Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kreacja przyszłości, filozofia, kwiat życia.  (Przeczytany 2105 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
jokerwader
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« : Grudzień 28, 2010, 12:28:39 »

Zastanawiam się czy rok 2012 nie przyniesie nam rozłamu społecznego i następującej po nim kataklizmu kulturowego. U ludzi bardziej wrogich wpływ promieniowania słonecznego może uaktywnić kod odpowiedzialny za nienawiść, u ludzi szukających prawdy może otworzyć furtkę do "wyższego ja". Taki wniosek zgadzał by się z teorią świętej geometrii. Nie zapominajmy przy tym, że "Sacred Geometry" jest nauką a nie wiarą- spotykałem się z takimi stwierdzeniami. Boje się, że jest za mało ludzi pragnących wiedzy, szukających pytań, taki bieg może przyczynić się to zamknięcia furtki. W zagrodzie ciężko o rozwój, dlatego też jednostki bardziej świadome, szukające wolności mogą cierpieć w stanie letargu.  "Diabeł" nie śpi. Nie do końca wiemy na jakim poziomie odbędzie się walka, w każdym razie musimy szukać wyjść, luk w nieludzkim systemie. Wszystko czego nam zabronią powinno znaleźć ujście na tej samej drodze lecz w innej postaci. Kreujemy świat poprzez myśli, dlatego też stajemy się coraz bardziej skąpi, sprowadzono nas do najnizszych instynktów. Nie możemy zapomnieć, że od zwierząt odróżnia nas możliwość formułowania pytań. To tworzy nas tak wyjątkowymi. Może właśnie o to chodzi możnym tego świata, abyśmy przestali pytać? Przecież to takie proste, to na tym opiera się niewola. Podane zostało nam jedzenie, nie zapytaliśmy czym i skąd jest, zjedliśmy, a teraz boli nas brzuch. Sami jesteśmy temu winni. Niestety odtrutkę podaje nam ten sam człowiek.

Nie chce mi się, zaraz, jestem zajęty. Kilka zwrotów, które w takim ogromie ograniczają postać ludzką.

Każdy z nas myśli samodzielnie, nie lubimy gdy narzuca się nam swoje racje, ale jako stado idziemy tam gdzie większość, to zapewnia nam bezpieczeństwo. Trzeba zrozumieć ten proces. Poruszamy się po autostradzie, ponieważ jest nam wygodniej. Nie ma dziur i jest szybko. Nie dostrzegamy przy tym, że poza nią jest ogromny, unikalny świat.  Tylko zadając pytania możemy wytyczyć własną scieżkę i poznać rzeczy piękne. Trzeba przestać jeść tą papkę, przecież to nie jest smaczne, jest bezpciowe, a do tego źle się po tym czujemy. Pytam jeszcze raz. Po co się męczymy?

Zbudowaliśmy piramidę, jest ciężka na górze lecz słaba na dole. Podstawa się sypie i wszystko musi w końcu runąć. Nikt już nie wymienia popękanych kamieni.  Co więc powinniśmy zrobić aby do tego nie dopuścić? Piramida w gizie nie ma zwieńczenia, a jednak stoi na swoim miejscu już wiele lat. Może to jest uniwersalny przekaz dla nas ludzi? Jezeli zaczniemy wyciągać po kamieniu z dołu to stanie się nieuniknione, górę można wymienić  o wiele łatwiej- potrzebujemy jedynie pomocy. Czyjej pomocy? Odpowiedz jest bardzo prosta.

Tylko pięknie gładka, idealna w swojej konstrukcji zachwyci każde spojrzenie i każdy umysł. Taka właśnie musi być przyszłość w naszych umysłach.

Czy ostatnio nie za dużo jest nienawiści i strachu? Czy na prawdę nie ma już informacji pogodnych? Zamiast ukazywać zbrodnie ludzkie, pokażcie im lek na raka. Zapytajcie ich czy muszą cierpieć? Tylko w ten sposób wykreujecie szczęście.

Dawno już zrozumiałem, że przyszłośc jest stworzona na pewnych zasadach, lecz to my wybieramy scieżkę, to na tym opiera się wszechświat. Przepowiednie mogą ukazać to co się działo lub plan który został już ułożony. Nigdy przyszłość. Odpowiedzią są wieszcze pokroju Jackowskiego. Dlatego, też rozbiecie tego systemu jest tak proste i zarazem tak ciężkie. Trzeba obudzić u ludzi ukrytą świadomość, pokazać że mogą.

Niezależnie w jakim miejscu się znajdujemy zawsze są dwie drogi, reszta to jest jedynie twór naszej wyobraźni, możliwość wyprzedzenia istoty materialnej. Scieżka po której stąpamy i scieżka którą wybierzemy. Ying i Yang. Ten właśnie fakt utwierdza mnie w przekonaniu, że jesteśmy częścią kwiatu życia.

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2010, 12:30:20 wysłane przez jokerwader » Zapisane
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: