logo
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dziwne kfiatki...  (Przeczytany 8714 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tijavar

 • Gość
Dziwne kfiatki...
« dnia: Maj 15, 2011, 17:38:01 »
Zbigniew Brzezinski Fears The Global Awakening

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=SZyo9HRGeWw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=SZyo9HRGeWw</a>

Zdumiony Zbigniew Brzeziński na konferencji Bilderberg Group:

(od 2:15)  „Rasa ludzka po raz pierwszy w dziejach ludzkości jest politycznie przebudzona, to zupełnie nowa rzeczywistość.... zupełnie nowa rzeczywistość (...) okazuje się, że w ciągu ostatnich stu lat cały świat stał się politycznie świadomy(...)"

 8)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2011, 15:10:45 wysłana przez tijavar »

MEM HEI SHIN

 • Gość
Odp: Zbigniew Brzezinski Fears The Global Awakening
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 16, 2011, 02:31:33 »

Zdumiony Zbigniew Brzeziński na konferencji Bilderberg Group:

(od 2:15)  „Rasa ludzka po raz pierwszy w dziejach ludzkości jest politycznie przebudzona, to zupełnie nowa rzeczywistość.... zupełnie nowa rzeczywistość (...) okazuje się, że w ciągu ostatnich stu lat cały świat stał się politycznie świadomy(...)"Są tu treści, które muszę zdementować....
Więc nazwę ten wywód tego podwójnego agenta nie myśleniem, tylko bredzeniem.
Na szczęście ta cywilizacja, która je patologią cywilizacyjną,  jest już likwidowana. Z tytułu  zawężonego i prymitywnego myślenia. :obloki:
Życzę więc z całego serca tym kukłom, aby się rozpuściły w strukturalnych siatkach.


« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2011, 02:40:03 wysłana przez MEM HEI SHIN »

Offline konserwa

 • Użytkownik
 • **
 • Wiadomości: 35
  • Zobacz profil
  • Email
Odp: Zbigniew Brzezinski Fears The Global Awakening
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 16, 2011, 13:18:39 »
Życzę więc z całego serca tym kukłom, aby się rozpuściły w strukturalnych siatkach.

obawiam się, że oni są "strukturalnie wpisani" w algorytm tych siatek


Offline east

 • Moderator Globalny
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 614
  • Zobacz profil
  • Email
Odp: Zbigniew Brzezinski Fears The Global Awakening
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 17, 2011, 09:52:38 »
Po pierwsze to dobrze, iż "kukły" nareszcie zaczynają zdawać sobie sprawę z potęgi PRZEBUDZONEJ ,kolektywnej świadomości. Być może Brzeziński zrewidował w końcu swoje podejście do ludzkości wyrażone w cytacie z 1970go przytoczonym na końcu filmiku.
Z drugiej strony to nie liczyłbym na to,  że kukły dadzą się bez walki rozpuścić w strukturalnych siatkach. Oni są  kreatorami iluzji. Ludzie zatopieni w tych iluzjach są ich zasilaniem.
Dlatego właśnie Brzeziński obawia się przebudzenia. Oni widzą , że jakiekolwiek iluzje by nie tworzyli pod płaszczykiem demokracji to ludzie się budzą i tak. Wnioski jakie z tego wyciągną mogą być takie, zeby ujawnić w końcu NWO. Być może proces formowania się NWO nie jest zakończony z uwagi na wymienienie potencjalnych "power entities" czyli konkurencyjnych, liczących się graczy na świecie tj :Rosję,  Chiny ,Indię ,Japonię ( choć ta popadła w problemy z powodu tsunami - lub jej zagrozili w ten sposób za pomocą HAARP )  w pewnej mierze EU.

Jednakże jakiekolwiek państwo by nie wziąć pod uwagę to wszędzie panujący ustrój opiera się na pozyskaniu zaufania społecznego (np. iluzjami dobrobytu )  lub na autokratycznych rządach opartych na sile. I tutaj rządzących  spotyka największe wyzwanie bo ludzie są coraz bardziej świadomi i żądają zmian. I system będzie musiał się dostosować.
dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...

MEM HEI SHIN

 • Gość
Odp: Zbigniew Brzezinski Fears The Global Awakening
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 17, 2011, 18:06:16 »

Z drugiej strony to nie liczyłbym na to,  że kukły dadzą się bez walki rozpuścić w strukturalnych siatkach.

Nie będą miały wiele do powiedzenia.....
Istoty o takiej charakterystyce są niebezpieczne dla swojego rozwoju jak również dla rozwoju innych !
W związku z powyższym zostaną wypchnięte ze tej struktury przestrzeni do innej struktury na kolejne 26 tysięcy lat cyklu rozwoju świadomości
jako archetypy niezdolne do przemian i rozwoju.
 Wszechświat nie po to powstał, aby hołubić takie wzorce o takich algorytmach !

Jak by to powiedział Winter - takie świadomości są niekoherentne,   wobec niewyobrażalnych procesów zmian świadomości, czyli są dekoherentne, a skoro tak - ulegają destrukcji.
Niech zatem już pakują walizki, bo to najlepsze co mogą zrobić.
Nic na to nie poradzimy.
Tym Wszechświatem czy się to komuś podoba, czy nie rządzi
ścisła matematyka i fizyka, a nie wielka władza, wielka polityka, wpływy, wielkie biznesy i inne chore bzdety.
    
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2011, 18:09:14 wysłana przez MEM HEI SHIN »

Tijavar

 • Gość
Odp: Dziwne kfiatki...
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 16, 2011, 15:23:58 »
Japończycy rozpoczynają produkcję mięsa z ludzkiego kału. Skusisz się?

Mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni znani są ze swojego ekscentryzmu. To właśnie tam powstają najdziwniejsze filmy, najbardziej absurdalne reklamy, a naukowcy wpadają na najbardziej osobliwe pomysły. Pomimo tego, że wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do tego, iż Japonia to kraj ludzi ze specyficznym podejściem do życia, to jego mieszkańcy wciąż nie przestają zaskakiwać. Najnowszy pomysł japońskich uczonych może natomiast odebrać wielu osobom apetyt na kolejne posiłki przez resztę dnia. Profesor jednego z tamtejszych laboratoriów opracował bowiem recepturę na produkcję sztucznego mięsa. Nie byłoby w tym nic dziwnego - wszak nad metodami produkcji syntetycznego mięsa pracuje obecnie wielu naukowców - gdyby nie fakt, że ów uczony zamierza do jego wytwarzania wykorzystywać ludzkie odchody. (...)

Jestem wegetarianką, ale bez przesady...  >:D

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Japonczycy-rozpoczynaja-produkcje-miesa-z-ludzkiego-kalu-Skusisz-sie,wid,13515226,wiadomosc.html?ticaid=6c7ef

Mam marzenie. Chcę być najcięższą kobietą na świecie.

Choć amerykańscy lekarze nie ustają w walce z szerzącym się w USA zjawiskiem nadwagi, to nie wszyscy mieszkańcy Stanów Zjednoczonych słuchają ich z należytą powagą.

Z pewnością porad lekarzy nie bierze sobie do serca pewna 44-letnia Amerykanka, która stara się zdobyć tytuł najcięższej kobiety na świecie. Jest już rekordzistką Guinnessa - w 2007 roku udało jej się zdobyć tytuł najcięższej matki na świecie.

http://niewiarygodne.pl/gid,13330335,img,13330450,kat,1017185,title,Mam-marzenie-Chce-byc-najciezsza-kobieta-na-swiecie,galeriazdjecie.html

Wklejać, nie wklejać, no wkleję..  :mysl:

http://img546.imageshack.us/img546/3886/donna2.jpg
Dziwne kfiatki...


10 najdziwniejszych monstrów świata.

Pierwsze stworzenie zwane Potworem z Montauk znalazła i sfotografowała w lipcu 2008 r. Jenna Hewitt. Ta istota nie przypominała żadnego żyjącego na Ziemi zwierzęcia. Miała ok. 75 cm długości i krępą, silną budowę ciał. Pysk zwierzęcia uzbrojony był w duże ostre zęby i przypominał bardziej pysk żółwia, niż psa, czy dzika.

W okolicach nadmorskiej miejscowości Montauk w rejonie Long Island w USA wkrótce odkryto leżące na plaży kolejne szczątki zwierzęcia, którego przynależności gatunkowej nie udało się ustalić. Następne Potwory z Montauk znaleziono we wrześniu 2008 r. i w maju roku 2009.

Na temat przynależności gatunkowej tych monstrów postawiono wiele hipotez. Sceptycy najczęściej twierdzili, że to szczątki psów, kotów, morskich żółwi, a nawet szopów praczy. Inna koncepcja mówi, że Potwory z Montauk, to hybrydy, mutanty stworzone dla nieznanych celów w jakimś tajnym laboratorium genetycznym.


http://niewiarygodne.pl/gid,13354389,img,13354540,kat,1017185,title,10-najdziwniejszych-monstrow-swiata,galeriazdjecie.html

http://img862.imageshack.us/img862/181/mwmediamwmedia204654.jpg
Dziwne kfiatki...


 :o

Offline east

 • Moderator Globalny
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 614
  • Zobacz profil
  • Email
Odp: Dziwne kfiatki...
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 16, 2011, 23:05:52 »
Tijavar, tak sobie myślę, że zazdrościsz ciała  tej "futrzastej"  Pani i dlatego zamieszczasz takie fotki ;) Co nawet podkreśliłaś w powyższym poście hehe.
Ojj Ty łobuzie ...

A co do pożywienia z kału ...
otóż przy moim dawnym, rodzinnym domu, tuż obok szamba rosła sobie czereśnia. Przebiła się ona korzeniami poprzez beton do środka szamba i stamtąd czerpała "soki" .Miała najpiękniejsze i najbardziej dorodne ,słodkie owoce w okolicy.Kiedyś zaczepił mnie jechowy na pogawędkę to go poczęstowałem czereśniami. Posmakował i podziwiał ,mówi ,że to dzieło boże. A ja mu na to, że to "dzieło boże" świetnie się czuje przy ludzkiej kloace , zaś owoce na tym moim gównie wyrosły  heheh. Więcej jechowy do mnie nie przyszedł. No może okrutny byłem, ale coś mu , i mnie też , to uświadomiło. Natura potrafi przerabiać wszystko ze wszystkiego w taki sposób, że tylko wyjątkowo zapiekli twardziele odrzucą finalne produkty ze względu na tzw światopogląd.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2011, 23:12:47 wysłana przez east »
dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...

Offline Leszek

 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 1792
  • Status GG
  • Zobacz profil
  • swietageometria.info
  • Email
Odp: Dziwne kfiatki...
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 17, 2011, 08:37:58 »
Tak ogólnie, to smacznego!  ;D

Tijavar

 • Gość
Odp: Dziwne kfiatki...
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 17, 2011, 14:26:40 »
nie jestem jakaś wybitna estetka, stosowanie i właściwości lecznicze moczu jest znane, ale kału? Ad. szamba, co za temat  >:D ale jak sobie drzewko ciągnęło subst.odżycze to przez filtr zwany ziemią ;) i na to się zgadzam :PP ad.futerkowej, intryguje mnie ze względów psychologicznych i tzw zaburzonej fraktalności,łobuzie!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2011, 14:28:26 wysłana przez tijavar »

Ania

 • Gość
Odp: Dziwne kfiatki...
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 09, 2013, 10:11:01 »
Trochę oliwy do ognia  >:D

Wykopane u Darka Kwietnia jakiś czas temu http://moje-riese.blogspot.com/2013/04/to-cyba-jest-prawda.html

Prawdziwy powód abdykacji papieża i "niedomagań" królowej UK (pewnie wkrótce też abdykuje "ze względu na zdrowie"):

W dniu 25.02.2013 Międzynarodowy Trybunał ds. Zbrodni Kościoła i Państwa wydał wyrok skazujący Elżbietę Windsor królową Anglii, głowę kościoła katolickiego Josepha Ratzingera (i poniekąd sam kościół katolicki jako organizację) oraz Stephen-a Harper-a - premiera Kanady na 25 lat bezwarunkowego pozbawienia wolności oraz na konfiskatę dóbr... W przypadku papieża konfiskata ma dotyczyć dóbr Watykanu, dlatego papież musial ustąpić, gdyż wiedział o spodziewanym wyroku karnym... Wyrok uprawomocni się 4 marca 2013 roku, stąd abdykacja w trybie nagłym z dniem 28 luty 2013, przed uprawomocnieniem się wyroku karnego. Jest to wyrok na mocy orzeczenia Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości (MTS) z siedzibą w Brukseli nr. 022513-001. Kwestia jak najbardziej do sprawdzenia, przy czym osoby posługujące się językiem angielskim będą miały znacznie łatwiej... Wypowiedź biskupa Pieronka z połowy lutego 2013, że papież i kościół katolicki mają poważniejsze problemy niż pedofilia, wydaje się teraz całkiem zrozumiała.
Wszystkie oficjalne informacje sądowe o wyroku na papieża są tutaj:

http://itccs.org

http://itccs.org/wp-content/uploads/2013/02/CLOrder.jpg

http://www.himavanti.org/pl/c/artykularnia/papiez-benedykt-xvi-skazany-na-25-lat-pozbawienia-wolnosci

http://www.empowernetwork.com/drjanet/blog/guilty-verdict-pope-ratzinger-queen-elizabeth-windsor-will-go-to-jail-itccs-org-common-law-court-surrender-or-be-arrested/

i jeszcze urywek ze strony http://www.himavanti.org/pl/c/artykularnia/papiez-benedykt-xvi-skazany-na-25-lat-pozbawienia-wolnosci

To wszystko tłumaczy szybką abdykację papieża Józefa Ratzingera aka Benedykt XVI i jeszcze szybciej organizowane konklawe... Osobom, które o prawnych problemach Watykanu nigdy nie słyszały dodamy, że zaczęły się one z dniem 14.02.2011 w momencie złożenia doniesienia przez doktorów prawa Christian-a Sailer, Gert-Joachim-a Hetzel i prof. Luis Moreno Ocampo o popełnieniu przestępstwa przez dr Josepha Ratzingera, Papieża Kościoła Rzymsko-Katolickiego z powodu popełnienia zbrodni przeciw ludzkości, zgodnie z art.7 Statutu MTK... 59 stronicowy dokument wylicza wszelkie zbrodnie kościoła rzymsko-katolickiego, które nie były sądzone dotąd tylko dlatego, że wyszły one z instytucji, na której czele stoją “najwięksi dygnitarze”, którzy wydają się stać ponad wszelkimi czynami karalnymi. Tradycyjna służalczość wobec dostojników Kościoła katolickiego zabiła wszelkie poczucie praworządności.

W dokumencie opisano trzy przestępstwa przeciwko ludzkości, za które dr Joseph Ratzinger, jako były kardynał, a obecnie papież jest odpowiedzialny karnie i ścigany dożywotnio, bez przedawnienia z mocy Prawa Międzynarodowego.

1. Utrzymywanie i kierowanie ogólnoświatowym totalitarnym, przymusowym reżimem, który uciska swoich członków za pomocą gróźb budzących strach i szkodzących zdrowiu.

2. Utrzymywanie siejącego śmierć zakazu używania prezerwatyw także wtedy, kiedy istnieje zagrożenie zakażeniem HIV/AIDS.

3. Utworzenie i utrzymywanie ogólnoświatowego systemu tuszowania i ułatwiania przestępstw seksualnych przez księży katolickich, co jest pożywką dla coraz to nowych przestępstw.

4. Odpowiedzialność za ludobójstwo indiańskich, niechrześcijańskich dzieci w Kanadzie.

Jak ktoś chce bardziej zgłębić temat załączamy link do obszerniejszego streszczenia powyższego dokumentu na stronie Trybunału. Jeżeli chodzi o decyzję z 25 lutego 2013 to źródło, można tam też znaleźć link nawet do filmu na YT (angielski) i zdjęcia wydanego wyroku... Znającym angielski zamieszczamy orzeczenie z Brukseli a osobom nie posługującym się angielskim streszczamy z grubsza co postanowił sąd...


taka SENSACJA a tak cicho w mediach... zemsta templariuszy, wyrok trybunału czy też inne licho? Zapewne nigdy się nie dowiemy  >:( ale kFiatki dziwne,tak jak dziwna jest historia tej ziemi...