logo
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: MERKABA, medytacje w CHEOPSIE i u SFINKSA z Tomem de Winter, 20-27 maja Egipt!  (Przeczytany 1627 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AgnieszkaJ

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
MERKABA  w Egipcie

medytacje w Wielkiej Piramidzie CHEOPSA

przed SFINKSEM i w świątyni Karnak

warsztat prowadzi Tom de Winter

 20 - 27 maja 2011 w EgipcieZapraszam na szóstą medytacyjną wyprawę organizowaną dla polskich uczestników w magicznym Egipcie. Tym razem po raz kolejny odbędzie się warsztat MERKABA wg Drunvalo Melchizedeka, który prowadzi Tom de Winter z Holandii (www.linko.org). Tom od ponad 15 lat prowadzi zajęcia na całym świecie a w Polsce od 2004 roku, jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo.  

Wyjazd obejmuje warsztat, zwiedzanie oraz już tradycyjnie medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa i świątyni Karnak. Dzięki specjalnemu zezwoleniu od Ministerstwa d/s Starożytności specjalnie dla naszej grupy w piramidzie Cheopsa zostaną otwarte dwie dodatkowe komnaty, które nie są udostępniane innym turystom mających dostęp tylko do komnaty króla. Tom de Winter z Shirlie Roden (nasz specjalny gość z Wielkiej Brytanii)  poprowadzi medytacje w 3 Komnatach. Podczas ostatnich czterech wyjazdów mieliśmy także możliwość zejścia na dół do Sfinksa i medytacji "między jego łapami", w maju postaramy się także o takie zezwolenie.

Warsztaty i medytacje są tłumaczone z języka angielskiego na polski.


Merkaba to żyjące pole energetyczne człowieka. Aktywacja tego pola otwiera niewiarygodne możliwości, od ochrony po uzdrawianie siebie i innych. Medytacja Merkaba to 17 oddechów, połączonych z odpowiednimi mudrami i komendami dotyczącymi prędkości i kierunków rotacji pola, wszystkie te dane pochodzą ze starożytnej tradycji Atlantów, a pośrednio Egipcjan.  Podstawowym warunkiem doświadczania pozytywnego wpływu pola Merkaba na wszystkie aspekty naszego życia jest wypełnienie jego czystą, bezwarunkową miłością.

Warsztat obejmuje m. in.:

* naukę medytacji aktywującej pole Merkaba
* świętą geometrię ciała świetlistego
* siłę intencji
* starożytne praktyki oddechowe
* uzdrawianie wewnętrznego dziecka

Więcej informacji o Merkabie i świętej geometrii
: www.merkaba.pl


PROGRAM

20 maja:   przylot z Warszawy do Hurghady
21 maja:   warsztat
22 maja:   warsztat
23 maja:   Kair, medytacje w  Wielkiej Piramidzie Cheopsa i u Sfinksa
24 maja:   dzień wolny
25 maja:   Luksor (Dolina Królów, Świątynia Hatszepsut, uzdrowiciel Adel El Atara)
26 maja:   świątynia Karnak, plantacja bananów, orientalny bazar, jazda wielbłądem
27 maja:   wylot z Hurghady do Warszawy


A jak było w Egipcie w 2009 i 2010 roku...

Najnowszy wywiad z Shirlie Roden o podróżach medytacyjnych z polskimi grupami do Egiptu (polskie napisy):
cz. 1 http://www.youtube.com/watch?v=rf1NudQBS5Q
cz. 2 http://www.youtube.com/watch?v=3q43TVlKkdA

relacje:  http://agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-artykuly.html
zdjęcia: http://agnieszkajurko.pl/galeria-link.html
filmy: http://merkaba.com.pl/index.php/wideo.html


OPŁATY

1) Samolot (charter):  1390 zł (cena zawiera ubezpieczenie)

