logo
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Warsztat MERKABA (Kwiat Życia) z Tomem de Winter  (Przeczytany 1653 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AgnieszkaJ

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Warsztat MERKABA (Kwiat Życia) z Tomem de Winter
« dnia: Luty 28, 2011, 20:11:50 »


Warsztat MERKABA według Drunvalo Melchizedeka

prowadzi Tom de Winter

8 – 10 kwietnia w Warszawie


Merkaba to żyjące pole energetyczne człowieka. Aktywacja tego pola otwiera niewiarygodne możliwości, od ochrony po uzdrawianie siebie i innych. Medytacja Merkaba to 17 oddechów, połączonych z odpowiednimi mudrami i komendami dotyczącymi prędkości i kierunków rotacji pola, wszystkie te dane pochodzą ze starożytnej tradycji Atlantów, a pośrednio Egipcjan. 

Warsztat obejmuje m.in.:

- naukę medytacji aktywującej pole Merkaba
- świętą geometrię ciała świetlistego
- siłę intencji
- starożytne praktyki oddechowe
- uzdrawianie wewnętrznego dziecka

Podstawowym warunkiem doświadczania pozytywnego wpływu pola Merkaba na wszystkie aspekty naszego życia jest wypełnienie jego czystą, bezwarunkową miłością. Dzięki intencji na danej energii pola, można usuwać napięcia, żyć w harmonii, uzdrawiać oraz nawiązać trwałą więź z Wyższym Ja. Ostatecznym celem użycia narzędzia, jakim jest Merkaba, jest samorealizacja – wypełnienie życiowej misji człowieka tu, na Ziemi. Jako że Merkaba jest polem programowalnym, analogicznie do kryształów, które mogą przechowywać i przesyłać zakodowaną informację, można w niej umieścić dowolną intencję, która będzie do odwołania realizowana. Pole Merkaby można dowolnie programować dla realizacji własnych potrzeb lub dla dobra całego świata.

Więcej informacji o Merkabie i o świętej geometrii: www.merkaba.pl


Prowadzący  Tom de Winter
(www.linko.org): terapeuta i nauczyciel praktyk duchowych z Holandii. Pracował na różnych stanowiskach związanych bezpośrednio z pracą dla ludzi. Zanim rozpoczął pracę terapeuty (masaż krzyżowo-czaszkowy) był m.in kierownikiem działu kadr w liniach lotniczych KLM. Skutecznie wprowadza w praktykę zasadę, że ludzkie zmysły oraz odczucia związane z ciałem są kluczowym elementem procesu uzdrawiania. Studiował nauki społeczne, aby uzyskać wiedzę akademicką na temat zachowań ludzi oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury i tantry. Już od  ponad 15 lat prowadzi warsztat Merkaba (Kwiat Życia) na całym świecie. Jest jednym z trenerów, którego bezpośrednio wyszkolił Drunvalo Melchizedek i w związku z tym posiada wszelkie niezbędne uprawnienia, aby wprowadzać starożytną wiedzę o świętej geometrii oraz o ponownej aktywacji Merkaby.

Do Polski przyjeżdża regularnie od 2005 roku. Od 2009 prowadzi  dwa razy w roku warsztaty dla polskich grup w Egipcie, podczas których uczestnicy medytują w Wielkiej Piramidzie Cheopsa (piramida na wyłączność przez dwie godziny bez obecności innych turystów) oraz przed Sfinksem. Obecnie bierze udział w pionierskich doświadczeniach z wykorzystaniem aktywności alfa ludzkiego mózgu (Alpha Enhancement). Mieszka w Oosterbeek (Holandia) oraz w Maierhöfen (Bawaria - Niemcy), gdzie stworzył nowy ośrodek szkoleniowy.

Miejsce: Warszawa, ul. Bobrowiecka 9 (Sala Lustrzana) w Centrum Konferencyjno-Kongresowym,
Koszt warsztatów: 740 zł. Osoby powtarzające warsztaty zniżka 22%. 

Informacje i zapisy: Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, agnieszka@agnieszkajurko.pl


ZAPROSZENIE
W sobotę (9  kwietnia) od 18.00 do 19.00 zapraszamy na bezpłatny wykład specjalnego Gościa SHIRLIE RODEN  z Wielkiej Brytanii na temat „Uzdrawiającej Siły Własnego Głosu”. Wykład w tej samej sali co Merkaba., ul. Bobrowiecka 9 w sali Lustrzanej.


Pełna informacja:

http://agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-warsztaty/318-merkaba-w-polsce.html
www.merkaba.pl