Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: 1 2 3 4 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Harmonia kosmosu - VIII Zlot Ludzi Nowej Ery 2011  (Przeczytany 10576 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Michał-Anioł
między niebem a piekłem
Moderator Globalny
Ekspert

Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym

Michał Anioł
Zobacz profil WWW
« : Maj 22, 2011, 11:44:58 »

Mam pytanie odnośnie tegorocznego zlotu na Ślęży czy planujemy może spotkanie forumowiczów przy okazji i czy w ogóle ktoś z was planuje tam być ?

Data i miejsce
24-26 czerwca 2011 roku
Schronisko „Pod Wieżycą”, Sobótka, ul. Armii Krajowej

Organizator: Forum Nowej Cywilizacji
przy współpracy ŚOK w Sobótce
Patronat medialny: „Czwarty Wymiar”

Wyświetl większą mapę

Witajcie!

Z wielką radością informujemy, że w tym roku nasz Zlot odbędzie się w dniach 24- 26 czerwca 2011 roku u podnóża góry Ślęży w Sobótce k/Wrocławia przy schronisku „Pod Wieżycą” (tam odbywały się pierwsze zloty). To już ósmy raz z inicjatywny Forum Nowej Cywilizacji odbywają się pod gołym niebem spotkania niezwykłych ludzi określających się jako wolni ludzie, ludzie nowej ery. Impreza realizowana jest we współpracy z lokalnymi władzami samorządowymi.

Jest to absolutnie ekscytujące spotkanie, którego charakter trudno jest opisać słowami. Zlot jest całkowicie nieformalny a organizatorzy dbają tylko o właściwe przygotowanie programu na tzw. scenie i zachowanie podstawowych zasad porządku. Reszta w sposób cudowny dzieje się sama. Ci, którzy brali w nich udział w poprzednich latach mogą to potwierdzić.

Z każdym rokiem nas przybywa. Kiedy startowaliśmy po raz pierwszy było nas kilkanaście osób. W ubiegłym roku w chłodny, wrześniowy, sobotni wieczór na prezentacji Dana Wintera z Australii było nas ok. 700 osób. Teraz w ciepłe czerwcowe dni będzie nas zapewne dużo więcej. Tym bardziej, że tegoroczny program zapowiada się imponująco.

Piątek

Zaczynamy 24 czerwca w piątek o godzinie 16.30 otwarciem zgromadzenia ludzi pragnących tworzyć ruch społeczny wolnych ludzi: DOSYĆ!

Więcej: http://januszzagorski.pl/imprezy/harmonia-kosmosu/viii-zlot-harmonia-kosmosu-2011/

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2011, 08:36:51 wysłane przez Leszek » Zapisane

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie zrozumieć świat!

www.imaginarium.org.pl
Radosław
Zaawansowany użytkownik

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Maj 22, 2011, 18:45:30 »

Ja będę Duży uśmiech

pozdrawiam

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Michał-Anioł
między niebem a piekłem
Moderator Globalny
Ekspert

Michał Anioł
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Maj 22, 2011, 19:01:09 »

ja też sie wybieram a gdzie nocleg planujesz ,pytam ponieważ dzwoniłem do ośrodka i nie przyjmują rezerwacji Podobno Pan Z.Wszystkie pokoje już zarezerwował

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie zrozumieć świat!

www.imaginarium.org.pl
Radosław
Zaawansowany użytkownik

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Maj 22, 2011, 19:57:54 »

Nocleg w najlepszym hotelu w okolicy, szczyt Ślęży, południwa strona przy maszcie widokowym.

do zobaczenia!!!

Michał-Anioł
między niebem a piekłem
Moderator Globalny
Ekspert

Michał Anioł
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : Maj 23, 2011, 10:04:18 »

a jakis namiar

www.imaginarium.org.pl
Radosław
Zaawansowany użytkownik

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Maj 23, 2011, 10:12:04 »

Michał śpię na szczycie pod gołym niebem, wedle podanych namiarów.

W tym roku Harmonię przenieśli:
http://davidicke.pl/forum/harmonia-kosmosu-2011-t6791-30.html

Poza tym - byłem na niej 2 razy i z moich obserwacji wynika że aby się przespać wystarczy śpiwór, namiot postawiony przez jakichś dobrych ludzi zawsze się znajdzie Mrugnięcie

pozdrawiam

konserwa
Użytkownik
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Maj 24, 2011, 15:49:10 »

Radosław, nocujesz tam już w piątek, czy dopiero w sobotę?

Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #7 : Maj 25, 2011, 08:33:06 »

Jeśli chodzi o mnie to przyjadę.. jak tylko moje szkolenie z pracy nie wypali... Jeśli odbędzie się normalnie to najpewniej niestety nie będę mógł przyjechać, a żałuję, bo chętnie bym się na spokojnie spotkał.

P.S
Wrzuciłem do pierwszego posta pare informacji o Zlocie.

« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2011, 08:37:43 wysłane przez Leszek » Zapisane

konserwa
Użytkownik
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Maj 25, 2011, 09:13:59 »

czy w Szczecinie nie ma tzw. zwolnień lekarskich Mrugnięcie?

objawy jakiejkolwiek choroby może zczytać z netu i L4 na piątek i sobotę gotowe - zresztą może z uwagi na tematykę poruszaną na Harmonii i Twoje zainteresowania, jakiś psychiatra "bez szemrania" da Ci zwolnienie Duży uśmiech

proszę Cię Leszku...z powodu szkolenia nie być na Harmonii Z politowaniem

Strony: 1 2 3 4 »   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: