logo

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Harmonia kosmosu - VIII Zlot Ludzi Nowej Ery 2011  (Przeczytany 14756 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michał-Anioł

• między niebem a piekłem
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym
    • Imaginarium
Harmonia kosmosu - VIII Zlot Ludzi Nowej Ery 2011
« dnia: Maj 22, 2011, 11:44:58 »
Mam pytanie odnośnie tegorocznego zlotu na Ślęży czy planujemy może spotkanie forumowiczów przy okazji i czy w ogóle ktoś z was planuje tam być ?

http://januszzagorski.pl/wp-content/uploads/2011/05/baner.jpg
Harmonia kosmosu - VIII Zlot Ludzi Nowej Ery 2011

Data i miejsce
24-26 czerwca 2011 roku
Schronisko „Pod Wieżycą”, Sobótka, ul. Armii Krajowej

Organizator: Forum Nowej Cywilizacji
przy współpracy ŚOK w Sobótce
Patronat medialny: „Czwarty Wymiar”

Wyświetl większą mapę

Witajcie!

Z wielką radością informujemy, że w tym roku nasz Zlot odbędzie się w dniach 24- 26 czerwca 2011 roku u podnóża góry Ślęży w Sobótce k/Wrocławia przy schronisku „Pod Wieżycą” (tam odbywały się pierwsze zloty). To już ósmy raz z inicjatywny Forum Nowej Cywilizacji odbywają się pod gołym niebem spotkania niezwykłych ludzi określających się jako wolni ludzie, ludzie nowej ery. Impreza realizowana jest we współpracy z lokalnymi władzami samorządowymi.

Jest to absolutnie ekscytujące spotkanie, którego charakter trudno jest opisać słowami. Zlot jest całkowicie nieformalny a organizatorzy dbają tylko o właściwe przygotowanie programu na tzw. scenie i zachowanie podstawowych zasad porządku. Reszta w sposób cudowny dzieje się sama. Ci, którzy brali w nich udział w poprzednich latach mogą to potwierdzić.

Z każdym rokiem nas przybywa. Kiedy startowaliśmy po raz pierwszy było nas kilkanaście osób. W ubiegłym roku w chłodny, wrześniowy, sobotni wieczór na prezentacji Dana Wintera z Australii było nas ok. 700 osób. Teraz w ciepłe czerwcowe dni będzie nas zapewne dużo więcej. Tym bardziej, że tegoroczny program zapowiada się imponująco.

Piątek

Zaczynamy 24 czerwca w piątek o godzinie 16.30 otwarciem zgromadzenia ludzi pragnących tworzyć ruch społeczny wolnych ludzi: DOSYĆ!

Więcej: http://januszzagorski.pl/imprezy/harmonia-kosmosu/viii-zlot-harmonia-kosmosu-2011/
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2011, 08:36:51 wysłana przez Leszek »
Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie zrozumieć świat!
www.imaginarium.org.pl

Offline Radosław

• Zaawansowany użytkownik
    • Email
Odp: Harmonia kosmosu - VIII Zlot Ludzi Nowej Ery 2011
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2011, 18:45:30 »
Ja będę ;D

pozdrawiam

Offline Michał-Anioł

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • Imaginarium
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 22, 2011, 19:01:09 »
ja też sie wybieram a gdzie nocleg planujesz ,pytam ponieważ dzwoniłem do ośrodka i nie przyjmują rezerwacji Podobno Pan Z.Wszystkie pokoje już zarezerwował
Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie zrozumieć świat!
www.imaginarium.org.pl

Offline Radosław

• Email
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2011, 19:57:54 »
Nocleg w najlepszym hotelu w okolicy, szczyt Ślęży, południwa strona przy maszcie widokowym.

do zobaczenia!!!

Offline Michał-Anioł

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • Imaginarium
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 23, 2011, 10:04:18 »
a jakis namiar
www.imaginarium.org.pl

Offline Radosław

• Email
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 23, 2011, 10:12:04 »
Michał śpię na szczycie pod gołym niebem, wedle podanych namiarów.

W tym roku Harmonię przenieśli:
http://davidicke.pl/forum/harmonia-kosmosu-2011-t6791-30.html

Poza tym - byłem na niej 2 razy i z moich obserwacji wynika że aby się przespać wystarczy śpiwór, namiot postawiony przez jakichś dobrych ludzi zawsze się znajdzie ;)

pozdrawiam

Offline konserwa

• Użytkownik
  • **
    • Email
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 24, 2011, 15:49:10 »

Radosław, nocujesz tam już w piątek, czy dopiero w sobotę?

Offline Leszek

• Administrator
  • Ekspert
    • Status GG
    • swietageometria.info
    • Email
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 25, 2011, 08:33:06 »
Jeśli chodzi o mnie to przyjadę.. jak tylko moje szkolenie z pracy nie wypali... Jeśli odbędzie się normalnie to najpewniej niestety nie będę mógł przyjechać, a żałuję, bo chętnie bym się na spokojnie spotkał.

P.S
Wrzuciłem do pierwszego posta pare informacji o Zlocie.
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2011, 08:37:43 wysłana przez Leszek »

Offline konserwa

• Użytkownik
  • **
    • Email
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 25, 2011, 09:13:59 »
czy w Szczecinie nie ma tzw. zwolnień lekarskich ;)?

objawy jakiejkolwiek choroby może zczytać z netu i L4 na piątek i sobotę gotowe - zresztą może z uwagi na tematykę poruszaną na Harmonii i Twoje zainteresowania, jakiś psychiatra "bez szemrania" da Ci zwolnienie ;D

proszę Cię Leszku...z powodu szkolenia nie być na Harmonii ,:)

Tijavar

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 25, 2011, 09:22:50 »
A jeśli ktoś mu zrobi "nalot", by wspaniałomyślnie sprawdzić, czy właściwie wypoczywa w swym domu, a go nie będzie? Ja nie wiem, nie wiem  ,:) Dlatego najlepiej powiedzieć, że ma się b. duży stres w pracy i istnieje pilne zapotrzebowanie na udanie się na łono natury - a Leszek właśnie znalazł świetne miejsce - ośrodek rehabilitacyjny pod wieżycą!  ;D

Offline Leszek

• Administrator
  • Ekspert
    • Status GG
    • swietageometria.info
    • Email
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 25, 2011, 23:09:27 »
zresztą może z uwagi na tematykę poruszaną na Harmonii i Twoje zainteresowania, jakiś psychiatra "bez szemrania" da Ci zwolnienie ;D
proszę Cię Leszku...z powodu szkolenia nie być na Harmonii ,:)
;D no tak... gorzej byłoby, gdyby zamiast zwolnienia zarządził obserwację  :D:
No nic, zobaczę, wszystko rozstrzygnie się do 10 czerwca.
To dobra okazja, aby się spotkać, ale - niezależnie od Harmonii, możemy zawsze zorganizować sobie inną "okazję" tego lata.
Trzymaj się brachu! :)

@tijavar
biorąc pod uwagę charakter tegorocznej Harmonii:
"Zaczynamy 24 czerwca w piątek o godzinie 16.30 otwarciem zgromadzenia ludzi pragnących tworzyć ruch społeczny wolnych ludzi: DOSYĆ! (...) Rozpoczynamy debatę na temat oddolnego organizowania się Polaków w obronie przed totalną destrukcją życia jaką system wprowadza we wszystkich aspektach naszej egzystencji. (...)" to rehabilitacja może mieć ciekawy przebieg  zeby ;)

:buziaki:
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2011, 23:22:09 wysłana przez Leszek »

Tijavar

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 25, 2011, 23:17:47 »
"Zaczynamy 24 czerwca w piątek o godzinie 16.30 otwarciem zgromadzenia ludzi pragnących tworzyć ruch społeczny wolnych ludzi: DOSYĆ! (...) Rozpoczynamy debatę na temat oddolnego organizowania się Polaków w obronie przed totalną destrukcją życia jaką system wprowadza we wszystkich aspektach naszej egzystencji. (...)" to rehabilitacja może mieć ciekawy przebieg

zeby

Offline east

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 26, 2011, 00:08:51 »
Mówią, że dla chcącego nic trudnego ,ale .. nie wiem sam jak mi się ten czerwiec potoczy. Bardzo bym chciał Was spotkać tam .. eech.  U mnie niestety nie da się wykpić L4 . Biznes is biznes, a czasy trudne.
3 majcie kciuki , miejcie wiarę , to będę .

Spanie preferuję tak jak Radosław - pod chmurką przy dobrej pogodzie. Ewentualnie w aucie na rozłożonym siedzeniu jak będzie padać. Ćwiczyłem to już na Woodstocku więc spoko ;)

pozdr
East
dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...

MEM HEI SHIN

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 26, 2011, 13:13:37 »

"Zaczynamy 24 czerwca w piątek o godzinie 16.30 otwarciem zgromadzenia ludzi pragnących tworzyć ruch społeczny wolnych ludzi: DOSYĆ! (...) Rozpoczynamy debatę na temat oddolnego organizowania się Polaków w obronie przed totalną destrukcją życia jaką system wprowadza we wszystkich aspektach naszej egzystencji. (...)" to rehabilitacja może mieć ciekawy przebieg  zeby ;)

:buziaki:

Miło spotkać bratnie dusze....
Dołącze do Was w odpowiednim czasie....
Na razie działam w podziemiu.....

Tymczasem pozdrawiam

Tijavar

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 26, 2011, 17:07:50 »
Pozdrowienia dla człowieka w podziemiach (tak się to odmienia?)   ;D cmok

MEM HEI SHIN

• Gość
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 26, 2011, 17:30:23 »
Pozdrowienia dla człowieka w podziemiach (tak się to odmienia?)   ;D cmok

Tak. :)
 :tuli:

Tijavar

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 21, 2011, 15:22:45 »
Potwierdzam swoją obecność (97%), mało tego, mam ok. 3 miejsc w samochodzie, zabiorę z Wrocka lub z drogi Wroc - Sobótka ;D

Offline east

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 21, 2011, 23:33:11 »
Tija , jak na chwilę obecną , to ja również potwierdzam swoje przybycie w liczbie być może nawet trzech pancernych (  syn, ja i pies ). Szarik wabi się Puszek , ale zaprawiony w pancernym wozie po sporych przejściach . Riese wymięka ;)
dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...

Tijavar

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 22, 2011, 08:50:29 »
zgadamy się jeszcze :) a z Riese ostrożnie, to delikatny temat. Choćby ze zwględu na tych, którzy przeszli tam gehennę, trzeba o tym mówić z pewnym szacunkiem... tj. wg mnie.

Miłego dnia  :slonko:

Offline east

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 26, 2011, 18:31:07 »
Moje wrażenia z pierwszego w moim życiu  "zlotu ludzi nowej ery", na temat programu i prowadzenia samego Zlotu są .. prawie niezauważalne. To przypominało piknik niedzielny. Trochę znudzonych ludzi , marazm przy ognisku, wielu odsypiających nockę gości pokotem rozłożonych na udeptanej trawie, także zainteresowanie tematami "dziennymi" wydaje mi się nieszczególne było. W dodatku aura nie rozpieszczała harmoniowiczów ;) racząc ich na przemian słońcem , wiatrem i deszczem ( niekiedy rzęsistym ).
Z wykładów to najlepiej się mi spodobał autentyczny gostek , który opowiadał o nasionach i ziołach. Prostym językiem wyrażał to, o czym wykłada Dan Winter. Jego proste i szczere gesty rozbroiły mnie , kiedy przechadzając się miedzy ludźmi "siał" nasionka , dosłownie rozdając je uczestnikom. Zresztą po wykładzie miał spore wzięcie u gawiedzi.
O tym co mi się nie podobało pisał nie będę bo i po co.
Natomiast bardzo pozytywnie odbieram wszystko to, co działo się poza terenem Zlotu. Sens nadaje samo życie, naturalne relacje międzyludzkie, wspaniałe towarzystwo, dzięki któremu odnajdujemy harmonię w sobie, z przyrodą, z innymi. Długie spacery i przyroda ślężańska dopełniały magii....

Harmonia Kosmosów dopiero nadejdzie, kiedy się wszyscy tutejsi forumowicze spikniemy na dobre w jednym miejscu na naszym zlocie.
Zostałem zobligowany, aby poruszyć ten temat z Leszkiem i samego Leszka w tym temacie :)

Rozpocznę zatem nowym wątkiem .

Jeszcze odnośnie samej imprezy tj Harmonii Kosmosu jakoś odniosłem wrażenie, że zaczął on mocno dryfować w stronę kościółkową choć trzeba przyznać, że  Janusz Zagórski robił co mógł by  pogodzić religię z UFOlogią :)
Moim zdaniem raczej mu się nie udało.Nie wypaliła żadna wielka gwiazda, ni indywiduum chociaż wydaje mi się, że to nie miało wielkiego znaczenia dla organizatorów , gdyż impreza oraz jej poziom mają już swoich stałych wielbicieli. Frekwencja (na obecnym poziomie ) będzie z pewnością dopisywała w kolejnych latach - o ile coś się wyraźnie nie zmieni.

Offline Leszek

• Administrator
  • Ekspert
    • Status GG
    • swietageometria.info
    • Email
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 26, 2011, 19:18:53 »
Z wykładów to najlepiej się mi spodobał autentyczny gostek , który opowiadał o nasionach i ziołach. Prostym językiem wyrażał to, o czym wykłada Dan Winter.
A co mówił?

Harmonia Kosmosów dopiero nadejdzie, kiedy się wszyscy tutejsi forumowicze spikniemy na dobre w jednym miejscu na naszym zlocie. Zostałem zobligowany, aby poruszyć ten temat z Leszkiem i samego Leszka w tym temacie :)

Moje zdanie jest takie, że fajnie byłoby się spotkać. Każdy mógłby przygotować małą opowieść na temat tego co jest mu najbliższe w tym co robi - takie swoiste Credo. Od strony merytorycznej to by wystarczyło, na początek. Oczywiście, bez ograniczeń co do tematu. Znajdziemy jakieś fajne "magiczne" miejsce. Ja nie widzę problemu, poza zgraniem tego w czasie, aby każdemu pasowało. Możemy pogadać. Założyć o tym wątek albo pogadać w kuluarach. Jak chcesz.

Pozdrówka!

P.S
Czy to znaczy, że już wróciłeś?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2011, 19:24:32 wysłana przez Leszek »

Offline east

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 26, 2011, 19:27:54 »
Leszek, wróciłem :) Udało się , auto nie nawaliło nigdzie po drodze ...;)
A temat o zlocie już jest :
http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,826.new.html#new

:)

Offline percepcja

• Użytkownik
  • **
    • percepcja44
    • Email
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 27, 2011, 10:29:07 »
Coś nabroiliście :)

cytat:
"W dniu 26.06 około południa miała miejsce awaria systemu antenowego w RTCN Ślęża. W związku z tym nastąpiła przerwa w emisji programu TVP2 i TVPInfo/Wrocław. "

źródło cytatu:
http://www.tvp.pl/wroclaw/o-tvp-wroclaw/polecamy-w-tvp-wroclaw/problemy-techniczne/4704045

Pozdrawiam

Offline east

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 27, 2011, 11:14:06 »
@percepcja, 26go  po 9tej rano już mnie tam nie było , także to nie ja ;)

Offline Michał-Anioł

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • Imaginarium
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 30, 2011, 20:05:53 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=YUFTjFtYPOM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=YUFTjFtYPOM</a>
www.imaginarium.org.pl

Offline east

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 30, 2011, 21:29:48 »
No i tak to było, piknikowo :)
Ale ta prawdziwa Harmonia Kosmosu odbywała się poza kamerami. Gdzieś na szlakach na Ślężę, w szumie wiatru zachodniego, w magicznej ciszy między słowami LUDZI bez mikrofonów i kamer.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2011, 21:31:37 wysłana przez east »

MEM HEI SHIN

• Gość
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 30, 2011, 22:07:08 »
No i tak to było, piknikowo :)
Ale ta prawdziwa Harmonia Kosmosu odbywała się poza kamerami. Gdzieś na szlakach na Ślężę, w szumie wiatru zachodniego, w magicznej ciszy między słowami LUDZI bez mikrofonów i kamer.

To byłeś na tej Harmonii Kosmosu czy nie ?
Bo tyle niezwykłych tematów zostało tam przedstawione i poruszone
tymczasem tu jakieś zaledwie zdawkowe info zostaje wrzucane ?

Np:

Jeszcze odnośnie samej imprezy tj Harmonii Kosmosu jakoś odniosłem wrażenie, że zaczął on mocno dryfować w stronę kościółkową choć trzeba przyznać, że  Janusz Zagórski robił co mógł by  pogodzić religię z UFOlogią

Przepraszam, ale faktycznie brzmi to wysoce niezrozumiale w kontekście tego prestiżowego wydarzenia.
Chciałem podkreślić słowo (wydarzenia), a nie imprezy !

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2011, 22:14:32 wysłana przez MEM HEI SHIN »

Offline east

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 30, 2011, 22:32:28 »
Wybacz MHS mi moje wrażenia. Na prawdę niczym się tam nie zainspirowałem jeśli chodzi o sam program jak i o występujących ludzi, no, może poza autentycznie zajaranym ziołami i nasionkami prelegentem :)

Wydarzenie może i prestiżowe, lecz nie dla mnie. To nie w świetle jupiterów ani w mocy mikrofonów znajdują się prawdziwe skarby, tylko w ludzkich sercach. Ludzie chcą dobrze , chcą rozwijać się na różnych poziomach i to jest wspaniałe, tylko nie budujmy wokół tych wydarzeń tzw PRESTIŻU proszę.
Tyle razy, MHS wyśmiewałeś budowanie różnych systemów ,że wiesz o co mi chodzi. To co jest na prawdę ważne i co się wydarzyło W MOIM PRZEKONANIU , nastąpiło poprzez GÓRĘ , wokół niej i w jej interakcji z ludźmi poza tym , co nagrano na kamery, bo tego zwyczajnie tam nie może być widać.

Od razu wyjaśniam, że nie trzymałem się ściśle ramówki programowej. Moje serce pozostało na szlakach górskich tej okolicy.Tam spędziłem większość czasu i tam odczułem COŚ, czego żaden wykład nie mógł mi dać. Wybacz mi ten nieprofesjonalizm bracie.

MEM HEI SHIN

• Gość
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 30, 2011, 22:55:40 »

Wydarzenie może i prestiżowe, lecz nie dla mnie.

Czytając  program z pierwszego dnia (którego poniżej wkleję) jestem pod wrażeniem, tego co można było się dowiedzieć, czy nawet doświadczyć.
Mam tu na myśli choćby koncert gongów i mis tybetańskich !
No...ale jak to mówią - co komu po drodze.....

Koncert Gongi i misy tybetańskie w wykonaniu grupy Witolda Jabłońskiego
17.00
Nowoczesne technologie jako narzędzie destrukcji ludzkości – wystąpienie Dariusza Kwietnia
17.30
Hodowle i masowe zabijanie zwierząt – ciężka karma ludzkości – wystąpienie przedstawiciela Towarzystwo Świadomości Kryszny
17.50
GMO a wyżywienie ludzi – wystąpienie prof. dr hab. Katarzyny Lisowskiej
18.20
DOSYĆ niszczenia żywności, zdrowia i bioróżnorodności przez korporacje – Julian Rose i Jadwiga Łopata z Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC
19.00
Polska energetyka. Gaz łupkowy – projekt „rozłupywania” Polski – Zbigniew Tynenski z Centrum Zrównoważonego Rozwoju w Łodzi
19.30
Stop NWO. Moja droga do roku 2012 – Mikołaj Rozbicki
20.10
Czy ziemiom polskim grozi zwyrodnienie? – Witold Nowakowski ze Stowarzyszenia „Dziedzictwo Natury” i Grupy Zdrowa Ziemia
20.40
Przejawy upadku współczesnej cywilizacji. Przesłanki tworzenia nowego, wielkiego ruchu społecznego DOSYĆ – Janusz Zagórski
21.05
Potęgi naszego świata – USA a Chiny – Roman Fierfas
21.30
Zachowania ratunkowe w dzisiejszych czasach – Józef Onoszko z Łodzi
22.00
Sztuka przetrwania – Dariusz Kwiecień
22.20
Filmowe materiały promocyjne
Materiały filmowe

Tijavar

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 30, 2011, 23:19:36 »
Trzeba było wyleźć z podziemia  i przyjechać :oczko: Co było, to było, każdy coś wziął dla siebie i odjechał.

Darka Kwietnia naprawdę podziwiam i doceniam, póki co, za każdym razem robi na mnie wrażenie  :) Fajny wykład. Dobrze byłoby zastosować coś z tego w praktyce, choćby dla lepszej kondycji - tu, np. po ciemku wleźć na Ślężę i z niej zleźć, kiedyś spróbuję.

Offline east

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 01, 2011, 00:02:34 »
Hehe  ,Tija , po ciemku  ?
No to ja bym się pisał na to :)
MHS
Mam tu na myśli choćby koncert gongów i mis tybetańskich !

A to było dobre i słychać było wszędzie, gdzie byłeś w stanie odebrać przesłanie. Coś jak rezonans Schumanna :)

MEM HEI SHIN

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 01, 2011, 00:25:53 »
Trzeba było wyleźć z podziemia  i przyjechać

Z ''podziemia'' jak  na razie wyleźć się nie da.
Za bardzo skomplikowane układy ''polityczne'' na Ziemi  i w ''kosmosie''.
Dużo bólu, ale...wciąż czas.....  ;)

Tijavar

• Gość
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 01, 2011, 08:30:42 »
A czy "podziemie" to nie jest aby stan ducha? Kosmos, Ziemia, układy, podziemia... MEM, pozytywnych wibracji w tym "podziemiu" Ci życzę  :tyty: i do zobaczenia gdzieś w "przestrzeni"  :-)

Offline Leszek

• Administrator
  • Ekspert
    • Status GG
    • swietageometria.info
    • Email
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 03, 2011, 10:58:45 »
Wystąpienie Janusza Zagórskiego na temat powstającego ruchu społecznego pod nazwą "Dosyć", które odbyło się podczas Harmonii Kosmosu w 2011 roku w Masywie Ślęży. Więcej informacji wkrótce na www.januszzagorski.pl .

Janusz Zagórski o ruchu społecznym "DOSYĆ" 1/2
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Eud4fiNfRIs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Eud4fiNfRIs</a>
2/2
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=OEcaR5tmHeE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=OEcaR5tmHeE</a>
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2011, 11:00:53 wysłana przez Leszek »

Offline percepcja

• Użytkownik
  • **
    • percepcja44
    • Email
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 05, 2011, 10:39:41 »
Jednak dalej Dariuszowi Kwietniowi nie odpuszczają.
cytat:
"Dariusz Kwiecień, niezależny badacz tajemnic III Rzeszy, demaskator zbrodni Lebensborn wracając samochodem z występów na Harmonii Kosmosu został na skrzyżowaniu w Pabianicach uderzony na skrzyżowaniu przez szybko nadjeżdżający samochód."

źródło: http://januszzagorski.pl/2011/07/01/zdjecia-rozbitego-samochodu-jakim-jechal-dariusz-kwiecien/

Pozdrawiam