Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 2300 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
andi
Nowy użytkownik
*

« : Grudzień 22, 2010, 15:57:19 »

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie,od dłuższego czasu korzystam z wiedzy zgromadzonej na tym Forum-wypada chyba chociaż podziękować za ogrom pracy tu włożonej.
Jestem dopiero na początku "drogi" ale staram się jak mogę chociaż przyznacie nie jest łatwo oddzielić ziarno od plew.

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

chrumtataj
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #1 : Grudzień 22, 2010, 17:08:39 »

Witaj:)

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

mephistopheles
Aktywny użytkownik

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Grudzień 22, 2010, 21:21:39 »

Jestem dopiero na początku "drogi" ale staram się jak mogę chociaż przyznacie nie jest łatwo oddzielić ziarno od plew.

Nigdy nie będzie łatwo, skazani jesteśmy na niewiedzę i wątpliwości, lecz dzięki temu czegoś możemy się nauczyć Uśmiech

Cześć kolego!

To, co naprawdę ważne, musi być odkryte,
lecz nigdy zrealizowane (S. Bellow)
Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Grudzień 22, 2010, 21:29:39 »

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie,od dłuższego czasu korzystam z wiedzy zgromadzonej na tym Forum-wypada chyba chociaż podziękować za ogrom pracy tu włożonej.
Dziękujemy za podziękowania Uśmiech
Robimy, co lubimy i fakt, sporo rzeczy się już nazbierało...
Witaj! Uśmiech

Tijavar
Gość
« Odpowiedz #4 : Grudzień 22, 2010, 21:36:20 »

Nigdy nie będzie łatwo, skazani jesteśmy na niewiedzę i wątpliwości, lecz dzięki temu czegoś możemy się nauczyć Uśmiech

Nigdy nie mów nigdy  Mrugnięcie otwórz umysł i serce i śmigaj!  Uśmiech

Witam również serdecznie  słonko

east
Moderator Globalny
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Grudzień 23, 2010, 00:23:14 »

Witaj andi !
Wszyscy i zawsze jesteśmy na początku drogi, według mnie. Na początku dlatego, że ta droga nie ma końca. A skoro nie ma końca to  nie ma i środka. Jaki jest więc sens ustanawiać początek ? Uśmiech
Po prostu śmigajmy .

dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: