia powoli. To i tak wyjdzie kiedyś na jaw, tyle, że wielu ludzi , którzy stworzyli Nową Szwabię może już nie żyć.Może nawet wszyscy  ?
A same statki powietrzne ? Czy  mogły być produkowane w NS ? a co z napędem ? chodzi o rtęć.

Ostatecznie możliwe, że wobec surowych warunków Antarktydy oraz własnej, niewielkiej mocy , nowe państewko poddało się USA w zamian za bezpieczeństwo i ujawnienie technologii.

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Zapisane

dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...
Tijavar
Gość
« Odpowiedz #7 : Czerwiec 22, 2011, 15:22:31 »
Rewelacje Otto Skorzenego,
Część 1


Martin Bormann: Reichsleiter na wygnaniu & Amerykański emeryt
By Ken Adachi <Editor> [/size]

Polish Translation by Wojciech Lysakowski <wlysakowski@gmail.com>
http://educate-yourself.org/cn/martinbormannphotostocompare02jul07Polish.shtml
6 lipiec, 2007

Reweleacje Otto Skorzenego,
Część 1: Martin Bormann, Reichsleiter na wygnaniu & Amerykański emeryt (6 lipiec, 2007)

Był to w roku 1998 kiedy 29 letni Eric Bermen z Florydy zaczął umawiać się na randki z miejscową dziewczyną, której 90 letni ojciec mierzący mniej więcej 195 cm posiadał "największą dłoń jaką kiedykolwiek uścisnąłem" - tak twierdził. Po jakimś czasie "Wielki Ed", bo tak nazywali go znajomi, wyjawił swoje prawdziwe nazwisko a brzmiało ono Otto Skorzeny czyli, legenda  komandosów SS (Schutzstaffel) z czasów II Wojny Światowej , osobisty ochroniarz Adolfa Hitlera i kolejny agent CIA piastujący dożywotnią posadę. To był jednak dopiero początek.

W miesiącach poprzedzających śmierć Skorzenego, która nastąpiła w 1999 roku, Skorzeny podzielił się z Bermanem informacjami o niesamowitej treści dotyczących miejsc pobytu i działalności głównych osobistości Trzeciej Rzeszy, którzy zostali uznani albo za zmarłych albo żyjących w miejscach skrzętnie utrzymywanych w tajemnicy.
Bliskimi wspólnikami Skorzenego żyjącymi w Stanach Zjednoczonych byli między innymi Martin Bormann, Josef Mengele, Alois Brunner, Walter Rauff, oraz Reinhard Gehlen. Jednak najbardziej zaskakująca rewelacja Skorzenego dotyczy krajowych agentów Nazi, którzy byli dobrze znani w Ameryce: Prescott Sheldon Bush i jego "syn", George Herbert Walker Bush,  41-y Prezydent Stanów Zjednoczonych.

Aby uwiarygodnić całą historię, Skorzeny zebrał ponad setkę fotografii i umieścił je w pudełku po butach, które przekazał Bermanowi. Są to zdjęcia  zrobione na przestrzeni 60 lat i przedstawiają rodzinne wesela, urlopy, różnego rodzaju uroczystości pomiędzy rokiem 1930 i 1990. To co czyni te zdjęcia wyjątkowe to możliwość identyfikacji postaci na nich uwiecznionych. Zdjęcia z kolekcji Skorzenego przedstawiają np. jego samego pozującego z powyżej wymienionymi osobistościami Trzeciej Rzeszy, są tam ponadto zdjęcia ukazujące Skorzenego razem z Prescottem Bushem, jego żoną Dorothy Walker Bush, i ich syna, Georga HerbertaWalkera Busha. Twierdzenie, że Berman był "we właściwym miejscu o właściwym czasie" i że uzyskał dostęp do być może materiałów, które wstrząsną opinią publiczną, byłoby niedomówieniem stulecia.

Jeszcze przed śmiercią Skorzenego, która miała miejsce 31 grudnia 1999 roku, Bermen zebrał dodatkowe informacje o wojskach Nazi i umieścił ten materiał razem z 60 lub 70 zdjęciami w nieopublikowanym manuskrypcie, któremu nadał tytuł  "Powiązania rodziny Bushów" (http://www.thebushconnection.com/ - na tej stronie można otrzymać kopie CD z tym manuskryptem).

Skorzeny powiedział Bermenowi, że głównym motywem, który nim kierował przy wyjawianiu tych informacji była chęć zemsty na George Bushu za  to iż był oszukiwany i ograbiony przez niego z pieniędzy w trakcie swojego życia. Skorzeny przeczuwał, że wkrótce umrze i uznał iż Eric Bermen , który jest Żydem, sprawi iż cała historia ujrzy światło dzienne (trudno jest jednoznacznie stwierdzić czy jest to prawdziwa i jedyna przyczyna rewelacji Skorzenego. W sumie brzmi to całkiem logicznie i wygląda jak na typowe ludzkie zachowanie. Jest też prawdopodobne iż powodem zemsty było coś więcej. Biorąc pod uwagę iż Martin Bormann wraz ze swoją organizacją posiadał olbrzymią władzę nad różnymi korporacjami na świecie (około 750), być może chciał wraz ze swoimi starzejącymi się kumplami z Nazi by cała sprawa wyszła na jaw jako swoistego rodzaju testament. Takie wyjaśnienie zasugerował Paul Manning w swojej książce z 1981 roku pt. Martin Bormann, Nazista na wygnaniu, jednak jest to wyłącznie moje przypuszczenie i czysta spekulacja. Chęć zemsty brzmi bardziej wiarygodnie i faktycznie mogła być głównym powodem, który kierował Skorzenym).

Skorzeny od 1950 roku publikował książki o swoich wyczynach z czasów II Wojny Światowej
Niektóre z rewelacji Skorzenego dotyczą: 


1. prawdziwej tożsamości i zaplanowanej przez Nazi wywrotowej działalności George Herberta Walkera Busha, 41-go Prezydenta Stanów Zjednoczonych; rzekomo sprowadzonego do Ameryki (ze Skorzenym jego ochraniarzem) i potajemnie adoptowanego przez Handlującego-z-Wrogiem skazańca Prescotta Busha (to jest dobre *tija) . Skorzeny twierdził przy tym, że prawdziwe nazwisko GHW Busha brzmi George H. Scherff, Jr., syn George Scherffa, Seniora, urodzonego w Niemczech asystenta Nikola Tesli

Pierwsze 5 lat w Ameryce George spędził  węsząc w laboratorium Tesli, pomagając przy tym swojemu ojcu (Georgeowi Scherffowi Seniorowi) wykradać w latach trzydziestych wszystko co się tylko dało z wyników badań prowadzonych przez Teslę a następnie wysyłając zdobyte materiały do Niemiec. Tesla żalił się pewnemu małżeństwu rzemieślników o szkodniczej i przebiegłej naturze "małpki", która krzątała się po jego laboratorium nazywając ją "ciekawski George". Na tej podstawie powstała w późniejszym czasie seria bajek dla dzieci pod tytułem "Ciekawski George".

2. roli jaką Skorzeny odegrał (razem z Reinhardem Gehlenem) w zabójstwie Nikoli Tesli (uduszenie)  6 stycznia, 1943 roku po tym jak dzień wcześniej, 5 stycznia podstępem zmuszono go do wyjawienia wszystkich szczegółów jego najważniejszych odkryć, a następnie kradnąc jego najwartościowsze wynalazki włącznie z zawartością sejfu, który został dostarczony Hitlerowi.

3. sfingowania "samobójstwa" Hitlera w kwietniu 1945 roku w berlińskim bunkrze (potwierdzone w 1948 w trakcie przesłuchania szefa Gestapo Heinricha Muellera, w Raporcie Nordona a także  przez rosyjską Komisję Śledczą w 1946 roku raportującej Stalinowi)

4. kluczowej roli jaką Skorzeny odegrał w konsolidacji wywiadu Nazi Gestapo i infiltrowanej przez Nazi OSS (Biuro Służb Strategicznych) a następnie w przekształceniu jej w Centralną Agencję Wywiadowczą (CIA) in 1947, (to też dobre *tija) pracując z Georgem Herbertem Walkerem Bushem (wtyczka Nazi - George H. Scherff, Jr.), i szpiegiem Nazi SS  Reinhardem Gehlenem, który miał przydomek "Dziki Bill" Donovan, a także sabotażystą, Allenem Fosterem Dullesem. Skorzeny ponosił też odpowiedzialność za operację Odessa. Głównym celem tej operacji było potajemne przemieszczenie 50 tysięcy członków Nazistów to Północnej i Południowej Ameryki przy współudziale i ochronie CIA. 

5. twierdzeń Skorzenego, iż Reinhard Gehlen, Josef Mengele, and George HW Bush bezpośrednio uczestniczyli w zabójstwie JFK. I wielu innych spisków przy udziale Nazistów, których tutaj nie wymienię a o których można się dowiedzieć z płyty CD Erica Bermena Powiązania rodziny Bushów  (poniżej).

Więcej : http://educate-yourself.org/cn/martinbormannphotostocompare02jul07Polish.shtmlWykład Ala Bieleka

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xU2nTK0nVOU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xU2nTK0nVOU</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=lbFmX-2dP8k" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=lbFmX-2dP8k</a>

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1698


4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 23, 2011, 21:46:45 »


A propos Tesli, to proponuję:
Nikola Tesla - Master of Lightning [napisy PL]

http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,72.msg262.html#msg262Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2011, 11:30:53 wysłane przez Leszek » Zapisane

Strony: 1 2 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS