logo

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Harmonia kosmosu - VIII Zlot Ludzi Nowej Ery 2011  (Przeczytany 14755 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leszek

• Administrator
  • Ekspert
    • Status GG
    • swietageometria.info
    • Email
Odp: Harmonia kosmosu - VIII Zlot Ludzi Nowej Ery 2011
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 25, 2011, 23:09:27 »
zresztą może z uwagi na tematykę poruszaną na Harmonii i Twoje zainteresowania, jakiś psychiatra "bez szemrania" da Ci zwolnienie ;D
proszę Cię Leszku...z powodu szkolenia nie być na Harmonii ,:)
;D no tak... gorzej byłoby, gdyby zamiast zwolnienia zarządził obserwację  :D:
No nic, zobaczę, wszystko rozstrzygnie się do 10 czerwca.
To dobra okazja, aby się spotkać, ale - niezależnie od Harmonii, możemy zawsze zorganizować sobie inną "okazję" tego lata.
Trzymaj się brachu! :)

@tijavar
biorąc pod uwagę charakter tegorocznej Harmonii:
"Zaczynamy 24 czerwca w piątek o godzinie 16.30 otwarciem zgromadzenia ludzi pragnących tworzyć ruch społeczny wolnych ludzi: DOSYĆ! (...) Rozpoczynamy debatę na temat oddolnego organizowania się Polaków w obronie przed totalną destrukcją życia jaką system wprowadza we wszystkich aspektach naszej egzystencji. (...)" to rehabilitacja może mieć ciekawy przebieg  zeby ;)

:buziaki:
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2011, 23:22:09 wysłana przez Leszek »

Tijavar

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 25, 2011, 23:17:47 »
"Zaczynamy 24 czerwca w piątek o godzinie 16.30 otwarciem zgromadzenia ludzi pragnących tworzyć ruch społeczny wolnych ludzi: DOSYĆ! (...) Rozpoczynamy debatę na temat oddolnego organizowania się Polaków w obronie przed totalną destrukcją życia jaką system wprowadza we wszystkich aspektach naszej egzystencji. (...)" to rehabilitacja może mieć ciekawy przebieg

zeby

Offline east

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 26, 2011, 00:08:51 »
Mówią, że dla chcącego nic trudnego ,ale .. nie wiem sam jak mi się ten czerwiec potoczy. Bardzo bym chciał Was spotkać tam .. eech.  U mnie niestety nie da się wykpić L4 . Biznes is biznes, a czasy trudne.
3 majcie kciuki , miejcie wiarę , to będę .

Spanie preferuję tak jak Radosław - pod chmurką przy dobrej pogodzie. Ewentualnie w aucie na rozłożonym siedzeniu jak będzie padać. Ćwiczyłem to już na Woodstocku więc spoko ;)

pozdr
East
dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...

MEM HEI SHIN

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 26, 2011, 13:13:37 »

"Zaczynamy 24 czerwca w piątek o godzinie 16.30 otwarciem zgromadzenia ludzi pragnących tworzyć ruch społeczny wolnych ludzi: DOSYĆ! (...) Rozpoczynamy debatę na temat oddolnego organizowania się Polaków w obronie przed totalną destrukcją życia jaką system wprowadza we wszystkich aspektach naszej egzystencji. (...)" to rehabilitacja może mieć ciekawy przebieg  zeby ;)

:buziaki:

Miło spotkać bratnie dusze....
Dołącze do Was w odpowiednim czasie....
Na razie działam w podziemiu.....

Tymczasem pozdrawiam

Tijavar

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 26, 2011, 17:07:50 »
Pozdrowienia dla człowieka w podziemiach (tak się to odmienia?)   ;D cmok

MEM HEI SHIN

• Gość
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 26, 2011, 17:30:23 »
Pozdrowienia dla człowieka w podziemiach (tak się to odmienia?)   ;D cmok

Tak. :)
 :tuli:

Tijavar

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 21, 2011, 15:22:45 »
Potwierdzam swoją obecność (97%), mało tego, mam ok. 3 miejsc w samochodzie, zabiorę z Wrocka lub z drogi Wroc - Sobótka ;D

Offline east

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 21, 2011, 23:33:11 »
Tija , jak na chwilę obecną , to ja również potwierdzam swoje przybycie w liczbie być może nawet trzech pancernych (  syn, ja i pies ). Szarik wabi się Puszek , ale zaprawiony w pancernym wozie po sporych przejściach . Riese wymięka ;)
dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...

Tijavar

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 22, 2011, 08:50:29 »
zgadamy się jeszcze :) a z Riese ostrożnie, to delikatny temat. Choćby ze zwględu na tych, którzy przeszli tam gehennę, trzeba o tym mówić z pewnym szacunkiem... tj. wg mnie.

Miłego dnia  :slonko:

Offline east

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 26, 2011, 18:31:07 »
Moje wrażenia z pierwszego w moim życiu  "zlotu ludzi nowej ery", na temat programu i prowadzenia samego Zlotu są .. prawie niezauważalne. To przypominało piknik niedzielny. Trochę znudzonych ludzi , marazm przy ognisku, wielu odsypiających nockę gości pokotem rozłożonych na udeptanej trawie, także zainteresowanie tematami "dziennymi" wydaje mi się nieszczególne było. W dodatku aura nie rozpieszczała harmoniowiczów ;) racząc ich na przemian słońcem , wiatrem i deszczem ( niekiedy rzęsistym ).
Z wykładów to najlepiej się mi spodobał autentyczny gostek , który opowiadał o nasionach i ziołach. Prostym językiem wyrażał to, o czym wykłada Dan Winter. Jego proste i szczere gesty rozbroiły mnie , kiedy przechadzając się miedzy ludźmi "siał" nasionka , dosłownie rozdając je uczestnikom. Zresztą po wykładzie miał spore wzięcie u gawiedzi.
O tym co mi się nie podobało pisał nie będę bo i po co.
Natomiast bardzo pozytywnie odbieram wszystko to, co działo się poza terenem Zlotu. Sens nadaje samo życie, naturalne relacje międzyludzkie, wspaniałe towarzystwo, dzięki któremu odnajdujemy harmonię w sobie, z przyrodą, z innymi. Długie spacery i przyroda ślężańska dopełniały magii....

Harmonia Kosmosów dopiero nadejdzie, kiedy się wszyscy tutejsi forumowicze spikniemy na dobre w jednym miejscu na naszym zlocie.
Zostałem zobligowany, aby poruszyć ten temat z Leszkiem i samego Leszka w tym temacie :)

Rozpocznę zatem nowym wątkiem .

Jeszcze odnośnie samej imprezy tj Harmonii Kosmosu jakoś odniosłem wrażenie, że zaczął on mocno dryfować w stronę kościółkową choć trzeba przyznać, że  Janusz Zagórski robił co mógł by  pogodzić religię z UFOlogią :)
Moim zdaniem raczej mu się nie udało.Nie wypaliła żadna wielka gwiazda, ni indywiduum chociaż wydaje mi się, że to nie miało wielkiego znaczenia dla organizatorów , gdyż impreza oraz jej poziom mają już swoich stałych wielbicieli. Frekwencja (na obecnym poziomie ) będzie z pewnością dopisywała w kolejnych latach - o ile coś się wyraźnie nie zmieni.