2) Warsztat:  1390 zł
- możliwość zabrania osób towarzyszących nie uczestniczących w warsztacie. Osoba towarzysząca płaci 490 zł tzw. opłaty organizacyjnej. Osoby towarzyszące nie biorą udziału w warsztacie, ale mogą z nami jeździć na wycieczki i uczestniczyć w dodatkowych zajęciach Shirlie Roden oraz w medytacjach podczas zwiedzania.
- warsztat jest tłumaczony z angielskiego na polski

3) Pakiet 700 usd (ok 2100 zł) zawiera: 6 noclegów w Hurghadzie i 1 nocleg w Luksorze (hotele 4*, miejsce w pokoju dwuosobowym z łazienką), wycieczki: jeden dzień w Kairze i dwa dni w Luksorze: Jedynka za dopłatą. Cena nie obejmuje opłaty za prywatne zwiedzanie piramidy Cheopsa i Sfinksa (zazwyczaj ok. 500 zł od osoby).

Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel: 501 625 528

Uwaga: ograniczona liczba miejsc!


Pełna informacja:
http://agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-warsztaty/369-merkaba-egipt.html
    
    
*************************

Po raz kolejny mamy w programie wizytę  w Oils, Herbs and Spices Center for Mind, Body and Soul (centrum olejków, ziół i przypraw dla Umysłu, Ciała i Duszy) należący do lokalnego uzdrowiciela  Adela el Attar  w Luksorze (www.adel-el-atara.com), do którego przyjeżdżają ludzie z całego Egiptu po pomoc. Adel regularnie prowadzi także warsztaty oraz indywidualne sesje w Francji. Trafiliśmy do niego "przez przypadek" w listopadzie 2009 r. od tamtego czasu zawsze go odwiedzamy.  Adel prezentuje, zwłaszcza grupom medytującym, olejki do czyszczenia i harmonizacji czakr oraz  uzdrawiające zioła.  Jest niezwykłą osobą,  o której barwnie opisała jedna z uczestniczek:

    <..Było już dobrze po 21:00, gdy przekroczyliśmy progi sklepu. Mimo późnej pory jego właściciel, Egipcjanin Adel, będący równocześnie kimś w rodzaju bioenergoterapeuty czy szamana, przywitał nas bardzo serdecznie. Poczęstował nas herbatą, jednym ze specjałów sklepu, i przedstawił nam swoje szczególne towary: wonności, olejki, zioła, przyprawy itd. Na jednej z koleżanek zademonstrował też energetyczne działanie jednego ze specyfików. Kiedy niemal wszyscy przywarliśmy do kantoru, by robić zakupy, Adel wskazał na kilka osób, w tym na mnie, że dobrze by było aby mógł nam zrobić zabieg, ponieważ w każdym z nas jest coś z przeszłości, co wymaga oczyszczenia. Zgodziliśmy się. Ciekawe, że przy tym powtórzył kilka razy po cichu, jakby do siebie, że jesteśmy specjalną grupą. Ponieważ następnego dnia wyjeżdżaliśmy z Luksoru o 8-ej rano, było jasne, że zabiegi trzeba będzie zrobić jeszcze tego dnia. Już późną nocą w sklepie została nas wiadoma garstka. Nie bez zaskoczenia stwierdziłam, że nasze grono, to niemal te same osoby, które wraz ze mną były w świątyni bogini Hathor i później w sanktuarium Amenhotepa III. Czułam, że zabiegi terapeutyczne naszego przemiłego gospodarza, to kolejny prezent od losu.  Adel nie żądał od nas pieniędzy, twierdząc, że oni (?) nie przyjmują zapłaty. Jeśli chcemy, możemy dać co łaska, a on przeznaczy to na cele charytatywne. Tak też się stało. Gdy nasz gospodarz robił zabieg dla mnie, otrzymałam „z góry” wgląd w przyczyny, dla których wspomniana wcześniej tajemnicza relacja ma miejsce w moim życiu i jaki będzie jej dalszy przebieg. Adel dał mi też od siebie rady, które mogą okazać się pomocne przy jej transformowaniu..>.

Pełna relacja: http://agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-artykuly/245-relacja-maj2010-egipt-beata.html

    


 
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2011, 23:23:15 wysłana przez AgnieszkaJ »