Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: « 1 2 3 4 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Harmonia kosmosu - VIII Zlot Ludzi Nowej Ery 2011  (Przeczytany 10598 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Tijavar
Gość
« Odpowiedz #18 : Czerwiec 22, 2011, 08:50:29 »

zgadamy się jeszcze Uśmiech a z Riese ostrożnie, to delikatny temat. Choćby ze zwględu na tych, którzy przeszli tam gehennę, trzeba o tym mówić z pewnym szacunkiem... tj. wg mnie.

Miłego dnia  słonko

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

east
Moderator Globalny
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Czerwiec 26, 2011, 18:31:07 »

Moje wrażenia z pierwszego w moim życiu  "zlotu ludzi nowej ery", na temat programu i prowadzenia samego Zlotu są .. prawie niezauważalne. To przypominało piknik niedzielny. Trochę znudzonych ludzi , marazm przy ognisku, wielu odsypiających nockę gości pokotem rozłożonych na udeptanej trawie, także zainteresowanie tematami "dziennymi" wydaje mi się nieszczególne było. W dodatku aura nie rozpieszczała harmoniowiczów Mrugnięcie racząc ich na przemian słońcem , wiatrem i deszczem ( niekiedy rzęsistym ).
Z wykładów to najlepiej się mi spodobał autentyczny gostek , który opowiadał o nasionach i ziołach. Prostym językiem wyrażał to, o czym wykłada Dan Winter. Jego proste i szczere gesty rozbroiły mnie , kiedy przechadzając się miedzy ludźmi "siał" nasionka , dosłownie rozdając je uczestnikom. Zresztą po wykładzie miał spore wzięcie u gawiedzi.
O tym co mi się nie podobało pisał nie będę bo i po co.
Natomiast bardzo pozytywnie odbieram wszystko to, co działo się poza terenem Zlotu. Sens nadaje samo życie, naturalne relacje międzyludzkie, wspaniałe towarzystwo, dzięki któremu odnajdujemy harmonię w sobie, z przyrodą, z innymi. Długie spacery i przyroda ślężańska dopełniały magii....

Harmonia Kosmosów dopiero nadejdzie, kiedy się wszyscy tutejsi forumowicze spikniemy na dobre w jednym miejscu na naszym zlocie.
Zostałem zobligowany, aby poruszyć ten temat z Leszkiem i samego Leszka w tym temacie Uśmiech

Rozpocznę zatem nowym wątkiem .

Jeszcze odnośnie samej imprezy tj Harmonii Kosmosu jakoś odniosłem wrażenie, że zaczął on mocno dryfować w stronę kościółkową choć trzeba przyznać, że  Janusz Zagórski robił co mógł by  pogodzić religię z UFOlogią Uśmiech
Moim zdaniem raczej mu się nie udało.Nie wypaliła żadna wielka gwiazda, ni indywiduum chociaż wydaje mi się, że to nie miało wielkiego znaczenia dla organizatorów , gdyż impreza oraz jej poziom mają już swoich stałych wielbicieli. Frekwencja (na obecnym poziomie ) będzie z pewnością dopisywała w kolejnych latach - o ile coś się wyraźnie nie zmieni.

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...
Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #20 : Czerwiec 26, 2011, 19:18:53 »

Z wykładów to najlepiej się mi spodobał autentyczny gostek , który opowiadał o nasionach i ziołach. Prostym językiem wyrażał to, o czym wykłada Dan Winter.
A co mówił?

Harmonia Kosmosów dopiero nadejdzie, kiedy się wszyscy tutejsi forumowicze spikniemy na dobre w jednym miejscu na naszym zlocie. Zostałem zobligowany, aby poruszyć ten temat z Leszkiem i samego Leszka w tym temacie Uśmiech

Moje zdanie jest takie, że fajnie byłoby się spotkać. Każdy mógłby przygotować małą opowieść na temat tego co jest mu najbliższe w tym co robi - takie swoiste Credo. Od strony merytorycznej to by wystarczyło, na początek. Oczywiście, bez ograniczeń co do tematu. Znajdziemy jakieś fajne "magiczne" miejsce. Ja nie widzę problemu, poza zgraniem tego w czasie, aby każdemu pasowało. Możemy pogadać. Założyć o tym wątek albo pogadać w kuluarach. Jak chcesz.

Pozdrówka!

P.S
Czy to znaczy, że już wróciłeś?

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2011, 19:24:32 wysłane przez Leszek » Zapisane

east
Moderator Globalny
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #21 : Czerwiec 26, 2011, 19:27:54 »

Leszek, wróciłem Uśmiech Udało się , auto nie nawaliło nigdzie po drodze ...Mrugnięcie
A temat o zlocie już jest :
http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,826.new.html#new

Uśmiech

dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...
percepcja
Użytkownik
**

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #22 : Czerwiec 27, 2011, 10:29:07 »

Coś nabroiliście Uśmiech

cytat:
"W dniu 26.06 około południa miała miejsce awaria systemu antenowego w RTCN Ślęża. W związku z tym nastąpiła przerwa w emisji programu TVP2 i TVPInfo/Wrocław. "

źródło cytatu:
http://www.tvp.pl/wroclaw/o-tvp-wroclaw/polecamy-w-tvp-wroclaw/problemy-techniczne/4704045

Pozdrawiam

east
Moderator Globalny
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #23 : Czerwiec 27, 2011, 11:14:06 »

@percepcja, 26go  po 9tej rano już mnie tam nie było , także to nie ja Mrugnięcie

Michał-Anioł
między niebem a piekłem
Moderator Globalny
Ekspert

Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym

Michał Anioł
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : Czerwiec 30, 2011, 20:05:53 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=YUFTjFtYPOM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=YUFTjFtYPOM</a>

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie zrozumieć świat!

www.imaginarium.org.pl
east
Moderator Globalny
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #25 : Czerwiec 30, 2011, 21:29:48 »

No i tak to było, piknikowo Uśmiech
Ale ta prawdziwa Harmonia Kosmosu odbywała się poza kamerami. Gdzieś na szlakach na Ślężę, w szumie wiatru zachodniego, w magicznej ciszy między słowami LUDZI bez mikrofonów i kamer.

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2011, 21:31:37 wysłane przez east » Zapisane

MEM HEI SHIN
Gość
« Odpowiedz #26 : Czerwiec 30, 2011, 22:07:08 »

No i tak to było, piknikowo Uśmiech
Ale ta prawdziwa Harmonia Kosmosu odbywała się poza kamerami. Gdzieś na szlakach na Ślężę, w szumie wiatru zachodniego, w magicznej ciszy między słowami LUDZI bez mikrofonów i kamer.

To byłeś na tej Harmonii Kosmosu czy nie ?
Bo tyle niezwykłych tematów zostało tam przedstawione i poruszone
tymczasem tu jakieś zaledwie zdawkowe info zostaje wrzucane ?

Np:

Jeszcze odnośnie samej imprezy tj Harmonii Kosmosu jakoś odniosłem wrażenie, że zaczął on mocno dryfować w stronę kościółkową choć trzeba przyznać, że  Janusz Zagórski robił co mógł by  pogodzić religię z UFOlogią

Przepraszam, ale faktycznie brzmi to wysoce niezrozumiale w kontekście tego prestiżowego wydarzenia.
Chciałem podkreślić słowo (wydarzenia), a nie imprezy !

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2011, 22:14:32 wysłane przez MEM HEI SHIN » Zapisane
Strony: « 1 2 3 4 »   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: