logo

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Moja mała prośba w imieniu Klaudii.  (Przeczytany 2414 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adaś

• Aktywny użytkownik
    • Status GG
    • adamjastrzebski.pl
    • Email
Moja mała prośba w imieniu Klaudii.
« dnia: Luty 16, 2011, 10:22:00 »
Będąc tu już stałym gościem, czasami nawet coś napiszę. Pozwoliłem sobie w imieniu mojej znajomej, którą poznałem już po wypadku. O napisanie tego postu.
Klaudia Jagielska uległa ciężkiemu wypadkowi przechodząc przez ulicę. Do tej pory leży w śpiączce, przez cały czas są prowadzone przekazy energetyczne, bezpośrenio i na odległość. Bardzo duzo ludzi się w to włączyło. Najwięcej z Metody Silvy i Reiki. Jeżeli ktoś chce dołączać się do wspólnych przekazów Energetycznych nich napiszę PW. Napiszę więcej informacji. Dodam, że wypadek był w czerwcu kin 69 Czerwony księżyc w fali białego łącznika. A ci co znają kalendarz Majów wiedzą, że ten dzień jest dość szczególny. Dodam też, że Klaudia ma przy sobie ręcznie zrobione Runy.
Można też Klaudię wesprzeć na poziomie bardziej materialnym:

1% dla Klaudii Jagielskiej

Autor: Adrian Paszczyk

Dodano: 2011-02-15 11:44:22
Po wypadku z czerwca 2010 roku Klaudia Jagielska do dnia dzisiejszego jest w śpiączce. Przekaż 1% podatku na dalsze leczenie Klaudii.
- Klaudia doznała poważnego urazu mózgu i od chwili wypadku cały czas jest w śpiączce. Od niedawna jest już w domu ale wymaga stałej opieki i pielęgnacji. Nieustannie jest rehabilitowana, co powinno pozwolić wrócić jej do zdrowia.

Zapewnienie stałej rehabilitacji oraz specjalistycznego leczenia jest dla nas ogromnym obciążeniem finansowym, dlatego uprzejmie prosimy o przekazanie 1% podatku na rzecz naszej córki Klaudii. - piszą rodzice Klaudii w prośbie do ostrowian.

Nasz portal od początku jest zaangażowany w pomoc Klaudii Jagielskiej. Dwukrotnie prosiliśmy Was, drodzy czytelnicy, o oddawanie krwi dla Klaudii. Dziś możecie pomóc przekazując 1% swojego podatku. Co trzeba zrobić?

Jeżeli chcesz przekazać 1% podatku na rzecz Klaudii, w zeznaniu podatkowym PIT-37 należy wypełnić rubryki 124-126 w następujący sposób:

124. Numer KRS: 0000050135
125. Wnioskowana kwota: kwota wynikająca z 1% podatku
126. Cel szczegółowy 1%: Jagienka

Zawsze pamiętaj o wpisaniu Celu szczegółowego Jagienka.

Jeżeli chcesz dokonać darowizny na rzecz Klaudii to prosimy o wpłaty na konto Fundacji 45 1240 1994 1111 0000 2495 6839 podając w nazwie przelewu JAGIENKA.

DOLNOŚLĄSKA FUNDACJA ROZWOJU OCHRONY ZDROWIA
Ul. Traugutta 112 bud. E
50-420 Wrocław
www.dolfroz.pl

http://www.fotoszok.pl/upload/d48fac03.jpeg

http://www.ostrowmaz.com/article/show/id/6101

Jeżeli masz ochotę komuś pomóc lecz nie wiesz komu. To pomóż jej.
Dziękuję.
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2011, 10:24:02 wysłana przez Adaś »
Misy dźwiękowe, gongi, Joga, Masaż, Reiki, NLP, Silva .. Ciągle się rozwijam.

Offline Adaś

• Aktywny użytkownik
    • Status GG
    • adamjastrzebski.pl
    • Email
Odp: Moja mała prośba w imieniu Klaudii.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 17, 2011, 12:51:54 »
http://www.fotoszok.pl/upload/acfde894.jpeg
Moja mała prośba w imieniu Klaudii.
Misy dźwiękowe, gongi, Joga, Masaż, Reiki, NLP, Silva .. Ciągle się rozwijam.